Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tani, jj..mas pravdu..;) Ja to chtela na tom nadvori kvuli tomu, ze hned vedle v restauraci bude hostina a navic se mi hrozne libi ta zelen na tech cihlickach..Co se tyka ceny, tak mi to prislo taky vysoke, ale po tom, co jsem slysela ceny za Slezkoostravsky hrad, tak je to skoro za hubicku..:)))Jinak mi to ale asi prijde, az to budu platit:DDDD Jinak holky na veletrh jdu taky s kamoskou..a dodavatele tam jinak budou trochu jini nez v Atomu, to jsem se i ptala..asi 10 dodavatelu. Ono je to totiz dost drahe..plati za to vic jak deset tisic, takze vetsinou ti co byli tam, nebudou tady..krom Vannuci a zlatniku:) Ja byla i vloni na Cerne louce..vetsi je to omnoho, ale necekejte zadnou Ameriku..ja osobne tam ale jdu a tesim se!Co se tyka svatebnich satu, tak je jich tam ale min!Porada to salon Paris, takze vyzkouset a objednat klidne, ale jen od nich..;)
Odpovědět
Ahoj, kamoska bohuzel dnes nemuze,tak na vystavu skocim dnes sama. Chci se kouknout na pradlo a nejake sve veci. A chci na to mit klid. Zitra tam pak pujdeme s pritelem pro inspiraci a hlavne si vybrat prstynky :-) A bude tam zitra i Petr Bende ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak my nakonec na veletrh pojedeme asi už dneska a samotní s partnerem (mamča má na hlídání synovečka - přerazil si nosík :-( ...) taky chci obkouknout spodní prádlo :-) ...tak snad to nebude jako minule kdy za půl hodiny měl všechno 8-) Jak mě ráno volal tak mu povídám jako jo fajn, ale nééé že toho budeš mět za 15 minut prohlídnutý a hotovo dvacet - tak prej neee ....no jsem zvědavá (tak aspoň u toho prádla by mohl vydržet dýl :-D ) Holky nevíte od kolika do kolika to tam dnes je?? Nemůžu to nikde najít :-(
Odpovědět
Ahoj holky,po delší době píšu.Vystava je od pátek sobota od 9 hod do 18 hod a v neděli od 9 hod do 15 hod. :-o Jinak byly jste některá na tu ochutnávku v Aknelu ? Zajímalo by mě jestli Vám taky chutnalo. :-D My ted máme svatbu pozastavenou tchán je hodně nemocný tak že se neví co dál.Jinak přeji pěkné pořízení na výstavě :-D
Odpovědět
Ahoj nevestinky krasne! Tak jsme se na vas prisli se spendlikem kouknout.Posledni dny jsou krusne ale dnesek je nastesti fajn.Reknu vam,ze tehu je n´pro me na zacatku uff Jen sama unava a nechut papat. Tak co nevestinko uz se to krati co :-) Myslim na tebe,dokonce se mi o tobe dnes zdalo :-) Tak at vam jdou pripravy od ruky!!!
Odpovědět
lena děkuji :-) ....tak to určitě dneska stihnem :-) držím palečky aby vše s chánem dobře dopadlo budu na tebe moc myslet Nám se to teď taky komplikuje :( není to tak strašné a snad to naši kluci do svatby stihnou času na to mají ještě dost (tatku čeká v pondělí operace kolena a synoveček si trdlík malý přerazil nosík) tak včera bobek plakal že se těšil na svatbu jak ponese prstýnky a teď nemůže :-( ...tak ho partner včera asi půl hodiny uklidňoval že do svatby bude mít nos fit a že prstýnky určitě ponese - tak snad to pomohlo)
Odpovědět
držím ti palečky at je to vše dobré a dobře zítra vyberte :-D Jo děti jsou fajn a strašně to pržívají ale bude to dobrý tak pevné nervy na výstave :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jak to vypadá na Černé louce? Pořád zvažuju, jestli tam jít nebo nejít :-S Chybí mi už jen spodní prádlo a botky... Je tam výběr? :-)
Odpovědět
mrs.duck-kvuli sp. pradla tam ani nechod. Ja tam zadne nenasla. Boty tam jsou snad v jednom stanku,tak 10 paru zadny vyber. Me sklamalo to spodnii pradlo,myslela jsem ze nejake vyberu. Dnes tam jdu jeste jednou s pritelem kvuli prstynkum,tech tam je opravdu vyber a kouknout se na prehlidku ucesu. Vcera jsem se nechala namalovat a ucesat ,ale malovani katastrofa a uces se mi doma uz taky nezdal :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A jéééje, takže prd :-( Asi půjdu v teniskách a trenkách nebo co :-D Slyšela jsem, že už minulý rok to bylo docela slabé a všichni z toho byli zklamaní... :-| Ale děkuji Ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem byla na té výstavě a jsem tedy dost zklamaná, bylo to sice o něco lepší než v Atomu, ale i tak bída. Spodní prádlo takřka žádné, boty malinko, žádný výběr, koláčů dost, prstýnků dost, ale jinak fakt mizerné. Aspoň jsme si vybrali prstýnky, dostali jsme slevu 10% (K. Stoch), cena nás velice mile překvapila, prstýnky nádherné. Snad jediné pozitivum. Zboží měli většinou předražené až na pár výjimek.
