Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Jé paní kepaková je moc šikovná dělala nám výzdobu na padesátiny pro maminku a byla jsem nadšená má zlaté ruce
Odpovědět
@vrcka A jaké šaty máš? Pochlub se :-) A máš přeci ještě fůru času si je rozmyslet.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jj ještě se chci kouknot tady na snp na šatyprotebe,jinač mám už rezervované v salonu Karina... jsem si připadala jako princezna...,ale teďka nevím. no zkusím šaty dát tadyk:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky pridavam se k diskuzi puvodne jsem z Orlove ale ziju ted jinde.Svadbu budeme mit na Terlicku i obrad a uz se moc tesim pripravy vrcholi a termin mam 4.8.2012 takze jeste cas :-)
Odpovědět
@vrcka Zkus sem hodit obrázek, ale asi zbytečně stresuješ :-) Já mám šaty dle mého názoru taky obyčejné - klasický střih do A žádné kamínky apod., ale jsou to šaty, jaké jsem si vždy přála :-) A i když je nová kolekce od Pronovias nebo San Patrick nádherná, stejně zůstanu u těch mých ;-) Každopádně je dobré rozšířit si obzor a obejít další salony, teda pokud tě baví zkoušení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@millimaus ahojky vítej mezi námi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie jj některé jsou fakt moc hezké!!! ale taky drahé já osobně nechápu jak někdo může dát 15tisíc za půjčení šatůůůů ... :-S Mám bez vlečky a to jsme chtěla páč já jsem nemehlo takže mi to vyhovuje :-D Tak zítra tu dám fotky mám jednu v mobilu,ale neumím to nějak vytáhnout.. tak mi můj snoubenec pomůže :-p To zní pěkně snoubence a pak to bude manžel... no pááááání :-D
Odpovědět
@millimaus Ahoj, v jiné diskuzi jsem četla, že jste objednali autobus pro svatebčany - koho jste objednali?
Odpovědět
@vrcka No, půjčovny na těch šatech dost rejžujou :-( Jo, ten snoubenec je bomba :-) Už to není jen "přítel" nebo "muj stary" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ano přesně! jéééj ten "můj starý" tím si mě dostala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ale celkově všude zadáš svatba hned je všechno dražší .... :-| Ty budeš mít odkud šatičky?
Odpovědět
holky, kdy vlastne mate svatbu?A ty minidortiky - nevite kolik to tak stoji?
Odpovědět
Článek se načítá
@vrcka Jj, je to těžký byznys. Kdejaká blbina je desetkrát dražší jen proto, že je "svatební" :-| Jinak já si nechávám šít šaty v Madoře v Mikulově. Příští sobotu tam jedu.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie páni takže šít:) ono to je prý lepší když jsou na míru, já chtěla původně kupovat ,ale bála bych s epak,že je neprodám... a na kolik tě tam výjdou šité šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup já mám svatbu 1.9 :) a ty? no jinak minidortíky nevím,ale mini zákusky třeba kolem 7-10kč kus je to různé...
Odpovědět
@vrcka ja mam svatbu v cervenci...jak to tak vidim, mela bych si pohnout s pripravou :-N
Odpovědět
a nevite holky, jak moc je drahe pujcovne satu emmi mariage?at vim, jestli tam ma cenu jet..jeste asi zajedu do polska
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup já jsem tam psala mejla a jsou cca od 8tisíc nahooooruuuu
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup nojo některé nevěsty jsou pilnééé mají toho hodně já taky zatím jen pokukuju a srovnávám na netu
Odpovědět
@vrcka ty vojcle...tak tam nepojedu, jedu do polska, pak do kariny, do paris a pak se rozhodnu,mezitim budu hubnout a bude :-)
Odpovědět
@vrcka Já si je chci nechat, abych měla co rozstříhat až mi ten můj jednou uteče s nějakou mladicou :-D Ne, dělám si srandu. Chci si je nechat na památku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup jj jsem na netu koukala na fotky a fakt krásné,ale jak mi napsaly ty ceny tak jsem nechápala... hej všeci mluví o Polsku kam tam jezdíte???dej pak veškeré info!!!! ;-) já tam nidky nebyla:( ale v dubnu se chystáme do Těšína tak asik tam někde zabrouzdáme
Odpovědět
@vrcka Jo a vyjdou mě na 8500 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie Tak to je hezké,že na památku |-| Já bych si chtěl aspoň závok koupit a nechat... prý se má nechávat,že je v něm ukryté štěstí ;-)
Odpovědět
@vrcka je to hned za hranicema, maji nazvy i cesky,kazdopadne jak tam pojedu, dam info, kolik co stalo a jaky maji vyber (doufam, ze nezapomenu)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie to už je taky slušná částka,ale na to,že je budeš mit na míru šité a kdybys chtěla můžeš prodat tak paráda :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup hned za hranicema? to mi nic neříká:( kde přesněji? ale určitě nezapomeň a dej info!!!
Odpovědět
@vrcka hned za ceskym tesinem pres hranici (pres reku) je polsky tesin, poradaji se tam trhy a je tam spousta stanku a v tech baracich (jsou tam jedine na prave strane) maji obchody se satama a oblekama
Odpovědět
holciny a jdete na ten veletrh na cerne louce?
Odpovědět
Profilova fotka
@heyrup tak moc díky a poslední otázka bývají tam každý den?máme v plánu tam jed v pondělí ,ale až v dubnu!Určo dej pak info!Jinak já bych na černou louku ráda,ale budu v práci.byla jsem loni a měli tam pěkný výběr, fakt snad od všeho něco! ;-) a zároveň tam je výstava na dovolené tak třeba inspirace na líbánky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?