Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka Tak dneska jsme byli v Aknelu paní to má v ordinném domečku, fakt moc příjemná a ochotná... a dala nám domů ochutnat pár kousků dortíků a koláčků.Koláčky moc dobrá aji dorty.. jen nás zklamal ten amrcipán... byl dost gumový tak nevím.Možná to bylo moc čerstvé :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 ty kytky jsou bébel v michálkovicích a pak KLIA v přívoze klidně byjsme tam někdy mohly spolu.Ale neví zda jako normální lidi můžem do té Klie, zkusím toi zjistit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka no zkusím ty květinky a kdyby nebylo hezké tak stejně si je nechám doma.. na ozdobu :))) jsou moc hezké... jinak ti pisnu do vzkazu
Odpovědět
určitě musí to zatuhnout teda si myslím když se diváš na ty dorty tak je vidět že drží asi to bylo dneska čerstvé a chutově jaké byly?
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 díky :)
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka super tak to prosímmnzjisti a určo by jsme mohly spolu zajet... a ty si nedáváš do složky plány a představy a co už máš,? koulám že nemáš v albíčku nic.. škoda.. nemáme na co kouknout.. :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice jojo jinač byly dobré! Moc mi chutnaly ty ovocné... původně jsme chtěla třípatrový... tam jsme se shdly na dvoj...,že se dají dát lepší náplně do troj jen klasika... ty si budeš nechat dělat jaký???
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 mě tam nejdou dát fotky :-(
Odpovědět
Já mám dvouposchodový maskarpone malina bílý marcipán a 3 nízké dorty tvaroh broskev zakysaná smetana jahody a maskarpone banán My jsme měli na ochutnávku ten bílý marcipán a pěkně držel ale je fakt že to bylo na celém kulatém dortu tak to asi pěkně drželo jinak chutově bomba
Odpovědět
ahoj jo tak to já si dotry a vše peču doma ale taky bych šla ráda někam na ochutnávku:D
Odpovědět
Profilova fotka
holky na kolik počítáte že vás výjdou dorty???
Odpovědět
jo tak tím že já si je peču sama tak mě to vyjde levněji
Odpovědět
Článek se načítá
@sylvestra2 počítám, že za dorty dám tak 6000kč (hlavní dort 3patrový, 2 děkovací za výchovu)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 mi dneska bylo řečeno,že drahnou vajíčka :-( ale dvojpatrový dort maximálně 1.200 kč ;-)
Odpovědět
@vrcka kde objednávaš, že to máš tak levné??
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ v Radvanicích v aknelu. Ale viděla jsem třeba loni na veltrhu i třípatrový za 5.500kč...takže ceny asik různé. Jinač ten aknel cca 220kč za kilo
Odpovědět
@vrcka chystám se s ženichem na ochutnávku do Aknelu, tak uvidíme:) Ale zamlouvá se nám i cukrárna Miluška z Paskova, má dobré ceny a hezké dorty... TAK uvidíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ však jo uvidíte!Tak dej pak echo! :-)
Odpovědět
můj tip: http://2miluska.rajce.idnes.cz/dorty_...
Odpovědět
Já jsem se rozhodla udělat to moderně a nachystat každému svatebčanovi cupcake s jeho podobiznou. vyjde mi to o trochu elvněji než kousek dortu a budou mít zážitek :). Pokud byste chtěli, můžu Vámposlat kontakt na paní cukrářku. Je pražská.
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ nádherné dortyy ale ty ceny to je sílaaaaa je jasné že to tak je..ale je to síla
Odpovědět
@sylvestra2 Asi půjdeme do nich...ještě máme schůzku v Aknelu, tak uvidíme co nám nabídnou tam.
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ tak pak řekni... já mám sice kámošku co mi muže upéct dorty ale bydlí v čechách a musela by mi je přivézt tak nevím zda je to dobrý nápad nebo ne chjoo
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice no právě,že ten amrcipán držel až moc jej celý plát a když jsi to kousala bylo to tuhý....
Odpovědět
Profilova fotka
holky budete mít svatební polštářek pod prstýnky???
Odpovědět
@vrcka Ahojky, my budeme mít živé květy a na nich posazené prtýnky :) Oběma se nám to líbí !
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ jééé, to už jsem taky někde zahlédla a moc mě to zaujala jen bych se bála,že to ty květy moc nevydržíííí :-|
Odpovědět
@vrcka Je to jenom na ten jeden okamžik...ale nám to nevadí .) Věřím, že floristka dodá čerstvé květiny...máme rezervavovou Ivu Kepákovou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ jj bude to moc pěkné
Odpovědět
Profilova fotka
holky od kud a jaké máte šaty ??? Já se bojím,že mám moc obyč zamluvené :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?