Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lena.k > no my uz mame destnik, to by bylo moc rekvizit... jak v divadle :-N
Odpovědět
Ahoj holky, nemáte nějakou zkušenost se svatebním salonem Particie? Je asi nový a šaty si tam můžeš nechat i ušít. Díky
Odpovědět
ivanajezova: Ahojky, přímo bohužel zkušenost nemám, ale dnes jsem volala, že si domluvím schůzku a slečna má zároveň se svatebním salonem i kadeřnictví a má docela hodně objednávek, takže na termínu na šatičky jsme se v nejbližší době nebyly schopny domluvit. Když mohla ona, nemohla jsem já a opačně. Ale taky mě zaujal. Tak dej potom vědět jaký byl dojem. Já jedu zítra do salonu ve Staré Bělé, tak jsem zvědavá. Byla jsem ve středu v Belladoně a asi zatím nejlepší přístup. Ve Staré Bělé je pobočka a tak mě paní pozvala ať se přijedu podívat. Tak uvidím. I když už jsem si nejspíš vybrala tam. Tak hodně štěstí.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bydlím hned vedle Kotvy, takže do Patricie jsem se byla kouknout, ale kadeřnice mi řekly, že by bylo lepší domluvit si schůzku předem, což je pro mě docela problém kvůli práci. Takže šaty jsem tam ani neviděla a později už jsem se tam nedostala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem tam byla na podzim. Jedna se o saty site v Cine (alespon podle nabidkoveho katalogu). Nejake saty maji na miste. Pokud nezdrazila, tak za 4000 usiji saty podle vasich rozmeru, mate je prvni na svatbe a po svatbe zustavaji salonu. Za 8000 jsou vase.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
caute, tak rodny list se nasel, tak uff pristi tyden si musim pozarizovat schuzky na ten jeden dubnovy tyden co budu v OV, uz se nam to fakt krasne krati koukam, ze na tech sv.satech se vydelavaji dobre penize teda...
Odpovědět
mrs.duck: Ze stejného důvodu jsem tento salon vzdala i já. Nebyly jsme se s paní schopny domluvit na termínu. Já teda nakonec v sobotu vybrala v salonu ve Staré Bělé. Paní je velmi ochotná, převezla mi dokonce šaty z Belladony, které se mi líbily tam. Nafotila mě a na fotkách šatičky vypadaly úplně jinak. Tak jsem vybrala přímo v Bělé. Je to ale velmi těžké vybrat ty pravé, všechny jsou krásné a každé mají něco do sebe. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dneska toho asi budu mět na vás víc 8-) jen tak pro info třeba se to některé z vás bude hodit ..pokud nejste moooc náročnééé ......o víkendu jsem sehnala - korzetík pod šatky :-) :-) takže hurá hurá hurá....není to žádná šílená moda za šílený penízky ale sedí mě parádně a jsem s ním fakt spokojená ...kdyby to někoho zajímalo napiště do ip ....ráda se podělím Jinak u nás novinky ...zjištění že botky - balerinky mít nemůžu ]-( :-( páč mě padá pata udělám 3 kroky a noha je venku :-( takže se to bude ještě řešit ...jinak ženich už má vybrané nové brejle a to dokázal vybírat asi hodinu a přechod z jednoho optiku do druhého mu nedělal takový problém tak jsem ráda :-) Co se týká prstýnků tak už máme taky vybrané a objednané - a to prosím pěkně bez potíží muž to přežil :-)) po velikonocích nás čeká zkouška :-)) (Prosím adminy o ponechání celeho příspěvku - díky moc :-) ) Holky vím že je tu někde nějaká diskuze, ale tuším že je nás tu dost a tady se asi dočkám rychlejší odpovědi ...nevíte zda teď v sobotu ráno budou otevřené obchody v Polsku?? (velikonoční svátky a tak) Chceme tam zajet jen tak na čumendu obleků a látky na šatky tak at tam nejedeme a ono bude zavřeno - díky moc :-))
Odpovědět
Ahojte, mám zaplacenou zálohu ve svatebním salónu Angelika v Ostravě, ale svatba je zrušena . Nechystá se tam někdo? mám tam zaplaceno 3 900Kč. A když se to zruší, zaplatí mi pouze 450Kč nazpět. Mají tam teď pěkné slevy, tak kdyby se tam někdo chystal. Mohly by jste mi pomoct? Smlouva se dá přepsat na jiné jméno.Nebo dopsat dodatek. Je to dost peněz, ale to už se stává. Ta cena 3 900kč bylo už koncové půjčovné.
