Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jeste jsem chtela napsat zkusenost z OV, vlezla jsem do toho salonu, co je v OD Hornik,uz nevim jak se jmenuje a ptala jsem se na pujceni spodnicky > tak zenske se tvarily divne a ze jako jich maji malo a pak jim chybi pod jine saty a ze jako za 500,- ... tak o kus dal v Angelice, moc mila pani, ze spodnicek maji hodne, nemusim se pry bat, ze si urcite vyberu, mam prijit s satama a ceny od 300 do 500,- takze v tom mam jasno ;-) jinak se ted dohaduju s provozni ohledne obedoveho menu, spocitala nam to na 415 jen za jidlo, ty jo ja cumim - v Hlucine... no nic, asi se vzdame predkrmu, ten je stejne jen tak "proforma" a proste jeste musi zbyt rozpocet na piti... to jsem si asi zavarila, delat svatbu na prajzske :-N
Odpovědět
Ahoj holky, prosim vas, koho mate za fotografa? Nevestinka: to je docela festhodne jen za jidlo, to tam mate co vsechno?
Odpovědět
Profilova fotka
nad> my mame Holoubkovou no prave ze nic moc... cinzano, predkrm, polevka, svickova s knedlikem (snad bude teda z prave svice, nebot ji maji za 200) a dezert, 50, 65, 30, 205, 65 ... proste berou normalne ceny z listku, je to normalni? nebo se davaj slevy az treba od 50 lidi nahoru? no nic s tim asi nenadelame, ale koukam =-)
Odpovědět
Ahoj nad, my jsme vybrali Petru Vinarikovou. Už fotila mou známou a měli krásné fotky. My zase řešíme kameramana, vůbec nevím kde v OV hledat. Jina nevestinka2010, já jsem včera byla v Belladoně omrknout závoje a zažila jsem stejný přístup, závoje snad tři a hned by ho člověku vnutili, hlavně aby zaplatil. Ta starší paní je fakt síla. Tak ještě určitě zkusím ještě jinde. Možná tu Angeliku.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marci> diky za input ;-) to ja pocitam tak 1000/os na celou svatbu, ale mame obed jinde a pak vecerni party s rautem jinde, takze to musim hlidat a u obedu se musime vejit do 500 i s napojema, aby to vyslo i na vecer... Proste jsme skrtli predkrm a hned je ta castka prijatelnejsi. Na raut jeste rozpocet nemam, doufam, ze bude brzy, nebudem tam mit ale zadne exoticke vymysly, proste docela klasika k pivu a vinu, tak doufam, ze cena bude rozumna, hodlam objednat hooodne zeleniny... Nechci na svatbe setrit, ale desi me kolik penez se da "prozrat" :-N , ja bych radeji dala neco vic na zazitky, hudbu a pod... vsak vis jak to je... andriv> to jsem rada, ze jsem z Belladony nebyla prekvapena sama...
Odpovědět
Profilova fotka
nad: fotil nás manžel od kamarádky, co se focením jen tak zabývá a baví ho, neživí se tím. Ae jsem nad míru spokojená ;-) nevestinka2010: my se fotili asi hodinu a půl hned po obřadu, to všichni ostatní byli už v restauraci a dávali si koláčky, kafčo a tak... pak jsme přijeli, byl oběd a po rozkrojení dortu jsme je tam nechali a šli se fotit znovu... pak jsme přišli a dodělali jsme ještě nějaké fotky s rodiči, babičkama, svědky, s dárkama a všema kytičkama... ;-) Když jsme se ale ptala rodičů a svědků, říkali, že to bylo v pohodě, že hned po obřadu se spíše všichni seznamovali a oťukávali a než všichni trefili kam mají, přijeli jsme my. Po dortu prý byl stejně každý k prasknutí, navíc jsme se fotili u rybníka hned pod restaurací, takže tam stejně pořád všichni chodili koukat - zvědaví :-p Bylo to v klídku... tičtvrtě roku předem stresuješ a pak to tak uběhne, že ani nevíš, že ses vdala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrs.duck> to jo... jo ja si myslim, ze nam bude hodka a pul po obradu stacit, musi... a pak pozdejc nas take budou fotit jeste amateri, kteri fotit umi a to uz bude takova pohoda... to je mi jasne, ze to ufrci jak voda... zrovna ted v sobotu se vdava kamoska, moc na ni myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nemáte některá zkušenosti se svatebním salonem PAULASTYLE v Radvanicích? jsem tam objednaná na 12, v sobotu, tak at vím, co mám zhruba čekat :-)
Odpovědět
beruska_ulitana: bohužel, nemám. Tak dej vědět jak to probíhalo.
