Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tanul, juuu..super!!!A kde to mate?Venku nebo vevnitr?A v kolik? A kde bude hostina..to jsem ale zvedavka co?:)))Doufam, ze to neva, ze jsem trosku vlezla..;) My to budeme mit ve 12h na nadvori a hostinu v restauraci (vse Cerveny zamek..) akorat se desne bojim pocasi..cervenec je nejdestivejsi mesic, tak se modlim.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pppp: Jasně, u Bena to platí ;-) My tam zatím žádnou oslavu neměli, ale známé tam měly rodinné oslavy - svatbu ani jedna. Ale říkaly, že super přístup. Sice trochu vyšší cena, ale vzhledem k ochotě a super jídlům si nemůžou stěžovat. My se tam jdeme příští týden na všem domluvit, tak kdyby byly změny, písnu sem co a jak ;o) mar.cel.ina: Oblek nás vyšel na 3.000,- i s vestičkou, regatou a cylindrem - na rovinu: čekala jsem mnohem větší "pálku" :-) A jinak dneska to máme přesně za 40 dní - nervy už jsou na pochodu :-D
Odpovědět
Ahoj, tak jak vidim,tak jsem asi nejstarsi nevesta z Ostravy :-D Jinak,po svatbe mam i ja v planu otehotnet. Doufam,ze to pujde rychle ;-) mrs.duck- 40 dni to utece. Doufam,ze se pak s nami podelis o pocity a zazitky at vime do ceho jdeme.... Ty jsi asi prvni ktera jde na radu-jestli se nepletu :-)
Odpovědět
A jeste se chci zeptat. Nebudete mit nejaka nahodou kvetinu z tulipanu? Ja je hrozne chci,ale docetla jsem se, ze je jen nektere kvetinarstvi v cervnu nabizeji. Taky kdyby jste meli nejaky tip. Budu rada
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marci, v kytici chci taky tulipany(tedy kombinovane s ruzemi a freziemi), ale v cervenci to pry bude taky tezsi, ale ne nemozne!Vice mene spis na objednavku.. Ovsem slusnejsi kvetinarstvi by ti melo tulipany objednat! Kamaradka mela v cervnu celou tulipanovou a pry ok, jen ten kdo to vaze, to musi dat nahusto nebo omotat dratkem, aby se moc neotevrely.. Me aranzerka taky rekla, ze je mozne, ze budou drazsi..ale to nemusi platit pro cerven!!;) PS: to kvetinarstvi co bylo v Atomu, tak mi ukazovali katalog s asi 500ti druhama tulipanu a rikali, ze objednaji cokoliv jen budu chtit, ze pry zadny problem..;)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáte náhodou některá zkušenost s evangelickým kostelem v Havířově? Pořád se nemůžu rozhodnout pro místo obřadu :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj holky, nemá z vás některá svatbu na zámku v Bartošovicích?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, dnes uz dosly oznamka do CR, tak uz babicka psala sms, ze se ji libi, tak jsem rada Taky mi dnes dosel zavoj, je zatim pokrceny tak vypada vselijak, ale jinak to bude ok, wow se tesim... uz to zacina byt hodne realne...
Odpovědět
Profilova fotka
Nevestinko, ja si kupovala zavoj minuly tyden a bohuzel ten co jsem chtela meli jen v salonu, kde mam pujcene saty, takze jsem musela vyplajznout 1000,- misto 500,- ale musim ti rict, ze je vytahovali ze sacku a ze pokrcene to vzdy vypada desne!!!Az kdyzb se to nazehli je to uplne o necem jinem..fakt nesrovnatelne asi o 1000%!!;) Takze se Luci nic neboj, naparis a bude nadherny.. A k oznamkum gratuluji..;) Jen tak dal..:DDD
Odpovědět
Profilova fotka
IvanaJezova: my mame Bartosovice
Odpovědět
Verčo my máme obřad v 11:30 a ač jsme se dlouho rozhodovali, budeme ho mít vevnitř. Hostinu budeme pak dělat v Krásném poli v areálu Ferdinand, je to tam tak nějak blíž pro všechny, hodně lidiček budou ostraváci :-) Teda, to se budem v podstatě střídat :-D No já pevně věřím, že bude krásně a nechci si připouštět nic jiného :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tani, jeee, tak to se fakt vystridame..:))) Hele a uz jste byli zaplatit poplatek??My se stehovali a muj mily meni az ted obcanku, takze tam pujdeme nejdriv za 3tydny, az bude hotova..Pani na matrice rikala, ze to rezervovane mame a ze to nespecha, ale mam trosku obavy..:) Dokonce mam uz vytistena oznamka, takze by me omylo, kdyby ten termin dali nekomu jinemu..;) Jo a muzu se zeptat proc jste nakonec zvolili ten vnitrek?
Odpovědět
Veronika.o Ahoj, dekuji za info. Uz se moc tesim na vystavu. Doufam,ze tam vse zaridim vcetne te kvetiny :-) veverik-kamaradka se vdavala v kostele v Hrabuvce. je nove postaveny a je moc hezky,ale to mas asi trosku z ruky.
Odpovědět
lena.k, ivanajezova : taky máme Bartošovice
Odpovědět
lena.k: ahojki a máte tam i hostinu, my ji tam máme, ale sháním další reference na kuchyni, jak tam vaří a na koli to vyjde. Ty máš nějaké informace? Já mám termín až 28.8.2010.
Odpovědět
lucasek_x: ty máš svatbu vevnitř nebo venku, já jsem uvažovala i o svatbě venku. Co už všechno máš zařízené?
