Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Tak to je super
Odpovědět
Ahoj budoucí nevěstinky, ráda se přidám do diskuze, svatbu budeme mít 31.7.2010 v parku u vodní tvrze ve Velké Polomi, je to tam nově upraveno, rybník, tvrz, prostě romantika :-) Chceme si tam nechat postavit altánek nebo slavobránu, bíle ozdobené židle, všechno závisí na počasí, tak snad to vyjde :-)
Odpovědět
a kde hostinu? a co uz vsechno mate? jak dlouho jste spolu-tradicni dotazy:-)
Odpovědět
to nad, zmenila jsem si prezdivku, katuska25 = katuska 15111983 :-) hostinu budeme mit ve Lhotce u Ostravy, je to ve staroceskem nebo bavorskem stylu, je to docela znama restaurace, snad budes znat. Jsme tam moc spokojeni s jidlem, pristup pana majitele je taky fajn, zatim jsme spokojeni. Akorat ted mam problem s fotografem jako snad kazdy druhy tady :-) a s kapelou. Vsichni dobri fotografove jsou uz obsazeni a dat 15 000 za fotky se mi zda silene... uz jsem investovala 15 000 do satu, ale myslim, ze stoji za to :-)
Odpovědět
kat.- to máš pravdu s těma fot je to maso! my máme datum podle fot.jindy v dubnu neměla čas :-S ale stát to bude do 7tis - což její práci 100% odpovídá. - kačafoto.cz - holoubková. Fakt super, holky už tady o ní psaly a já ji taky už viděla před 4mi lety na svatbě kamarádky :-D A jak tady čtu ty cifry za šaty, tak se tam bojím v pondělí jít vybírat :-(
Odpovědět
Hele holky počítaly jste někdy kolik Vás ten den D vyjde? se vším všudy? 8-) Nás bude max 50 zatím jsme ve fázi do 150tis, ale doufám, že nám něco zbyde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katuska> nevim pres kde to v Polomi je ale zni to romaticky, Lhotka je dobra, kamaradka tam mela svatbu - spokojena... dik jeste za tipy na dorty, ja verim, ze dort jaky chci neni problem udelat kdekoliv... a vzhledem k tomu, ze mame svatbu ve ctvrtek tak vubec nestresuju, ma to sve vyhody, dodavatele nejsou rozebrani... co se tyka rozpoctu tak doufame, ze se vlezem do stovky (obed do 30 hostu, vecerni party cca 50?) kacafoto budem mit asi taky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se po delší prodlevě zase připojuju =o))) Co se rozpočtu týká, původně jsme plánovali velkou svatbu a rozpočet max. 100tis. Realita nás ale přivedla zpátky do reality a velká svatba nebude :o( Po obřadu půjdeme na oběd jen s rodinou a svědky (i tak je to asi 25 lidí) - pak vyfotit (přítel chce jet na Hukvaldy) a potom bychom chtěli jet někam pryč na pár dní - třeba do Tater. A oslava s kamarády (už bez rodiny) by byla až následující sobotu - přesně týden po svatbě. A spočítali jsme, že bychom se se vším všudy mohli vejít do 40tis. plus ta "minisvatební cesta" - podle toho, kam vyrazíme ;o) Ještě by mě zajímalo, jak to mají vaši chlapi s oblekama? Pro přítele bychom chtěli světlý oblek - bílý nebo krémový, ale nechceme ho kupovat, protože na žádnou jinou příležitost už by světlý neoblíkl. Nevíte o nějaké půjčovně? Byli jsme v Karin (tam je světlý jen jeden), pak v Shoppingu v Perle a v Zábřehu v Kotvě (neznám jméno, je tam celkem nově otevřený), ale v ani jednom pánské obeky vůbec nemají :o( Do centra se moc často nedostaneme, nevíte, jak to tam je s obleky? Navíc nám zbývají už jen 2 měsíce, tak ještě, aby někde něco bylo :o/
Odpovědět
Profilova fotka
cauky mrs.duck> to mate za par... my pocitame ze tmavy oblek koupime a bude mit i na dalsi prilezitosti... se svetlym je to horsi a bohuzel ti pujcovnu neporadim my tedy doufame do stovky a to budem mit podle mne malou/stredni svatbu... jenze pocitam minimalne 10 padne na ubytovani prespolnich... no jeste uvidime, co se z toho vyklube... koukla jsem ti do alba, nemate to lehke, ze vam do toho kecaj..., ale nic si z toho nedelej, my uz taky meli sto chuti nekam odjet a vzit se rychle tajne... ale ted uz si to zacinam docela zas uzivat... hlavne aby ste v tom dubnu meli uz nejake solidni pocasi...
