Svatby ve Znojmě. Plánujete někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky,je tu někdo kdo se vdává a je ze Znojma? :-)
Odpovědět
Tak to já Leni ani nevěděla, že nějaká bouřka byla jenom, že najednou začala lítat záclona a šli jsme zavřít okna do kuchyně a do obýváku :-) Jinak my se s Ríšem soustavně okopáváme :-) protože on se roztahuje po celé posteli a já se roztahuji taky :-D Krom toho bývá náš jediný dotek v noci, to že na Ríšu zaklepu ať se otočí na bok, protože na zádech chrápe 8-( :-D Leni dobře, beru na vědomí ;-)
Odpovědět
dorbé ránko holky :-) :-) u nas ani bouřka snad nebyla, vím jen že se v dáli blýskalo a nic víc jinak my máme velkou postel, ale i tak jsem utlacovaná, spím na pulce mé pulky a ostatní je petra :-D :-D :-D dotýkat se nemůžem páč jsme strašně horcí, naštěstí moc nechrápe, ale když už tak ho rovnou mlátím (nic jinýho nepomáha na otočení ;-) ) :-D :-D :-D
Odpovědět
už máme stou stránku :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevím jak u vás, ale u nás byla teda pořádná bouřka.. dost se blýskalo, hřmělo.. déšť mi nevadil, ale ty hromy a blesky.. brrr :-N ..tak to máme výročí :-)
Odpovědět
Marti mě stačí aby se otočil nachvili abych mohla usnout, jsem zvyklá usínat v klidu. Ale po tom co jsem se odstěhovala z Přímětic - člověk by řekl, že na sídlišti nemůže být klid, tak tam byl večer takový klid, že šel slyšet i spadnout špendlík. Kdežto ted co bydlíme u Hyper, tak naproti ta čtyřproudovka je šílenost. Zezačátku jsem spávala i se špuntama v uších :-( Tak mě stačí když usnu a pak si Ríša může chrápat jak chce :-D Myslíš stou stránku v novinách?? Leni to minulý týden se taky šíleně blýskalo a hřmělo, svítilo to jako ve dne, tak to jsem se i trošku bála, protože byl Ríša na odpolední v práci.
Odpovědět
Rafi: ty bydlíš u alberta? no tam musí být hluk ja jsem na intru byla na konečný zastávky tramvají, a ještě tam byla silnice do olympie atak, tam byl hluk permanentní takže ja už jsem zvyklá, že usnu snad všude :-) :-) :-) myslím stránku našeho Znojma :-D
Odpovědět
A jo, vůbec mi to nedošlo :-) ta stránka. No ted bydlíme naproti hypernově - albert, nějak si an to nemůžu zvyknout. Pořád to je hyper. Já jsem právě byla pořád na klidných místech i na privátě na vošce, na jiným jsem nikdy nebyla :-)
Odpovědět
chodite nekdo na facebook, ted tam udělali nejakou šílenost, že se všem líbí jeho vlastní profilová fotka :-D :-D :-D mě teda ne
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Marťi, já ho nemám ani založenej.. takže nechodím..
Odpovědět
aha neva, už to tam není :-) ja na to chodím jen že sem tam pokecam s kamosema, ale zadný ty veci co se tam daji dělat ani nevím jak je zapmout natož tam něco vyvádět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tam ani nechodím.. mám ICQ a když někdo chce a já su online, tak si pokecáme :-)
Odpovědět
O facebooku padlo taky hodně zmínek na slučáku, ale já taky pořádně ani nevím co to je :-D takhle virtualita jde mimo mě. Mám icq, ale už ho skoro nepoužívám :-) Stačí mi bohatě mail, přes něj komunikuji nejvíc.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Raf: já taky používám dost mail a taky ICQ - to už ale míň..
Odpovědět
No kde jsou ty časy, kdy jsem trávila každou volnou chvili na icq nebo na chatu :-) ted jsem ráda, že počítač zapínat doma nemusím.
