Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Zase do Brna na Stinga, obor ekonimika a zdaňování, nevím co teda si dala Lucka. A co Ty Leni že nepokračuješ dál?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych chtěla do ZN znovu, až se podaří otevřít navazující studium.. :-) nemůžu si tu školu vynachválit, tak počkám.. a pak bych to dálkově zkusila ;-)
Odpovědět
Tady není magistr?? Já myslela že je. :-) A co máš Leni dneska v plánu?
Odpovědět
Profilova fotka
Tady není navazující, ale nebyla bych magistr, ale Ing. ;-) za chvilku za mnou přijede taťka a jinak teď žehlím a peru .. pak bych měla jít na zahradu pokecat, ale počasí nic moc teda :-( takže uvidím..
Odpovědět
Tady je zatím pěkně. Ale taky se to tak nějak divně tváří na nebi :-) já vím, že ekonomika nebo management má ing. ale je to magisterské studium, u nás to je aspon tak nazvaný magisterské studium, ale taky budu ing. Já jsem prala včera tři pračky, naštěstí všechny stihly uschnout, akorád že nežehlím :-( nemám pořádnou žehličku ani prkno. Tak si pomale sepisujeme co bychom potřebovali nového dokoupit :-)
Odpovědět
Leni a můžu se zeptat co jsi psala za bakalářku?
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, jasný.. je to magisterské studium.. :)) Já jsem dostala k promoci parádní žehlící prkno:) a žehlička byla ve výbavě, co máme oba s přítelem:) Jako název myslíš?? "Návrh reklamní kampaně ve společnosti xy"
Odpovědět
Také bych brala nějaké to "lepší" žehlící prkno. Ani nevím jaké ted vůbec jsou. :-) My máme doma také žehličku, ale je nějaká pofidérní :-) tak s tím raději neriskuji žehlit. Teda zajímavé téma. Já jsem měla hodně podobná témata na vošce a na bakalářovi, ale tímto tématem už se zabívat dál rozhodně nechci. Mám toho už plné zuby a navíc k tomu ani nejsou pořádně podklady :-( Tak musím přemýšlet jaké téma si vybrat teď.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ho dostala k promoci, ale vím kolik stálo.. :-N 2,3tis. =-)
Odpovědět
:-x nekecej?? a nemůžeš ho někde najít na netu, to by mě zajímalo jak takový prkno vypadá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
poslala jsem ti odkaz do IP ;-) holky, jdu na zahradu.. tak se mějte hezky a večer kdyžtak papa :-)
Odpovědět
Leni papa =o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
papa už pádím.. frčím na kole:)
Odpovědět
Ahojky holky, ja taky gratuluji :-) ty dva roky utecou jako voda, ani se nenadejete a už budete koncit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, Veru, tak jsem si ted četla jaký máš obor, já jsem si vybrala ten druhý, mám s těch daní strach, na bc mě bavili, no těžko říct, a Veru budeš tam přespávat, nebo jezdit v pátk domů a v sobotu do Brna, já to ted pomalu řeším Ty jo Leni, jak takové prkno vypadá za tolik peněz?K ;-) tžo žehlí samo ne
Odpovědět
Luci blázníš? Přespávat tam rozhodně nehodlám, i na bc. jsem jezdila normálka domů. a to jsem tam jezdila od pondělka do čtvrtka jednou za měsíc. tento rok to vychází tak, že budu jezdit normálka autem a pátky budu nabírat přítele z práce a soboty budeme jezdit spolu, at se doma nenudí sám :-) Ty tam chceš přespávat? Někde na hotelu nebo kde? Navíc uvidím jak to bude probíhat, třebas tam všechny soboty ani jezdit nebudu. Na bc. jsem taky nechodila na všechno. A zkoušky jsou jenom pátky. Jinak jsem si vybrala to zdaňování, strach z toho nemám, jsou tam stejné předměty jenom se tam potom volí mezi volitelnými, a to je jenom jeden předmět :-) takže to je dá se říct stejný :-D Jinak to prkno, řeknu to blbě, ale vypadá normálka, nechci se Lenky dotknout, ale samo určitě nežehlí. Možná jsou nějaký parametry, podle kterých se prkna vybírají.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,ty mě štveš..jak to vyřešíme??
