Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 no já doufám,že kytičky mi udělají kolegyně:o) jinak ty tulipánky jsou fakt po celý rok a pěkné jsou s frésiema ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ Tak co jak jsi dneska dopadla v Atomu? pokud jsi si vynírala prstýnmky, tak helios je nejlepší ze všech super ceny precizní práce a je to už dlouhé roky nejlepší zlatnictví aspoň dle mých zkušeností... máme u nich taky prstýnky ale vybrány dříve než na svatebním veletrhu... .. jinak dorty odkud jsi?? znám jednu paní dělá úžasné dorty a je z nové bělé... dělala mi nádherné dorty pro děti... kdyby jsi chtěla kontakt... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hrncarovi jo jo pokud jste ne,ěli prstýnky tak tam bylo fakt zlatníku snad nejvíc... ale jak jsme již pslaa výše tak nejlepší je helios... podle mých zkušeností.. máme u nich objednané psrtýnky.. mám je v albíčku koukni.. ale já už jednu svatnbu měla.. a první snubáky jsme taky měli od nich a super ty byly perfektní.. a na krku mám taky stříbrný řetěz a mám hp už víc jak 10 let.. a je jako nový.. mám doma od nich hromadu šperků a všechny super.. na ně nedám dopustit.. :))) ukaž jaké jsi si vybrala.. nemáš nafoceno?? na nevěstu na černou louku určitě zase zajdu kouknout.. nenechám si to ujít. co kdyby... rozhodně to není ztracený čas.. i kdyby jsme nic nenašli už.. :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka tal to je super ráda bych tulipány fialové s něčím bílým... ;-) to je paráda tady mít květinářku.. jistě poradíš.. :)))
Odpovědět
@dajkaaa my to plánujem na Ostravici...jedna paní v důchodu je prý peče a je tím široko daleko vyhlášená...tak to zkusíme tam :-) ale envím, kde na dort?
Odpovědět
@sylvestra2 Ahojky, veletrh v Atomu nebyl zase tak hrozný. V Praze byl horší! My si vybrali snubáky od Rýdla:) Upraví nám je dle našich požadavků. Naprostá spokojenost. Postrádala jsem tam výběr cukráren pro svatební dorty. Ještě nemáme nic. Potřebujeme ještě oznamko. Takže máme co dělat:) Prosím Tě, pošli mi kontakt na tu paní z Nové Bělé. Podívám se na webovky. Díky mooc.
Odpovědět
ahoj holky tak asi nic moc nebylo že mendy koukni se na cukrářství aknel at máš více možnosti já se teda těším na tu černou louku potřebuji řešit prstýnky a kytici tak ahojky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ Neříkám že byl nejhorší.. ale pro mne byl na nic páč šaty a prstýnky máme vymyšlené zařízené.. taky jsem více postrádala dosry a zdobení stolu atd taky jsme tam šla na potahy na židle a nenašla jsem.. od Ostravy jsem očekávala víc.. ale jinak nenadávám že jsme tam šla.. i do censta pujdu kouknout... :)) kontakt ti posílám do ip.. ;-)
Odpovědět
tak to se máš že máš toho tolik zařizeného
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevíte náhodou proč mi na mém beremku naskakují nahoře jakési srdíčka.. nejprve u toho bylo číslo 1 pak 2 a te´d 3... k čemu to je.. poraďtee díkyyy :-D
Odpovědět
to vubec nevím slyším to poprvé ;-(
Odpovědět
@sylvestra2 to ti jen nekdo daruje srdicko
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@dadulkap aha no to je milé.. :-)
Odpovědět
@sylvestra2 Děkuji za odkaz:) tyto dorty jsem už viděla. Kamarádka mi je posílala, ale nevěděla jsem kdo je autorem :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ měla jsem od ní už nějaké dorty a peče super... a dokáže nádherné věci z marcipánu,,, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jojo klidně ráda poradím ;-) bílé by byly pěkné ty frésie nebo eustoma ,určitě se něco najde
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak jád neska odešla z práce dřív a ašla na ten veletrh do Atomu a jsem upe zklamaná :-| Vlastně to,co jsem si mohla koupit v salonu při šatech... chtěla jsem si koupit polštářek na prstýnky.... ani ty dekorační blbůstky tam neměly :-( Tak doufám,že se dostanu na černou louku...
