Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám první album! 8-) jasně, taky to budu brát cesou maximální pohody. Ty prstýnky už máte doma?
Odpovědět
Profilova fotka
prstýnky ještě nemáme, čekáme až nám je udělají na zakázku, ale během tohoto týdne už by měly být, jen já jsem tam nechtěla tu mezeru, všechno by se o to zadrhávalo a chtěli jsme je celé lesklé Na zakázku s diamantíky vyjdou mnoooohem (asi o 8tis.) levněji než kolik stály originály....
Odpovědět
Profilova fotka
To je šílená cena, kolik stály původně, jestli se můžu zeptat, my máme úplnou zakázku (než je 25.6. vyzvedneme, jejich fotka neexistuje :-) ) a vyjdou oba na cca 7500. Diamantík jsem nakonec nechtěla, aby nebyly přeplácané, ale takové ty maličké briliantíky stojí jen 350 Kč jeden. Co se týká koláčků, tak můj budoucí je z HK a tam mají speciální svatební koláče velké asi jako článek na palci rozdávané ve speciálních košíčkách, tak jsem to nechala v režii i pravomoci tchyně-čekatelky. Dort nechci. Neznám moc lidí, kterým by chutnaly dorty... Ale pořád zvažuju nějaký ovocný se želé, aby babičky neměly šok, stačí že nebude klasická hostina. Máš dortovou figurku?
Odpovědět
Profilova fotka
ty naše stály originály kde jsme je našli 18tis. a my je budeme mít +/- za 9-10tis. se třemi malými diamantíky jen na mém. jsou z bílého a červeného zlata a šíře 5,5mm
Odpovědět
Profilova fotka
my máme jen bílé zlato (ale pravé, ne žluté obtáhlé rodhiem, ptž se to všem známým šíleně oškrábalo). Široké 5mm, měla jsem strach, že je to moc, ale paní mi polichotila, že mám dlouhé prsty, že můžu. :-) A nebudeš na těch svých mít tu mezeru? protože máš pravdu, jakákoli nerovnost se o všechno chytá. Já měla kdyby stříbrného hada a nosila jsem ho celkem třikrát - oko na punčoše, očko na svetru, zaháklá ve vlasech...)
Odpovědět
Profilova fotka
no přesně, zaháčí se to úplně všude a pak se to může i poohýbat a škody budou stát víc jak prstýnek :-D my jsme taky chtěl kus pravého bílého a kus červeného, žádné pozlátky, známým se červená pozlátka taky hned sedřela a je to teď škaredé
Odpovědět
Profilova fotka
Já se vráttím ještě k těm silonkám - připadám si terochu pozadu :oD NO, já silonky teda neměla žádné. Původně jsem chtěla klasické punčochy na podvazku (ne že bych si v tom libovala, ale manžel o nich pořád snil, tak jsem chtěla udělat překvápko ;-) ) Bílé jsem zavrhla hned, moc se mi nelíbí, připadají mi nepřirozené a hned jsem si vzpomněla jak je mám na třídní fotce v první třídě :-D Takže jsem teda chtěla klasicky tělové, nakonec mě od podvazků paní v obchodě odrazovala, tak jsem si koupila samodržící punčochy a jedny klasické silonky, ale den před svatbou jsem v drogerii narazila na punčochy ve spreji a bylo vyhráno :-))) takže silonky i samodržky mám doteď v šupleti :-D a měla jsem jenom nastříkané nohy punčochama ve spreji 8-) Tím, že botky byly s plnou špičkou, tak nikdo ani nepoznal, že silonky nemám ;-) A čtu tady o prstýncích - jsou to docela vysoké pálky =-) my máme teda z chirurg. oceli, zlatu jsme se snažili vyhnout, ale oba prstýnky i s rytinou, zkušebními vzroky a poštovným (objednávali jsme přes net) nás vyšly kolem 1.900,- (pak jsme objednávali ještě jeden = +cca 900,- a manžel má teď dva :oD ) Jinak dortík, koláče a cukroví jsme měli všechno po známostech a zařizovala to mamina, takže s tím nemůžu pomoct :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ty punčochy ve spreji mě zajímají... vážně se to jmenuje takhle? Kolik to stojí, jak dlouho to vydrží a jak se to pak smývá? A nesvědí to a nedělá pupínky? :-)
Odpovědět
Mám stejnou otázku na punčochy ve spreji :-) Nějaké zkušenosti??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
našla jsem něco o těch silonkách http://www.ladyzone.cz/krasa/nesnasit...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.damske-panske-spodni-pradl...