Odpovědět
jarisska: Ve futuru v S-BUTu jsem byla taky, taky jich tam na mě pár zářilo (myslím že jsem si 2-3 páry vyhlédla). Uvidíme jak to se mnou nakonec dopadne:-) Bižuterii jsem si vybrala dá se říct k šatům. Vybrala jsem ji vlastně podle toho co mi zkoušela ve svatebním salonu k šatům. A naslepo jsem si k tomu dokoupila i sponečky do vlasů. Jako by to bylo k té bižu dělané:-)
Odpovědět
mrs.duck ahojky bohužel o pujčovně nevím. taky planujeme malou svatbu jako ty po obřadě jdeme jen na oběd s rodiči svědky a babičky pokud přijedou a pak kdo bude chtíti bude pokračování u nás. pak chceme asi po víkednu někam na pár dní se podívat. Včera jsem to sdělili našim že to bude malinká svatba jen s obědem a bez problému, ohledně toho saka ještě - ten můj uvažuje i já že si obleče bílé pláťáky a košili :-D ja totiž nebudu mít svatební šaty ale chci jen nějaké bílé letní. :-D doufám že něco seženu. Ještě máme čas čeká nás to až v srpnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sat> jestli budes mit bile letni saty tak je fakt zbytecne cpat zenicha do kvadra, klidne muze mit jen neco lehkeho jak pises, saty urcite sezenes, treba moje sestra mela mini svatbu a bile saty za 450,- z H&M-ka ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
mrs.duck- svetle nebo bile obleky by meli mit v Pronuptii v centru Ostravy, pujcovne vychazi kolem 3000 Kc, jinak v obchodech je to bida. Ja budu mit saty sampan s bilyma kytickama, zenich chce kremovy oblek, ale je to bida... V Blazkovi, Pietro Filipi, Raulovi, vsude maji jenom cerne nebo tmave sede, jeste chceme zajet do Polska, tam jsme vzdycky obleky v pohode sehnali. Jinak co se tyka rozpoctu, tak budeme mit na hostinu asi 50-60 lidi a vecer prijdou jeste kamaradi, tak snad se do 100 vejdeme. Na satech, obleku, fotografovi nam zalezi, ale zase nejsem blazen zaplatit za fotky 30000 Kč :-) Katku Holoubkovou jsme chteli hned, ma fakt nadherne fotky, ale ma uz snad vsechny mozne terminy obsazene, tak jeste zkusim fotografku Novotnou, ta by mela mit 31.7. volno, nevite holky jak foti? Jestli dobre nebo nic moc? 'A co nejaka kapela, nemate nahodou kontakt na Bledule? D'iky moc za info ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
katuska> 50-60 lidi a dalsi na party vecer do stovky? kolik pocitate na hostinu na osobu? ja teda min. 500 na dospeleho, nevim, mozna budem nakonec prekvapeni, ale radejc pocitam vic nez min...
Odpovědět
Katus: my mame taky moniku novotnou,hrzne prjemna pani, byli jsme s ni posedet ohledne fotek, foti krasne, sice zrovna na tom webu ma mene povedene, ale ty ostni co jsem viddela, hlavne z posledni doby jsou super..takze myslim ze je dobra!
Odpovědět
holky jeste jsem se divala na wevocky od Davida Macháče z Opavy, dělá i video a fotky se mi moc líbily. Neznáte jej někdo? nevestinka2010: ta cena je zatim tak odhadem, nam pujde na svatbu taky hodne deti, tak pocitam, ze tady docela na jidle usetrime, no a na vecer uz to o jidle ani moc neni, spis o tom piti, co si budeme povidat :-) Taky vubec nevim ceny hudby, kolik si tak bere prumerne kapela na hodinu?
