Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ufff, mam unikovy plan > zarezervovany cerveny kostelik v Hlucine |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, neboj..ja verim, ze do konce tohoto tydne bude pocasi ok..to bude v poho, myslim ze ani unikovy plan nepotrebujes..spis na Tebe myslim ohledne toho litani..pry Vam to dnes zase uzavreli..Ale to spis taky tak, ze maximalne si pockate par hodin, neb oni to otviraji zaviraji co chvilku..;) Takze bud v kliiidku.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Veru, no doufam, coz o to, voda snad nebude, ale jak bude vypadat ta louka :-( no co uz... jinak otec bydli v Koblove, uz je evakuovali, tak sem ho jeste poprosila at mi svatebni saty a ostatni svatebni veci hlavne da do druheho patra nebo na pudu :-N s tim letanim fakt uvidime... nejistota hrozna ;-)
Odpovědět
Ahoj nevěstinko, mám rodinu taky v Koblově a taky byli evakuovaní. Je to děs, ale dneska už to tam vypadalo líp. Snad už to bude dobré a voda půjde dolů. Přeju hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
caute, za chvili odlitame do CR a zacina nam mesicni svatebni dovca, nechce se mi verit, ze to mame za 2 tydny ;o) , nebudu mit moc pristup k netu, tak vas zdravim, at se vam dari a drzte palce na pocasi ;-)
Odpovědět
Ahojky nevestinko!!!! :-) Luci, držím pěsti, ať jsou konečné přípravy co nejpohodovější a co nejpříjemnější!!!! A o to víc, ať se vám vydaří i celý svatební den, který bude, věřím, naprosto úžasný...!!! :-) A hlavně... pořááááádně si to užíjte!!!!! :-D Pa pa!!
Odpovědět
Profilova fotka
caute, tak jsem se dostala k netu, Lodenice nepouzitelna, dnes vecer mi volal majitel, voda neklesa a jeste bude prset na horach vesele dale a reka zustane rozvodnena a komaru mraky... atd, takze menime misto obradu a vecerni hostiny, parada, ani ne 14 dni pred svatbou :-D ;-) jeeej co nas jeste potka :-N mejte se fajn 8-)
Odpovědět
Ahoj nevestinko, tak snad už bude vše v pohodě, počasí je na draka to je fakt a škoda, že vám to takhle zkomplikovalo :-( . Důležité je, že máte plán B. Přeji, aby jste konečné přípravy měli bez komplikací a vše probíhalo hladce, ale určitě bude. A hlavně, aby jste si užili váš den D, určitě se už těšíš.
Odpovědět
Ahojky nevestinko!! Tak to mě opravdu upřímně mrzí, ale jak píše andriv, je důležité, že máte náhradní řešení :-) Třeba to nakonec bude o to lepší :-) Věřím, že teď už vás žádná "katastrofa" nečeká!!! :-) Tak hodně štěstííííčka :-)
Odpovědět
Nevestinko myslim na vas at se vse vyvede, drzim palce!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc diky x-) , Lodenice je mi fakt lito, dnes jsme se tam stavili, je to tam ted v lete krasne zelene a fakt se podobne misto hleda tezko. Misto na obrad uz mame - cerveny kostelik v Hlucine, je to tam peknoucke, tak jsme dnes objeli, co se dalo a zitra se snad rozhodnem, asi nam nevyjde usporadat prekvapeni - fireshow, protoze ty prostory jako na Lodenici mit proste nebudem...no neva, je to dobra lekce zivota... ;-) a je pravda, ze mohlo byt hur... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli nějak řešíte filmování svatby. Tak už jsem si včera oddechla, že prozatím máme zařízeno vše potřebné, teda kromě kytky a na tohle jsem úplně zapomněla :-) . Ani nevím na koho se v Ov obrátit. Děkuji.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky sice se budu (doufám) vdávat až příští rok, ale zatím sbírám informace a z téhle diskuze jsem si toho odnesla už tolik, že jsem ráda, že jsem tu vlezla :-D Potvrdily jste mi vybranou firmu na dort, mám představu co kdy a kde.. a do kterého svatebního salonu ani nezkoušet ;-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Andriv, zkus Holbein studio v Ostrave-Marianskych horach. Sice nemam zkusenosti s filmovanim, ale tiskli nam vsechno kolem svatby (oznamka, pozvanky, noviny, ...) a z tohoto pohledu jsem byla spokojena, ceny taky dobre.
