Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ivujinka> tak vy to mate uz take brzy! bohuzel s dopravou ti neporadim, ale snad sezenes.
Odpovědět
nevestinka2010...jojo svatba bude zeleno-bílá...a taky moc věcí nemám..začínám být trošku nervózní.... :-(
Odpovědět
Ahojik holky. můžu se přidat? nemáme sice ještě pevné datum, ale chtěli bychom svatbu nejspíše v Srpnu. nejsem přímo ostravačka a chtěla bych se vás zeptat kde máte obřad nebo jestli nevíte o nějakém krásném místě nejlépe v porubě nebo směr Opava. chtěla jsem obřad v odsvěceném kostele v Opavě, ale ten letos opravují:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Děkuji moc za tip! ;-)
Odpovědět
Nevestinka2010 : díky :-) no u nás to bude asi tak nějak na stejno (nějaký utržený řetízek jeden prstýnek pak jeden snubák a jeden zásnubák - gramážově ale vůbe netuším kolik toho je - dostane to parner od mamky) Tak jsem chtěla mět představu - at si s tím neudáláme ostudu Holky začínám docela stresovat :-d ...podle vás nic nemáme :-( Jediné co máme tak je zamluvené místo obřadu a hostiny, fotograf, kameraman a tím to jaksi končí :-D No v pátek to možná rozsekneme chtěla bych jít obkouknout oznamení do tiskárny ....slyšela jsem že je to tam levnější a prostě i výběr je lepší než někde na netu ....tak nevím ...no aspon že představu o oznámení už tak nějak máme ....tak snad se to bude realizovat :-)
Odpovědět
Ahojky ja jsem s Frýdku-Msítku. Planujeme ten náš den na srpen. jen to budeme mít velice jednoduché, protože nejsou na to penízky. Je tady někdo taky takový?
Odpovědět
Ahojky tak já jsem ta okolní - Frýdek-Místek, planujeme ten náš den na srpen. Ale bude to hodně jednoduché. Oslava asi moc nebude jen obídek s rodiči a svědky(bohužel nemáme na to penízky :-( ) ale co se dá dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
satt> nic si z toho nedelej, i malinka a skromna svatba muze byt uzasna, o tom to neni! Pokud byste meli moznost, udelejte si treba oslavu na zahrade vlastnima silama a zkus se tadu na foru podivat na tema male svatby... holino> treba vam to vyjde, ze budete platit jen za praci do spna jeste casu dost ;-) my to mame ode dneska presne za 4 mesice ;-) misto hostiny je jiste, uz se tesim na reseni detailu ted jeste cekam reakci z mista obradu a vecerni party, puvodne jsme tam meli mit vsechno a byt na jednom miste, ale nakonec jsme zvolili takovy maly kompromis, no doufam, ze to vyjde ;-) tikki> tezko poradit, chtela bys venku nebo v budove? Nejaky zamek? Kravare, Opatovice...?
Odpovědět
Profilova fotka
jsem rada, ze to tu celkem zije!
Odpovědět
nevestinka2010: svatby venksu se docela bojim. mám strach že bude špatné počasí. ale už jsem slevila. nebyla bych proti mít obřad v kravařích venku, už jsem něco našla volala jsem tam ale nikdo nebral tel tak to zkusim zítra. chtěla bych hezké prostředí a ároveň aby to nebylo moc okoukané:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tikki> tak hodne zdaru, okolo Ostravy to neni lehke a bohuzel ta pekna mista jsou proste proflaknuta :-N , ale myslim ze Kravare jsou treba jeste oproti Hradci docela mene...
Odpovědět
Článek se načítá
nevestinka2010: Hradec mám už docela z ruky a nechci abychom jeli moc daleko. ikdyž původněj sem chtěla kostel v Opavě:-D no uvidíme co nám řeknou zítra. už bych chtěla mít aspoň místo jisté... tak se bojim že budu muset vzít to co zbyde:-I
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale neboj... a kdy to planujete?
Odpovědět
nám na datu moc nezáleží ale ideál by byl bud hned první víkend v Srpnu nebo poslední. ale rozhodně bude nejvíce záležet na obřadu kdy budou mít volný termín...
