Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj andysek111, vidím, že máme stejný termín. Můžu se zeptat v jaké pekárně v Šilheřoviích máte koláčky? My zatím zkoušíme a jak je vidět sto lidí-sto chutí. V pátek jsme byli pro koláče u Šeděnků ve Staré Vsi a docela mě překvapilo, že i když jsme si je odváželi vlažné, doma už byly tvrdé a okamžitě působily dojmem starých :-( . Takže taky tam taky nic. A to jsme jeli na doporučení. A z Šilheřovic měl kamarád a byly super, tak jestli je stejný dodavatel.
Odpovědět
Profilova fotka
andriv: zkoušela jsi koláče z cukrárny Miluška v Paskově? mají malé párty koláčky (boží šťavnaté),pak se hodně berou takové jakoby mini šátečky z listového těsta s nutelou, ty jsou taky super a pak mají i klasické koláče. My od nich bereme ty party koláče a zákusky, ty mají bezkonkurenční. Lepší jsem neměla.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka> byli to Skiblu a vice ti napisu do IP, kazdopadne hodne stesti s pripravama ;-)
Odpovědět
mmarch: v cukrárně Miluška jsme nezkoušeli, to je pravda. Dívala jsem se na webovky a vše tam vypadá super, jen se zakousnout :-).Ale my už asi máme rozhodnuto, minizákusky máme domluvené v Dolní Lutyni,jen dořešíme detaily a jinak vše po známých cukrářkách doma. Dnes jedu vybírat kytičku, tak snad to dopadne dle mých představ.
Odpovědět
Profilova fotka
andriv: a kam jdeš pro kytičku?
Odpovědět
mmarch: Chtěla jsem se zajet podívat a domluvit do květinářství v Mar. Horách, myslím, že se jmenuje Diana (bývalý autosalon Čermák) nebo do Hrabové. Dostala jsem tip, že je tam přímo zahradnictví a krásně vážou, poradí a ceny taky super. Tak snad tam bude z čeho vybrat, když je to zahradnictví. O kytce představu máme, ale nevím co na auto.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám objednanou kytku a další kytičky v hrabové www tecka kvitko tecka cz, fakt tam mají super ceny, řekla mi ať počítám s cenou za mojí velkou převislou do 1000kč, všude jinde mi řekli od 1500-2000kč, měli jsme od nich na objednávku narozeninové kytice a byly krásné, dlouho vydrželi, je to "domácí" podnik tak si na tom dají záležet. Paní mě dokonce odradila od jedné zeleně co jsem chtěla, že je to jedovaté a při styku s očima bych je měla jak bambuly, to mě neupozornil nikdo. taky mi dala na výběr z více druhů lilí, což jsem netušila že krom barvy jsou i jiné druhy, to taky nikdo neříkal... na auto kvítko nechci, přijde mi to takové pohřební, budu mít organzu - mašli a ozdoby s umělých růží (látkové a pěnové). Navíc málokomu kvítka držela na autě, kámošce 3x cestou na obřad spadla z kapoty, byla dost velká a těžká
Odpovědět
Zkoušela jsem tu adresu a nic se mi tam nezobrazuje :-( . A kde přesně je to zahradnictví, vím, že v Hrabové je jen to za Makrem. Tak jestli to není ono, tam jsme právě taky slyšeli, že mají dobré ceny. No, já jsme zase na auto nechtěla panenku, příjde mi to trošku jako za starých časů, ale květinu zvažuju. Tak snad někde seženeme dobré přisavky, aby se nehla :-) . A to budeš mít na autě jen sem tam přichytnuty ty růže nebo nějakou kytku? To může taky vypadat zajímavě. Dneska je tolik nápadů jen si vybrat. No, ale dívala jsem se, blíží se vám to.
Odpovědět
Profilova fotka
nene to moje není za makrem, o tom za makrem jsem slyšela ale někdo říkal že vážou kytice někdo že zas jen prodávají volná kvítka tak nevím. to moje je přímo v hrabové u obecního úřadu. jo ta adresa není .cz ale .eu omlouvám se já budu mít něco takové jako mám v albíčku, bílá široká organza na tom možná ještě tenčí červená, vepředu nad znakem auta velká mašle, na mašli asi 3kvítka a jinač podél té organzi po jedé růžičce, tak jak je to v tom albíčku a ženich bude mít černý klobouk s ozdobou a možná (to musím ještě vyzkoušet)od klobouku užší červenou organz. stuhu
Odpovědět
ahojky mmarch mám objednané kytky v Dianě .Pokaždé na jakoukoliv oslavu si necháváme dělat kytky u nich a pokaždé jsme spokojeni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde to je ta diana? já už mám objednané v té hrabové. taky od tama bereme na narozky a super kytky za super ceny
Odpovědět
Jsem se trochu sekla chtěla jsem odpovědět andriv ale nějak jsem to blbě skopírovala .Je v těch Marianských horách a super
Odpovědět
Článek se načítá
modrasek111: Tak nakonec jsem do Diany nedojela. Objednali jsme kytky v zahradnictví v Hrabové za Makrem. Velký výběr všeho co se týče květin na svatbu. Paní vedoucí skvělý přístup, přesně věděla o co jde, poradila. Ukázala jsem jí na obrázku asi jakou kytku bych ctěla mít, vyptala se mě na plno věcí a kytky uvažou dle mých představ a jsou tam o hodně lepší ceny než přímo v květinářstvích. Ale kdyby mi nedopuričili tohle zahradnictví, tak bych určitě volila Dianu, protože jsem tam byla vždy spokojená a paní květinářky jsou kouzelnice :-). Tak snad to dopadne dobře, protože Dianu jsem měla odzkoušenou, ale tak každá kytička je krásná a originál :-).
