Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
fin - moje mamka bohužel každý den pracuje, má hospodu, a teď se nějak nedaří, tak musí tam být sama. Segru bohužel nemám :-S a s tchýní - budouci :-p Tak to bych psychicky určitě nedala!! Ty rozumy...
Odpovědět
Cau babky, tak mam udelany vyvzaky prop rodice a vsechny zenske na svatbe:-)
Odpovědět
nad - tak to jsi šikulka :-N Já je raději koupila 8-( Nejsem zrovna trpělivá :-p
Odpovědět
Jaris: kde mate obrad ahostinu?
Odpovědět
Obřad na slezské radnici a hostinu na slezskoostravském hradě. tu radnici mám v albi, kdyby jsi nevěděla kt. to je. A kde vy?
Odpovědět
jj kravaře, už to vidim :-D Tam to měl kamarád. Fakt hezká zahrada a interiér je taky super - červený koberec ... to maj i na té naši radnici - bílé židle a červ. židle :-D a hostinu ?
Odpovědět
Jo jo vim:-) tam je to krasne, no my obrad v kravarich a hostinu v porube:-) a mas uztoh hodne zarizeneho? koho mas fotografa?
Odpovědět
asi jo. Asi všechno kromě šatůka :-( ještě jsem nikde nebyla ča 8-( foto.cz holoubková se ted myslím jmenuje :-) dorty, cukroví, koláče.... aknel :-N hudba - p. DJ jiříček z marné slávy v Porubě, boty z BUT-S, vývazky..... z nějakého net shopu v praze, kytky budu mít z květin v mastonu na dubině, regatu a košili pro něj mam taky z netu.... už jen ty šaty :( a bižu a spodní prádlo Kadeřnici mám taky v porubě - u čarodějnic. Kosmetičku taky. Prstýnky u Stocha a skleničky z netu, zrovna dneska jsem je dala na broušení jmen :-) Ale my to máme 17.4. A co vy? jak jste daleko?
Odpovědět
No vpodstate ve mame zarizeno, jeste v patek na dort do aknelu..a fertig:-)
Odpovědět
Tak to máš svatbičku pěkně v poklidu ;-) A kolik Vás bude? ještě by mě zajímalo jaké máte meny?
Odpovědět
No na hostine nas bude cca 50 plus dalsich 30 na vec.raut.. no a zradelko: tradicni knedlickova polevka, ptom bychom chteli nejake maso tri barev(kureci, veprove, hovezi), k tomu nejake ty tradicni prilohy ke steakum a dezert dort. A vy? nechce svickovou, oze muze byt vedro a ve vedru se knedliky a omacka dost blbe ji a tezce stravujou..:-)
Odpovědět
jj, můj zase omáčky a knedle nepapa ;-) Takže polívka stejná klasika, předkrm nevim, to nám teprve navrhne pan z cateringu, a hl. chod jarni brambory s masem tří barev tak jako vy. dezert taky dort. Taky nás bude 50 - asi. Už se nemůžu dočkat. Už jen 6týdnů a je to :-| a pak začnou ty úřady :-p občanka, řidičák, pas, spoření, mateřská..... všechno změnit příjmení. To bude! Ti chlapi to maj fakt jednoduhší. A v pátek jdu pro prstýnky tak jsem zvědavá. Máme je na zakázku tak jsem zvědavá jak se pan zlatník předvede =-)
Odpovědět
Článek se načítá
u stocha? my mame taky od nej vybrane, mam je v albu..no uz to mas za par...a kdy jde na saty?
Odpovědět
no to nevim. Zatím asi tina v havířově a belladona v centru. a taky polsko :-S Ale v neděli jdu na ten veletrh. Tak se těšim. Jdeš tam taky? krásné a kolik stály , jestli se můžu zeptat.
Odpovědět
jako ty prstynky? my je jeste nemame..vubec netusi m jaka je cena:-)
Odpovědět
Ale zásnubák máš taky úžasný!! Já budu mít snubní přesně ten co mám v albi, a můj drahý ho chce bílý a místo té díry zlatý proužek. No jsem zvědavá jak to bude vypadat! A jaké květiny jsis vybrala?
Odpovědět
ty snubaky mate nadherne...prvne jsem chtela kaly, ale pak jsem si to rozmyslela abudu mit ruzove a bile ruze..
