Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
nevestinka2010: Ahojky no my budeme mít problém i stou zahradnou, u přítele se staví a u mě jen u dědy ale nevím už jsou staří a není tam takový povrh abych tam měla stoly atak. Ale to je jedno pujdeme asi jen oběd a pak konec, protože splácíme byt a moje mamka jak jsem ji to řekla že se budeme brát neprojevila ani radost nic. je to smutné ale je to tak, chci aby jsme si to užili hlavně my dva. Zatím jsme na začátku všeho. volala jsme na matriku že chci termín v srpnu a paní mě odpálkovala at si zavolám v březnu taky dobrý :-D
Odpovědět
Ahoj holky....včera jsme byly s kámoškou ve svatebním salonu Perla v Avionu...nebyli jste tam někdo???je to tam naprosto příšerné...šaty hrozné..a to co nabízejí na internetu to tam vůbec nemají...přístup taky nic moc...no děs a hrůza...žádný výběr vůbec ničeho!!!
Odpovědět
nad: jsem ti zapoměla odepsat ;-) fotografa máme známého..jmenuje se David Bernard...ale už moc svatby nefotí...u nás teda udělal vyjímku... :-) jinak hostinu máme na tom hotelu Duo v Beskydech...v Kravařích to znám...je to tam moc pěkné... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ještě k té Perle, je to tam fakt hrůza, Cosmobellu a Demetrios dováží i na pouhé vyzkoušení jen proti složení zálohy a když vám nebudou sedět, musíte si vybrat něco od nich ze salonu, jinak smůla. Ale svou zkušenost už jsem popsala v jiné diskuzi k tomuhle salonu .. Jinak my se bereme 29.5. na Slezskoostravském hradě a máme tam v té nové přístavbě i hostinu. Trošku mám obavy z catteringu a úklidu hradu, ale to se nějak vyřeší. Nemáte s tím někdo třeba zkušenost?? Fotí nás Katka Holoubková www.kacafoto.cz, kterou jsem si našla už před dvěma lety, kdy fotila známou a jsem fakt moc ráda, že měla volný termín, protože fotky má překrásné, je akční a moc příjemná, prostě profík. Prstýnky máme objednány u Stocha v centru a dneska jdeme na zkoušku, přístup prodavaček úžasný, rychlost super, byli jsme je objednat nedávno. Kapela na svatbu Happy - Lenka Jelonková a spol z muzikálu Srdce, fakt nej nej nej a hlavně známí, takže to prostě klapnout musí! Svatební oznámení mám z www.svatbajinak.cz - vtipné a netypické. Šaty zatím nevím, koláče neděláme, pouze na hostinu a to od jedné paní od nás z Václavovic, včetně dortů, moc dobroučkých :-) Kytici bych chtěla asi z Diany a pak už jen ty cerepetičky, to ještě uvidím, ale strašně se to rychle krátí, tak začínám trošku stresovat :-( Takže k naši svatbě asi tolik, pokud máte někdo nějaké dobré tipy, tak napište, budu moooc ráda .. díííky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no my jsme se rozhodli že se vememe 28.8.2010, holky, poradíte mi, co všechno musím vylítat za papíry, aby jsme se vzít mohli :-p jsem z toho totálně zmatená.... a nevíte někdo odkaz na hezké šatičky.... Hezký den, Nikol
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky. budeme se brát 28.8.2010, mohli by jste mi poradit, co všechno potřebuju vyřídit za papíry pro to, aby jsme se mohli vzít, koukala jsem na plno stránek, ale nejlepší je se zeptat zkušených :-p Přeju hezký den, Nikol
Odpovědět
Profilova fotka
beruska> nic extra vyrizovat nemusis, chce to zavolat na matriku pod kterou se budete brat a domluvit se kdy muzete prijit, potrebujete OP a rodny list, pripadne dokumenty o zaniku predchoziho manzelstvi... vyplnite dotaznik a je to... v pripade cirkevni svatby je postup podobny - dostanes od matriky potvrzeni pro oddavajiciho... martikana> o kacafoto uvazuji uz take ;-) , ma solidni ceny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee martikana a ty si z Vaclavovic? tam se jedna kamaradka nedavno nastehovala ;-) na Sl.O. hradu mela svatbu sestrenice, bohuzel jsem byla mimo CR tak jsem tam nebyla, ale meli to tam pekne, catering jim zajistoval myslim atom nebo imperial, o uklidu nevim... satt> to neva, bude to pekny pro vas dva, uzijte si to ve dvou! na ostatni se vypr... z vysoka ;-) ja mela takove obdobi, ze i kdyz planujem pro blizkou rodinu a penize na to mame, tak jsem mela 100 chuti si to udelat jen pro nas a na vsechny kvakat... protoze to neni jednoduche se vsem zavdecit...
