Svatby v Praze, v roce 2012

Zobraz úvodní příspěvek
Už se tu vyskytlo pár témat na příští rok, tak mě zajímá, jak jste na tom vy, co plánujete v Praze. Kdy, kde, jak... Proč je snad jasné :-D . Prostě cokoli, co vás napadne o co se chcete podělit a tak podobně ;-)
Odpovědět
@punk Jo na Písecké bráně jsem jednou byla, ale snad tam jen v nějakém sále, kde měla přítelova matka koncert. Jo to mi povídej, já se se svým bývalým vídám celkem často (máme společné kamarády) a když ten můj pro mě jede, tak radši ani nejde dovnitř, aby ho nemusel vidět :-D
Odpovědět
@xpila Ona prvně stropila neuvěřitelnou scénu. Dokonce po něm házela talíře!!! On nikdy nesnášel, když mu ženský poroučely nebo hysterčily, o to víc mě překvapuje, že si jí nakonec vzal. No, asi umí dobře "vařit" :-D ;-) :-)
Odpovědět
@punk Jako až tak? :-D Tak to on se povětšinou se mnou v tu chvíli přestane úplně bavit a vůbec nevnímá, spíš to dusí v sobě :-D Ale tak už si za těch pár let celkem zvykl, nic jiného mu ani nezbylo.
Odpovědět
@alusak Tak to máme stejný tip chlapů - ten můj to taky nesnáší, možná by mu bylo i dobře, kdyby ho unesli, aby si na hoďku odpočal. A taky mám trému už teď z toho, aby se to všem líbilo a byli spokojení. Nicméně vím, že všem se nezavděčím, doufám ale, že to většině "sedne". :-) A těším se šíleně!! Téměř obden říkám miláčkovi: "Lásko, víš, za jak dlouho se bereme??" :-) Říká mi kvůli tomu "Johana šílená" :-) Hodné? No to je snad normální, ne?! :)
Odpovědět
@xpila No, tak nějak :-) Případně si dá whisky, aby to pobral! :-D
Odpovědět
@punk @alusak Ten můj je v tomhle směru taky introvert, nemusí moc velkou společnost (pro něj je ideálně max 5 lidí), takže to ještě bude zajímavé :-D
Odpovědět
@xpila Jj, říkám, že to máme stejné! Naštěstí tam bude mít své přátele, tak si vždy s jedním, dvěma sedne do koutu a snad to nějak přežije! :)
Odpovědět
@punk To jo, vidím to podobně ;-)
Odpovědět
@punk No my jsme se posledně kvůli tomu hrozně pohádali, protože jsem se s ním nedokázali domluvit na oslavě našeho šestiletého výročí, ale svatbu řeším rok a půl dopředu, tak byl nějaký nazlobený :-D Tak sjem si právě dala to předsevzetí, že si dám klídek, ale nějak mi to nejde :-D Tak jsem tu tak trochu načerno :-D No a ještě ke všemu mi řekl, že kdyby bylo po jeho, tak je to svatba ve 4 maximálně rodiče, takže to vlastně už nikdy nebude po jeho... Fakt sranda, jak to u nás dopadne, no nevím :-D
Odpovědět
@alusak Jak to dopadne? No - jsi ženská, takže si prosadíš svou! :) Tak mu řekni, že to výročí necháváš na něm, jak chce on, aby probíhalo, tak probíhat bude, když tedy nebude moct mít svatbu po svém! ;-) :-)
Odpovědět
@punk velmi chytré... ale jako to nebylo tak, že bych nechtěla, jen jsem prostě neměla náladu, učím se na státnice a termín mám den před tím, tak je to takové divné, ani nevím, jestli se mi bude chtít oslavovat... :-(
Odpovědět
@alusak Já to takhle se skoromužem koulím pořád (co se od maminky naučíš... :-) ). On si pak přijde důležitý a ani ho nenapadne, že jsem na to třeba zapomněla... ;-) :-) A nechcete to nechat na příští víkend, kdy budeš mít po státnicích? Zkus mu to navrhnout. Moje kamarádka slaví narozeniny dva dny předemnou a zrovna na to datum jí vychází státnice, tak jsme to posunuly (společnou oslavu) o týden, aby už byla vyspalá a v náladě. Nedovedu si přestavit, že by to den po státnicích, to by se ani neodreagovala. Nechceš mu to nadhodit?
