Svatby v Praze, v roce 2012

Už se tu vyskytlo pár témat na příští rok, tak mě zajímá, jak jste na tom vy, co plánujete v Praze. Kdy, kde, jak... Proč je snad jasné :-D . Prostě cokoli, co vás napadne o co se chcete podělit a tak podobně ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak já se připojuju... Měli bychom to mít týden po Vás :) A nejspíš od Unitářů... Chceme to od 18 h večer, pak rautík a party... Hodně free, žádné tradice jako hod kytkou, pouštění holubů, výstřely z děla, jedení polévky děravou lžící, rozbíjení a uklízení talíře... Prostě to bude hlavně zábava. :-)
Odpovědět
@punk výstřely z děla, no vidíš, na to jsem plně zapomněla, hned si to píšu na seznam, co ještě musím zařídit... :-D :-D :-D
Odpovědět
@alusak :-) A podkovy na seznamu máš? Kde byste to chtěli mít? A jakou máš/te představu???
Odpovědět
@punk NO asi to bude na Staroměstké radnici, ale kam pak, to právě pořád řeším. Asi se to bude odvíjet od toho, kolik bude lidí. Nejradši bych ale pak už byla na jednom místě s tím, že bysme tam my a možná i rodiče přespali... Jinak bych chtěla obřad taky později, ale já se spokojím s 3, 4 hodinou... Takže pak už jen rautík a zábava, nějaká grilovačka a tak :-) Máš už něco zařízeného?
Odpovědět
Ahoj, hlásím se s 1.9. ve Vrtbě :-) Odpolední obřad a pak hostina. Většinu mám zařízeného, rezervovaného atd. Nejvíc se trápím s fotografy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, tak my v dubnu :) dneska jsem si chtěla zamluvit Zuzku Scharf, ale vyhodila na stránky nový ceník a přijde mi to už docela hodně dost drahý... :-|
Odpovědět
@lunciatko my jí chtěli a stejně už nemá volno
Odpovědět
@lunciatko To je proto, že jí chce každý... :-(
Odpovědět
@aimirin Jako ale co to je, když rok dopředu má plno??? No ale jako chápu to, když je někdo dobrý, tak to tak asi je, ale co dělají nevěsty, které neplánují všechno dva roky dopředu??? :-D
Odpovědět
@aimirin Tak už jsi se konečně rozhodla, jo? To je dobře ;-)
Odpovědět
@alusak no to jo, to je tak nějak u všech běžný :-D No nakonec jsem sehnala jednoho kamaráda kamaráda, znáš to, kterej se o fotku zajímá a studoval ji a vybral mi Bigoše :-D Že je prej nej. Já tomu totiž zase moc nerozumím. Tak uvidím. A co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
budete se někdo vdávat na Libeňském zámečku?
Odpovědět
Článek se načítá
@alusak Co se týče termínu, uvidíme, co na to radnice - nejpozději by měli svatbu povolit v 16 h, s čímž bychom se tedy taky smířili (ačkoli 18 h by nám vyhovovala lépe, ale nemůžu chtít zázraky), takže teď čekáme, až vypíší termíny, a pokud budou protestovat, obrátíme se na Unitáře... Jinak si dělám sama dekoraci, takže už teď nakupuju, aby to pak nebyl "ranec", webovky (jsou ve výstavbě), poohlížím se po vizážistce (ráda bych Nikolu Miláčkovou, líčila mou kamarádku a vypadala opravdu úžasně), komunikuju s oděvní návrhářkou, která mi zhotoví šaty no a to je asi tak všechno :) Měla bych se dokopat chodit cvičit, ale lenost u mě nějak zatím vyhrává... :-D
Odpovědět
@punk Prosím tě a kolik tě tak budou stát ušít ty šaty... A kam se na šití vlastně chodí. Teda je mi jasný, kam obecně, ale máš nějaký super tip, kde jsou šikovný a nestojí to celé jmění?
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak no to jo.. ale stejně měla na stránkách, že bere objednávky až od 1. května! Jak může mít plno??
Odpovědět
@alusak Moje kamarádka je oděvní návrhářka. Teď je na rodičovské "dovolené", ale pro mě si čas udělá :) Cenu ještě nevím - záleží, jak drahou látku si vyberu. Ale tak zhruba Kč 8 tisíc sakum prásk... Ale zkus se tady podívat do fóra, určitě nějaká nevěsta už zkušenost má, co se Prahy týče.
