Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, všechno bude dobré, uvidíš.. ale to začínáš být nervozní.. přece jenom se ti to blíží kvapem.. už jen dva víkendy a třetí víkend se vdááááááááááávááááááááááááš!!!! x-)
Odpovědět
tojotojo tojo :-D :-D :-D dneska jsme ukoristili 14krabic na cukrovi v kaufu :-D :-D :-D doufam ze uz to bdue stačit :-p
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si krabice objednávali u jedné firmy s papírem.. takže toho máme dost, takže určitě to bude stačit .. jsou tam větší počty kusů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi a všechny.. přeju dobrou noc, papa zítra ;-)
Odpovědět
ja nemyslela krabicky na výslužky, teda jestli myslis ty
Odpovědět
Profilova fotka
nooo, ty jsem myslela :-N a jaké jsi myslela ty?
Odpovědět
ja myslela velky krabice až budem odvážet cukroví domu od cukrářky, takovy velký, doma je v tom budem skladovat, a až v patek je teprve budem davat do těch malých krabicek. jinak v AZ papiru maji ty krabicky na vysluzky levný
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko.. :-) Marťi, my jsme ty krabice, krabičky a košíčky objednávali u T. strejdy, tak nám dal cenu ;-) ahaaaa.. já myslela, že právě jste koupili 14krabic na výslužky :-D
Odpovědět
Krásné ránko všem :-) dneska má prý být hic no nevím jak to vydržím :-| :-D :-D :-D no tobysme těm lidem skoro nic nedali :-D :-D :-D :-D ldyž počítáme s 50kilo jen s drobným cukrovím a 4dorty a pak nejaký řezi a tak no budeto síla, včera petr počítal kolik to tak celkem bude stát ta svatba tak se mu protočili panenky (i když možná do toho počítal sv. cestu), ale ja to nějak neřeším, když je hodně lidí tak se s tím musí počítat.
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, já to zatím nepočítám.. sečtu to, až po svatbě a to jenom tak pro zajímavost:) je jasné, že to nebude žádná nízká částka a čím víc lidí, tím víc peněz.. to je hold přímá úměrnost.. :-)
Odpovědět
ja to tedka zkoušela :-D :-D :-D :-D ale když jsem došla k jednomu velkýmu číslu tak jsem přestala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ale člověk to nemá počítat, pač se jen znechutí a ja si to chci užít. co budes dneska dělat? ja zase opět nic, zitra toho mam zase hodne, budem vybírat brambory a večer má kamoška rozlučku (vdava se o tyden dřív jak já)
Odpovědět
Profilova fotka
já dělala ten dort, tak půjdu koupit krabici na něj a nějaké dortové svíčky asi :) odpoledne si půjdu vyzvednout balík na poštu (došly mi bylinky na močák) a jedem za našima:)
Odpovědět
a už je to lepší s tím močákem?
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, řekla bych že to mám vyléčené.. zatím.. než mě to chytne někdy znovu :-(
Odpovědět
tak to je fajn :-) budeš muset asi pít pořád ten čaj na to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
piju obyč. vodu a zatím dobrý :)
Odpovědět
tak to je fajn :-) jdu dělat oběd tak mějte pěkně holky celý víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, ty taky.. a pěkně relaxujte :-) a dobrou chuť..
Odpovědět
Profilova fotka
Já počítala po svatbě a došla jsem k 6 cifernému číslu..protočily se mi panenky,ale nwlituju ani jedné věci... a polovina se nám vrátila....
Odpovědět
Ahojda holky jak se vede? Dneska bylo krásné počasí, jen zataženo, ted sice trochu prší ale ten vzdousek Maci: ja už taky prošla přes tohle číslo a dal jsem raději přestala :-D :-D :-D no jdu na kamosčinu rozlučku, zatím holky mějte se 8-)
Odpovědět
Maci prosimte, kolik jste dělali drobnýho cukroví a kolik jste měli lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,tak to na kila nevím..řekli jsme,že chceme 50 výslužek a na hostinu. lidí jsme měli 50 na hostinu. jinak stačil ůplně v pohodě svatební 3 patrový dort, druhý jsme nevěděli komu vnutit,tak se pak rozkrájelo sousedům a tak...Měli jsme ještě řezy,ty měly úspěch větší než dort....
Odpovědět
a ty výslužky jste měli v jakých krabicích?
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem se vrátila z Mariánských Lázní. Vůbec se mi od tama nechtělo. Je tam fajn.Ale ty 4 dny pěkně utekly a zítra zase do práce :-| A co jinak holky nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj matinko - my jsme měli 12 kg drobnýho cukroví, asi 6 řezů a svatební koláčky a dělali jsme 25 výslužek a na svatbě bylo taky asi 25 lidí. Zbyla nám trocha, vyšlo to super. :-) Včera se ženil švagr. Moc se s nima nestýkáme a s jeno ženou se několik let vůbec nebavíme. Tak jsme šli jen večer se svagrovou a švagrem na chvilku se podívat, vypili jsme něco (to se asi nevěstě moc nelíbilo, asi si to chtěla schovat pro sebe :-D ) a když se tam tak nějak navzájem pohádali, tak jsme šli domů. Byla to komedie. :-p
Odpovědět
Ahoj Hani: ani se ti nedivim, taky bych nejradeji nekam odjela .-) Peti: tak to musela byt docela zabava, ne?
Odpovědět
Krásné ránko holky, tak dneska jdu na kosmetiku a zkoušku ucesu. TAk se tu mějte dojedu až večír :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti - tak tahle hra na svatbu moc zábava nebyla. Vzhledem našim vztahům, jsem se nevěstě vyhýbala a s jejíma ostatníma hostama se nedalo vůbec bavit. Měla tam nějakou kamarádku a ta byla teda, s prominutím, úplně blbá. Tak jsme se bavili stejně jen s druhou švagrovou a švagrem a pak s jediným normálním člověkem na celý svatbě a to byl kámoš. Tak to jsme mohli sedět u tchánovců a vyšlo by to stejně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?