Svatby v Ostravě a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak kolik tady mame Ostravacek planujicich vdavky na 2010? :-D
Odpovědět
Ahojky holky ;-) dl. jsem se neukázala, tak mi teď dalo zabrat to všechno přečítat ]-( Zajímalo by mě, kde máte hostiny?myslím na Ostravsku 8-) A taky co budete mít na autě? vy a ženich? Možná to tu je, ale 11str. je 11str :-p Já uvažuju o šerpě s mašli na chlazení auta. a ženich nic :-S A máte řidiče? nebo kamarádky?co vás odvezou? Díky.
Odpovědět
Tk se zase po dlouhé době hlásím holky, už mám všechno na svatbu přichystaného. Teď už mi zbývá sehnat jenom boty a korzetovou podprsenku. A samozřejmě shodit pár kilo:-) Ale to jenom pro lepší pocit, tak nějak jsem se rozhodla že mi až tak moc nevadí že jsem baculka:-) Během léta to vyběhám s prckem:-) jarisska: Na auto mám srdce z umělých růží a organzu pro nevěstu a pro ženicha jsem koupila cylindr a ozdobila ho bordo stuhou a perličkami na silikonu. Ještě k řidiči, nakonec jsme sehnali známého, vlastně takový můj strejda:-) Pojedu autem Renault Laguna combi, to neni zas takova hruza ne? Sice to neni limuzina ale lepsi nez nic:-)
Odpovědět
Ahoj,ja jsem z Ostravy ,ale hostinu jsem chtela trosku mimo Ov. Obrad i hostinu mame na Olesne.Obrad venku a hostina bude v hotelu Terasa. Je to tam trosku drahsi,ale moc se mi tam libi. Panenku na auto nechci.Aasi vyhraje jen sepa. Libi se mi srdce z kvetin,ale to stoji pres 2000,- a prijde mi to zbytecne na tu chvilku. Me by zase zajimalo ,jestli uz mate zamluvenou restauraci. Jakou vam napocitali predbeznou sumu za jidlo? My mame pripitek,predkrm,polevka,hl. jidlo za 340,- vecerni bufet teply i studeny vcetne grilovaneho masa za 310,- na osobu. Potrebovala bych to s nekym porovnat. Diky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojte ;-) finf> to znam a vim, ze to funguje, nechodilas nahodou na f-sport? 8-) jenze kdyz do toho jde clovek poprve tak je to super, ale ja uz ted nejak na to nemam, vim co me ceka :-N , ale asi na to budu muset najet, zas jist co 2 hodky ..., rano na lacno rotoped... :-N pokud bychom rozebrali lene jidelnicek, tak doporucime rozhodne bilkoviny ke kazdemu jidlu a ovoce pouze po cviceni nebo rano ;-) no ja dnesni jidelnicek radeji no comment, jedine co bylo v poradku byla snidane, jinak hruza, ale nemlsala jsem. my auta nijak resit a zdobit nebudem, nebudem delat zadnou kolonu, nic takovyho, aspon mene starosti a neco malo tim mozna usetrime... hostinu mame v Hlucine - Sv.Florian, budu s nimi jednat az v dubnu a pocitam do 500 za os., vecer raut bude zajistovat Lodenice, zatim taky cenove nevim... marcelina> myslim, ze to mas cenove dost v poho 340 na obed je podle me dost dobre... no nic, vikend za nami, utekl jak nic... ale dnes jsem dodelala vyvazky, mame vytisknute komponenty na oznamka, zvaci karticky a dokonce i dekovne karticky, pres tyden to budem kompletovat a snad pristy tyden poslem...
Odpovědět
no tak mi to mame jenom za jidlo. Stale pocitam kolik toho muze jedna osoba vypit :-) at mam aspon nejakou predstavu. Tak to jste meli krasnou cenu. A kde jste to meli?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
nevestinka :-D jj chodila a vazne to funguje uz jsem tam asi od roku 2007 ale vzdy se na to vykaslu a zacinam od zacatku :-( ja uz to same napsala lene do Ip :-) Jsem uz zase zacala ale uz to mam v oku co a kolik jist :-) hlavne jsem zase zacala pouzivat maly talirek :-D je mi vazne super po cviceni takze dneska zase a pridam i plavani.Ono pred svatbou to bylo jednoduche cele hubnuti,byla to motivace ale ted... :-| A jak je jinak v Galway?Az se tam vydam pisnu a muzeme pokecat osobne.Jsem tam mimochodem koupila krasne ztuzky na vyvazky(jsem si je delala sama)
Odpovědět
Ahoj babky, jaxte tady mluvily o dortech z aknel, taky si tam chceme necat udelat, jaxe to pohybuje vahove? Třeba 3patrový?
Odpovědět
Profilova fotka
finf> jj, vyvazky uz mam hotove ;-) urcite se pak ozvi nad> to zalezi, ale me rekla pani na 2 patrovy - 4 kila takze 3 patrovy treba 5-6? napis ji , je moc ochotna...
Odpovědět
nad jsme meli neco kolem 30lidi +/- a nechali jsme si delat 3patrovy...cele vrchni patro jsme si nechali pak pro nas na doma a jeste zustalo na zabaleni pro hosty domu bylo to asi kolem 4-5kg uz nepamatuji Nevestinka sikovna holka a delate i noviny ci tombolu?