Odpovědět
že bych si faky nechala ty šaty ušít... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky si nechávám šaty šít.. takové jak chci já, nikde nemají :( jinak.. víte někdo o nějakým místě v Praze, kde jsou kulatý stoly?? já se nemůžu dopátrat.. a Golf yacht ne..
Odpovědět
@lunciatko a kde šiješ? nebo je to tajné? tak jako kulaté stoly můžeš mít skoro v každém hotelu, nebo v kostele Sacre Coeur ;-) asi bys měla trochu nadefinovat požadavky
Odpovědět
Profilova fotka
@alusak není to tajné, ale zatím nevím, dke si je nechám ušít.. kamarátka má prý nějakou známou.. tak uvidíme :) mno, nadefinovat.. chci svatbu na jednom místě, takže obřad, hostina a ubytko.. ale zase bych nerada aby nás to vyšlo na 100 tis.
Odpovědět
No tak jsem se rozhodla, že teď svatbu nebudu na nějaký čas řešit, přeci jen je to za dlouho a za pár dní mě čekají státnice, ale moc dlouho jsem to nevydržela :-D A už jsem tu zase a už zase brouzdám po netu co a jak a nejčastěji na stránky cestovní kanceláře, kde asi budeme kupovat svatební cestu, jestli už náhodou nejsou nějaké nové informace, fakt vtipné :-D
Odpovědět
@alusak To už vybíráš i svatební cestu? Ha ha :-D To my ještě nemáme vůbec nic, pořád nemůžu narazit na to pravé míst :-| Když už si myslím, že to bude ono, tak tam něco najdu, co mi vadí... Asi jsem hodně náročná, jako na všechno ]-( :-D
Odpovědět
@xpila No jako abych řekla pravdu, tak svatební cesta byla snad první, na čem jsme se dohodli :-D Ale taky záleží na aktuální finanční situaci. chtěli bysme jet na plavbu po Středomoří, vyjde to tak na 30000 plus pití a takové ty náklady kolem, takže... No ale zas je to svatební cesta ne? Navíc jsme si řekli, že nebudeme chtít žádné svatební dary a když nám někdo bude chtít něco dát, tak si poprosíme o peníze. Snad to nikoho neurazí... Jinak jako tak obhlížím restaurace, ale aby tam šlo i spát, nebo aspoň někde v okolí, ale pořád nemůžu najít nic, co by mě zauajlo. Mám teda nějaké typy, ale pořád to není stoprocentní....
Odpovědět
@lunciatko Kulaté stoly mají fakt skoro všude... :-)
Odpovědět
@alusak A s jakou společností byste jeli? Některé mají komplet pití v ceně... @punk Právě, že moc nemají, taky bych chtěla ideálně kulaté stoly, ale ty jsou málokde...
Odpovědět
@xpila A kde bys to ideálně chtěla? V centru, na okraji města, v zámečku, v hotelu, restaurace...? A obřad a hostina na stejném místě, nebo přejezd?
Odpovědět
@alusak ahoj já šiju u Sartor a za šaty z hedvábí, dlouhé ale jednodušší, asi 13 tis.
Odpovědět
@punk Tak já kulaté stoly vyloženě nepožaduju, ale byly by fajn... Ideálně širší centrum, žádný kýč (takže zámeček moc ne-e), radši vše na jednom místě se zahradou, kde by se dalo grilovat a vypadá to, že bude jen obřad (kolem 15 - 16 hod.) a pak hned raut.
Odpovědět
@xpila No tak mě napadá třeba Club hotel Praha Průhonice, kde mají super Skalní terasu, ale už jsem tam nějakou dobu nebyla...Případně můžeš zkusit Viniční altán, nebo právě Pavilon Grébovka, nebo hotel Nosál... Ale to je jen tak co mě napadlo, kam jsem se podívala...
Odpovědět
@xpila No zatím mám v merku Diamond Travel, nebo Ríviera tour, a nebo na slovensku Bubo... Máš ještě nějaké jiné typy? Jako já vím i o jiných, ale tyhle se mi líbí asi nejvíc. Tak ono si můžeš připlatit, že máš úplně všechno pití v ceně a v tom základě je nějaké pití, ale já myslím, třeba koktejlky a tak a taky nějaké peníze pak utratíme na pevnině...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?