Odpovědět
Dobrý den, mám zaplacenou zálohu ve svatebním salónu Angelika v Ostravě, ale svatba je zrušena . Nechystá se tam někdo? mám tam zaplaceno 3 900Kč. A když se to zruší, zaplatí mi pouze 450Kč nazpět. Mají tam teď pěkné slevy, tak kdyby se tam někdo chystal. Mohly by jste mi pomoct? Smlouva se dá přepsat na jiné jméno.Nebo dopsat dodatek. Je to dost peněz, ale to už se stává. Ta cena 3 900kč bylo už koncové půjčovné.
Odpovědět
magdalenas: Ahojky, tak to je mi líto. To jsou takové nepříjemné starosti. :-( Já jsem se do tohoto salonu chystala, ale nedošla jsem tam. Slyšela jsem, že tam jsou šaty dost přemrštěné, ale jak vidím tak tam taky byly ceny docela v klidu. Přeju hodně štěstí. Měj se.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojte, magda> to je skoda, snad nekoho najdes ja ted pilne domlouvam schuzky na ten tyden v OV, doufam, ze na nic nezapomenu... jinak pekne Velikonoce vsem!
Odpovědět
magdalenas- i ja uz mam saty vybrane. Zkus to dat do bazaru. Tam to asi uvidi vice lidi.
Odpovědět
Ahojte holky, nemáte některá tip na fotografa? Tohle je jediná věc, která fakt jde úplně mimo mě. Nemám vůbec představu koho a ani kolik to stojí, nic :-|. A asi i toho je nejvyšší čas řešit. Jinak vám všem přeji krásné Velikonoce. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, andriv: My máme za fotografa známého, co fotí jen pro své okolí, tak v tom nemůžu pomoct :o( magdalenas: Šatky už mám taky vybrané, takže ani tady nepomůžu :o/ Jinak už se mi to blíží - přesně za 14 dní, tak odpočítáváme. Nervy pořádně pracujou :-| Ještě nemám koupené spodní prádlo, ale v tom už snad problém nebude - doufám :-D Ve středu jdu teprve na zkoušku vlasů - první a taky poslední, dávám si docela na čas... ale nechci nic spešl, takže to prý bude úplně stačit :-D A taky jsme domluvení v restauraci ještě na jedné schůzce ohledně načasování a servírování jídla. Předevčírem nám poslali z restauračky předběžnou kalkulaci a jsme hodně mile překvapeni, tak snad to dopadne dobře ;-) . Snad už je to všechno, protože jinak se už asi fakt zblázním :-( Tak všem veselé Velikonoce a já jdu udělat beránkovi oči :-D
Odpovědět
Ahojky děvčata!!! Předem všem přeji krásné velikonoce!! :-) mrs.duck: teda 14 dní, to už máte za pár :-) Tak držím pěsti, ať poslední konečné přípravy probíhají v klidu a pohodě :-) Jinak my jsme 1.4. ( tedy na apríla) oznámili naši svatbu :-) Všichni se nejdřív tvářili nechápavě, pak se ptali co je to za fór, ale nakonec to vzali v pohodě :-) Nejvíce překvapený byl otec od přítele, ten to asi nechápe do teď :-D No, celkem jsme se nasmáli, když jsme pozorovali reakce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tanula.k: reakce našich rodičů byly asi obdobné, naši: mamina začala brečet a tatík nevěřil; rodiče přítele: mamča to vzala s pochopením, že už jsme spolu dlouho a tatík se nás doteď snaží přemluvit :-D Teda myslí to ze srandy a je rád, že se bereme ;-) Ale nejvíc jsme se asi bavili, když jsme rodiče seznamovali. Po téměř šestileté známosti se naši ještě ani neviděli, takže když jsme je minulý týden seznamovali, bylo to zajímavé :-D
Odpovědět
mrs. duck- tak mi rodice budeme seznamovat po 4,5 letech ted v patek. Tak snad to bude v pohode. Kazdy jsou uplne jini a pritel ma rozvedene rodice kteri se uz hodne dlouho nevideli. Tak snad se nepozabiji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrs. duck> ty to mas fakt za par! tak hodne stesti s poslednima pripravama a tesime se na zazitky a fotky! prvni mela byt apetit, ne? ta uz tu dlouho nebyla! ja budu pristi tyden v OV a snad vse podstatne stihnu zaridit
Odpovědět
Ahoj holky, nás seznamování rodičů čeká příští měsíc. Taky se ještě po 3 letech neznají. Jinak jsem se jen tak náhodou dívala na stránky Bartošovického zámku, kde to tedy budeme mít se vším všudy a kde se teď ubytování rekonstruuje. No a docela nemile mě překvypilo, že z ubatovací kapacity 57 míst je najednou 41. Trošku nefér mi to přijde. Tak jsem tam psala, jestli to náhodou není nějaký překlep a on fakt není. Paní mi ted poslala ubytování v okolí, ale to se mi vůbec nelíbí, chtěla jsem mít všechno pod jednou střechou a ne někam přejíždět.
