Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Ahoj Leni, užij si to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju.. ;-)
Odpovědět
ja dneska budu koukat na atletiku a navecer slavi skorosvagrova narozky :-) tak tu taky moc nebudu :-N
Odpovědět
Krásný den babinec :-) tak já se zase budu loučit odpoledne, protože jsme se včera rozhodli, že pojedeme na zaslouženou dovolenou. Ríšovi sami v práci nabídli jestli nechce dovolenou, tak jsme toho hned využili. Pojedeme do Dvora Králové tam máme ubytování a samo že půjdeme do Zoo, a pak si projdeme okolí, od zítřka do soboty =o) Já jsem včera jenom letmo zahlídla že tam je Kuks, a Babiččino údolí, tak to bych chtěla vidět určitě a dneska mi v práci holky říkaly, že je pěkné podívat se do Adršpachu :-)
Odpovědět
JJ kralovehradecko je moc pěkný, taky je tam prý Hrádek, kde se teda musíš objednat, ale prý dostaneš večeři jako ze středověku a jíš rukama a tak :-) jako za starých časů, ale nevím jak se to jmenuje Jinak Zoo je tam nádherná, a Babiččino údoli taky ;-) jste si vybrali dobře
Odpovědět
Když jsem se tak dívala, tak mi přijdou 3 dny strašně málo, když tak se tam vrátíme. Tak o takovém hrádku slyším poprvé. Hlavní je, že zase na pár dní vypadneme :-) Včera jsem zamluvila jedniné volné ubytování. takhle na rychlo něco zařizovat je hodně o náhodě :-)
Odpovědět
Ale i tak to stačí si myslím :-)
Odpovědět
já bych tam objela a prochodila všechno co tam jde :-)
Odpovědět
tojo taky bych u projela vsechno :-)
Odpovědět
vcera jsem byla v tech svadlenkach - mel jen obycejny vlasenky :-(
Odpovědět
nasla jsem dalsi album asi znojmacky :-) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
je holky zrovna jsem objednala sv. cestu presne na ten termin, který jsme chtěli :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marťi, kam pojedete na sv. cestu? :-) Byla jsi skrz ty vlásenky jak sem psala Peťa - v ulici jak je pekárna, pod obuví KCS ..
Odpovědět
ahoj Leni: to vím, jenže tam jsme to nestihli :-) pojedem do parize a zamky po Loire na sest dni :-) mame to už zaplaceny tak doufam ze to dopadne, pac se těším jak malá :-) my ještě spolu nikde nebyli tak daleko, jen v rakousech a slovensku :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, tak už teď ti přeju, aby vám to vyšlo a abyste si to užili a líbilo se vám tam!!! :-) ;-)
Odpovědět
děkuji:-) nejraději bych jela hned :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
a jak si se dneska měla?
Odpovědět
Profilova fotka
krásně sem se měla!! parádně jsme pokecaly, opalovaly se, koupaly.. taky jsme byly v pár obchůdcích.. prostě pohoda!! bylo to moc fajn!! ale jsem z toho sluníčka nějak utahaná, tak už půjdu asi hajat.. :-) dobrou noc všem, co tu ještě ponocují..
Odpovědět
Tak dobrou :-) pekne se vyspi
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-)
Odpovědět
TAky preji krásné ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jak se máte? co budete dneska dělat?
Odpovědět
já koukat na atletiku :-D a jinak nic
Odpovědět
Profilova fotka
takže pohodovej relax .. :-)
Odpovědět
tak když ještě můžu odpočívat proč toho nevyužít, za chvíli začnu makat až do konce života :-D to si toho volna moc neužiji, zvlást když je nějaký atletický svátek, protože atletiku zbožnuji :-) i Když kdyby se mnou šel někdo nakupovat, tak jdu a hned :-D :-D :-D :-D a co budes dělat ty?
Odpovědět
Profilova fotka
já se za chvilku chystám do jednoho obchůdku, mamce dokoupit ještě nějakej dáreček.. :-) pak budu dělat špagety na oběd a dort pro mamču x-)
Odpovědět
dortík jo? a jaky?
Odpovědět
Profilova fotka
smetanový s jahodama.. :-) nepečený..
Odpovědět
:-) je ten mám ráda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak se mi snad povede..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?