Odpovědět
Článek se načítá
nevestinka2010 -ahoj nemáš nahodou vyfocený ten návod jak si dělala ty vyvazky?
Odpovědět
Profilova fotka
apetit> sorry nafocene to nemam, nechtela jsem otravovat milacka a sama sem mela plne ruce takze sem nemohla fotit... a uz je mam vsechny hotove... ale je to jednoduche, jsetli budes mit ty kvetinky na dratku tak ti to dojde, jak jsem psala: dratek ma asi 9 cm a ty potrebujes asi jen 3cm - tak ten dratek prehnes dvakrat a tim ti vznikne mala kyticka, pak jednou stuzku vemes a ovazes s ni ten stonek a udelas uzel, pak na kriz vaznes druhou stuzku a je to... zkusim to doma nakreslit nebo jeden rozvazat, jestli bude cas ;-) finf> jj, noviny uz vyrabime a tombola bude taky, to si uzijem ;-)
Odpovědět
nevestinka jj melo to uspech u nas teda veliky a noviny super sranda!!! Apetit hledala jsem u sebe ale uz jsem to smazala ale koukni do par albicek z priprav a u holek to najdes!
Odpovědět
ahoj holky tak už mám tacky krajky a ostatní.Paní lenka mi ještě prodá velké krabice na koláče Sháněla jsem je a nakonec je má ona dobrý co? :-D
Odpovědět
Ahojky holky. prosím vás nevíte nějaké dobré zlatnictví ve frýdku-místku nebo okolí? chceme jít za měsíc vybrat prstynky a vůbec netuším kam? a to samé mam s fotografem, toho chci z frýdku nebo místku díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
sat> s tim bohuzel neporadim, nemam sajnu ;-)
Odpovědět
jj děkuji za rady holky snad to zvladnu i ja,malé už mám jen chci takové větší pro rodiče a svědky,libili by se mi podobne jak ma nevěstinka :-)
Odpovědět
lena-ty krajky si koupila v tom papirnictví co ti doporučila p.Lenka?jak to tam vychází cenově je to lepší?Ty myslíš uplně velké krabice nebo ty dortové?mám ja ale otázek co, :-) :-)
Odpovědět
ahoj jo koupila jsem je za velkoobchodní cenu tak že prýma ceny a ty krabice"kuřatové" ale samozřejmě nové no celofán tam vyšel snad na 6kč uplně bomba :-D :-D :-D potom má ještě koblihové jsou bez víka ale levnější a dají se dát na sebe :-o
Odpovědět
aha tak to ma super že nabízí i tak velké krabice na koláče,to jsem u nikoho ještě nenarazila,ona opravdu myslí na všechno a kupovala si tam i kulaté tacy na vyslužky,nevíš nahodou cenu za průměr 32,jinak zitra tam taky asi zajedu
Odpovědět
tak ted jsem to napsala a neodešlo to tak to bude maximalně dvakrát :-o asi 2.5kč ale nevím nemužu najít učet ale ceny o polovinu menší než v obchodě a rádi ti poradí :-D
Odpovědět
jj si hodna tak uvidím zitra no,jo ještě prosím tě najdu je,víš jak jsem z Karviné nějaký zachytný bod u čeho bych to měla hledat ,poradíš ni?
Odpovědět
jo holky a ještě se chci zeptat jak širokou tu stužku jste kupovali na to obvazaní vyvazku :-) nejsem moc zručná tak se nedivte mým otázkám
Odpovědět
je to ulice poděbradová hned vedle je Rembrant nábytek a z druhé strany jsou plynárny
Odpovědět
nad - paní lenka mi říkala, že její 3patrový dortík celomarcipánový má 9kg. a říkala mi, že pro 50lidí mi jeden stačí. 2rolády - 1roláda prý pro 60lidí, když to člověk prý rozumně porcuje. Pak 50mini zákusků, 2kg cukroví do koláčů a prstýnky do koláčů - má je od nějakýho postiženýho pana či co?. Na stoly asi 50koláčů a 300 do celofánku, ale ty nakonec beru v klimkovicich. Jsou taky luxusní a stojí 7kč ten velký - klasický v prodejnách. Za těch 1200 ušetřených mi to stojí. Jinak všechno beru v Aknelu ;-)
Odpovědět
Co se týče jídla - máme to na hradě takže potřebujeme cateringovou spol. Domluveni jsme už půl roku u pana Dvořáčka, ale datum 17.4. se blíží a pán se zatím neozval, ani co se týče rozpočtu. Potřebuju to taky vědět 8-( A alkohol a veškeré pití beru z velkoskladu POTIO - mají dobrý ceny a dovezou mi to na místo =-) Ty kytky na auto jsou úžasné - srdce apod. , ale taky je mi líto dát kvůli pár minutám dvojku :-S Takže jsem koupila bíllý a oranžový vlizelín a udělám šerpu dvoubarevnou. Snad se to bude líbit ]-( Zítra jdu konečně kuknout na nějaké ty šatičky ;-) snad něco vyberu! Po porodu mám ještě nějaké to kg navic, takže vel. 40 to asi jistí :-(
Odpovědět
Diky moc, dneska jsem s ni mluvila, je hrozne prijemna po telefonu a v pate jdeme na ochutnavku, chteli bychom nejaky lehky dort.
Odpovědět
Profilova fotka
apetit> tak moje stuzky maji sirku cm a pul!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?