Odpovědět
Ahojky všem!! :-) Andriv: my tedy budeme mít kameru vlastní a vše bude dokumentovat můj taťka, který pak film z kamery upraví v PC přes nějaký program. Už jsme to tak dělali na několika akcích včetně svateb a vždycky to docela hezky vyšlo. Jasně, není to profi, ale o to možná milejší... Takže kdybys našla třeba nějakého šikovného dobrého známého s kamerkou... :-) Je to jen tip :-) Jinak dámy mám konečně košili pro drahého, nakonec bylo Polsko, ale barvička krásná, žlutá, přesně taková, jakou potřebujeme :-)
Odpovědět
Holky to je v haji s tim pocasim, doufam, ze v lete se to uz umoudri.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nekjdriv tedy gratulace Lene, krasna savtba a krasne fotecky..snad jsi byla i spojene se segrou..:) Meli jste nakonec i diocela dobre pocasi na tu hruzu, co ted je, ze? Ja se uplne desim, ze takove bude fakt cele leto..udajne pry za to mozna muze fakt ta sopka..to me asi trefi slak..:) pocitam s peknym pocasim..abych mohla mit koniky a foceni venku..ach jo..Nad a ostatni, co budeme delat?;) Jsem puvodne i puncochace chtela shanet specialni s co nejmene DENu, ale takhle, muzu klidne mit 20 a nic se nestane..:)))
Odpovědět
Ahoj lena.k: koukla jsem na na svatební fotečky, krásné. Přeji hodně štěstíčka. Jinak děkuji za kontakt na studio, dívala jsem se a mají opravdu super ceny. Ani nevím, že takové studio v Mariánských horách funguje. Na netu jsem sice našla nějaké firmičky, ale jak jsem viděla ty ceny...A mají také katalogy oznámení nebo se zaměřují jen na tisk? Četla jsem, že jste měli koláče od pana Bláhy z Bílovce, taky jsme měli na zkoušku, ale včera přišla nastávající tchýně, že také ve Staré Vsi jsou výborné, tak asi nakonec budeme zvažovat. Tanula.k: Taky jsme zvažovali tuhle variantu, že bychom poprosili kamaráda. On se tomu docela rád věnuje, tak by to možná nebylo špatné řešení. Ale pro jistotu, kdyby odmítl, je dobré mít něčo v záloze :-) .
Odpovědět
Leni mooooc gratuluji a přeji hodně štěstíčka!!! Krásná nevěsta, krásný ženich... moc Vám to spolu sluší!!! :-)))
Odpovědět
Veru, musíme doufat v lepší zítřky, jak se říká... :-) Mamka mě zrovna včera uklidňovala, že podle počasí, co hlásí Slováci má být v červnu ještě tak nijak, ale červenec prý má být krásný a mají přijít i nějaké ty tropy... Tak tropy by zas až tak být nemusely, ale krásně bude, musíme to mu věřit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, diky za gratulace. Svatba byla super, i kdyz nektere veci, hlavne kvuli pocasi, nevysly. Ale na to, ze par dnu predtim jeste byly povodne, tak dobry. Prselo jen, kdyz nam to nevadilo a kdyz jsme potrebovali, bylo hezky. Takze alespon n cast foceni, na obrad, na foceni po obradu a na pousteni lampionu. Ale diky desti jsme nemohli mit obrad venku, coz nas hodne mrzelo a diky prutrzi jsme nemeli nazdobene auta, ptz to jsem si opravdu nemohla vzit na svedomi, tam nekoho hnat. Ale to mi zas tak nevadi. Nicmene svtaba vysla opravdu nad ocekavani, super. Drzim vsem pesti, at se to pocasi alespon na chvilku umoudri jako nam. Andriv: Myslim, ze katalogy nemaji, je to spis graficke studio. Ale rekla bych, ze kdybys mu nastinila svou predstavu oznamka, tak by ti mozna i nejake navrhnul, to vim, ze dela. My jsme meli oznamka svoje a nechavali jenom tisknout. Kolace byly vyborne, puvodne jsme chteli z Krmelina, pely se na ne ody, ale nas teda moc nenadchly. Zkouseli jsme jeste z Klimkovic, dobre, ale ty od Blahy se nam zdaly lepsi. Pry jeste maji dobre ve Sviadnove. Verco: diky za gratulace a hlavne za segru. Byla uplne skvela, mamka i svedkyne byly nadsene, ja samozrejme taky. Takze jeste jednou dik a uzij si svatbu, i kdyby pocasi nebylo uplne podle predstav.