Odpovědět
nad: my máme Moniku Novotnou
Odpovědět
Tak to mame stejnou fotografku:-)
Odpovědět
Článek se načítá
No vidíš :-) Už jsi s ní měla schůzku?? My ano. Ukázala nám více fotek než má na netu. Měla je jak na Notebooku tak vyvolané, abychom viděli jak jsou fotky barevné, když budou v albu. Příjde mi jako velice příjemná paní a fotečky se mi líbily. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
co novyho holky? ja zacinam pekne nervacit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěstinko, ani se ti nedivím, však už to máš za pár, já mám ještě celkem dost času :-p Jinak holky byla jsem v tom svatebním salonu Paulastyle v Radvanicích a paní super... Vybrala jsem si šatičky, budu si je kupovat a cena? 5800 a budou moje, příjde mi to jako skvělá cena, když vím, jaké jsou ceny za půjčovny.... Přeju všem krásný i když upršený den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruska to je dobra cena, to je fajn, mozna je pak jeste prodas, ne? Dnes jsem v klidu, vcera se mi hlavne podarilo vyresit saticky pro male druzicky, hura, tak jsem si dost oddychla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hihi taky bych chtěla malé družičky, ale já mám dva chlapečky 3,5 roků a 8 měsíců, tak budu mít dva družby :-p Hehe ale oni o tom ještě neví :-D
Odpovědět
Beruska: Tak to je opravdu super cena. Koukla jsem na jejich webovky a mají tam opravdu krásné šaty a o za cenu půjčového i levnější. A šatičky buď prodáš nebo Ti zůstanou na památku. Nevěstinko: velký den D se už blíží. Já bych asi taky pěkně stresovala, nedovedu si to představit až budeme mít měsíc před svatbou, pořád máme na vše čas. Tak hlavně ať se daří.
Odpovědět
Profilova fotka
andriv: jj šaty si asi nechám, jsou fakt krásné.Kdyžtak využijou kamarádky :-) jsem koukala, tak máš svatbu týden po nás:-) kde to máte? a jak jsi na tom s přípravama?
Odpovědět
Beruska: Svatbu máme v kostele v Olbramicích a hostinu v Třebovicích na Roli. Zatím mám zamluvené šaty, fotografku, cukrářky a momentálně si vybíráme prstýnky a máme domluvenou schůzku ohledně auta pro mě. No, asi bychom sebou měli hodit, pořád jsme nějak v klidu :-) . A kde vy a jak pokračujou vaše přípravy. A které šatičky si vybrala, jestli se můžu zeptat a to jsi vybírala z katalogu nebo přímo zkoušela?
Odpovědět
Ahojky všem dlouho jsem tu nebyla nic moc se nezměnilo. Jen čekáme miminko a ted jsem na neschopence :-S . Vubec nevím jaké šaty asi něco seženu light v obchodě :-), termín máme v srpnu. HOlky chtěla jsem se zeptat kdy se dává oznámení? možná už jsem se ptala ale nevím :-D díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sat> tak to je novinka, termin v srpnu - znamena termin svatby nebo porodu? ;-) oznamko asi tak 8-6 tydnu pred svatbou, ne? my teda davali 3 mesice, ale to proto, ze to mame ve vsedni den a lide si museli vzit dvolenou, tak aby meli dost casu... anyway mej se a at jsi zdrava a hlavne se svatbou nestresuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
nevestinka2010 . srpen je termín svatby a termín porodu je listopad :-) , jen pořád nevím co budu mít na sobě na svatbě chci něco lehkého nechci nic načančaného a přehnaného na to nejsem a hlavně pohodlného. puvodne jsem si chtěla koupit letní šaty ale s bříškem to bude asi složitější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sat> ja vim, pamatuji si, zes neco takoveho resila... neco jednoducheho urcite sezenes, moje sestra se vdavala v 5 mesici v peknych bilych satickach z H&M tehdy asi za 500 ;-) tak pekne tehulkovani
Odpovědět
Nevestinko, preju hodne upsechu pri finalnich pripravach, uzivej si to!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
nad> diky, jo docela si to uzivam, snad to vsechno stihnem tak akorat ;-)
Odpovědět
nevestinka2010: jé super díky moc za tip :-) jinak holky co si myslítě o prstýnkách z chirurgické oceli?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz to mame taky za par a jak jsem si myslela, ze budu v klidu, tak zacinam mit takove zvlastni, neidentifikovatelne pocity :-D Ani bych nerekla strach, nebo nervozita, ale tak neco mezi. Jine prijmneni, treba. Clovek 30 zije s jednim jmenem, a pak najednou ze dne na den uz neni. Sice jsme se dohodli na spolecnem prijmeni, ale i tak. No, snad si zvyknu. Jinak zjistuju, ze jeste par veci je treba zaridit, ale to jsou nastesti jen takove ty potvrzovaci - cukrarce, kvetinarce a tak. Zitra jdu na, de facto, prvni zkousku ucesu a liceni, tak jsme zvedava, jak to dopadne. Sattanko, my mame z oceli (viz. album) a myslim, ze zalezi ciste na vkusu vas dvou. A kdyby se nahodou objevili nejaci stourove, kterym se bude zdat, ze kdyz nejsou zlate, ze je to spatne, tak jim rekni, ze to neni o cene prstynku, ale o tom, co symbolizuje. Na to ni nemaji cim oponovat :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?