Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
No mě se moc líbí hlavně ty první dvoje super voba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sat> me se libi prvni a treti ;-) supr jeste by to chtelo mit obrad nekde na louce ;-) a byla by to dokonala jednoducha romantika
Odpovědět
jo to by vypadalo perfektně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sat> kde to budete vlastne mit? v dnesni dobe fakt neni problem se vzit nekde uplne mimo urad, nekde v prirode, teda pokud by se vam neco takoveho libilo...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Lena00 - ahojky :-) Taky jsem v tom aknelu byla včera, na to, že tam paní měla sanitární den, tak nás s kamarádkou mile přivítala, s těm ztužkama máš pravdu - ceny mě taky zaskočily i ty prstýnky má zlaté a už skompletované za 5kč. Ztužky ceny nevím. Ale hl. holky má tam k zapůjčení ty drahé postavičky nevěsty a ženicha - ty vtipné - třeba nevěsta tahá ženicha.... To taky nikde nemaj. Maj jen ty klasické! :-S Ochutnávku mám příští sobotu tak jsem nedšená a ty příchutě rolád jsou tak rozsáhlé, že taky nevim kt. asi jogurt a latté :-p takové lehké a osvěžující mi to připadne :-N Holky kolik berete cukroví?koláčů? kg dortu..... ?nebo rolád či zákusků? díky
Odpovědět
Jarisska:opět další zkušenost s Aknelem ,supr vědět.prosím Tě mě nabizela ochutnavku a ty tam jdeš až v sobotu to znamená že se to asi musí objednat než tam přijdeš na ochutnavku ,že?asi je to blby dotaz,jen mě tak napadlo že naslepo tam asi nemůžu jit.A ty postavičky pujčuje za kolik?diky za odpověď.Jo jinak s ty koláče to záleží jestli to bereš jen na svatbu nebo i na vyslužky,cukroví mě radili tak 200g na osobu ale taky jsou různé názory na to
Odpovědět
ahoj no já mám 400koláču 3kg cukroví do balíčku a asi 2kg na hostinu.Dort budeme mít asi 2 poschodový prý má 4kg .Ještě budou rolády ty asi čokoládovou a jogurtovou s ovocem a asi 50..ks minizákusku Myslím si že to stačí.Já mám objednanou jednu roládu na příští týden abych jí ochutnala :-D hlavně opatrně at se vejdu do šatu 8-( tak pěkný den holky :-)
Odpovědět
len:a kolik mate lidi možna že už jsi to tu psala ale nějak mi to uniklo
Odpovědět
nevestinka2010: budeme to mít na zámku ve frýdku, taky jsem uvažovala že venku ale nebudu riskovat že bude pršet :-D . MOc moc všem děkuji za názory holky :-)
Odpovědět
a ještě chci mít kytku s lučních kvítí a kytičku i do vlásů.
Odpovědět
ahoj no máme mít 25 lidí ale budeme dávat výslužky tak proto ty rolády Apetit raději zavolej paní dělá na objednávku aby byly super čerstvé a tak se muže stát že nebude mít. Je s ní super domluva mužeš přijít i jindy než má otevřeno a hlavně i v sobotu a neděli :-D což je super .Dokonce i odpoledne :-D Ted jsem volala a nechala jsem si udělat ted na sobotu malý batul dort s tvarohovou náplní a ovocem tak jsem zvědavá ahoj 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
sattanka zkus zajít do Diany v Mar horách dělají tam pěkné a levné kytice. Jakou chceš a cena opravdu dobrá :-D
Odpovědět
ještě jsem si vzpoměla, to je hrozné s tím zapomínaním mám objednaných 50ks svatebních perníčku jenom bílé zdobení a něco málo s marcipanovým .Paní říkala že snad přiští týden budou na jejich strankách. Nevím jak to všechno stíhá s usměvem tak snad je to proted vše ahoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz si s pani Lenkou z Aknel mailuju taky, je fakt ochotna, az budu v CR tak tam zajdu, pry pripravi ochutnavku ;-) , cenove fakt ok, dort za 1000 (pry na 35 porci v poho) a pernicky 8kc za kus... Dnes v noci jsem mela sen jak jsem si trhala kvetiny na svatebni kytici ;-) ja totiz planuji si kytku uvazat sama, koupit si jen kvetiny a dolpnit je i necim ze zahrady... kvetiny vazu rada. No a v tom snu to bylo super, protoze jsem mela na zahrade spoustu vzacnych krasnych bilych kvetin ... :-N jej ja se uz tak na tu svatbu tesiiim ;-)
Odpovědět
lena00 díky ještě pouvažuju. dostala jsem i typ na květiny u nás ve F-M tak uvidím :-)
Odpovědět
jasně podívej se a ješě prý mají perfektní ceny nad Makrem jsu tam skeníky a vedle je kvetinířství mají zaručeně čerstvé květiny a hezky vážou.Kámoška tam měla kytici a byla spokojená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena> to u toho Makra je nejaky velkoobchod ne? ja tam asi budu kytky brat, musim se tam zajet podivat, zjistit, co maji a za kolik...
