Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem opět v práci. dovolená byla super, také se mi nechtělo do práce :-| zoo jsme si užili super, i když už nás ke konci hrozně bolely nožky, byli jsme tam víc jak 3 hodiny. potom jsme se stavili už jenom do největšího akvária v evropě v Hradci královém. a i tak jsme toho měli hrozně moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... :) Marťi, jak se cítíš?? Za 14dní máš svůj den D .. :-) jsi nervozní? Už máš naplánováno líčení, manikuru, pedikuru, účes, atd. ?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, my asi pojedem do Vyškova do Zoo, ale nejsme ještě rozhodnutí.. :-)
Odpovědět
Leni ahojky :-) do Vyškova bychom taky ještě chtěli jet, dokud bude pěkně :-) tak uvidíme, když tak to necháme na příští rok. Už toho cestování mám nějak po krk. Zítra jedu na přijímačky do školy, tak zase cesta Znojmo - Brno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti, my to balili do celofánu,dávali jsme to na ty papírové talířky..ty střední velikosti....
Odpovědět
Profilova fotka
musím říct,že každý z toho balíčky buyl jak u vytržení,pro moc krásné a originální....na talířku byl růžový ubrousek a zavazovali jsme stuhou s 2 kovovými prstýnky. Docela mě to zarazilo..tady na znojemsku se to asi moc nedělá...na ostravsku se to většinou načančá do celofánu...levný celofán je v AZ papíru a hooodně nám zbylo,kdybys chtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
jé.když spěchám,dělám pěkné překlepy:))) Doufám,že to pochopit:))
Odpovědět
Profilova fotka
Veru, by sis mohla udělat album.. ;-) a dávat si tam věcičky, které se ti líbí a co a jak bys chtěla mít.. :-)
Odpovědět
Leni, já zatím vůbec nemám představu ;-) a navíc nevím, jestli se budeme brát příští nebo až přes příští rok, nechce se mi chystat svatba v průběhu školy :-)
Odpovědět
Jinak ty kovové prstýnky jsem taky někde tady v albíčku viděla.. prvně jsem myslela, že jsou stříbrné, ale to by se asi snoubenci nedoplatili.
Odpovědět
Profilova fotka
jo,koupila jsem je tady od jedné slečny, protože je jich měla mooooc a vyplatilo se, měly velký úspěch.....asi řeknu mamce ať taky něco takového sežene:) Bublifuky šly docela na odbyt...
Odpovědět
Marci a nemáš fotečku na které jdou ty prstýnky vidět? Tak bublifuky těma se zabaví i staříci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Bohužel jsem to nevyfotila...
Odpovědět
Ahoj holky, no my je budeme davat do krabicky, už jsme je dneska koupili v az :-) tam se dobre nakupuje a za levno jinak prádlo jsem si koupila v roku nebo jak se to jmenuje, uces nahravam do alba, závoj tam bude až na svatbu a jinak barva se asi taky změní, mam ji čerstvě dělanou tak nejspis to nebude tak tmavý :-) Leni: citim se tak že normálně :-) domluvený mám všechno, jen na pedikuru bych sla ale nevim kam a hlavne se tam nechci objednavat, nejradeji bych nekam zasla a oni me hnedka udelali, možna až budu v Brně tak pujdu, jeden takovy salon tam ma tedka 50% slevy tak asi tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, účes je teda krásnej!!!!!!!!!!! Jejda, jak já se těším na tvoje fotky a jak ti to bude hrozně moc slušet!! :-) Mně se líbí tmavé vlasy, takže u mne to nemá chybu ta tvoje barva!! Taky se budu před svatbou barvit - ale bude mi to dělat dva dny před.. :-N
Odpovědět
ale plosím tě :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo jo jo :-)
Odpovědět
tak dobrou noc holky, kdo by to byl rekl že nechat se skoro celý den hýčkat je tááák unavný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko všem:)
Odpovědět
dorbé ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
další znojemská nevěsta: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
je macinka tam ma novy fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
já už se dívala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
znám její spolužačku ze základy .. ;-)
Odpovědět
má moc krásný fotečky a moc jim to sluší :-)
Odpovědět
ahojda holky :-) dneska jsme chvili pomahali delat cukrovi, no reknu vam nemají to lehké
Odpovědět
Ahojky holky, tak nám od 18.září začne škola. Lucka byla taky na přijímačkách, ale bohužel jsme se nepotkali :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jste přijaté?? :-) gratuluju..
Odpovědět
Jojo, ještě dva roky to ve škole přežiju a pak už bude jenom práce, svatba, miminko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to gratuluju.. a kam jste se hlásily a na jakej obor? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?