Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka budu se všeho zbavovat.. něco nechám sabince.. jako závoj.. a šperky si nevhám i boty... ale doplnky na svatbu hodím sem na bazar děkuji za pochvalu.. :)))) to těší...
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ no já jsem sama zvědavá,co dokážu :) hmmm BMW pěkné a kde půjčuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 to je krásné,že to máš komu schovat ;-) botky ještě ani nevím kde shánět.... na veletrhu jsem viděla za 1.200Kč ... na ten jeden den mi to příjde moc ;-( Tak to pak dej po svatbě vědět a ráda něco odkoupím ;-) líbánky plánujete? jej to je fajn,že jsou tadytyhle stránky... taková zpově´d... nevěst 8-)
Odpovědět
@sylvestra2 to je super..jses dobra
Odpovědět
Profilova fotka
mno nic přítel na mě volá ať tu pořád nesedím,.. tak si jdu lehnout k telce... mějte se pěkně holky papa
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka taky jednou budeš mít komu co dát.. jasné pokud by jsi něco chtěla řekni si klidně dopředu,, ti to odložím,, jinak boty jsem si dneska asi sehnala.. jen ještě netuším jestli mi budou, jedu si je koupit v týdnu.. ukážu ti... jo máš fakt.. tyhle stránky jsou úžasnééééé
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap díky ale všechno zvládnete taky kdyby jste chtěly poradit s něčím. ráda poradím.. pokud budu moct.. :-) ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 díky..treba to casem vyuziju :-) porad neco menime a nemuzu se do toho pustit uplne po hlave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba do toho skočit po hlavě :-)
Odpovědět
@vrcka autopujčovnatony v Šenově .) HOLKY, sháním kameramana, kt. by zdokumentoval 4-5 hodin svatby. Postačí nám záznám z obřadu a hostiny. Nevíte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky z ostravska a okolí. Jsem ráda, že jste tady psaly, že ten svatební veletrh v Atomu nic moc. Aspoň mi nebylo líto, že jsem tam nemohla ;-) . Jinak my se berem na Morávce v červenci a zatím toho moc nemáme. Pořád to odkládám, že je dost času. Když pak ale koukám na vaše alba co už máte, tak jen žasnu. Asi bych taky už měla začít s přípravama :-D
Odpovědět
Ahoj holky, nemůžu dočítat zpět, protože mám doma malého uličníka, tak se chci zeptat, kde děláte hostinu? Máme na výběr , ale pořád se nemůžeme rozhodnout, hlavně kvůli financím. Tam kde by se nám to nejvíc líbilo, tak si zase přihodili dost peněz než jsme byli domluveni.. Nemůžeme se jim navíc ještě dovolat tak to nás zase odrazuje, já jsem z těch míst už blbá, navíc je už dost restaurací zamluvených :-/
Odpovědět
Článek se načítá
@m.o.n.i.k.a Moni, záleží, kde nejlépe bys to chtěla mít. My máme hostinu na prajzské. Máme to v takovém menším kulturáku na prajzské :-) Tam si tedy můžeme vzít, co chceme, ale je potřeba zařídit catering.
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a Koukám, že to máš v Hošťálkovicích - tak co Petřkovice? Nebo ve Lhotce je myslím krásná restaurace.
Odpovědět
nevíte,kam na svatební dort v okolí nebo ve Frýdku-Místku?
Odpovědět
V ostravě bych věděla ale F.M nevím
Odpovědět
@syslice to neva, i tak dik...objednavat z Ostravy mi uz prijde daleko...hlavne na prevoz narocne
Odpovědět
jasně to máš pravdu asi ano
Odpovědět
@moonie v Hoštálkách to nemáme :-) Tam se to zrušilo. Ted mi kamarádka nabídla jednu tak vyhledám na netu kuknu a popřípadě zavoláme :-) Zatím máme rozjednaný Eden a tam paní byla supr, tak uvidíme podle kalkulace, ale hledám kdyžtak dál at to nemám na poslední chvíli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dneska udělala fajn nákup v papírnictví. koupila jsem i fialkový papír a jde se tisknout.., :))) :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Můžu se zeptat, kde jsi koupila ten fialový papír?
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek ve velkoskladě jmenuje se to Vipor... a je to v porubě hned vedle obecního úřadu... je fajn fialkový....
Odpovědět
Profilova fotka
@velicek vyfotila jsem ho ale na fotce vapadá jako šedý.. ale v reálu je jemně fialkový.
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap Restaurace Ondráš ve Sviadnově :-) Výborné dorty a přesně dle představ :)
Odpovědět
akorát ta paní cukrářka z Ondráše pracuje už na sebe doma Hodoňovice 214,v Ondráši už je jenom pekárna na koláčky, ale stojí i tam zajet - peče velmi hezky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky ;-) Včera jsem přemýšlela nad koláčkama a chci se vás zeptat, kde je necháváte dělat , za kolik ... a pro koho všechno je dáváte a kdy předem a jak dlouho koláčky vydrží :-D když je mám týden před svatbou a roznesu příbuzným a chtěla bych nechat pár i na svatební stůl tak vydrží ten týden?
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ahojky, taky mám v plánu mít pronajatý kulturák, už ses dívala na ňáký ten catering ???
Odpovědět
@vrcka No, nevím, jestli znáš trošku prajzskou, ale třeba na kulturáku v Bohuslavicích je super to, že hned vedle je hospoda. Sestřenice od toho mojeho se tam vdávala a jídlo bylo luxuxsní. Takže to záleží - někdy kulturáky mají možnost zásobování hned vedle. Ten náš kulturák je v Bělé a tam si jídlo musíme obstarat sami, ale je tam i parádní kuchyň, takže se dá vařit. Jinak já hledala cateringy spíš tak z Opavska nebo Hlučínska. Taky se můžeš poptat na obci (nebo u správce kult. domu), jestli třeba mají už nějaký ověřený catering...
Odpovědět
Profilova fotka
áááha díky. No my máme kulturák v Ově kousek od Bazalů. a popblíž bohužel nic není,ale právě,že také tam je nová velká pěkná kuhyň! Jen najít někoho kdo to pak roznese atd . :-D
Odpovědět
@vrcka Tak to fajn, že tam je kuchyňka :-) Na uvaření (kuchař), roznos jídel, obsluhu atd. můžeš zkusit třeba hotelovky - třeba Šilheřovice. My to zkoušíme domluvit právě s nima. Pokud nezapomenu, napíšu, jak to dopadlo ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?