Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zdravím všechny, zámek v BArtošovicích je kousek před Studénkou. Včera jsme se tam byli podívat a zamluvit termín, je to kouzelné. Nevíte některá ostravanda, kde se dalí sehnat šaty když nechci korzet? Připadá mi, že 99 % je korzet a sukně a já nechci být jako všechny nevěsty. Neříkám, že je na tom něco špatného, ale žádná štipka zrovna nejsem abych si to mohla dovolit a jako modní návrhář jsem hrozně náročná. Sama si je učít to by šlo, ale to přináší smůlu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza> vitej, urcite neva, kde to planujete? lucasek> nevim neporadim :-| neznam tam salony... ale vim jak to myslis... mela jsem kontakt na nejake krejcovstvi, zkusim pohledat... a na povery never... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marci> pekne saty, ale ja mam 175 :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Nevěsty a už máte nějak domluvené šaty? Jak dlouho před svatbou je domluvit?
Odpovědět
Zatím šaty ne, hledám na netu a tady nějakou inspiraci, ale stejně je to zbytečné, protože nevím jestli to co se mi líbí, mi zrovny bude slušet. Teď si říkám, že nechci korzet, ale třeba až to zkusím bude tot jediné co budu moct mít.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se priznam, ze saty uz mam, jsou prave na ceste s ciny, uz skoro za dverma :-D jenze jedu ted na 12 dni domu do republiky a do OV :-D zarizovat prvni veci okolo svatby tam, takze je asi uvidim az potom :-N ale holy z tematu cerven 2010 uz chodi zkouset... mejte se a mnozte se tu zatim! :-D pa kolem 14-teho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka: tak se potom hned pochlub a dej foto do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauky, tak sem zas tu, se satama jsem spoko! Jak pokracujete, ostravacky? :-D my sme doma zaridili oddavajiciho a na 90% misto obradu a hostiny na zbytek je fakt zatim casu dost, teda aspon v nasem pripade...
Odpovědět
Ahoj holky, jak pokračujete? U mě se teď přípravy zastavily, protože ji jaksi myslím, že je ještě dost času. Ale třeba se pletu :-D
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj, jdu se vecpat do diskuze ostravaček:-) právě jsme taky začali plánovat konkrétní termín kdy tu slávu teda spácháme, takže ráda obkouknu vaše nápady a nechám se inspirovat, hlavně co se místa týče:-) napadlo nás uspořádat to někde u vody, ale popravdě vůbec nemám šajnu kde by to bylo nejlepší, a tak možná zůstanem u klasiky někde na zámečku:-)
Odpovědět
Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat kde plánujete svatební noc pokud ne líbánky v cizině nemáte nějaký dobrý typ na hotel? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevestinka2010: Ještě... já si pořád nějak nepřipadám, že bych dostala dostateně úžasný nápad kde bude obřad... S přítelem bydlíme v Darkovicích, "garden party" následující po obřadu a focení bude doma na zahradě a kde obřad... ??? Úchvatná možnost by byl zámek v Šilheřovicích, ale tam se nic nekoná a ostatní se mi nezamlouvá a hlavně je trošku z ruky na to abychom se jako suita přesouvali dvacet kiláků tam a dvacet kiláků zpátky... Poraďte mi někdo něco :-(
Odpovědět
AHOJKY,já jsem z Hlučína---určitě víš kde to je :-D a obřad máme na Slezkoostravské radnici..je to tam moooc krásne..ne jako na ostatních úřadech
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já jsem z Hati u hlučína :-D Mě by se taky líbíla svatba v Šilheřovicích na zámku,ale nějekej čas se tam nic nepořáda a ani nevím jestli vůbec tam ještě něco bude ]-( Proto to budeme mít v Kravařích,není to moc daleko a líbí se nám tam
Odpovědět
Ahojky, v Kravařích jsem to taky původně chtěla, brali se tam naši ale nakonec to máme na te Slezské. Vím že v Šilheřovicích na zámečku se to ještě dělá. Taky jse tam chtěla :-) , ted to patří pod Hotel Brioni,( Stodolní ulice) takže okud máš zájem, tak tam můžeš brnknout, domluvit si schůzku a hlavně cenu. Vůbec nevím jak se to ted pohybuje,ale nějaký správce zámku nám říkal, že asi 2 roky zpět za to chtěli kolem 10 tis za pronájem. tak jak jsem to slyšela, tak jsem to už zavrhla. Ale možná že to pravda není, raději se zkus zeptat. Ale nakonec jsem to nechtěla kvuli tomu, že ty prostory jsou moc veliké. nás bude kolem 30-40 osob a všichni by se tam rozprchli a bylo by to takové neosobní. JInak ty inetriéry jou moc pěkné. :-) A jinak hostinu mám tedy nakonec v Hati :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzik84 Asi u Svateho Mikuláše co??? :-D :-D :-D :-D Je to vážně moc hezká a hlavně dobrá restaurace,,,,Občas tam chodíme na večeři.Tak to teda budu v dobnu koukat na váš průvod :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No a co já vím tak tak ty Šilheřovice před 2 roky patřily té střední škole,která tam pořádala s učněmi i ty hostiny,ale nedávno to prodali a ten zámek je v rekonstrukci tak si právě myslím,že se to tam nedělá. =-)
