Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa nejsi sama já v salonu také ještě nebyla :-)
Odpovědět
@michaela82 a kolikátého to máte?
Odpovědět
Já si tu budu asi za chvilku psát sama se sebou ... :-D Ty dvě tu jsou tak v ráži,že já su tu nadbytečná hihi
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa 8.9.
Odpovědět
@nwa :-D dívám se, no...
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa ježiši to ne promiň :-)
Odpovědět
@michaela82 za 3 týdny po nás...to máš čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa říkám si to no, ale začínají nervy pracovat, že nic neseženu, takže se jdu na to vrhnout zítra :-)
Odpovědět
teda holky nevím proč, ale mě se do toho ježdění a zkoušení šatů nějak zatím ani moc nechce...nevím proč. Né že bych se netěšila na svatbu nebo tak, ale jak si tak dělám seznam, kam bych chtěla jít zkusit šaty, tak omdlévám..nevím jestli to je normální,ale mám tady sepsaných tak 8-10 salonu.3 u nás a tak 5 v ostravě a to ještě nemluvím o tom, že jsme chtěla i do Opavy.Zítra jdu do 1. salonu, tak jsem zvědavá...snad mě ta nálada chytne.
Odpovědět
byla jsem nejdříve ze všeho taková nadšená, atd...a teď...ségry řeší problémy s těmi svými chlapy a samé problémy. Jedna se před 10ti lety vdávala a teď je to na rozchod...tak mě to nějak nepřidává do těch příprav a možná taky tím, se mi nějak do ničeho nechce.. :-(
Odpovědět
@michaela82 V poho
Odpovědět
@lennaaa hihi
Odpovědět
Článek se načítá
@lennaaa Já ti něco povím nenut se.Já byla šaty vybírat den před silvestrema první co mi sedly neboli byli ok přes prsa tak jsem řekla tyhle a hotovo.Jinak mám hlavu jak škopek kdyby bylo na mě tak se vdám jen se svědkama na svatbu jsem sama a vše co vybírám či zařizuji tak sama..Jo a s tou sestrou se hlavně ted netrap.Ono neznamená,že když to nevýjde jí ,že to nevýjde nikomu:_)Hlavu vzhůru a jedna rada oddechni si od všeho i od příprav a pak se do toho znovu opři:-)
Odpovědět
@nwa hmmm...možná na tom něco bude.ale kdybych měla čekat až to na mě příjde, tak může být taky duben nebo květen a to už na mě zůstanou jen ty nejhorší kusy se bojím :-D a vím, že nám to tak dopadnout nemusí jako segram, ale ono to moc nepovzbudí. a u nás doma se nic jiného neřeší než jen jaké mají problémy ty dvě..a co se zas zrovna u nich stalo..atd..atd.tak to na mě nějak padá.vím, že se musím obrnit, ale jednou to jsou segry,no.
Odpovědět
@michaela82 jdeš teda zítra do te isabely??
Odpovědět
@nwa a ty už šatičky máš?za kolik?
Odpovědět
@lennaaa No bud v klidu já zase mívám tak rychlý tlukot srdíčka,že dostanu asi infarkt.Něo zařídím a nebo něco obědnám a mám z toho takovou radost,že mi je až zle a do mdlob.No už se těším jak mi bude tak den před svatbou když ted to nedávám nebo přímo v ten den D.No Jinak neboj taky mám své.Mě třeba trápí,že nikdo se o mou svatbu až tak nezajímá od přítele rodiče vůbec těm to je podle mého šumák a když se něčím pochlubím tchýni tak jen hmmm a nic.Moje maminka sice pomáhá,ale je pracovně vytížená a v jiném městě tak je to trochu složité.Jsem přistěhovaná k příteli do města kde nikomho nemám a podle mého rodiče od přítele mne zrovna také moc nemusí.A co mám dělat.Musím jít dál.
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa jj jdu už jsems paní domluvena, bude mě očekávat :-)
Odpovědět
tak si tady budu psát asi za chvíli sama :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty tak už jsem s paní domluvena mezi 14-15hod. mě bude očekávat a jdeme na zkoušení šatů :-)
Odpovědět
@lennaaa Jinak šatičky už mám a za 6900 ;-)
Odpovědět
@nwa všude je něco, člověk asi nesmí bý taková citlivka jako já a musí zatnout zuby a něco vydržet. S těma rodičma od přítele je to těžké,no...mě zas připadá, že jeho maminka to težce ponese, protože je nejmladší a furt se o něj stará jak o 15ti letýho...už mi to leze někdy krkem jak mu prdelkuje a pořád se na něco ptá...strašně starostlivá.Někdy už bych jí nejradši něco naznačila nebo tak...ale nechci dělat dusno.ale vím, že jsme taky byla ze všeho dojatá..jak jsme vybírali text na oznámení, nebo písničku na svatební dvd, které chceme mít.nebo písně ke gratulacím..všechno tak dojemné.uplně se mi chtělo bulet...a co teprve v den svytby, to mám uplně hrůzu z toho, že budu bulet jak želva a cela se rozmažu :-D
Odpovědět
@michaela82 jdeš zkoušet sama nebo s někým?
Odpovědět
@lennaaa No já se nerozmažu už mám zajištěnou kosmetičku a chci vše voděodolné :-D
Odpovědět
@nwa já se teprve chystám říct holičce ke které chodím jeslti mě učeše i nalíčí...uvidíme.musííí :-D
Odpovědět
@lennaaa No já jsem ráda,že to mám vše v jednom místě spíše budově.Je to salon a hned dveře vedle jsou kadeřnice a slečna co mě bude líčit bude taky tam.Takže hned jen sednu do outí a pojedu domů a budu čekat na mužíka hih
Odpovědět
@nwa to se hodí,no.a kde to máte??
Odpovědět
@lennaaa Koukni se tady po zadu jsem to dnes psala a jinak přípravybudou tady v Havru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa no s mamkou a kamarádkou (teda pokud bude mít čas) sama si na to netroufnu
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 super, tak pak písni jak jsi dopadla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?