Odpovědět
MARTIKANA ahojky :-D Konečně jsem našla někoho kdo má něco podobného ;-) nebo stejného? ]-( Naše - hostina - SL.O.hrad 17.4.2010 focení kačka holoubková :-D naprosto úžasná. Fotila před 4mi lety kamarádce svatbu no luxus :) Ve Václavovicích mám taky kamarádku - staví asi 5let a ještě teda nebydlí :-p Prstýnky taky Stoch - je vyhlášený. Salon zatím jsem nikde nebyla, tak kdyby jsi měla tip - tak pisni :-( - do perly už teda nemusím :-) Jen hostinu máme na SL.O. radnici - je to blízko hradu, romantícká obřadní sín a hl. zadara! Koláče- naběhnu někam a objednám jich 500. A ty serepetičky už taky skoro mám všechno do oranžovo bílé :) Jen ta tvoje hudba mě zaujala - stím mám mega problém. Hl. kolem peněz a kvality. Všichni chtějí 6-9tis a jen do půlnoci. Tak jestli by jsi mi mohla něco o té tvé povědět? Budu jen ráda. :-D PS. Omlouvám se za tykání, ale podle fotečky jsi sympanta :-D ahojky Jana
Odpovědět
Mimochodem ten Cattering mi doporučili pana Dvořáčka. Ma výborné zkušenosti se spoustou firem. Koukni na jejich web. a úklid - když jsem se ptala, tak prý to má vše pod palcem ten cattering. Záleží na domluvě. A nachystat si výzdobu můžeme den předem večer :-N Tak snad to bude fajn :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
nevestinka: tak hlucin s tim nema nic spolecneho, ale oddavaji tam puze od 13h jelikož do té doby oddavají na úřadě. takže min 1000Kč poplatek + pronájem. zjištuji dál tak uvidíme. jestli něco zjistim:-) ikdyž u nás se mění plány tak toho asi nevyužijem.... :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tikki> kontakt na ten pronajem byl primo na tech strankach kulturniho centra, to jde mimo matriku, ale matrika si vezme ten 1000 za "jine misto" :-N jak se u vas meni plany???
Odpovědět
nevěstinka: jj to jsem si všimla až potom:-) s tím poplatem to je jasné to je všude:-) no svatba se přesouvá na příští rok. není to úplně jisté ale vypadá to tak. ale na druhou stranu si říkám to už bude můj vysněný kostel snad opravený tak by se mi splnil sen:-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, toz to jo ;-)
Odpovědět
nevestinka - Ahojky, mohla bych se zeptat kde je ten pension Florian? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jarris> v Hlucine ;-)
Odpovědět
nevestinkna2010: máš pravdu všem se nikdy nezavděčíš, dneska mi volala mamka že se vdává sestřenice(nestákáme se sní) že nás asi pozve tak jeslti pujdu. uvažovala jsem že možná ano. ale když jsemo tom mluvila se svou sestrou, která mi sdělila že ji pak musím taky pozvat a ja řekla že budeme mít svatbu jen pro rodiče a svědky, tak mi řekla segra že jsem trapná at tam radši nechodím a at radši svatbu neděláme. Chtěla jsem ji jako svědka ale po tomhle rozhovoru uvažuji že si najdu někoho jiíného je to smutné ale když jsem trapní tak ze vším všudy :-x . JInak segra ma 22 živi ji rodiče a vyplatu si úžívá pro sebe, je nesamostantná.
