Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
urco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu ještě do toho města.. za chvíli přijdu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den holky:-) tak jsem zpětně pročetla zas pár stránek... A mám na Marťu prosbu...jestli bys mi prosííím dala kontakt nebo adresu nebo jméno té plastiky, jak jsi psala s těma znamínkama. Myslím, že je to dost užitečný. Já teda nějak problém nemám, ale brácha jo... Jiank tu svatební cestu vám fakt závidím, hned bych jela taky. Sice když jsme ve škole měli malovat půdorysy těch zahrad, tak jsem všechny zámky i se zahradama nenáviděla! ale už mě to přešlo:-) Tak nám pak musíš popovídat:-)
Odpovědět
Jitu: Mas to v IP JJ a snad bduem mit hafo fotek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě budete Marťi.. kdy vlastně jedete? Hned po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, moc dík, nejhodnější:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitu, a co my ostatní?? :-( :-D :-D
Odpovědět
od 8 září do neděle :-) copak si koupila Leni?
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem koupit vanovou koupel pro ženy a jednu mastičku, ale neměli to.. :-S tak jsem koupila sypanej bylinkovej čaj dle znamení zvěrokruhu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda, že nemám nějaké narozeniny či svátek, bych si tam taky vybrala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, tak to jedete vlastně hned po svatbě ;-)
Odpovědět
slavit se má každý den, že je člověk na světě :-) takže dárky si kupuji když chci :-) jj hned jsme to tak chtěli, protože petr ma dovolenou jen do 14 a ja už taky pak nemůžu :-) a ono je to lepčí jed hned :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ach jo holky, ted mi volala paní od ktery jsme měli ted zájezd, že ji volali z té cestovky že se to ruší pro malý zájem, ale když nám ho rezervovala tak ji řekli ze mají poslední 4místa volný, ach jo :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
fakt?????? :-( :-( to je mi líto!!
Odpovědět
no aspon že to víme za včas že si můžem vybrat od někoho jinýho no, :-( a ja se tak těšila ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
tak nezoufej, vyberete od jiné cestovky :-)
Odpovědět
jo už jsem ji volala že maj v cedoku last na sedm dni od 8 do 14 zarí doufam ze budou mit volno
Odpovědět
no tak zamluvený to máme teda od cedoku , pry by se mělo odjet - tak doufám. 8-) vypadá ten zájezd i líp než předtím tak už se těšit nebudu, protože když to zase nepojede tak budu ještě víc zklamaná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda Marti, to je teda škoda:-( no ale aspoň že to dali vědět včas. a kam teda nakonec pojedete?
Odpovědět
no taky do Paříže ale na sedm dní
Odpovědět
Jo Leni a jaky tam davas jahody do toho?
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, dort budu nakonec dělat zítra.. budu do toho dávat jahody z plechovky.. jen je sleju od šťávy..
Odpovědět
a jaky to je stím? my tam většinou dáváme čertví nebo zmrazený jahody, tak jestli to chutná stejně nebo ne, kdybych je neměla tak bych ty s plechovky taky zkusila?
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem ho jednou dělala a chutnal mi víc než z mrazených jahod.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svatební tradice, aneb jak já jsem ráda, že su Češka!!! x-) http://www.super.cz/sex-a-vztahy/vzta...
Odpovědět
tak třeba finsko a v cine by to bylo dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marťi, nevím.. ale asi by mi vadilo chodit od domu k dobu s povlakem a žádat o dary.. :-N Nejradši bych brala Čínu !! :-)
Odpovědět
No u nás v česku asi jo, to by bylo divný :-), ale tam je to nejspíš normální
Odpovědět
Profilova fotka
tam asi jo.. ale po přečtení těch zvyků jsem fakt ráda, že su češka ;-)
Odpovědět
sem se koukla na kalendář a nějak mě zamrazilo :-S za 14 dnů budem dělat buchticky a ...... začínám mít takový divný vibrace v žaludku, jako před státnicemi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?