Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
@vrcka jj v tech obchodech kazdy den, na trhu ani ne, ale to te nemusi zajimat, takze obchody kazdy den.ja bych tam mela jet ted nekdy do 14 dni, tak dam echo
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup tak fajn a díky,budu se těšit na tvé zážitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holkyyyyyy kdo uvažujete o fontáně super je tady na bazárku ..... zatím je volná.. koukněte.. je super a super cena.. http://www.beremese.cz/bazar/jine-sva...
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Ahojky napisu ti to pozdeji muj tatka to zarizuje pracuje totiz jako trolejbusar a maji pod sebou i autobusy a vim,ze jeho kolega nam poveze hosty.Ale zjistim ti to.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky také se přidám, my máme svatbu 7.4. na Nové radnici v Ostravě. 8-)
Odpovědět
@millimaus To bys byla hodná :-) A dalo by se zjistit, jak je to s historickými autobusy? Koukala jsem na web DPO, psala jsem i email, ale odpověď nepřišla a dál už jsem se nesnažila :-)
Odpovědět
@vrcka ahojky, já mám ze salonu Paris. Mají tam krásné šaty. Jsem spokojená :)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Pokusim se zeptat jen vim,ze to neni primo jejich firma pro kterou pracuji vim,ze to je jina soukroma firma s Ostravy.Ale pozjistuji neboj :-)
Odpovědět
@mendy_ A v jake cenove relaci se pohybuje pujcovne v Paris?
Odpovědět
@heyrup Záleží na typu šatů. Půjčovné mají od 8.000kč do 15.000kč. Mají skutečně krásné šaty. Byla jsem v salonu Bella poblíž ČEZ Areny, ale byla to hrůza. Uvidíš sama.
Odpovědět
@mendy_ Ja se tam objednam, nemam co ztratit, krome nervu :-)
Odpovědět
@heyrup jasně, uvidíš, jak se ti tam bude líbit. A už máš prstýnky?
Odpovědět
Článek se načítá
@mendy_ strasne se mi libi jendy od retofy, tak bych chtela vzit ten obrazek (chtela bych nejake lehke zmeny) do ruznych zlatnictvi a uvidim, za kolik mi ho udelaji.
Odpovědět
Ahoj holky,chci se zeptat uz mate spodni pradlo?kde se da koupit v ostrave?;))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já jsem spokojena s Mona Classic - mají ji ale jen v Opavě v OC Silesia (Tesco), jinak internetem. Teď jsem tam našla krásnou podprsenku - tuším bardot.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, potřebujeme vymyslet text na svatební oznámení. Máme 2 letou dceru a chceme, aby to, že mamka si bere taťku oznamovala ona. Jenže nám to nějak nejde vymyslet... Nemáte některá nápad, příp. neviděly jste někde vtipný text. Moc děkuji za jakékoli nápady - pak to nějak dám dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ no, já byla v Paris, Katy, Mar.Horách a nakonec mám ze salonu Karin ve Svinově - skvělý přístup, moc milá paní a super ceny - nová, nenošená kolekce.
Odpovědět
@mendy_ a jaká je cena za půjčení ve sv.salonu Paris??
Odpovědět
@mendy_ :-D aha...až teď jsem si to přečetla..takže půjčovné 8-15tis. a za kolik je máš ty? ceny za půjčení se mi zdají dost vysoké..jsem ochotná dát max 8-9tis. i to s bolavým srdcem...snad až je uvidím,tak ta cena bude stát třeba za to,uvidíme.teprve se chystám na obchůzku ostravskými salony..a měla jsem chuť zajít i tam,ale nevím nevím při té ceně...
Odpovědět
@petralaura a jak to mají cenově v Karině? slyšela jsem, že prej se to cenově dá,ale zas šaty nic moc-prej takové zastaralé,komunistické.Teprve se chystám obejít nějáké salony v Ově...určitě chci zajít i do Karin a Paris, i když ty ceny tam jsou šílené:( a jak se do Karin vůbec jede,když tam je ta uzavírka těch mostů,je tam nějáké omezení?pojedeme od Opavy...a vůbec nevím kam tam jet :-| objednávala ses tam?
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky vybrala šaty v saloně Karina, mají tam pěkný výběr a super cena, no kdyby byly komunistické, tak tam asi tolik lidí nechodí a nechváli si :-).
Odpovědět
@lennaaa Ahojky, já mám půjčené šaty za 8čku. Je to dobrá cena. Jseem spokojená :) Tak at dobře vybereš !!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj já mám šaty za 7tis a jsem hrozně spokojená. Mám v tom i čištění kdybych se polila červeným vínem a zašpinila od trávy tak můžu být v klidu. Horší kdybych je natrhla. Já si je vybrala v Karviné. Po Ostravě už jsem se nebyla ani kouknout.
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa Ahoj, tak cena je jednotná - 3900kč. Šaty vůbec nejsou komunistické, každý rok jim chodí nová kolekce, která se šije někde na thajwanu nebo v některé takovéto zemi, kde mají levnější prac. síly. Perličky jsou našité ručně apod. Uzavírka Svinova je až za Karin. Když pojedeš z Opavy, musíš se dostat dolů pod Kaufland - jsou to Jižní Svahy. Takže po Opavské, pak u Intersparu doprava, objedeš soud, v pravo budeš mít Hlavní třídu a hned, jakmile ji mineš, odbočíš doleva a před Kauflandem doprava na sídliště - tam už tě to vyvede, jen jedna je průjezdná, ostatní slepé. držíš se směrem dolů k restauraci U slunce (je to snad poslední domeček vpravo). Myslím, že všichni ví, kde je Karin :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lennaaa 9-15tis.
Odpovědět
Ja mam saty ze salonu paris,myslim ze za 8tis,svatba bude v trebovickem mlyne;) uz v dubnu
Odpovědět
Holky, prosím poraďte mi, kde seženu svatební skleničky. Na netu nabízí dost kýčovité. Odkud máte vy? díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se zeptat jdem z Opavy a chystám se na svatební šaty, můžete mě poradit z vlastní zkušeností??? Cenově dostupné, moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 Já jsem taky z Opavy, za mě u nás v Opavě, tak mám špatnou zkušenost s Dajou, šaty drahé, ne moc ochotné paní, celkem i nepříjemné, dost tlačí Svatební salon Isabel, mají teď novou kolekci a do konce února sleva 2000 na jakékoliv šaty, vybrala bych si tam z té nové kolekce a vyšly by okolo 5000,- a paní moc příjemná Jinak prý krásné šaty mají v Arianě na Krnovské,jak je dům oken Svoboda, ale nemám osobní zkušenost Já mám zarezervované šaty od soukromé osoby, půjčení za 2500,- , ty mám i vyzkoušené a teď ve čtvrtek jedu ještě zkusit jedny na inzerát za 3500,- tak uvidím jak budou a podle toho se rozhodnu
Odpovědět
Profilova fotka
@bajamaty moc děkuji za názor, já jsem právě nad salonem Isabel uvažovala, nechce se mě jet rovnou do Ostravy a neprojít Opavu. Věěřím že i tady najdu své vysněné šaty. Do Ariany se také podívám, mám ji kousek od našich. Moc děkuji za odpověď a věřím že Ti ty šaty budou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?