Odpovědět
Ahoj holky,tak to přeju ke studiu. Dneska jsem byla s mamkou na finančáku,kvůli domovské dani. Ty papíry jsou příšerný. Ještě že tam byla milá a ochotná slečna a pomohla nám. Leni nechceš dojít i k nám,mám tady taky koš na žehlení :-D žehličku mám taky parádní,ale sma žehlit nechce mrcha :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Raf: to víš, že vypadá normálně, ale jak říkáš.. má to parametry, které jsou na tom drahé či dost kvalitní.. to máš jako s prstýnkama - některé vypadají normálka, ale jsou třeba za 25tis. ;-) každý má však priority někde jinde.. někomu stačí prkno z Kauflandu za 300,- a někomu jako mně to nestačí :-D Hani, njn.. moje prkno taky nechce žehlit samo =-) a taky je pro mne parádní, co to třeba spojit???? tvou žehličku, moje prkno a naše prádlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Raf: nedotkla ses mě, neboj.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si zrovna v neděli koupila prkno v baumaxu,bylo ve slevě za 1000, my dostali 1000 poukaz jako dar,tak jsme to využili.....když tady mluvíte o těch prknech:) Hani,jakou máš žehličku,zajímalo by mě,jaká je nej...na to si zase potrpím já:)
Odpovědět
Já mám Philips. Neměla by se připalovat,zatím se mi to nestalo. Nevím teda kolik stála,kupoval mi ji manžel :-D Kolegyně si teď koupila nějakou,že to má i displey,tak nevím. Ona si umí vychválit všechno :-D Leni,že by jsme žehlily na zakázku :-D . Brrr stačí,když musím manželovi žehlit puky na kalhotech a košile.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, to bysme mohly žehlit na zakázku.. přece by to za nás všechno dělalo samo :-D :-D ..jinak přeju krásné slunečné ránko všem :-)
Odpovědět
Krásný den babinec =o) Leni přesně tak, dívala jsem se a má to fakt super parametry, taky by mi nestačilo obyč prkno z Kauflu. I žehličku bych chtěla nějakou lepší, když už tak už. I když tchýně si koupila žehličku za 2tis. a normálně jí odešla Ona teda žehlí jak ďas. :-D Hani, děkuji ke gratulaci, jinak se teda divím, že na finančáku jste narazili na milou a ochotnou slečnu, i když najdou se tam takové ale je jich hooooodně pomálu :-)
Odpovědět
cauky jak se máme? a co budeme dneska dělati?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.. dneska jdu s kamarádkou a jejíma dětma na procházku a asi aj do cukrárny.. :)
Odpovědět
U nás je docela mrtvá nálada, včera jsme se nepohodli :-( jinak dneska po práci jedu za taťkem, trošku ho ostříhám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Raf: člověk se někdy prostě nepohodne, ale je to potřeba, aby se pročistil vzduch .. ;-) neboj, bude to zase dobré.. :-) :-)
Odpovědět
;-) Leni asi tak jak říkáš.. nedávno jsme měli období, když jsme se neshodli častokrát. Mě přijde jako bych před svýma dnama byla víc citlivější a některé věci nad kterýma bych jindy mávla rukou si víc beru.. myslíš že to je možný..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky raf - ať se nálada brzy zlepší. :-) Taky bych brala nový prkno. To moje jsem zdědila ještě po mamce, je snad 20 let starý a trošku se rozpadá. 8-( Žehličku jsem si pořídila taky Philips a jsem moc spokojená. Sice teda taky nežehlí sama, ale jde to s ní docela dobře. Hlavně mi stačí žehlit jen z jedné strany. Mám modrou a stála asi 1600,-- kč. Kde je dneska Matinkan? Že by už vypuklo svatební šílenství? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?