Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 není zač, akorát ta akce v Isabel je jen do konce února, což je zítra
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 A napsala jsem ti jen svůj osobní názor a zkušenost, věřím, že se najde někdo s jiným názorem. Nevím jak moc jsi náročná, ale třeba v té Isabel měla paní na figurínách novou kolekci a já si hned ukázala na dva modely, ještě na sobě nikdo neměl. A paní tam byla strašně příjemná.
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty no já moc náročná nejsem, hlavně ať mě sedí a cítím se v nich pohodlně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 To je to hlavní, mě se tam vážně šaty líbily, ale jak říkám ta akce je jen do zítřka, takže tam vyraž co nejdříve ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 Dej pak vědět jak jsi dopadla a kde a které jsi vybrala ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty no sama se toho bojím, prot to asi pořád odkládám, ale hned příští týden tam vyrazím, vše obejdu a uřčitě se ozvu. Já teda doufám, že to dopadne dobře :-) děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
není zač, akorát už příští týden nebude ta akce v Isabel a mě osobně to připadá jako škoda nechat tam pak ( kdyby sis tam vybrala) o dva tisíce víc Jinak vím, jak se cítíš, taky to pořád řeším :-) Doma už mě začínají mít plné zuby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jenže to bych tam musela letět ještě dneska nebo zítra a to nevím zdali bude mít kamarádka čas :-( to je právě to, a sama tam jít nemůžu :-( ani nemluv, pořád něco hledám, vybírám - ale prostě to chceme ít jen perfektní - chlapy tomu nerozumí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 máš pravdu nerozumí. Já mu slíbila, jelikož si vše platíme sami, že udělám svatbu do 50000 a tak teď lítám a sháním jak vzteklá ;-) já bych asi někoho narychlo drapla a vletěla tam, ať tě to pak třeba nemrzí, třeba tam nevybereš, ale třeba jo a 2000 není zrovna málo, že ?
Odpovědět
Profilova fotka
no právě že to není málo, za 2000 můžu mtt k tomu botičky, závoj nebo něco do vlasů. zkusím někoho sehnat a zítra tam zajít. taky si to platíme sami, takže vím o čem mluvíš.
Odpovědět
Profilova fotka
každá ušetřená korunka dobrá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 kdybych neměla prcka doma, tak tam s tebou vlítnu a taky bych pozkoušela ;) ale mám rok a půl starého chlapečka, zítra dopo ho sice hlídá babička, letím zaplatit poplatek za obřad na Obecní dům a vyzvednout smlouvu a cd s hudbou k obřadu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je tak to je vážně škoda, ale chlapeček je přednější, hlavně si vše vyřid jak potřebuješ :-) tak tak daleko my ještě nejsme :-) doma pořád slyším - miláčku je čas, vše stihneme
Odpovědět
Profilova fotka
tak to znám, to poslouchám taky :-) a pak zjistíš, že nic nemáš moje budoucí tchýně mu řekla : vím, že je to Váš den, ale hlavně je to Barčin den, tak stůj bokem a nech ji ať si to užije :-D teď ve čtvrtek mě veze na ty šaty a hezky počká v autě s prckem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mě tchýně řekla něco podobného, ona s tim žije jako já, vybírala se mnou kostel, dívala se na koláčky :-) ve čtvrtek?? tak to budu držet palečky ať ti sednou jako ulité :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 Díky, ještě pořád mám v záloze ty tady v Opavě, už vyzkoušené a zamluvené za 2500 ;-) A koláče už máte ? Nám teď pekla jedna paní na zkoušku z Malých Hoštic a berem ji. Fakt skvělé a že je soudila náročná porota :-) i s tchánem mám doma 4 chlapy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nee ještě nemáme, jen jsme se prozatím o tom bavili, nějaká p ze Zábřeha, tak nevím, a že těch koláčků bude (přítel snad podělí celou vesnici). koukala jsem že se vdávám týden po tobě :-)
Odpovědět
@michaela82 Já byla zkoušet tady v Havru koláčky včera a jsou dobré malé stojí 7 a velké 11 ale povím ti,že ty velké jsou už moc ty malé jsou akurát .Kdyby jsi chtěla písni.Dám info. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nwa určitě bych chtěla informace :-) děkuji
Odpovědět
Jinak taky se přidávám.Svatba Havířov:-)
Odpovědět
@michaela82 No můžu ti říct,že už jsem pak dál nešla ,ale je fajn,že tam můžeš zavolat a oni ti udělají na zkoušku z každého dva zaplatíš kilečko,ale aspon můžeš ochutnat.Je to tady kousek za Elánem jak by jsi jela dál a jmenuje se to jídelna Reneta.Vstup je když by jsi vlezla do hladového a hned na levo jsou dveře,ale neboj lidi by ti poradili kudy.Jinak peče je tam p. Sona Navrátilová a tel.č 604 431 481 ;-) Jsou hezké a opravdu dobré.Schválně jsem je některé nechala do druhého dne at taky vím zda nebudou pak jak beton a super i dneska..Tak snad ti trochu pomohu a zase o mjednu starost méně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 snad bude ještě hezky :-) my jsme to počítali a potřebujeme cca 500ks
Odpovědět
Profilova fotka
no já doufám, že bude hezky, takové to pěkné babí léto, no 500ks, to my taky tak nějak :-)
Odpovědět
@nwa Přesněji 16.6 Ve Chrámu Narození Přesvaté Bohorodice OSTRAVA -Michálkovice ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 to je mazec :-) a obřad máme v opavě v kostele sv. Václava ( na Pekařské u Přemka) a hostinu : http://utrijabloni.webnode.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
je tak to máte krásné, kostel je nádherný, opravený a hostinu?? tak to já, tam chodíme v létě na pivo :-) My to máme ve Štěpánkovicích v kostelu a hostinu v Bolaticích - Restaurace Pekárna, tak jsem zvědavá. Přítel je z Prajzské, takže nebylo o čem mluvit no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:D to tam budete mít celou vesnici, že ?
Odpovědět
@bajamaty to řekla pěkně! to by měla říct i moje tchýně tomu mýmu..ale to by musel nejdřív spadnout meteorit :-D
Odpovědět
teda jak tak koukám a pročítám , tak toho máte dost zařízenýho.to my máme teprve termín,čas, datum, místo a za chvíli bude oznámení - nevím proč jsem začla zrovna tím, když to má čas :-D no a do prvního salonu se chystám teprve zítra..ani se mi nějak nechce. Né, že bych se netěšila na svatbu, ale to zkoušení..a jak si tak píšu seznam, kolik salonu bych tak chtěla omrknout. u nás jsou tak 3. a v ově tak 5.a to nemluvím o tom, že jsme chtěla i do opavy...nevim jestli je to normální tolik salonu...a právě, že proto se mi do toho nechce.no ale třeba při 1. zkoušení to na mě příjde...doufám!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty no minimálně :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?