Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
@vrcka no to je pravda,my jsme byli v neděli v avionu a tam taky plno lidí.všeci si stěžují jak nemají peníze a jak je vše drahé,ale v obchodech u pokladen plno lidí...jako by někdy něco dávali zadarmo mi připadá:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ tak paráda, dělají tam prý moooc dobré dorty! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa jj přesně moje řeč!!!! je to šílenství...,ale lidi asi šílí kvůli Velikonocím...
Odpovědět
Holky, odkud máte svatbní oznámení? Jsem v koncích, nemůžeme s chlapem vybrat :-( Poradíte některá?
Odpovědět
Oznámení budeme vybírat na fotosvatebka tečka cz. Mají tam krásné: úplně dle mých představ :) KONEČNĚ!
Odpovědět
@mendy_ my jsme zašli do salonu svatebniho a vybrali...
Odpovědět
@lennaaa ve kterém jste byli? Já mám šaty ze salonu Paris a tam už zrušili svatební oznámení.
Odpovědět
@mendy_ co jsem byla tak je zatím měli v každém salonu.v NJ, Fulneku...ale v Angelice v Ostravě nevím..
Odpovědět
@mendy_ Zašli jsem do L+L tiskového studia v centru. Výběr tam celkem ušel, zatím máme 5 kandidátů, a to jsme zatím viděli jen 2 z asi 6 katalogů :-)
Odpovědět
@moonie díky za tip:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jak to mate s pripitkem po svatbe to znamena u altanku nebo na radnici nebo v kostele s oddavajicimi a svetky kdo to zarizuje?Vite to nekdo?
Odpovědět
@millimaus nám přípitek zajišťuje v obřadní síní oddávající....takže to nijak neřešíme..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@millimaus a nezařídí to až v restauraci číšníci???
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jaké mají ceny???
Odpovědět
@vrcka Ceny byly od 30Kč do 40Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka No prave ze se me na uradu ptali jestli si budeme s oddavajicimi pripijet a ja jsem rekla urcite ano,ale musim se zeptat jeste pana provozniho kdo to zarizuje jestli mi to zaridi on a ja mu to zaplatim nebo si to musim zaridit sama nebo jak to je.
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus áha tak nad tím jsem nepřemýšlelac ;-) Tak se poptej a uvidíš:)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus Pokud máš to v Jaškovké, tak pan Choleva ti to zařídí. Je to profesinální člověk. Já s ním spolupracuji v oblasti květinové výzdoby více na svatbyhavirov.cz
Odpovědět
Ahoj, prosím o radu. Potřebovala bych nějakou šikovnou kosmetičku z Ostravy nebo okolí a na kolik by mě přibližně vyšla. Mně makeup moc neříká, takže sama se nalíčit nezvládnu, ale zas šetříme protože si svatbu platíme sami a přítel ještě studuje..no asi si dovedete představit. :-) Svatba to bude malá a asi bez profi fotografa, takže nepotřebuju špičkovou vizážistku.. ale tak ať se ženich nevyděsí :-D Za každý tip budu vděčná. Děkuji!
Odpovědět
@yuki5 Ahojky, kosmetičky si většinou účtují za svatební makeup 800kč. Bohužel nevím o nějaké levnější.
Odpovědět
@yuki5 já mám domluvenou kosmetičku, která mě namaluje i se zkouškou za 600,- je v Bílovci i v Ostravě.pokud budeš chtít můžu ti na ni hodit kontakt do IP . já se k ní chystám až v červnu a zatím jsem teda u ní nikdy nebyla,ale věřím že to bude ok:) nějak se nemaluju jen tužku a řasenku, takže chci něco decentního....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uvažujeme o svatbě, chtěly bychom jí stihnout ještě letos, asi v září.... myslíte že to stihnu??? já teda doufám že ano.... :-) akorát mám jeden problém, v září a v říjnu se u nás v rodině bude rodit :-) tak si nejsem jistá, jestli to nebude překážkou, ale v zimě už se brát nechci, to raděj v létě, ale to mám pocit, že na ten srpen nebo září to nestihnu vůbec.. :-( nemáte někdo tip, na svatbu venku? Porubský zámeček nechci.... něco jiného, pokud víte budu ráda :-) chtěla bych jít o oltáři sama, u mamky si muž místo mě vyzvedne falešnou nevěstu, a na mě si počká až na místě svatby :-) teda zatím je to jen plán, já moc doufám, že mi to vyjde, vždycky jsem po tom toužila, že mě uvidí až když budu kráčet uličkou :-)
Odpovědět
@sabkaaa Tak asi nejlepší fotografové,obřadní místa a restaurace asi už nebudou volné,ale pokud jsi ochotná dělat kompromisy,tak se něco najde a určitě to stihneš třeba i do srpna. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja :-( to je fakt, rozhodly jsme se letos, protože jsme příští rok v létě chtěli další miminko, a těhotná se mi vdávat moc nechce :-( a čekat zase až na rok 2014, se mi taky moc neche :-D tak já nevím, jsem z toho v rozpacích :-(
Odpovědět
@sabkaaa Ještě nevěš hlavu ,prostě si pozišťuj co a kde je volné a pak uvidíš. Třeba budeš mile překvapená ,že to všechno nějak vyjde. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sabkaaa Ahojky a musi to byt v Ostrave?Nebo i v okoli?A kolik pocitas ze budes mit lidi?Napis vice informaci jak si to predstavujes je to velky pojem svatba venku myslis obrad nebo celou svatbu i s obradem venku nebo jen hostinu.Mam par tipu :-) Trebas lovecky zamecek silherovice,nebo ve Vizovicich v laznich ale nevim jestli to jde tam venku.Nebo ja to mam na Terlicku neni to daleko od Ostravy je vice moznosti.
Odpovědět
Myslím, že se to stihnout určitě dá, my jsme začali na červen v únoru a půlku věcí ještě nemáme a nakonec se vždycky všechno našlo. I fotografové kteří na svých webech tvrdí, že mají termíny plné rok dopředu mi odpovídali, že mají volno (asi polovina). Vyber si jedno nebo dvě místa a poptej se po termínu, jestli je ti jedno, jestli to bude 10. nebo 17. určitě někde bude volno. Všichni tvrdí, jak mají plno, ale vím, že to často není pravda.
Odpovědět
@sabkaaa Opravdu je spouuuuusta času :-) Hlavní je teď asi sehnat místo - podle toho, jak velkou svatbu si představujete :-) Ale opravdu je hafo času ;-) Vím to z vlastní zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@yuki5 ahojky taky si platíme svatbu a přítel studuje, tos mě nadchla ,že nejsme jediní:)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa tak to je dobrá cena ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?