Odpovědět
Profilova fotka
katu> to jo... ja mam nabidku od kapely (4 clenove) 5 tisic za 4 hodiny a pak myslim 1000 za kazdou dalsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, k te cukrarne ollies, dorty maji chutove super, jeden tak za 400. Nechavala jsem si ale u nich nacenit svatebni, chtela jsem 2patrovy malinovy, ale ten pry nejde, ptz je tam ten mascarpone krem a spodni dort neunese ten vrchni, nebo tak nejak. Tak pani vymyslela nejakou alternativum, vrch malinovy dort a spodni Amadeus, ale ten je taky z mascarpone, tak nevim, kde je ten rozdil. No, hmotnostne to melo odpovidat +- 3 dortum, nechtela jsem zadne zdobeni, zadna marcipanova "poleva" a cena pry by byla cca 2500. Tak to se o me teda pokousely mrakoty. Kdybych koupila tri malinove dorty, tak to mam za 1200. Takze jsem napsala do Aknel a tentyz dort, tj. dvoupatrovy, malinovy, s mascarpone kremem bude stat kolem 1000, +-. Takze volba je jasna. Me hrozne vytaci, jak u vetsiny sluzeb pri slove svatba vyskoci ceny o 200% nahoru.
Odpovědět
Profilova fotka
lena> dik za zkusenost, tak to taky zkontaktuji aknel rovnou! me to taky stve, vsichni se na tom snazi vydelat majlant ;-)
Odpovědět
Ahoj holky.Tak se konečně ozývám.Včera jsem byla v Aknelu a super spokojenost.Vezmu si tam i prstýnky do koláču a stužky na balení a na auto má senza ceny.Ceny jsou snad jak ve velkoskladu.Ptala jsem se jakto prý je toslužba pro nevěsty at toho nemají tak moc na shánění.Tak mě to opravdu překvapilo Super zase jedna věc z krku ahoj :-D
Odpovědět
Ahoj holk přidávám se k diskusi jsem z j Karviné ale tak snad to nebude vadit že se tady přidám .normálně jste mě navnadili na Aknel je to sice pro mne trochu od ruky ale nesehnala jsem nikoho tady v karviné na marcipanový dort. lena00.prosím můžeš mi napsat alespoň trochu orientačmě ty ceny stužek i tak,diky
Odpovědět
ahoj tenké na balíčky jsem koupila za 15kč širší na auto 1cm myslím za 20kč. Jinak podle přání sežene i jinou barvu a jinou šířku .No byla jsem v šoku kámoška má vše do zelené tak už má objednané stušky přes aknel.Majiteka to má práci asi jako koníčka protože to vše co mi nabídla včetně zabalení výslužek jestli chci jsem opravdu zírala.My ale balíme sami to by mi mamka neopustila, ale jinak "bezva ženská" :-D příjemná a snaží se vyhovět .
Odpovědět
Profilova fotka
apetit> toz ty to maz za par! :-) lena> to je fajn, ze je pani ochotna, chystam se ji kontaktovat ;-)
Odpovědět
nevestinka2010:jj už se to blíží a nervozita stoupa lena:diky moc za info,jinak se chci zeptat myslíte že bych si mohla u nich objednat dort mailem nebo myslíte že je lepší se kouknout osobně
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu do aknel mailovat nebo volat, osobne se tam dostanu tak maximalne az v dubnu...
Odpovědět
holky mužete mejlem poslat obrázek a paní odpoví na případné dotazy krémy aj 8-)
Odpovědět
Už jsem to udělala poslala jsem obrazek a odpověděla,různé náplně až si člověk nemůže vybrat
Odpovědět
Tak to jsem ráda :-D
Odpovědět
Copak na ně říkáte? :http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.114.4.74.1.&pr=103281 http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca... http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?ca... vím že nejsou klasické ale ja nechci klasické :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?