Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
lena00: Ahojky, taky uvažujeme kde nechat dělat koláče a vše kolem. můžeš mi prosím napsat kolik si berou za koláč? děkuji moc
Odpovědět
nevestinka2010: jo už je to lepší, jen ted řešíme koláče, protože mi to pripadá zbytecné dělat koláče je pro 10 lidí, jenže naši chcou i do práce spíše tatka a mise za to nechce moc utrácet, už musíme i zrušit dovolenou v létě at uštříme ;-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak já mám konečně vybrané šaty. Včera jsme s kámoškou prolezli celou Ostravu, byly jsme ve Svonově a Mariánkách a samo že v centru. Nakonec vyhrál salon Daja v Mariánkách. Měla tam šaty segra i další kámošky a je to fakt osvědčené. Jak přístup, tak pak ty šaty vypadají úchvatně. je sice fakt, že je to dost drahé, ale co vdávám se jenom jednou ( doufám :-))) ) Stojí 10900,- do konce února je sleva 1000,- a podvazek dostanu zdarma. Já si moc vybírat nemůžu, jsme malá a velikost 42 -44. To na výběr moc věcí není, když chci něco neobyčejného. Máme to na zámku v Bartošovicích a tak jsem chtěla být jako princezna a teď se mi to splní. Koláče budme mít ze Sviadnova - cukrárna Beruška - naprosto úžasné. Cukroví bude péct mamčina známá, krásně zdobí marcipánem i miniaturky. Dort ještě nevím, mám tip, ale zapomněla jsem název, někde to mám napsané. Najdu a dám vědět. Jinak mám trošku problém s botičkama, protože nemůžu mít podpatky kvůli kotníkům a co se dívám všechno je na 3,5 a vím cm. já potřebuju tak do 2cm a balerinky zase nechci. Budu muset hodně hledat :-(
Odpovědět
Ahoj holky, Aknel má cukroví 300kč za kilo koláče za 10kč ale lepší jsem nejedla a při množství 400ks jestli zaplatím o 400kč více mi nevadí ,ale budeme mít čerstvé koláče ještě i v pátek a nebo v sobotu ráno a to je služba kterou mi nikdo nenabídl.Upečou i malé množství to znamená třeba 40ks a to je super. Dorty 1kg stojí 250kč za marcipanové. Hlavně ale dělají taky tvarohové a jogurtové a ovocem a na léto super tak ahoj
Odpovědět
lena00: tak díky moc, ovocné na léto jsou fakt super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena>pisla bys mi prosim kontakt na aknel? maji webovky? diky! Jinak ted nejak nestiham, v praci toho je hrozne moc. Jedine na cem trochu prubezne pracuju jsou svatebni noviny... Cekam az se mi ozvou z Lodenice, ten sef ma hlavni byznys uplne jiny a furt nekam jezdi a neda se poradne sehnat... toz cekam...
Odpovědět
Dobré ráno,adresa je cukrarstvi -aknel.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahoj holky chystáte se některá o víkendu do Pronuptie na jejich svatební den? Zjistila jsem že to mají i v sobotu celý den.Já asi vyrazím v sobotu v pátek to nestihám.Chci se podívat na šaty mají novou kolekci. Tak pěkný den
Odpovědět
Ahojky, my se tak s kámoškou chystáme...a šaty tam mají úžasné ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, můžete mi prosim řict kde ten svatební den Pronuptie v ostravě je?šla bych se taky podívat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jarisska: myslím že je to ten nad mc donaldem v centru:-) Jestli si vzpomenete, jukněte tam na botky, jestli mají na vysokém podpatku, potrebuju si aspon 10 cm pridat:-) ]-( :-D
Odpovědět
ivujinka - díky moc ;-) Já si botky koupila předevčírem ve futuru v S-BUT. Měla jsem vybrané takové ze saténu - nepraktické ale zářily na mě z dálky ]-( Když ale přišly v mojí vel. 39 tak neseděla pravá - jako vždy! Potřebovala bych 38 na pravou a vlevo 39. No to je jedno. Chtěla jsem říct, že v celem futuru nic. Jen tam a nakonec mám kožené uzavřené lodičky :-( s 8cm. Ale až někde potkám 10 tak Vám dám vědět. Můžu se ještě zeptat jestli už jste někde byla na šatičky? a jestli si necháváte své svatební skleničky s brusem? nebo s pískováním? a kde :-| Děkuji
Odpovědět
Už vidím, že šatičky máte ;-) Tak ještě se opitam, bižuterku jste kupavala před nebo po výběru šatů? 8-(
Odpovědět
Dobré ráno,ano Pronuptia je v centru nad mekáčem. Já budu bižuterii kupovat až podle šatu aby se to ladilo.