Odpovědět
Ahojky, tak my už to máme za sebou, u nás už seznamování rodičů proběhlo tuto neděli. Byli jsme překvapeni jak skvěle si rozumí, ani nás nepustili ke slovu ;-) . A to jsem z toho měla trošičku obavy, ale v pohodě. Za 14 dní už mají domluveného dalšího scuka, prý je třeba doladit detaily svatby :-) . Takže sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte tak uz zacinam byt pomalu nervozni jak to vsechno dopadne... nekteri lide se neozvali, ze dostali oznamko a tak nevim, jestli jim mam volat a ptat se (bojim se rizika, ze jim to treba nahodou ndeoslo, i kdyz vetsine doslo...) a nebo cekat. je mi takove blbe je kontaktovat a ptat se "dostali jste oznamko?" jako bych cekala podekovani a neco, ale ja jen chci vedet, zda s tim pocitaji a ja mam pocitat s nimi... ;-) ach yo no nic, pristi tyden jedu do OV, prstynky mame objednane od ledna, ale teprve ted je pan vyrabi, tak budou jeste asi teple ;-) volal mi, protoze si to nejak spatne napsal a mel tam damsky o 3 velikosti vetsi nez pansky... tak jeste ze ho to napadlo ;-) rodice seznamime az tesne pred svatbou, neni to u nas technicky jinak mozne... navic muj mily si mysli ze se stejne uvidi poprve a naposled a je to dost mozne... :-N
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte kolik stojí prstýnky u Stocha?
Odpovědět
holky uplne koukam kolik z vás mají dlouholeté vztahy a rodiče se ani jeste neznaji , az pred svatbou :-D :-D andriv: nás fotil tehda kamarád, není profi ale je to jeho koníček, tak jestli budeš chtít tak ti hodím do IP jeho stránky.
Odpovědět
magdalenas: tak to je smutné , snad nekoho najdeš , kdo to přebere, byla by to škoda. Já osobně jsem z tohoto salonu šaty měla a byla jsem maximálně spokojená jak s šatama , tak s přístupem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivanajezova- asi ruzne ne? rekla bych tak od 6 nahoru... tak ja dnes vyzvedla prstynky od pana Case, jsem spokojena, nemuzu se na ne vynadivat ;-) muj sedi perfektne, milemu bude urcite take ok moc si to zacinam uzivat dnes jsem oznamila svedkyni, ze bude svedkyne ;-) tak jsme si na to pripily a bude to fajn ;-) taky jsem byla na matrice potvrdit, ze mame vse, co budem potrebovat a pani byla moc mila dnes jsem se zacala citit opravdu jako budouci nevesta, krasne!
Odpovědět
ahoj holky tak ja už jsem mladá paní je to zvláštní ale krasný pocit.Všem Vám přejí aby Váš svatební den byl podla vašich představ
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tady zase po dlouhé době koukla... Nějak jsme se zasekli....takže prosím o radu, nevíte někdo o nějaké hezké restauraci v Ostravě na svatební hostinu pro tak zhruba 20 lidí? Nemáte někdo zkušenosti se svatebním salonem Paulastyle? přijde mi, že tam jsou šatičky nějaké levné :-) tak se chci zeptat... a my máme svatbu 28.8, na Slezskoostravské radnici, co musím všechno zařídit, termín a místo máme, to je tak všechno... nevíte o nějakých dobrých a levných svatebních oznámeních... Ježíši, samé otázky, tak se nezlobte :-p Nikol
Odpovědět
ahoj studio ADM jsou na zahradní v Ostravě I oznámení mají pěkné a dobré ceny. číslo ti pošlu na ip
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?