Svatby v roce 2012, Ostrava a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Budoucí nevěsty.... pojďte si popovídat.... o našich svatebních přípravách v Ostravě a okolí... :-) :-)
Odpovědět
no já peču v radvanicích v Aknelu malé koláčky super celý týden a velké rozvážíme týden dopředu a na stul si necháváme upéct čersrvé malé i velké.Kytici už mám vybranou v kětinovka Diana super ceny Tak hodně uspěchu s hledaním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíš to to mě vůbec nenapadlo :-) díky
Odpovědět
jo zavolej tam paní je strašně ochotná uvidíš držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice no o aknelu se hodně mluví,takže se dá domluvit o upečení jakože dvojté dávky,jo? Tak to je supr ;-)
Odpovědět
určitě jsou vstřícní tak ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice prosímtě a ty mini koláčky se taky dají dávat svatebčanům ? jako jak se roznášejí před svatbou??? nebo se dávají jen velké a ty malé na svatební stůl?
Odpovědět
no záleží na tobě já ted sháním takové ty košíčky na ně.Ale doma všichni šílí z těch malých zase jsem si objednala ted na sobotu máme návštěvu tak jich beru 100ks je to lepší než dort. Budoucí manžel chce jenom ty malé tak ted máme dilema Včera jsem vytáhla z mražaku at vím jak chutnají a uplně se rozplývají na jazyku.Tak asi pujdeme do těch pap košíčku s malýma koláčkama a jenom pro pár lidí klasika tak ahojt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice jééé díky za info ;-) no víš abych se přiznala mě hlavně zaujala ta supr cena!!! Takže fakt budu muset zavolat a domluvit se,třeba teď na pátek ;-)
Odpovědět
jasně volej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a co rouzluška se svobodou? plánujete? a jak předem před svatbou? :-o
Odpovědět
@vrcka Plánuju to na květen...měsíc před svatbou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ jo? Já si říkala původně,že týden předem ,ale dnes mě kámoška přemlouvala at jedem na třídenní výlet do jižních Čech,ale to je týden před svatbou jak jsem chtěla rozlučku... a vůbec,co myslíte není to blbost? jed si před svatbou na Tři dny pryč? Ono se stejně toho moc v sobotu a v neděli vyřídit nedá...,ale i tak... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
@vrcka jen jed, naposledy si uzit a odpocinout od tech prijemnych starosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie ono se to dá kde s kým nějak domluvit at mi navaří atd.... ale fakt kdo to roznese a odnese ke stolům??? jsem se dívala u nás an školu na číšníky,ale nic tam nepíšou a je mi blbý volat do školy zda mi na první zářijovou sobotu půjčí dva studenty:) tak pak dej vědět ;-)
Odpovědět
@vrcka A koukala jsi sem: http://www.hssilherovice.cz/ka.php ? Mělo by tam být číslo na tu paní, co se o to stará.
Odpovědět
Profilova fotka
@moonie díky za radu, pisla jsem tam zatím mejla. A vy už jste domluvení???
Odpovědět
Profilova fotka
@syslice Tak v pátek jedu do Aknelu na ochutnávku dortů a minikoláčků... paní po hlase moc příjemná a hned se smála,že teda nebude dělat nic jiného než ty minikoláčky :-D
Odpovědět
Tak to je super at ti chutná.Uvidíš fak bomba tak držím palce :-)
Odpovědět
@vrcka Pojedu tam za tři týdny na čumendu...:) pak poreferuj..
Odpovědět
Profilova fotka
@mendy_ jj napíšu, už se těším a jsem zvědavááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vrcka kde je ten sklad s květinama? asi si zajdu do knihovny pujčit nějakou knihu o květinách at najdu co vše fialové je možné mít ha haa ale stejně je super, tady mít květinářku... rozhodně tě pak o radu požádám.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kdyby jste náhodou některá chtěla nehty a nevděly kam.. tak pisněte,, ;-)
Odpovědět
@sylvestra2 pokud by to bylo ve Frýdku, tak se s tím .-)
Odpovědět
Profilova fotka
@dadulkap bohužel.. Ostrava :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych na nehtíky ráda :-) a jsem v Ov :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolletten nehtíky dělám já.. kdyby jsi chtěla můžem se domluvit.. tyhle jsem dělala kamrádce na svatbu ale to už je dva roky zpět.. je možno udělat cokoli,pokud je to v mých silách :))
Odpovědět
Profilova fotka
@nicolletten vidím že tady je fotka malá prdlačky je tu vidět.. tutéž fotku mám v albu mé představy.. je větší.. lépe vidět vzor zdobení
Odpovědět
Profilova fotka
holky co myslíte bylo by zlé zkusit udělat kytky na stul napůl umělé a napul živé?? páč jsem našla krásné tulipány vypadají jako živé.. a když by se nazdobily s živou zelení, mohlo by to být oki ne?? jen do váz na stul... i umělou levanduli mají, já to koupila.. a je to fakt jako živé.. na netu kus 15 a tady u nás v květinách kus 25-30 to je rozdíl..
Odpovědět
@sylvestra2 Myslím, že by to mohlo vypadat skvěle. Pokud ty umělé nejsou až mooc umělé, tak proč ne?? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sylvestra2 pááááni tak ty děláš i nechtíky!!!jsi poklad! a zakolik? a ty kytky umělý mají něco do sebe!Určo do toho běž ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?