Odpovědět
Profilova fotka
holky a závoje a tak se tam dají koupit?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Viděla jsem je tam, ale mááálo
Odpovědět
Profilova fotka
a košile, kravaty, vývazky?;-) omlouvám se, že se tak hloupě ptám..ale jedu na takový veletrh poprvé a doufala jsem, že to tam všechno dostanu;-)
Odpovědět
Ahojky tak přidám svoji trošku ohledně veletrhu ..... Partner se asi krásně vyspinkal :-d měl suprovou náladu tak jsem se fakt těšila - dokonce vydržel dýl než půl hodiny ....a máme vybrané prstýnky - příští týden jedeme do ovy se svým zlatem a doladit detail :-d ....... ale jinak ...byla a jsem dost zklamaná :-( jak píšete spodní prádlo téměř žádné a to jsem opravdu do toho vkládala všechny své naděje boty pro nevěstu (asi půjdu v plátěných krajových Ťamankách - jestli je ovšem seženu :-d ) potažmo oblek pro ženicha nic moc :-( ....ze šatů co jsem se tak divala tak bych si asi taky nevybrala ....tak nevím asi jsem náročná :-D Jediné co mě nezklamalo jsou prstýnky /Stoch 10 % sleva + svoje zlato/ fakt užasné máme vybráno ...:-) Jinak opravdu veeeeelký zklamání :-( :-p mysickaaa - košile kravaty - něco málo ano - vývazky taky ...ale nevím jak cenově Ale víkendík jinak zatím povedený sehnala jsem skvělý džíny pro partnera k narozkám (což u něj s velikosti (29/30) téměř nesplnitelný :-p ale nakonec jsem sehnala parádnííííí ) ....takže spkojenost :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vývazky tam byly, sice né takové, jaké bych si přála, ale byly....jinak fakt nic moc...pro ženicha už úplný minimum....také jsme doufala v boty, spodní prádlo... :-|
Odpovědět
ahoj holky, tak mi si objednali prstynky. Tech tam byl opravdu vyber,ale bylo to tezke :-) Pak jsme koupili par kravat. Spodni pradlo jsem hezke objevila na netu,ale bojim se ze nebude sedet. Ale asi to budu muset risknout.
Odpovědět
Já jsem byla včera se sestřenkou taky na výstavě i když už to mám za sebou, ale sestřenku to čeká za rok a byly jsme nadšené, bylo tam teda narváno. nebyly jste někde jinde :-p Já byla na čumendu a nechala jsem tam asi 1500, ale koupila jsem si domů koláčky a zákusky, nádhernou bižu krásné botičky. Byl tam právě stánek jenom s botkama a byly nááádhernéé. Vystáli jsme řadu na i mochito a pak koukaly nal Chodura,ten zpíval nahoře, dole potom Bende a byl tam perfektní kouzelník. No myslely jsme že za hodku vypadnem a skysly jsme tam asi 4 hodky. ale super :-) :-) Sestřenka se chce už vdávat :-D
Odpovědět
Ahoj holky,no vidím že ohlasy ruzné.Ale vcelku jste nakoupili.Taky jsme byli prstýnky jsme vybrali taky .Šaty ty už máme z Parisu a mrzelo mě že tam nebyla Aknel chtěla jsem ty její fantastické koláče a jogurtové řezy.Volala jsem pani a ta mi řekla že dělá ochutnávky zdarma doma a výstava že je pro ni dtahá.Asi má pravdu 8 koláču aještě zákusky vše zdarma něco stojí.Jinak jsme byli taky celkem spokojení až na to počasí.Super program taky jsme se zdrželi asi 4 hodky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my tam nakonec taky byli. Vyhrála jsem tam závoj, nějaké slevy a podvazek v nějaké soutěži :-p závoj sice mít nebudu a podvazek taky není dle mého gusta, ale už nejspíš vím, komu to věnuju :-D Každopádně prádlo teda žádné neměli a botky jsem taky nevybrala :-( Ale jsem ráda, že jsem tam byla, nemůžu říct, že by to bylo na prd ;-) Sehnali jsme pěkné prstýnky do koláčů... já konečně našla hezkou korunku do vlasů a přítelova svědkyně (vdává se v červenci) byla taky spokojená. ;-)
Odpovědět