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka no i když asi ani od černé louky moc neočekávej.. bude to podobné.. určo tam zajdu kouknout..ale už moc neočekávám.. jinak koukej hlavně tady na bazárek. tady prodávají nevěsty krásné věci.. nebo na svatbadekor.cz nebo jiné svatební weby mají slevy akce atd.. koukej a koukej,, myslím, že na netu a tady na beremku najdeš více insporace, než na veletrhu.. a narovinu.. prý na veletrhu je vše levnější. prdlačky... koukala jsem a třeba blásenky. já koupila v tescu v obchodě s bižu za 8 korun kus a ty samé měli na veletrhu za 25 kus.. takže věř že najdeš na netu vše .... ale pro náladu a atmosféru je fajn zajít na veletrh.. :)))))
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ty prstynky jsou moc krasne,jestli to neni tajne,muzes mi do IP napsat,kolik Vas tam vydou? Prijde mi,ze jsou vsude docela cenove rozdily. Dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hrncarovi tajné to není.. stojí 10900... a v naší velikosti nás výjdou na 12000 moc se nám líbí že jsou jednoduché.. nic přeplácaného.. a koukni na jejich web.. helios cezet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jsem byla loni na veletrhu na černé louce a tam byl celkem výběr tak uvidíme.Určitě se chystám do toho velkosladu canea ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jinač ty taky do fialova ju? :) fialová je moje oblíbená barva,mám i fialovou ložnici.. takže chci mít svatbu v LILA :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka já nebyla na veletrhu určitě zajdu... uvidíme.. a do caney se taky chystám.. jen musím sepsat co asi potřebuji...
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka no já taky mám ráda fialovou.. a jaké budeš mít šaty.. nějak doladěné do barvy? nebo celé bílé??
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 celé bílé.. do vlasů bych třeba chtěla něco fialkového. Ta canea mě moc láká asik se tam dá sehnat všechno,co? Holky tady jsou tak šikovné.. vyvázky ,oznámené atd samy udělaly... snad si taky sama něco dokážu vyrobit :-| Jakou ozdobu budete mít na autech? Líbí se mi ty cylindry pro ženichy... tak musím najít kde jsou nejlevnější ;-)
Odpovědět
holky, jak řešíte výzdobu svatebních aut?? na netu prodávají hezké ozdoby na kliky aut, ale co pak s tím? někde to prodávat?
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka no dá se tam sehnat hodně věcí na aranžování... květy a stuhy atd něco na stul.. na ozdobení.. není to vyloženě svatební velkosklad ale na aranžování seženeš tam hodně věcí na svatbu organzy atd všechno možné... jinak já na autě budud mít asi organzu a srdce z ratanu ukážu ti.. vyrobila jsem si ho tak uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 jéééé to je krásné jsi moc šikovná ;-) budeš pak všechno prodávat ?nebo si to nějak využiješ? Jako na tom netu je hafoooo blbin na tu svatbu líbí se mi i ta mini vína a čokoládičky.. ojeje všecko ,ale pak ty sumy peněz..... uf :-D Já jsem teprve na začátku tak se teprve rozhlížím a srovnávám. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ právě,že si na ty kliky atd. koupíš třeba organzu a pěkně si uděláš sama... a tak či tak určo můžeš podat ;-) pěkné jsou i živé kytičky,ale to zas moc nevydržííí ... a holky čím pojedete k oltáři? půjčujete auto???
Odpovědět
@vrcka bojím se své zručnosti :-D takže bych to radši asi koupila :) já si půjčuju BMW
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?