Odpovědět
Ahojky všem tak se mi možná konečně rýsuje svatba kterou chci, chci malinkou a jednoduchou a radši si pak někde zajedu :-) už to naši začínají trávit tak uvidímíme , kéžby, chci i jednoduché šaty - žádné svatební apak jen oběd s rodiši a svědky a hurá pryč :-D . Možní asi nejsem normální nevěsta ale mi se to tak libí a kytku chci s lučních květin :-)
Odpovědět
proč by jsi nebyla normální ? Máhodou je to fajn, ale u nás s tím nesouhlasí rodiče. Moje maminka neměla velkou svatbu bylo jich dohromady 10 lidí a jsou spolu 31let Krása ahoj :-)
Odpovědět
lena00: no unás možní bude problém se taťkou taky chce asi vetší slávu a možná segra, ale vdádám se ja a ja to chci jednoduché. Stejně naše rodina nějak neprožívá rodinné oslavy a od budoucího manžela taky ne tak o nic nejde. 8-) To je hezké tak dlouho, taky doufám že je to a bude na pořád :-)
Odpovědět
Holky ted mi volala kámoška,že byla v té Pronuptii no moc jsem se nedozvěděla jenom to že šaty má jisté a dorty taky prý od Aknel. Jeden tam měla a prý nádherný orchideje jako živé.Tak uvidím zítra :-D
Odpovědět
Ahojky holky :-) Ještě mi řekněte, kdy to začíná a končí v té pro. a jak se poznáme :-D Já chtěla dort od jinud, ale jak jsem koukla na aknel tak jsem změnila názor. Tam koupim vše na jednom pultě :-D Mám pocit, že mám vše i hudbu dokonce. Nakonec máme DJ. Je ochotný pracovat od 15hod do 4-5do rána, taky veme caruso kdyby měl někdo zájem a na druhou stranu je levnější než skupina 5zpěváků s 5 jídly a 5 žíznivými hrdly :-p Už nám chybí jen dres pro ženicha a nevěstu a na tom zapracuju příští týden :-N Jen doufám, že s takovými přípravami - nebo jen tak s kopretinou v ruce - nám to holky vydrží aspon těch 31let ]-( ]-( My jsme spolu teprve 4roky a kdyby jsme neměli to 4měs. škvrně, taky bych se dlouho rozmýšlela, co Vám budu povídat, taky mi luxusně leze na nervy, ale když chce a koukne na mě těma modrýma očima, tak roztaju jak led :-N Hold to s námi umí =-)
Odpovědět
Ahojky dnes jsou v pronuptii v Ostravě od 9hod a myslím že až do 18hod. Mají tam mít dneska zase dort od Aknel a koláče. Já jdu taky dnes i když to počasí je strašné.Tak držím palečky ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
caute zenske! lena> ty jsi dobry ranni ptacek! na ten aknel jsem koukala dik za odkaz, dorty maji pekne, ale nevidim tam fotky nejakych tech jogurtovych ovocnych dortu, same s marcipanovym potahem a to ja nechci, ale asi se da na necem domluvit... saty i boty uz mam (boty dokonce troje :-N ) ale bizu budu kupovat az podle zenichova obleku a kravaty, chci neco zeleneho sat> mala a nepompezni svatba je ok, udelej si to jak citis a na jine nehled pekny vikend!
Odpovědět
jo jo já jsem ptáček.Nemají je na internetu protože jak říkala nestihla paní vyfotit ted ale má nějaké dělat tak prý se dočkáme.Víš co ale zkusila jsem nějaký s banánou šlenačkou nešlo poznat že je to šlehaška.Bomba chut lehké a hlavně trvanlivé už vidím na tom maliny mnam ;-) aholky
Odpovědět
tak co holky je tady nějak mrtvo 8-( Ted jsem dorazila ze salonu Pronuptia. Šaty mám vybrané. Vazbu květin taky no koláče a ostatní to mám jisté.ještě prstýnky aj. Byla jste některá dnes se podívat v té Ostravě?Tak se ozvěte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lena tak to mas dobry, mas vybrano ;-) ja dnes vyrobila par vyvazku na dorty budu teda aknel kontaktovat a uvidim co a jak...
Odpovědět
jasně ty jsi ale šikovná 8-) no zkrátka kdo umí ten umí :-D
Odpovědět
Dobré ráno,tady se ještě spí co :-o
Odpovědět
Ahoj holky, jak vidim tak u vsech vede aknel.. Nevestinko, zkus se mrknout na ollies.cz, pze ty delaji uplne lehke dorty z mascarpone, jsou vyborne..nejlepsi co jsem kdy jedla..akorat na strankach nemaji fotky svatebnich, ale nam je poslali na mail, muzu tí je poslat do IP..sice se me designove moc nelibi, ale chutove jsem nejedla lepsi!!
Odpovědět
ahoj ahoj jo maskarpone jogurtové tvarohové šlehačkové ma aknel taky no desingové jak asi ozdobíš ovocem aj neobalí ti to do marcipánu. Nedají na to ozdoby z marcipánu. tak držím palce :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?