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my už máme termín :-) bude to 22.6.2012 Libeňský zámeček :-)
Odpovědět
@petzy : prosím tě, oni už rezervují termíny na příští rok? S Libeňským zámečkem (a svatbou vůbec) koketujeme už dva roky, ale máme ted takové zdravotní průšvihy v rodině, že si netroufám moc dopředu něco zamlouvat.
Odpovědět
Profilova fotka
@markarola Ahojky, jojo od září vypisují termíny a mají teď trošku změny. Kaplička už není zdarma, platí se a obřadní síň nevím jestli jsem pochopila dobře, se snad neplatí jen v pátek. Termín podle mě seženeš i později, jen si nebudeš moc vybrat. Budeš muset vzít co budou mít :-) což si myslím že problém není :-) Máme to takhle dopředu, protože jsme potřebovali vědět jistě termín kvůli ostatnímu zařízování :-) např. fotograf, vizážistka atd... mají fakt hodně dopředu plno
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@nevesta1234 No to jsou asi jedny z několika věcí, které pokud jsou jedinečně musíš rezervovat opravdu hodně brzy... fotografa klidně i 1,5 roku dopředu... No a co jinak holky, jak postoupily přípravy? ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak já už mám zarezervovanou vizážistku a fotografku, tak to se mi trošku ulevilo. Ještě dj na svatbu a to nejdůležitější, kde jde o termín už máme :-) pak už budu klidnější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ... přidávám se do skupinky :) My to máme v kostele sv.Petra a Pavla na Vyšehradě :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, já se teda taky přidám. Jsem tu vpodstatě úplně nová a ještě zkoumám, jak to tady funguje. My se budeme brát 21.4.2012 a uvidíme, jak nám vyjde místo. Dneska jsem psala na matriku. Jenom nevím jak Vám, ale je hrozně těžké odhadnout, kdy co zařídit. Někde Vám řeknou "Cože? 6 měsíců do svatby? Přijďte tak 2 měsíce dopředu" a jinde Vám řeknou, že jdete už skoro pozdě. A spolehněte na to. Co když to pak ty 2 měsíce před termínem nevyjde a jinde už nebude místo...
Odpovědět
@xpila Mrkni na Chateau St. Havel v Praze 4 - Krči. Kulaté stoly mají stopro, jídlo a obsluha výborná. Moc příjemné;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,přídávám se k vám,mi máme termín svatby 1.6.2012 na Radotínské radnici,je to sice klasika,ale nechce se nám cestovat jinam,protože budeme mít na svatbě plno malých dětí,tak ať jsou blízko domova.Zamluvenou máme fotografku a v pátek si jdeme zarezervovat restauraci na hostinu a raut a taky penzionek pro svatebčany a naší svatební noc :-)
Odpovědět
@evush Tak ten je pěkně drahý, o něm samozřejmě vím.
Odpovědět
Ahoj! Taky resim svatbu v Praze.
Odpovědět
@kubian mas uz vybrane misto na hostinu? Na Vysehrade by se mi obrad libil, ale mam obavy, ze v blizkem okoli neni nic poradneho na veselici...
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlusha82 tak hned u kostela restaurace je :) Ale my potřebovali něco "do stylu" celé svatby, takže budem hodně přejíždět, ale nám to nevadí :)
Odpovědět
@kubian a jaky mate styl? Ja mam problem s tim, kam nacpat cca 80 hosti.
Odpovědět
Profilova fotka
@pavlusha82 chceme to do takového staršího ražení .... žádná přehnaná moderna :) To vás budetolik? Páááni, nezávidím ten účet :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?