Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaj já nevím no... všude všecko jinak chci trochu dodžet tradice,ale taký to mít po svém... platíme se přeci jen všecko sami,splácíme a přítel ještě studuje... holt nejsem milionářka :-D musím někde uškudlit ;-)
Odpovědět
@syslice jo jo, sestra má celkem dobré nápady jak si ten den zbytečně nekomplikovat a jak si ho pořádně užít :-) A nejenom proto je i mojí svědkyní :-D
Odpovědět
@vrcka podívej udělej si to podle sebe Nenech se otrávit a ušetřená každá dobrá koruna
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice díky ;-)
Odpovědět
@syslice @vrcka jo jo, souhlasím. Udělejte si to jenom podle sebe. Lidi přeci nejdou na svatbu kvůli koláčkům nebo výslužkám.... a šetři kde můžeš. Nám s koláčkama nakonec pomáhá mamka. Chtěla něčím přispět, tak jsem ji poprosila o tohle.
Odpovědět
@ilcca Tak to je uplně nejlepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Musím doporučit www tečka satyprotebe tečka cz Jsem maximálně spokojena. Vyšli mi vstříc i když jsem si sama objednala špatnou velikost. Nechali si šaty a objednali mi nové :-) Dostala jsem slevový kuponek na spodničku a podvazek k nákupu zdarma. moc milé dámy
Odpovědět
@janinne1 Další pozitivní zpráva :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@syslice hej co ty tu pořád píšeš,že ti všechno mažou??? :-D
Odpovědět
@m.o.n.i.k.a a není to tam moc předražený? ta Stoklasa jako? za kolik maj třeba podvazek??
Odpovědět
Článek se načítá
@lennaaa zkus kouknout na jejich stránky takhle ceny nevím :-) Drahé se mi to právě nezdá
Odpovědět
@sylvestra2 Ahojky všimla jsem si, že jsi taky z Ostravy:-) Chtěla jsem se tě zeptat, jestli nevíš, kde by tady v Ostravě mohl být nějaký velkoobchod papíru a takových těch drobností na svatbu, jako jsou: stuhy, organzy, umělé květiny atd.? Děkuji:-)
Odpovědět
Ahojky Holky :) můj přítel mě nečekaně požádal o ruku,tak teď řeším situaci kde to bude :) nemáte nějaký TIP na venkovní obřad???Chceme jen rodiče a svědky,snad se i někdo příjde podívat?? :) A nějaký tip na večerní grilovačku?? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@trki Pokud jsi z Opavy, tak pěkný obřad venku je na Ptačáku, byli jsme tam na dvou svatbách ;) Akorát měli obě super počasí, nevím co by bylo, kdyby pršelo :-|
Odpovědět
bajamaty: děkuji jsem z Ostravy....tak uvidíme,právě to počasí :/ stejně je to asi jedno plánujeme tak rodiče a svědky.....a večer nějaká opélačka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@milileo ahojky jo jo je to velkoobchod canea cezet.. tam najdeš prganzy atd atddd papírnictví ale tam nemají... na papír bych tě poslala do viporu je to v porubě hned vedle obecního uřadu pod kostelem.. tam mají zas jiné věci papíry barevné atd a taky krabice na výslužky za super ceny. atd atdddd svatební ubrousky atd a máš to tam levnější než v obchodě.. ale taky jinak je super papírnictví v porubě u kruháče.. vedle květin.. tam nakupuju skoro denně .. dneska si tam jdu pro bykrajovátko se srdíčky.. včera jsme tam nakoupila papíry a spoustu věcí i ubrousky mají krásné.. ražené super věci..
Odpovědět
@sylvestra2 tak to je super, já jsem právě pořád nemohla nic najít tady v Ově..tak moc děkuju za tip:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky budete mít vizážistky???? No zítra jedu tady se Sylvestrou2 do Caney... už se moooc těším :-D
Odpovědět
@vrcka Ahojky já budu mít vizážistku. Už jsem měla i zkoušku. Těším se na den D :)
Odpovědět
@vrcka Ahoj, já taky budu mít vizážistku - Šárku Piťlovou. Zkouška dopadla dobře, poradila mi účes (přišlo mi, že mi snad čte myšlenky :-D ). Tož tak... A co ty? U koho se necháváš česat?
Odpovědět
Profilova fotka
nezapomente ladit barvicky s barevnosti svatebni kvetiny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie vizážistku jednu teda mám domluvenou,ale zkousím se i rozhlížet jinde... jinak česat mě bude kamarádka :-D kadeřnice... tak se těším jak začnem zkoušet účesy :-)
Odpovědět
@vrcka Jak se kamarádka jmenuje? Je dobrá? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jo kamarádka je dobrá,ale momentálně doma na mateřské :) no kdyby se cokoliv stalo tchýně je také vyučená kadeřnice :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tadyk to vázne! Ono se venku udělalo krásně, do toho se otevřela Karolina a tadyk nikdo nic nepíše :-|
Odpovědět
@vrcka to víš všeci jsou v karolíně:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa no to je hrůza:) ale já dělám ve futuru a musím říct tam bylo plno celej víkend :-D všude lidí jako smetííí... a to aprílové počasí :-o Tak holky já chci vědět ňáké novinky o nevěstách :-)
Odpovědět
Nazdarek babi, tak jsem zadala objednávku svatebního a děkovacích dortů do OLLIES. Detaily jsu domluvit v pátek 20.4.2012. To se těším :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?