tak že taky dobré pořízení :-D tak to je super máš to zapár :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, už se nám to blíží a začínáme teprve pořádně stresovat :-D Přesto, že jsme na všechno měli tolik času, zjišťujeme, že musíme ještě strašně hodně věcí zařídit (=utratit hóóódně peněz) :-| Dneska jsme byli domluvit hostinu a mám z toho hodně dobrý pocit ;-) Přítel si teprve včera domluvil konečně svědka - teda novou svědkyni, jeho původní svědkyně to vzdala :-( Taky se naši rodiče ještě pořád neznají, takže nervy máme i z jejich setkání. Moji rodiče jsou takoví "jiní" a se všemi možnými výmluvami seznámení pořád odkládají 8-( Každopádně, jak jsme si pořád mysleli, že stresovat nejvíc bude přítel... ale o hodně větší nervy ze svatby mám já a on je ten, co mě uklidňuje a rozmlouvá mi, že bychom si to ještě mohli rozmyslet :-D
Odpovědět
no jo tak to máte veselo :-D neboj zvládneš to.Já říkám že ženské vydrží víc než kun :-D tak pevné nrvy :-)
Odpovědět
holky co je zaspali jste? :-o Nějak to tu vázne.Byla jsem dneska v Klii v Ostravě přívoze mají tam pěkné vyvazky stužky a dekorace koupila jsem lístky ruží na stul a spostu stužek. Je to na živ list,ale ten dneska má skoro každý. :-D Tak jestli něco sháníte koukněte se tam ahoj :-D
Odpovědět
Ahoj holky, taky jsem byla na veletrhu. Byla jsem zase zklamaná. Chtěla jsem boty na nízkém podpatku, tak ani jedny. Prstýnky chceme z oceli, protože jsem alergická na zlato a to jakékoliv. Přece si nekoupíme drahé prstýnky ze zlata a pak je necháme v krabičce. Tak raději ocel, kterou můžu a taky vypadají hezky. Takže taky vůbec nic.
Odpovědět
Profilova fotka
caute zenske, tak jsem se trochu toulala mimo, uz jsem zpet, ale nestiham, mam rusno v praci... tak koukam, ze jsem zas v OV na veletrhu o nic neprisla... Nevite jestli se neco kona jeste v dubnu mezi 10-20.? Finf> jo? se ti zdalo o me? to je dobre :-N drzim palce at je ti brzy dobre! pekny vecer a mejte se vsechny!
Odpovědět
ahojte myslím že ted už nic není aspon jsem o ničem neslyšela x-)
Odpovědět
Ahoj loucim se s vami :-( bohuzel od zitrka mi odpojuji net a budu cekat na pripojeni 40 dni ale uz v novem domecku :-) Nevestinka snad te jeste zasvobodna stihnu :-) papa
Odpovědět
Ahojky, taky jsem se veletrhu zúčastnila a měla jsem dojem, že vše bylo skoro stejné akorát trošku více prostoru. Já jsme se byla mrknout hned v pátek dopoledne, takže nebylo moc lidí, ale že bych z toho byla zrovna odvázaná se říct nedá. Pro šaty jsme byla ještě do včerejška rozhodnutá, že si pojedu vybrat do salonu Karina, ale po včerejšku jsem na ně názor úplně změnila. Ceny super, ale taky to tomu odpovídá. Šaty byly bílé snad jen když je koupily, sem tam musíte přehlédnout nějaký ten nevypratelný flek. Slyšela jsem na ně jen chválu, ale byla jsem hodně zklamaná. :-| Takže příští týden druhé kolo, ale to už někde v centru, určo už vyberu. Mějte se.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem byla na veletrhu a mám botičky;) přítula levnou regatu;-) závoj;-) prstýnky jsme tam nevybrali - upřímně se nám vážně nechtělo dávat tolik peněz, všude to vycházelo přes 10 000, tak jsme vybrali u nás ve městě a naprosto úžasné a skvělé;-) za cenu, kterou rotax nabízel u jednoho prstenu - tj. 8000;-) ale jinak si myslím, že fajn;-) chtěla jsem vývazky, ale ty co se mi líbily neměli v našem počtu, což mě teda mrzelo, ale nevadí, buď vyrobíme nebo to jistí net;-) andriv: hodně štěstí při výběru šatiček!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?