Odpovědět
jj krásná klasika. Ja jdu do těch kal, zatím :-) No nic musím jít hajat :-N Hokej je v blbý čas tak at mám naspáno. Ten můj 4měsiční tygr mi taky moc oddych nedá. Tak papa a příště se budu těšit x-)
Odpovědět
jasne, appa a dobrou
Odpovědět
Ahoj holky,potrebuji radu. V albu mam dvoje saty. Uzasny leskly material,ktery vynikne na slunicku,jestli tedy nebude prset. Mam rezervovane dvoje a musim se do zitrka rozhodnout. Jedny jsou jednoduche,ty byly me favoritky,ale ted mi prijdou obycejne. Ty druhe se mi libi vic na fotce,ale zdaji se mi zase moc siroke dole.... Pomoc nevim si rady, Kamosce se libi vic ty prvni. Potrebuji jeste nejaky jiny nazor. Diky
Odpovědět
Ahoj Marcel, ja uz jsem koukala na tve album a vypadas perfektne v obou.. prvni saty jsou takove vic "damske" a ty druhe vic princeznovske, zaujaly me prvni ale na druhy pohled se i vic libis v druhych, takze bych volila ty druhe, ale dej na svuj usudek a ktere te napadnou prvni ty vem..good luck:-)
Odpovědět
pokud se můžu připojit tak taky bych volila ty druhé přijdeš mi vtěch druhých takova veselejší ,vic ti sluší,ale je fakt že záleží na tom jak se citíš v nich ty
Odpovědět
Profilova fotka
marcelina> tezke, me se libis v obou, jsou hodne podobne, ty prvni asi budou pohodlnejsi na chozeni ci tanec ... fakt nemuzu rict ktere... :-.
Odpovědět
Holky dekuji moc. Jeste se na to vyspim a rano tam zavolam. Ale asi presto to bude c. 1 jsou pohodlnejsi. Jako prvni me zaujaly ,kamoska mi je schvalila,a princeznovske jsem vubec nechtela a ted se stejne nemuzu rozhodnout. Jestli to tak bude se vsim,za chvili budu sediva :-|
Odpovědět
Oboje máš hezké, ale ty 1. se mi asi líbí trochu více,jsi v nich štíhlejší avíc sexy :-)
Odpovědět
mar.cel prvni!rozhodne jsou hezci ale i ty druhe jsou krasne ale prvni maz hezci na prsou,hlavne at jsou pohodlne!
Odpovědět
Ahoj,diky za rady rozhodla jsem se pro c. 1 finfrle-kde si se nechala cesat?Mas krasny uces. Muzes mi napsat na kolik vyjde vytvoreni svatebniho ucesu,at mam aspon nejakou predstavu.
Odpovědět
Profilova fotka
Marci-jednicky mas nadherne!Vybrala jsi moooc dobre..;) A taky mam dotaz na Finfr ale vlastne i na ostatni- pokud budu mit v cervenci to stesti, ze nebude lit, bude asi docela vedro a dusno..jak se to resi s puncochackama???Finfr-vy jste to meli asi na cerstvem vzduchu tak to nebyl problem, ze?Nebo bylo ti snad horko?Ty saty taky nejsou trikrat prodysne;))) Ne ze bych chtela sve nozky jako kuly vystavovat, ale clovek nikdy nevi kdy bude muset sukenku lehce nedzvednout(joko napr. nastupovani do auta a td...v salonu mi rikali, ze se pry ve vedru nosi podkolenky, ale to mi prave prijde, ze muzou byt dost neesteticke:) a u toho spreje-tekute silonky nebo jak ze se to jmenuje, tak tam si rikam, ze to taky muze byt pekne neprodysne..Co si o tom myslite???Ja vim, ze je na to casu dost..ale stejne, no:) Tohle je vyhoda vsech jarnich a podzimnich nevest..:)
Odpovědět
Ahoj holky, no silonky jsem jeste neresila..vubec nevim pro co se rzohodout, ale... dneska jsems mamoubyla v salonu na druhou zkousku satu a kouila jsem si tam uz zavoj pradlo!!!Nadhera! A navic, vim ze tady byla debata ohledne kolacku z Klimkovic, jely jsme je tam objednat a jsou naprosto luxusni!!!!! Lepsi jsem jeste nejedla! Takze vrele doporucuju.. Taky potrebuju poradit: tuhlecelenku http://www.svatebni-doplnky.cz/store/... nebo tuhle: http://www.sperkyproradost.cz/detail....
Odpovědět
Musite to tam dat i stim cislem, nejen to podtrzene..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?