Odpovědět
ivanajezova : my to máme vevnitř. termín máme 2.10.2010, takže nic riskovat nebudu, to už bude na obřad venku zima, jenom pár fotek v parku a rychle dovnitř. Zařízené mám všechno z podstaných věcí. Když je zámek, tak i místo na hostinu, kuchaře, fotografa, hudbu, šaty. A na další máme ještě půl roku, takže v poho.
Odpovědět
Profilova fotka
ivana: ne, jen obrad. Hostinu mame v Liskovci v restauraci Sauna. U obradu v Bartosovicich je super, ze muzes mit obrad venku, ale pokud je skarede, tak te automaticky presunou dovnitr, takze se nemusim, ze budou hosti stat v desti venku.
Odpovědět
veverik: v restauraci na Zaguri mela svatebni obed kamaradka a je to tam moc hezke, jidlo skvele a majitel moc ochotny a vyzna se. Maji k dispozici salonek pro cca 25 osob nebo velkou restauraci a terasku, takze muzu doporucit ;-) na druhe strane zrovna nejlevnejsi to tam nemaji, ale zase chutne a kvalitni jidlo koukam ze jsem z vas nejstarsi, je mi 28 8-), chystate se na veletrh na vystaviste nebo myslite ze tam bude to stejne jak v Atomu?
Odpovědět
rep023-nejsi me je 31 :-) zrovna vcera jsem si z toho delala srandu v praci,ze jsem nejstarsi nevesta v Ov
Odpovědět
Holino, weka: Holky, moc vám děkuji za kontakt na firmu vannucci. Přesně to je ono :-) . Jinak se taky chystám na výstavu, takže je tam určitě zahlédnu. Ale každopádně vám móóc děkuji.
Odpovědět
no vida a já myslela, že jsem nejstarší já :-p v červenci mi bude 30 :-D po Atomu jsem byla dost zklamaná, a tak jsem si říkala, že to bude stejné i na České louce. Ale teď mi každý říká, že bych to měla jít omrknout, že tam budou třeba levnější šperka a tak. Doufám, že se aspoň k nějakému stánku dostanu a nebudu se muset přetlačovat.
Odpovědět
andriv není zač ;-) z veletrhu v Atomu jsem taky byla zklamaná a to jako doost :-( Na Černou louku se nám už nechtělo ...ale co tak posloucháme tak je to o něčem jiném ....i reklama v rádiu už běží ....tak tam asi sjedeme v neděli :-D
Odpovědět
Ahoj holky můžete mi doporučit nějakého dobrého fotografa? Nechci fotky typu, tady se postav-úsměv a cvak :-) Já teda ještě nemám ani šaty, tak jestli některá můžete doporučit i salon, budu moc ráda. Chtěla bych šaty s vrškem za krk.
Odpovědět
Já se taky chystám na veletrh na černou louku, tentokrát s mojí družičkou, tak se těším, protože takhle se aspoň budu moct všude zastavit a podívat, ne jak s nastávajícím, kterýv Atomu měl po půl hodině vybraný prstýnek a nudil se :-D Btw. mně bude za pár měsíců 25 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík holky;-) my to teda budeme mít u Nového Jičína;-) do Ostravy na veletrh se taky chystáme, konečně nám to snad výjde ivana: nevím, kdy máte svatbu;-) ale Katka Holoubková z Ostravy je super;-)
Odpovědět
zuzilinka :-D :-D tak to znám u nás to bylo stejný prstýnky měl vybrány za půl hodiny u jednýho stánku a další ho nezajimaj :-d on má přece vybráno a jasno 8-) ...obleky nic moc samé tmavé ...košile až podle obleku :D:D:D No bych ho kousla fakt :-) Tento krát bych chtěla taky sebou vzít mamču, ale protože jde tatka v pondělí na operaci tak nevím jestli se ě to povede ji přesvědčit - přece jen bude myšlenkama trošku někde jinde ....ale doufám v to že ji nakonec překecám
Odpovědět
zuzilinka,holino: Jak vidím, tak je to všude stejné a já mylela, že jen můj milý byl tak znuděný. :-) Já po zkušenosti na veletrhu taky jdu na Nevěstu buď sama nebo možná s kámoškou :-D . Já sebou chtěla vzít mamču už do Atomu, ale nakonec jsem byla ráda, že nešla, fakt to nestálo za nic. Třeba Tvá maminka bude zrovna chtít přijít na jiné myšlenky a půjde ráda. Výstava na Černé louce prý bývá krásná. I když už většinou ve všem máme rozhodnuto, ale určitě se dá vždycky v něčem ještě inpirovat. Zrovna kousek od toho budu zítra pracovně a tak spojím příjemné s užitečným.
Odpovědět
Verun, přišlo nám to finančně trochu moc za tu "půlhoďku" co tam budem. Krom obřadu platit ještě to samé i zámku za to, že tě to nechají udělat na nádvoří mi příjde docela divné, když už to na to m zámku tak jako tak je :-) A možná i kvůli většímu klidu a soukromí :-D Obřad jsme ještě neplatili, přítel jezdí po republice, takže není přes týden doma, tak jsme to ještě nezvládli. Ale volala jsem tam a paní mi řekla to samé co tobě, že napsaní tam jsme, tedy datum a čas máme rezervovaný, a že stačí, když přijedeme měsíc před svatbou... Ale zajedem tam tedy asii dřív, pro jistotu :-)) Na oznamka se teprve chystáme, až nám kamarád pošle obrázek, který nám na ně kreslí... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?