Odpovědět
Ahojky, zdravím všechny po dlooouhé době :-) Nevěstinko - už 6 let žiju - bydlím s nastávajícím v Havířově - zámeček je tady fakt pěkný, ale od začátku jsem měla jasno :-) Svatba - obřad bude v rodné Karviné :-) :-) .....a to na Zámku ve Fryštátě ....a to 7.8. Najde se tady některá holčina která má v tu dobu svatbu stejně jako já?? :-)
Odpovědět
S těmi Šilheřovicemi máš pravdu, patřilo to pod hotelovku,ale ted užne. jak říkám, patří to pod Brioni, alesapon to po něj patřilo v létě. bylo tam přímo vyvěšeno číslo, v případě zájmu o pořádání nějakých akcí. A ano ano, hostina je u Sv. Mikuláše. Jsem celkem zvědavá, ale snad to tam bude fajn
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, vsechny Vas moc zdravim a preji uspesne planovani..;) My mame termin 24.7.2010 v Hradci nad Moravici-na Cervenem nadvori..takze snad nebude prset..:))) Jinak jen bych Vam chtela poradit-leto je velice frekventovane obdobi pro svatby, takze co se tyka rezervaci, tak radeji neotalet, pokud jste jiz rozhodnuti kde atd. Nam takto utekl termin 17.7., ktery byl na Hradci plny jiz v na zacatku srpna 2009..
Odpovědět
Profilova fotka
PS: a co se tyka satu, tak to muze byt podobne.pokud mate nejake vysnene..radeji necekejte, at nejste pak neprijemne prekvapene , ze Vam je ani nedaji vyzkouset, neb jiz budou zadane..;) Ale nechci Vas strasit!!!!Je to spis jen rada z vlastni zkusenosti..nic vic..;)
Odpovědět
Profilova fotka
ty vogo verco, ja se picnu, my se zname :-D (z gymlu Majerky) Lucie z Poruby... utekla jsem po sekunde do Olomouce ;-) to je supeeer! my to mame trochu driv ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to je fajn ze to tu ozilo! musim vas docist ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak verco na Hradci jsme to puvodne chteli take, ale pak jsem to nejak zavrhla, ale bude to tam krasne! Dost veci uz mame zajistenych a tim ze to mame docela netradicne ve ctvrtek, tak nemam strach o fotografa a pod. Nicmene saty uz mam doma od rijna ;-) , pro jistotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeee, Luci!!!Ahoooj:)))) No to je sranda..Chi chi, jak si me poznala, bez tmavych vlasu.. :-D Jinak ja bych te na Tve fotce predtim nepoznala, dokud jsem to nevedela..ted uz mi to ale prijde, ze jsi to cela ty a ze ses nezmenila..;) Jo saty-dobre si udelala;) Ja budu mit saty pouze pujcovane, ale uz je mam zamluvene, neb jsem slysela silene zkasky o tom, jak v lednu uz je plno krasnych satu a fuc a nevesty maj smulu..navic jsem se bala, ze na muj hrudnik nic nenajdu ani v tom rijnu, ale nasla..a jsou snove. A mas uz vybrane prstynky???A oznameni? Ctvrtek je super..lidem alespon prodlouzite vikend :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a jeste jedna k dobr :))) Mila Nevestinko Lucko, koukla sem na tve albicko a ty saty jsou neskutecne kraaaaaaasne!!!!!!Uzasne ti to slusi..fakt!Budes nadherna nevesta..perfektni padnouci strih, krasny pas..jsou na tobe jako pericko..fakt parada!!!A cerven Vam skoro zavidim, neb by Vam melo vyjit hezoucke pocasi..Ja budu teprve koncit skolu-jsem takova opozdilka s tou vyskou..takze bud budu statnicovat v cervnu nebo v zari..podle stesticka;)Takze cervenec byl takovy hezky kompromis nekde mezi a jeste v lete..
Odpovědět
Profilova fotka
to teda jo, uz jsem tu potkala i jednu byvalou spoluzacku ze zakladky taky ;-) sranda fakt! jo, poznala, ale hlavne napovedelo jmeno a mesto... a taky jsme se myslim nekdy potkaly ve vlaku, nebo na nadru a uz jsi byla blond ;-) To je dobre, ze mas snove satky! Prstynky bychom meli resit ted v lednu... Mame to jeste trosicku complique protoze zijeme v Irsku... ale v lednu jedem do CR tak snad poresime prstynky. Oznameni si hodlame delat sami, svatba bude spise mala, tak kolem 20ti lidi na obed a pak jeste nejake zname na vecer, takze ani tech oznamek nebudem potrebovat tolik. asi ti pisnu do IP at tu neresime podrobnosti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?