Odpovědět
lena.k: To my jsme takhle zkoušeli koláče z Polanky, s kýmkoliv jsem mluvila, slyšela jsem jen a jen chválu, nikdo lepší koláče nejedl a nás taky moc nenadchly. My jsme z Klimkovic a v pátek jsme byli na zkoušku a asi taky zůstaneme u Bláhy. Teda je to možná tak dva roky zpátky, kdy v Klimkovicích byly koláče bezkonkurenční a teď už to nestojí za nic, byli jsme zklamaní. Změna majitele a už je to znát. Ještě možná zkusíme ve Staré Vsi a už se rozhodneme. To bychom nedělali nic jiného než zkoušeli koláče :-) . tanula.k: Věřím, že určitě už bude hezky, dnes jsem slyšela, že od konce června má přijít pravé léto a teplíčko. Tak snad už to vydrží. Určitě se vám počasí vydaří. Já taky doufám, že to potom vydrží až do prvního týdne v září :-) .
Odpovědět
Ahojky tak vas zdravim po 76dnech bez netu tak co to tu mame za novinky? Nevestinko jak jsi na tom? U nas to bylo dost krusne jojo malem jsme prisli o spendlicka ale uz je lepe a nevolnosti postupne odeznivaji :-) Jak je holky co pripravy a jake svatby uz probehli?Nema to ani cenu docitat tolik dni jojo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mě čeká svatba 24.7.2010 a už začínám docela stresovat. Pekařství na sv. koláče jsme si vybrali ve Staré vsi - pekařství Šeděnka, ale pořád nejsme rozhodnutí s cukrárnou, kde dát péct dort a minizákusky. Zatím se rozhodujeme mezi cukrárnou Miluška v paskově (je tam špatná domluva kvůli krátké pracovní době,ale minizákusky na oslavě byly úžasné)a mezi cukrárnou Aknel v Radvanicích. Proto přivítám každou radu či zkušenost. Jinač můžu doporučit pro tisk oznámení firmu my bell agency (www.svatbyvbeskydech.cz) ve frýdku místku. Dají se objednat i po internetu, což jsme udělali protože jsme naše vyvolené oznámení naživo už viděli. Bylo o 12kč levnější než všude jinde a připravu pro tisk měli jen 250kč, většinou mají všude 320kč a víc. Protože je pan majitel pořád na cestách, tak nám oznámení (za 10dnů) přivezl až domů, takže žádná námaha. Super. Taky mohu doporučit svatební salon Karina ve Svinově, už po pár minutách při první návštěvě jsem byla neskutečně spokojená s přístupem paní majitelky a se vším kolem, hlavně teda cena... 3900kč za veškeré šaty a že jich tam mají...mohkla jsem jak sama majitelka řekla "prohrabávat mezi šaty, jako doma"... Jinač hostinu plánujeme v hotelu Silma v Rychvaldě, tak bych byla také vděčná za nějaké zkušenosti, nejlíp do IP. Moc děkuji a přeji všem hodně štěstíčka nejen u příprav....