Odpovědět
Ahoj holky, já uvažovala že půjdu do salounu Perla do Avionu, protože tam prý botičky ze Slovenska. Tady v katalogu firem jsem je našla a nechám si je tam asi udělat a poslat, protože mám problém s kotníkama a nemůžu mít podpatek velký ale jenom asi 3 cm. No a taky mám malého ženicha :-)))) Tak jsem uvažovala, že tam půjdu vyzkoušet velikost a pak si je objednám přes net. Myslíte, že je tam vůbec mají, když je to taková katastrofa? Ať tam nejdu zbytečně. Díky za info.
Odpovědět
Profilova fotka
satt> to je mi lito ze zazivas sama takova zklamani... sestra sama pozna jake to je slozite, az se bude chtit vdavat... to ze musis pozvat lidi u kterych si na svatbe byla je jen takovy trapny zvyk, nekdo ma na to zvat sestrenice a nekdo ne... ja nebudu zvat nikoho s kym se nevidame, zijeme v cizine jezdime domu tak 2 - 3 krat do roka a to se pak pozna, kdo fakt o tebe jako cloveka stoji a kod ne, kdo si udela cas te videt, pozvat na navstevu a tak... takze na svatbe budou lide, ketri nejsou ani rodina, ale mame s nimi dobry vztahy a naopak tam nebudou nekteri "z rodiny", ktere normalne nevidim a zvala bych je jen ze slusnosti. Na to kaslem, protoze stejne kdo bude chtit te pomluvit tak te pomluvi... tomu se nevyhnes... skoro bych se v tve situaci odjela vzit v lete nekam na hory ;-) jen tak se svedky... ale zas chapu, ze chces aspon nejakou svatbu... lucasek> nevim... neporadim, ale ja treba mam botky balerinky, uplne ploche, protoze mam maleho zenicha :-N (no jo, dobreho moc nenaroste 8-) )
Odpovědět
Profilova fotka
ted koukam ze volby budou ten vikend pred svatbou, to je fajn, nebot budu moct odvolit, to uz budu v CR ;-) ... na podzim jsem kvuli tomu extra letela a ti vtipalci to na posledni chvili zrusili :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lucasek_x> když jsem tam byla, měly tam 4 páry vystavené a všechny podobné a na podpatku, netuším, jestli to byly ty, co máš vybrané, ale já osobně bych tam už nešla :-|
Odpovědět
nevestinka2010: mi ani nejde o nějakou ostinu nebo tak neco. už jsem taky uvažovala že bych to udělala jen ze svědkama, ale jak jsme se zasnoubili segra mi řekla že mi chce jít za svědka, ale nevím po tom jejím chováním bych nejraši vybrala někoho jiného a udělala to jen s tatkou a nevalstní mamkou od přítele ti byli rádi když jsme ji to naznačili. Jen se bojím at to naši nevezmou nějak blbě, ale pokud bude tohle jejich chování pokračo tak nevím, oznámim jim kdy a kde to bude a tečka. Nebudu se doprošovat at příjdou. :-S Je to den mě a mého přítele a nenecháme si to ničím a nikým zkasit, nejsou peníze tak nejsou nezbláznim se z toho že jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sat> presne tak, dobry pristup!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jarissko, fakt to máme všechno docela podobně. Já jsem o catteringu od Dvořáčků taky slyšela, paní kastelánka je doporučuje, ale spíš zvolíme Azuro, taky mám dobré reference a tím, že není tak známý, není ani tak moc drahý. Tu mou kapelu jsem si odzkoušela na Silvestra a byli výborní, domluvili jsme se na termínu a místě, ale cenu jsme zatím neřešili, je to dobrá kamarádka mé sousedky, tak snad to nebude taková šupa. Ale znám ještě jednu mega úžasnou kapelu a je to www.rivieras-showband.com, byla jsem s nimi na jedné zábavě a kdybych neměla tu svou, určitě bych volila je.Ale berou si 2 tis za hodinu. Jinak na šaty jsem byla v Havířově www.svatebnimoda.cz, mají tam šaty Agnes a paní byla moc ochotná a příjemná, pak v Perle v Avionu a to už jsem psala, jak dopadlo. V pondělí odpoledne jdu do Parisu a Belladony a možná ještě stihnu Angeliku v centru a už bych si chtěla konečně nějaké vybrat, ať to mám z krku 8-) Tak zatím ahoj a držím palce.
