Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
apetit: moooc gratuluji, krasna mlada pani, to je fajn, tak si to tu odstartovala... ja mam ted 6 tydnu pred svatbou velmi smisene pocity, bojim se ze budou problemy, ze budu hrozne nervozni, ze to nebude takove jak si predstavuji.... ach yo...
Odpovědět
děkuji,chapu ty pocity taky jsem byl nervozni,ale vše dopadlo super jen to rychle uteklo,tak holky raději si to všechno vychutnavejte ať mate na co vzpominat,bude to určitě fajn,uvidite
Odpovědět
Ahojky, tak konečně přidávám naše oznamko :-)
Odpovědět
pěkné oznamko :-)
Odpovědět
Děkuji :-)
Odpovědět
Tanula.k. Krásné oznámení. Nás to nejspíš čeká tento týden. Dali jsme si předsevzetí, že už vybereme jak oznámení tak prstýnky. Můžu se zeptat, kde jste si je nechali tisknout?
Odpovědět
apetit: mob blahopřeji a přeji hodně štěstí. Já už se moc těším na ten náš den D a doufám, že to bude vše v pohodě. Na jednu stranu se strašně těším a na druhou z toho mám ani ne strach, ale takový zvláštní pocit. I když já mám ještě na stresování čas, ale nechci to vidět tak měsíc před svatbou. Katka_j: moc děkuji, ještě jsme dostali kontakt na paní fotografku, prý je šikovná, ale asi si ji člověk připlatí :-) . Tak zkusím zavolat a když tak bych potom případně poprosila o kontakt. Uvidím jestli paní fotografka vůbec bude mít volno. Začínám zjišťovat, že na takové věci je už nejvyšší čas a někdy i pozdě :-) . A to jsem ještě ani neřešili jestli budeme mít kameramana a to už vůbec nevím koho. Už o fotografech nemám ponětí.
Odpovědět
Apetit: Pane jo, takový překlep. Samozřejmě, že moc blahopřeji... :-)
Odpovědět
andriv: děkuji :-) všechno jsme si dělali sami. Tedy jen obrázek nám namaloval kamarád, ten jsme pak přes PC doupravili a vytiskli. Ruční papír jsem sehnala normálně v papírnictví. Celkem to dalo 4 hodinky práce :-)
Odpovědět
Andriv:děkujeme ,to neva ten překlep tanula.k jste moc šikovni :-)
Odpovědět
tanula.k: tak to jste opravdu šikulky. Super.
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte některá tip na kameramana? Hledala jsem na netu a bez úspěchu :-( . Jak začínám opravdu zjišťovat je nejvyšší čas takové věci zařizovat. Raději už zajistíme i nějaké autíčko, ať nešlapu pěšky :-) . Ale to by snad neměl být takový problém.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky nachvilinku jsem si zabehla na net.....snad vam pripravy jdou odruky!Nemam sanci ani docitat.... Co se3 tyka meho tehu docela trpim a uz mam dole pres 6kg.....takze kdo chce hubnout honem na mimi :-D Spendlika jsem uz videla v 7tt i srdicko jelo na sto obratek...jsem ted v 11tt+2 a ve ctvrtek jedu na par testu tak drzte pesti.... Nevestinka moc na tebe myslim ale to vis ted jak neni net neni ani moc kredit jedine spojeni se svetem ;-) Jak bylo doma?Odpoved muzu precist \jen na mob uz se tu zase nejakou dobu nedostanu ]-( cya kote
Odpovědět
ahoj holky, po dlouhe dobe se zase ozyvam..doufam, ze u vas vse bezi jak ma.. my furt nemame oznameni, ale teoreticky by v patek mel prijit nas navrh upraveny grafikem at se to muz dat do tisku..uz mate kytku objednanou?
Odpovědět
Nad: já ještě kytku objednanou nemám a oznámení taky ještě nemáme. I když vy máte termín dříve. Včera jsme byli vybírat prstýnky, ale zatím bez úspěchu, tak snad příští týden druhý pokus. Zkusíme Zlatnictví Stoch a tam snad vyberem.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, samozrejme me postihl ten chaos v litani, takze jsem letela zpet o den a pul pozdejc a musela koupit novou letenku za silene prachy (asi 5x vic nez obvykle platim) takze se mi vylet vylozene vyplatil... 8-( uz to mame fakt za par, musime byt fakt aktivni no hlavne aby nebyla moc aktivni furt ta sopka nebo ta druha... za mesic zase letime, takze at se na tu nasi svatbu vubec dostanem :-N prstynek sedi i milemu, takze ok ted uz chci jen vyrobit svatebni knihu, svat. noviny a vymyslet tombolu... finf> at se dari, pisnu ti sms ;-) mejte se!
Odpovědět
Profilova fotka
tanula> fakt pekne obrazky vam nakreslil ;-) vtipne ;-)
Odpovědět
nevestinka2010: přeji ať to vše zvládnete bez komplikací a hlavně bez stresu a ať vše klapne tak jak si představuješ.