Odpovědět
velkoobchod je vedle ale hned vedle je malý vchod a tam je květinařství zjistím jalk se jmenuje .Nemusíš tam mít živ list ceny má perfektní a hlavně nejčerstvější, Ten velkoskad je canea aspon maslím hned to zjistím :-x a napíču ti
Odpovědět
hopla omyl napíšu ti omlouvám se spěchala jsem sorry
Odpovědět
apetit - ahojky. jj ochutnávku si musíš objednat aby ti dala čerstvé :) a ty postavičky půjčuje 300-500kč, ale to není půjčovné, jen taková záloha, aby to nevěstinky vracely :) takže paráda zadara :-p Kytky si nakonec nechám uvázat na dubině v mastonu u hrušky.Nevypadají tak, ale super ceny a hl. Vám uvážou kytku podle obrázku. 8-) Moji mi předběžně spočítala na 1200. což je o 800levněji než v mariánkách 8-( mám v galerii. - jednoduše vypadá, ale je tam 17kal a jedna stojí 59kč - není sezona :-N takže si myslim že je to super cena. plus vývazek pro manžílka a kytky matinkám - ty beru smetanové tulipány :-D u nás se děkovné dorty nedávají - dáváme kytky ;-) takže vše máme domluvené do 2000,- což si myslím, že není hrůza?
Odpovědět
Profilova fotka
lena :-D :-D :-D dobry preklep :-D ale dik za info jarris> to je fajn ceny za kytky asi taky fajn, no ja nemam az tak prehled, ale vse do dvojky je rozumne
Odpovědět
Ahojky muzu se pridat a poklabosit?Sice uz jsem vdana uz 7mesicu :-D takze mooc dlouho :-D ale mam nejake zkusenosti i kontakty,kdyz budete chtit neco vedet staci pisnout..... Nevestinka ty sikulko jsi vsude... ;-) ;-) ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
finf ;-) to vis, takova vsudybylka ;-) no, ale tohle tema je ted pro mne asi hlavni... rozjelo se to tu, konecne devuchy z OV a okoli resi svatby ;-) a ja planuju ted v dubnu tyden v OV a budu vyrizovat vsechny veci... co, chytla te nostalgie? hrozne to frci, co? no ja te urcite jeste budu otravovat, ale spise pres IP
Odpovědět
nevestinka jj mas pravdu frci to o stosest ale co je zvlastni svatba vse zmenila vice si vazime jeden druheho a je mezi nami vetsi laska x-) x-) x-) Jsem cetla,ze tu pisete o Aknelu muzu jen doporucit!Pani Lenka byla uzasna....fota mam i v pripravach i ve svatebnich albech myslim Hoste ze svatby nejvice vzpominaji na kolace od jednoho manzelskeho paru a na mini zakusky od dalsich slecen,ktere pecou na materske doma a zuzo :-) Nevestinka holka ja jsem mela svatbu v cervenci a v dubnu pred svatbou jsme zvladli vse i saty...podobne to budes mit asi i ty :-) :-p je toho dost ale jde to a moc ti preji krasne pripravy i ostatnim
Odpovědět
Profilova fotka
dik, jj to pujde, uz nemam obavy a uz si to i uzivam ;-) , jo pani Lenka z Aknelu je symposka i pres maily a to je super, ze mate takove krasne zkusenosti s cerstvym manzelstvim x-) , verim, ze to za rok budu moc rikat taky x-)
Odpovědět
nevestinka ti to moc preju bude to fajn uvidis ;-) ale je to jen o toleranci a ucte
Odpovědět
dobré ráno, taky mám pujčenou figurku na dort na zálohu 500kč .Záloha se vrací cela.To se už dneska ani nevidí.Ona snad tu práci opravdu miluje :-p
Odpovědět
Je holky vy jste užasné,děkuji moc za odpovědi všem.Je fajn že se tady k nám přidala i finfrle a se svými zkušenostmi se s nama podělí.Ty postavičky na dort to mně uplně dorazilo užasná paní Lenka asi ví jaké výdaje mají nevěsty a nechce na tom ryžovat jak ostatní Finfrle:prosím tě ty minizakusky ty tvoje kamaradky pečou i pro jiné nebo je pekli jen pro tebe na svatbu
Odpovědět
apetit pani Lenka taky peče mini zákusky deset druhu po 7kč ted přidává nové druhy lehčí :-p Paní Lenka mi říkala že to je služba nevěstám zato že si u ní nechají upéct dort a že by se styděla na vše si přirážet.Dokonce má i takové ty stojany na malé dortíčky. x-) dobrý né :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?