Odpovědět
Taaaaak holky, dneska jsme s mojí maminkou byli v cukrárně Liduška v Ostravě Porubě, objednaly jsme tam svatební dorty. Zhotoví mi dort podle obrázku, paní byla úžasná. Máme objednané 2 dorty pro rodiče (otevřená kniha - Děkuji za Ivanku, Děkuji za Víťu), 4 rolády (2 čokoládové, 2 kokosové), 3 ovocné dorty (ananasový, jahodový a skvělý malinový), 1 podkovu "Novomanželům" (karamelový), a potom ten svatební (myslím, že fotku mám ve svém albu:-) ). Celkem jsme to předběžně spočítali na 6270Kč, je to pálka, kilo dortu stojí 250Kč, snad se nedozvím, že někde je dělají levněji.. Chtěla jsem dorty z pravého másla, a u té Lidušky je takové dělají, abych pravdu řekla, tak z toho mám radost:-) Teď už mi zbývají jenom koláčky, budeme je mít ze Staré Vsi, příští týden jedeme na ochutnávku :-p, jeden středně velký tam stojí 7-7,50Kč, je to to nejlevnější, s čím jsem se setkala :-N . Příští týden taky budu shánět botky, mám vysokého chlapa, tak potřebuju minimálně aby mi ty botky takových 10 čísel přidaly. Mám jedny vybrané, ale dají se objednat jenom přes internet, a kdyby neseděly tak je nemůžu vrátit, a vyhodit jenom tak tisícovku se mi nechce =-). Takže budu oblítávat salony. Jinak v Avionu jsem se v tom svatebním salonu byla taky podívat, spíše ze zvědavosti, ale šaty tam měli zdá se mi předražené. Já platím za půjčení šatů i se závojem a šálou přes ramena 2990Kč. Včera jsme tam objednali i svatební oznámení, stuhy na auta, bryndák pro novomanžele a ozdoby do vlasů, které jsem nejdříve koupila naslepo a pak jsem zjistila že dokonale ladí k mojí bižuterii x-) Jeejda rozepsala jsem se tu:-) Jinak na svatební trhy do Atomu se chystám taky, na Černou Louku asi nakonec půjdu i když už tam nic nepořídím, bo v té době už budu muset všechno mít..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, ja vubec nevim kolik stoji dorty ani kde nechame udelat :-D nejradsi bych si ho udelala sama, ja chci totiz lehky smetanovo-jogurtovo tvarohovy a s jahodama, bez marcipanove polevy, proste ne klasicky dort ale spis takovy svezi, letni... ivujinka> pro kolik hostu mate tolik dortu? holky potrebovala bych tip na dodavatele z Hlucina (cukrarstvi, pekarstvi, kadernictvi, kosmetika...) nevite?
Odpovědět
ivujinka - prosím tě, asi jsem si nevšimla, kolik Vás tam bude jestli se můžu opitat? Nás max 50 a chtěla jsme jen 2dorty, taky podle obrázku a asi 5kilové. Ted jak to tady čitam, tak se bojím, že toho bude málo? a kolik koláču berete? A ještě ze kt. salonu máš ty šatičky? díky :-D
Odpovědět
nevěs. Ahojky :-) Tak s hlučina neporadím. Ale chci se zeptat kolik Vás bude? A ten dort jeden nebo kolik kg?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?