Odpovědět
´to je tím, že chodíš do práce, ja jsem na netu furt, spis je to tím, že většina mých přátel jsou daleko a je tohle jediná možnos s němi pokecat
Odpovědět
A jo, tak jo já doma ani nevím, co na netu dělat. vždycky se zapíná jenom když tam něco chceme zjistit. kdysi jsem hrávala i scrabble, ale tomu už taky odzvonilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já na NB chodím kvůli netu - resp. mailu.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Raf - my jsme sousedky. My bydlíme kousek od Hypru (taky se nezvyknu na Alberta :-S ). Ale silnice je stejná. U nás navíc vlak. Bydlíme naproti Kooperativě a už jsem vážně ráda, že mají hotový mosty a už to jen dodělávají. To byl teprve hluk, jsme ani okna nemohli pořádně otevřít. Vy bydlíte v tom novým zeleným baráku? Jo a včera jste se bavili tuším o vlásenkách. Nevím, jestli jste ho zaregistrovaly, ale nad soudem, vedle Keramiky Sláma otevřeli nedávno obchůdek s hodinkama, svatební bižuterií a snubníma prstenama (mimochodem tam mají pěkný kousky :-) ). Možná by ty vlásenky měli i tam.
Odpovědět
Profilova fotka
Peťi, jsem ten obchůdek zaregistovala, ale nebyla jsem tam ještě.. :-N
Odpovědět
Ahojky Peti, tak to je super, bychom mohli někdy zajít na kafíčko, nebo tak :-) No kousíček pod tím zeleným, jak je tam taková mezera mezi panelákama tak tam :-) č. 72. Jo to věřím, že tam musel být hluk, ale hlavně ten šílený prach vid?
Odpovědět
taky jsem se tam koukala pres sklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo prach, před svatbou jsem aktivně umyla okna a v den svatby to nebylo poznat. Teď už ale končí, tak až odvozí poslední hlínu a přestanou jezdit náklaďáky, umyju okna znovu a snad už to pak chvilku vydrží. Na kafíčko bysme někdy mohly, ale nevím, co na to náš malej blázen. :-) Ale tak snad to chvilku vydží. Uvidíme. Já jsem si v tom obchůdku kupovala hodinky a paní tam bylo moc příjemná. Mají tam bižu rozdělenou podle barev a řekla bych, že je i docela z čeho vybírat. A úplně vzadu mají prstýnky. No moc hezký, vybrala bych si hned. ;-)
Odpovědět
Peti, tak nemusíme na kafčo, jestli malej rád procházky, tak můžeme klidně na špacír :-) Když mívá chlap odpolední tak nevím co dělat :-| V tom obchůdku dělala od kamaráda přítelkyně ale bohužel koncem zkušebky ji vyhodili. Ale pěkný to tam mají to je pravda.
Odpovědět
ja se koukam na barandov mate doma uklizeno, no nevím jestli je to ze skutecnosti, ale ten bordel v baraku hnus :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si do toho obchůdku asi zajdu.. sice hodinky mám nové z promoce, bižu na svatbu už mám a prstýnky objednané taky.. nejbližší svátek jsou Vánoce, takže asi jen na čumendu :-D
Odpovědět
Ahoj holky. Probíral se tady facebook,já na tom taky neumím. Jsem přihlášená na lidé.cz ICQ mám taky,ale nepoužívám. Spíš píšu přes skype. My máme doma taky velkou postel,ale stejně se nevlezeme :-D A nebo spíme každý na jednom konci a mezi náma mezera. Já jsem si taky nevšimla,že by hřmělo. Usnula jsem u televize,kterou jsem vypínala v 5ráno. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás tady hřmělo až tak kolem deváté, desáté hodiny.. :-) dneska se mi aj přítel přiznal, že měl docela nahnáno, a to se jen tak něčeho nebojí :-) takže se mi nemůže nikdo divit, že jsem mu tiskla ruku celou noc :-D
Odpovědět
No to musela být teda síla :-) ja ti řeknu i kdybych se já tak bála jako ty, neměla bych se ke komu tisknout, pač ten můj většinou líta od jednoho okna k druhýmu a kouka a fotí ;-)
Odpovědět
ani bych se neměla ke komu shcoulit, takový ja jsem chudák :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, krásné a sluníčkové ráno :-) Jdu vás jen v rychlosti pozdravit, protože dneska celej den budu asi na zahradě x-) asi přijdu až večer.. tak tu pěkně koukejte poklábosit, ať mám co číst.. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?