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme meli dort z Aknelu a max spokojenost. Meli jsme napln z mascarpone, bily piskot, maliny. Piskot byl prolity kafem a nejakym konakem, takze de facto variace na tiramisu. Byl fakt vyborny. Navic pujcuji figurku (jen oproti zaloze). Co se tyce Kariny, tak ja jsem sice mela svoje saty, ale zrovna minuly tyden jsem tam nemela uplne dobrou zkusenost. I kdyz musim podotknout, ze kdyz jsem si u nich uz pujcovala plesovky, tak bez problemu. Nicmene, moje svatebni saty byly samozrejme spinave, vzhledem k tomu destivemu pocasi se neni co divit, a chtela jsem si je nechat vycistit. Byly spinave dost, priznavam, ale dle nasi fotografky, ktera foti svatby temer kazdy vikend, pry uz mockrat videla horsi. Volala jsem do Kariny, po telefonu rikali, ze neni problem. Kdyz jsem je tam odpoledne prinesla, byla tam asi jina pani, nez brala telefon. Nejdriv se docela divila, pak si ty moje saty vzala a zacala tam s nima machat ze strany na stranu, jako by to byl nejaky kus hadru a porad: no, to je ale hruza, to mi prinest nase nevesta, tak ji nauctuju 500 za nadmerne znecisteni. A ze bude hrozna prace to vyprat, ze si ty, co to perou, kolikrat rozedrou klouby do krve, kdyz perou tahle spinave saty, atd. atd. A jestli si je chci nechat u nich vycistit, at pocitam minimalne s 1000Kc. A jestli si je radsi nechci vycistit sama. Tak to uz me nastvalo, to mohla rict zrovna, ze mi je nevycisti a ne me tam tak setrit. Jsem si pripadala jako cunce nejvetsi :-D Tak jsem se otocila, doma jsem je hodila do pracky a je to. Aspon jsme usetrila tisicovku :-D
Odpovědět
Ahoj holky, čtu tady diskuzi, koláče jsme byli spokojeni z Klimkovic, dortíky jsme měli od Martiny Pudové z dolního Benešova a obřad V Polance v Penzionu BEn. Taky maximální spokojenost. Mívají tam i akce a supr jídlo i obsluha. Doporučuji !! Krásný pokoj na svatební noc dávají zdarma moc jsme si svatební den užili. Kytici jsme měli od paní floristky z Ostravy p. Kepákové, taky moc přijemný přístup. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koláče už jsou objednány ve Staré Vsi u Šeděnky (byly moc dobré a jen za 7,50 kč velké), dort a mini zákusky v Paskově cukrárna Miluška a kytice v Hrabové květinářství Kvítko.cz, předběžnou maximální cenu mi tam řekli mnoooohem nižší než všude jinde a na netu mají moc hezké kytice. Navíc mám ráda takové ty "domácí podniky" (většinou prodejna v rodinném baráku), přijdou mi poctivější a že si dají na tom víc záležet, protože je to jejich živobytí. K těm špinavým šatům - byla jsem ve dvou salonech, kde se zrovna paní rozčilovala jak hrozně špinavé šaty jim nevěsta přinesla, že to muselo být hrozně čuně atd. přitom to bylo v období dešťů a aby se nezašpinila to by musela snad lítat, vždyť všechny šaty se "táhnou" po zemi a zašpiní se i při suchém počasí...
Odpovědět
Profilova fotka
March: a nebylas v Karine :-D To bych to hrozne cune byla nejspis ja :-N
Odpovědět
Ahojky!!!! Tak já tedy můžu Karinu jen chválit, budu mít od tama šatky, paní byly velmi příjemné a dokonce mi tvrdily, že se zašpiněním šatů počítají, že se ze spod zašpiní vždycky, i když je krásně a poplatek na čištění berou v případě, kdyby byly šaty polité třeba od červeného vína... Ale je fakt, že se tam ty paní střídají 3 nebo 4 a já měla tu čest "jen" se dvěma a byla jsem spokojená... Je to asi i hodně o těch lidech.... :-) mmarch: Se Silmou v Rychvaldě mám zkušenost ze sestřiny svatby z loňska. Je to tam fajn, příjemné a hezké prostředí, příjemná obsluha, dobré jídlo..... Výborná je tam ta zahrádka s terasou, udělali jsme tam i spoustu pěkných fotek :-) A jelikož máš svatbu ve stejný den jako já, tak určitě bude hezké počasíčko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lena.k: v Karině si paní nestěžovala na nikoho, stěžovala si v Angelice a v Patrici v Zábřehu. Přitom s tím mají počítat, navíc když venku lije... proto je ta částka za půjčení tak hříšná....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?