Odpovědět
Andric ahoj, a kolik ti bude delat cena za vsechny kytky, a co ta, vse mas? ja mam prave objednano v diane a a mam toho hafo a cena je fakt hezka, rikali do dvou litru
Odpovědět
andriv, promin:-) je mocbrzo-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute devuchy ostravske ;-) tak jak se vam dari a kdo je nejdriv na rade se svatbou?
Odpovědět
Ahojky děvčata :-) Potřebuju poradu: doporučte mi nějaký nehtový salon. Chci na svatbu gelovky, ale normálně je nenosím, protože mi to mé sportovní vyžití nedovoluje. Na svatbu bych ale chtěla hezké prstíky... :-) Jelikož se v tomto ohledu moc nevyznám, prosím poraďte kam v Ostravě vyrazit, aby to bylo hezké a ne šíleně drahé :-) Předem děkuji!!! :-)
Odpovědět
Ahoj tanula.k já léta chodím na nehtíky do Poruby. Jsem tam moc zpokojená, nehtařka je šikulka. Ale Ty jsi asi chtěla něco přímo v Ostravě, že. Jinak cenově skoro jako všude za nové do 500,- + zdobení.
Odpovědět
Holky, poraďte mi, kde by byla v okolí ostravy pěkná oslavička? Tak, aby se mohlo posedět i venku :-)
Odpovědět
andriv: mě nevadí, když to nebude přímo v centru, dojedu kamkoli :-) Ale chtěla bych někam, kde budu vědět, že jsou tam šikovní.
Odpovědět
Kristynka: mrkni na web arealferdinand.cz, my tam budeme mít hostinu, je to tam hezké, příjemné s terasou venku...
Odpovědět
Ahoj Tanuli, ja mizu na stopro doporucit svou netarku taky v porube, pokud chces pisnu ti kontakt do IP, nemuzu si ji vynachvalit uz jsem ji nekolika blizkym doprucila ti jsou taky spokojeni
Odpovědět
nad: prosím pisni do IP :-) Děkuji!!!!! :-)
Odpovědět
Ahojky Nad! Tak jsem se úspěšně objednala na nehtíky, kam jsi mi doporučila. Paní (nebo slečna) byla po telefonu velmi příjemná, tak z toho mám dobrý pocit!!! :-) Děkuji!! :-) Tak už to máš za chvilinku. Doufám, že jsi v pohodě, všechny konečné přípravy proběhly a proběhnou v klidu a já můžu už jen přát sluníčkové počasí a nádherný den!!! Ať vám všechno vyjde jak si přeješ!!! :-) A užívejte si to plnými doušky!!!!! :-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že se vám to kvapem blíží.... :-) Potřebovala bych nějaký tip na dobrou kadeřnici, šikovnou, ale ne příliš drahou... rozhodně nedám za zkoušku 1500Kč ! :-S Za finální účes klidně.. :-D Frýdek, Ostrava, okolí Moc díky
Odpovědět
Profilova fotka
Za sebe muzu doporucit kadernici z Omorfi v Porube. Jmeno bohuzel nevim, ale kdyz si tam zajdes, nebo po telefonu se poptas, urcite se doptas :-) Je to stihla blondynka, mam ji dokonce na fotce http://www.beremese.cz/album/view.php... Zkouska vcetne myti a strihani byla cca za 500-600. Cesala i mamku a svedkyni a taky byly maximalne spokojene.
Odpovědět
Profilova fotka
adriv: Ahojík, omlouvám se, dlouho jsem tady nebyla. Tady je odkaz na tu pekárnu: http://www.svatebnikolace.cz. Na ceny se vůbec nedívej, protože stránky nejsou již několik let aktualizované. Ty koláče byly opravdu výborné i další den... My jsme taky objížděli, ale třeba se nám nikdy nestalo, že by jsme dostali vzorek zdarma. Tak to nás tam taky překvapilo. :-)
Odpovědět
andysek111: ahojky, jasně, v pohodě. My jsme už včera byli domluvit koláčky. Máme je odzkoušené, jsou sice menší, ale budeme jich dávat o to více, ale ty nemají chybu a rovnou jsme nechali i cukrovíčko, to je taky výborné. Ale děkuji za odkaz, tu pekárničku znám. A že by někde dávali vzorek zdarma, to jsem se taky nesetkala. Holky chtěla jsem se zeptat jestli nemáte zkušenost s nakupovaním dekorací na stoly - organza, kamínky atd...Díky. Mějte se A.
Odpovědět
andriv: http://www.svatebnidekorace.cz/ toto jsou stránky obchodu, kde jsem nakupovala veškerou dekoraci na naší svatbu. Neobjednávala jsem přes net, ale zajela si do Havířova, kde mají kamenný obchůdek. Je to lepší, protože jsem si rovnou přirovnala barvy organzy, nakoupila kytičky a různé blbůstky na stůl... mají tam docela velký výběr, hlavně po zboží. To mívají tak v půlce měsíce. S tímto jsem měla dobrou osobní zkušenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si objednala vše přes net, ale paní je z metylovic u frýdku místku tak mi vše přivezla do ostravy když měla cestu http://www.svatba-e-shop.cz/?p=p_2&sN... pak je frýdku místku ještě firma co nám dělala oznámení přes net (o 12kč levnější oznamko než všude jinde), taky mají kamenný obchod a veliký výběr všeho, super ceny a pán mi to taky vše přivezl do ostravy, protože tu často jezdí http://eshop.svatbavbeskydech.cz/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?