Odpovědět
Profilova fotka
andriv> diky! jo, bude to ok pekny vikend
Odpovědět
Ahojky děvčata!! :-) nevestinka: děkuji :-) já z toho byla naprosto nadšená, když jsem obrázky viděla úplně prvně :-D držím pěsti s létáním, snad už se to konečně uklidní... :-) Tak jsme dnes byli objednat koláčky, i já skončila u Aknelu :-) Paní Lenka skvělá, příjemná a docela akční řekla bych :-D nad: kytku ještě taky nemám objednanou, ale chystám se na to během 14-ti dní. Přeji všem krásný a slunečný víkend!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tani, chic hi..oznamko super!!!Jedinecne..;) Jinak ja vedela ze mas stejny den jako ja, ale az ted jsem si precetla, ze presne pred nami..:)))My jdeme na vec 24.7. ve 12h a na nadvori..:DDD Jak psala Luca na diskuzi Hradec, ze jim ve 12h bimbal zvon..tak musis zdrzovat obrad tak, aby mi oddavajici nestihl na 12h dojit..asi jsi ma jedina zachrana..:DDD Jinak Aknel je fajn a pani Lenka zlaticko, mas pravdu.. Nevestinko-jej, tu letenku drahou ti byl dluzen cert, co?:( Ja se zas ucim na statnice a o vikendu mi rodice uvizli v Italii, v Milanu, tak jsem pro ne musela jet autem..Ufff..no super vylet, ale domu jsem dojela strhana jak boruvka..az ve stredu jsem se dospala a mohla se opet funkcne vrhnout na to uceni..Sopka jedna..a to jeste byly nejake zvesti, ze by mela zkazit pocasi v lete..:((((
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, holky, tak mi uz to mame tay za par, jeste ladime posledni veci kolem aut a ubytka a je hotovo. Mam dotaz, potrebovala bych na vyzdobu asi 4 stejne vazy, libi se mi Rektangel z Ikea, ale nevim, co pak s nima. Nepokukujete po nich nektera, ze bysme se nejak podelily?
Odpovědět
Profilova fotka
Verco, cau, tak to teda dobry - vylet jen tak do Milana...to verim, zes mela dost. To vis, ze me to pekne naprdlo ted pred svatbou kazda kacka dobra... tak to je dobry ze se s Tanulou v podstate minete v Hradci ;-) lena> ja jsem se zarekla, ze uz nebudu nic kupovat, mam dost nahromadenych veci a bojim se ze pak na tu vyzdobu stejne polovinu nepouziju :-N hod sem odkaz na ty vazy, nechce se mi to ted v ikea hledat ;-)
Odpovědět
Verun já si toho všimla hned, že se budeme vlastně míjet :-D Tak já na tebe budu myslet a budu zdržovat ať to máš v klidu :-D Leni já už mám vázičky vybrané z Baumaxu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyhle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Profilova fotka
apetit a mr.duck > tak to mate za sebou... jak dlouho jste se fotili? mr. duck>pekne, vesele fotky, vydarena svatbicka, pocasi vam take vyslo ale tech par dni predem jak lilo - to si musela byt hotova, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, konečně už je to za mnou ;-) nervy pracovaly opravdu pilně :o( ráno jsem si s holičkou dávala panáky, jinak bych k oltáři asi ani nedošla :o) Musím říct, že spousta věcí mě naštvala - stejně jako spousta lidí :-| ... nikdy asi nepochopím, jak můžou někteří chodit na svatbu, jenom aby pomlouvali - co z toho mají? Ale o dost víc věcí a lidí mi udělalo radost ;-) Svědkové byli dokonalí, opravdu udržovali zábavu v chodu - hlavně večer s kamarády :o) A užila jsem si to ;o) nevestinka2010: Moc děkuji. Jsem ráda, že hlavně počasí vyšlo, protože celý týden pršelo a měla jsem fakt nervy :o) Hlavně i kvůli focení, protože kdyby lilo, neměli bychom se kde fotit, neměli jsme žádný "Plán B" :-S Jinak fotili jsme se docela dlouho - mi to přišlo jako chvilička, ale zjistili jsme, že dohromady to byly asi čtyři a půl hodiny :-D a fotek bylo přes 1200. Ale jak nemám ráda focení, užívala jsem si to teda pořádně :-)
Odpovědět
Mrs.Duck: moc gratuluju! krasna atmosfera, krasna nevesta, prosimte muzu se zeptat, kdo vas fotil?
Odpovědět
Profilova fotka
mrs.duck> ale to na vas 4 hodiny necekali svatebcane nekde mimo, ne? myslim hlavne jak dlouho asi budou svatebcane cekat az si nafotime par dvojportretu... ale stejne je to asi individualni, ze? Jo a taky by me zajimalo jak a kdo ukoncuje v noci - k ranu zabavu? My teda chcem tak do 2 zdrhnout a uzit si svatebniho apartma a taky se vyspat, tak nemate nejake tipy jak to zvladnout? Jinak ja moc nepiju, ale asi budu taky tak nervozni, ze to jinak nepujde ;-)
Odpovědět
Ahojky Nevěstinky :-) tak jsme včera byli v Hradci na matrice, vyplnili jsme 2 dotazníky o tom, že se chceme fakt vzít :-), dostali složenku na zaplacení poplatku a papír s hudbou, kde si máme vybrat 1 pochod a 3 poslechové skladby... A tady jsem se dámy zděsila... z asi 50-ti titulů jsem si vybrala 1, neboť všechny ostatní jsou buď divné, nebo to zní jako hudba na pohřeb :-( Tak nevím co budu dělat :-( Verun řešili jste nějak hudbu?? Na zámek jsem se bohužel ještě nedovolala, ale na myslím na to neustále :-) Přeji hezký den!! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?