Odpovědět
Profilova fotka
tikki> ted jsem narazila na zajimave misto,v Hlucine je cerveny byvaly evangelicky kostel, je ted majetkem mesta a pronajima se na koncerty i svatby, vubec netusim kolik by to stalo, ale misto se mi to zda pekne a kousek od Poruby... kuk na: http://www.kc-hlucin.cz/?page=texty&i... Terminy obradu maji na matrice v Hlucine 7. a 21. srpen a beztak by se dalo domluvit na jindy... Ani sem o tom miste sama nevedela... Pak je v Hlucine pekny penzion Florian, tam budem mit hostinu my ;-)
Odpovědět
nevestinka2010: o tom jsem taky nevěděla a nemáme to zase tak daleko:-) a přitom jsem se na Hlučín taky dívala:-) tak jim tam zítra brnknu jestli je i k civilním sňatkům :-D
Odpovědět
Profilova fotka
urcite je to k civilnim, nepatri to zadne cirkvi, dej vedet kolik za to chteji ;-)
Odpovědět
až něco zjistim tak dám vědět ;-) moc dík za info. zrovna hledám nějaké fotky interiéru...
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem taky nenasla ten interier, ale rekla bych, ze to bude pekne
Odpovědět
našla jsem virtuální prohlídku,ale nějak nefunguje :-( Ony ty kostely obvzláště nevyúžívané jsou krásné(aspoň pro mě) je tam taková jiná atmosféra:-) tak uvidíme
Odpovědět
nalezeno koukni http://www.kc-hlucin.cz/prohlidka/?&b... je to docela prázdné a nějak mě to neoslovilo. kouknu ještě po alších. zase jinak to bude vypdat vyzdobené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to uvnitr jednoduche,ale me se to libi, ten strop je pekny, nazivo to zase bude trochu jine a s nazdobenyma zidlema a kvetinama by to mohlo byt pekne, me osobne by to uplne stacilo... navic pokud mate civilni obrad, to trva 30 minut i s gratulacema :-N , takze co resit? me fakt zajima ta cena ;-)
Odpovědět
:-) Ahoj holky, vidím, že se tady živě diskutuje. Nevíte, náhodou, v Ostravě má být nějaká výstava snad v únoru, má to být někde v hotelu či penzionu. Pokud máte nějaké info napište mi. |-|
Odpovědět
volat jim budu určitě:-) pořád jeto lepší než náš obecní úřad:-) a když to bude nazdobené tak je to úplně o nečem jiném takže až zjistim cenu tak dám vědět:-) já jsem chtěla původné obřad v kostele sv. václava v Opavě. vdávala se tam mimunka a plno dalších. je úžasný, ale letos jej opravují http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
tikki> jj, zajimavy, no smula s opravou osano > to myslis asi svatebni veletrh v Imperialu, ne? Ja nevim ziju mimo ov,ale myslim ze to je tam, hledej na netu ;-)
Odpovědět
ahoj holky, dnes jsem se přihlásila. Svatbu mám 25. 9. ještě nevím, kde bude obřad ani hostina. Čekám na svatebníi veletrh. Ten je letos v Ostravě na Černé louce někdy v polovině března a pak je příští týden na Valentýna v Polance v Benovi. osano jdi se tam mrknout je to tam pry super, loni tam měla kamoska svatebni hostinh a pry dost dobry. asi tam taky pujdu mrknout co tam bude. Na černé louce jsem byla loni, taky to bylo fajn, je tam plno firem a dá se tam leccos vybrat. tak zatím dík a ahoj holky
Odpovědět
Osano: o víkendu 27-28.2 je v hotelu Atom u čez arény a 12-14.3výstaviště Černá louka. Chtěla bych se jít inspirovat na obojí:-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau vefka, zdravime, tak to jsi v zacatcich x-) my nakonec zadny veletrh nenavstivime, neni cas, ale spousta inspirace je tady na brms ;-) aha tak to osano asi myslel tohle v penzionu Ben...
Odpovědět
holky pro dnešek se s vámi loučím tak se tady mějte 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?