Odpovědět
Profilova fotka
v ostravě se nikdo nevdává či co? že je tu tak mrtvo....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já je měla už kdysi (cca 4 roky zpátky) tuším že z Deichmanna, používala jsem je na plesy a nemohla jsem si je vynachválit (jmenuje se to přesně: Punčochy ve spreji AirSilk-AirStocking), jenže jsem je tentokrát nemohla nikde sehnat - dalo mi to fakt zabrat :o( Nakonec jsme je sehnala (ale jiné) v drogerii, nevím, jak se jmenuje, ale je v Shopping parku... v té přistavené části, když jdete od tramvajové zastávky směrem k pokladnám Albertu, tak po levé straně. Paní říkala, že je nikdy nikdo nekupoval a měli tam poslední dvoje. Tak nevím, jestli ještě budou... Ale od kamarádky vím, že je měli i v Baťovi. Ale pokud obejdete pár obchodů, určitě budete mít štěstí ;-) Kdyžtak se dají koupit i na netu. Jinak je to takový menší sprej, ale cena tam není tak vysoká. Stály mě jen něco přes tři stovky. Jeden nástřik vydržel úplně celý den. Celkově ten jeden sprej vydrží podle popisku až 7 nástřiků. Je tam napsáno, že se dají smýt jen mýdlem a vodou, to se mi ale nepovedlo, takže jsem musela použít peeling na tělo ]-( Pupínky nebo podobně mi to nedělá ani to nijak nesvědí, spíš bych to přirovnala normálně třeba ke krému, ale na rovinu musím říct, že nemám nijak citlivou pokožku, ani nejsem na nic alergická, takže tak... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu do nich! Když nejdou smýt mýdlem a vodou, co se může stát, když si je nechám dva dny, (když všude píšou, jak je to prodyšné..) Ale nápad na léto super. Dneska jsem šla na radnici zařizovat hudbu, jen v tílku a minisukni, a málem jsem se uvařila... Už se tam vidím v srpnu, kdy bude ještě větší parno. Nemáte nějaké tipy, jak mít mega šaty a neseknout sebou z horka? (a nebýt opocená v obličeji...)
Odpovědět
Profilova fotka
mrs.duck: jak ty punčochy vypadaly na nohách? vypadalo to jako bys fakt měla punčochy nebo jen snědší nohy?
Odpovědět
Profilova fotka
rybarova: Jojo, ty vedra jsou hnus. Já sedím doma s ventilátorem pod nohama :-| Ble! Ale co se stane, když ten sprej necháš na nohou dýl, to netuším, nezkoušela jsem =-) mmarch: Vypadá to opravdu jako punčochy ;-) Na nohou ti to vytvoří takový "film" nebo jak to nazvat. A nohy jsou takové... prostě to vypadá fakt jako punčocha :-D . Moje máti tvrdila, že je to totéž, jakoby se namazala samoopalovacím krémem, ale pak ty nohy viděla a sama řekla, že to není totéž a chtěla sprej půjčit 8-)
Odpovědět
Ahojky holky, sháním 10 malých přísavek na kytičky pro výzdobu auta. Něco co fakt drží... :-) Nějaké nápady??? :-) Děkuji!!!
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si objednala na netu, mají dvě velikosti 3 a 4cm průměr za 8 a 10kč, paní je z Metilovic u frýdku,ale zboží mi nechala v hrabové na recepci jedné firmy, vše bylo rychlé a v pořádku, má dobré ceny, jestli chceš pošlu adresu do IP Jinač kámoška si půjčovala přísavky za vratnou zálohu v květinářství
Odpovědět
mmarch: právě, že v květinářství, odkud budu mít kytičky ty přísavky nemají, tak mě slečna prosila, jestli bych si je mohla sehnat. Jestli budeš tak moc hodná, pošli mi prosím adresu té paní z Metylovic do IP. Moc děkuji!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanula.k: máš to v IP, já už mám ty přísavky doma a drží fakt pevně
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, pokud jeste nektera resite dort, tak doporucit mohu aknel z radvanic, dort chutny a ceny dobre si myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
já zas doporučuji minizákusky (i maxizákusky),koláče či dorty z Paskova cukrárna Miluška... bezkonkurenční ceny a ty chutě... lepší jsme nikdy neměli (měli jsme doma na narozeninovou oslavu) nevestinka2010: u ankel jsem měla ochutnávku, ale moc nám nechutnali, bylo všechno úplně bez chutě a i když jsme měli různé příchutě tak vše chutnalo stejně.... ale záleží na chuťových buňkách :-)
Odpovědět
Nevěstinko gratuluji ke svatbe!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím všechny nevěsty a přidávám se do diskuze. Kdo se vdává 4.9.2010 v Ostravě? My to máme na zámečku v Porubě. Třeba se najde taky někdo se stejným datem a místem x-) Jinak jsem četla dotaz na koláče... Objeli jsme toho hodně, ale nejlepší byly snad v Šilheřovicích... 80gr a cena 8Kč... opravdu vynikající... A kdyby nebyly podle vašich představ, dá se domluvit....
Odpovědět
Profilova fotka
andysek111: sice jsme se bavili o zákuscích a dortech, ale to je fuk :-D my máme koláče ze Staré Vsi n. On. za 7,50 heč, velké :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem našla jednu nevěstu, které opravdu nadělali bublifuky fleky na šatech... ne nadarmo mě paní v saloně varovala http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Záleží možná jaký druh bublifuků použili. Pokud obyč dětské z hračkářství, ani bych se těm skvrnám nedivila... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je děs, to se na ostravsku nikdo nevdává???? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch > uz jsme povdavany a nebo maji holky jinou diskuzi ;-) , kdyz kouknes na uplny zacatek tehle diskuze tak to taky docela vazlo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevestinka2010, svatbu sice plánujeme na příští rok, ale už pomalu zajišťuji, ať ti nejlepší dodavatelé nejsou už zadaní.. chtěla jsem se zeptat na hudbu.. chválíš tu, kterou jsi měla na svatbě ty.. můžeš mi, prosím, prosím, do IP napsat kontakt a nějaké reference? děkuji mooooc.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?