Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Ahojky zdravím vás, ale musela jsem nás vytáhnout z druhé strany je vidět že nikde není nic nového holky co máte problémy s rodiči ať se vám to co nejdřív vylepší a ať vám dají pokoj a neprudí aspoň co se svatby týče ať máte na všechno klid a náladu ;-) asi je to hodně těžký co tady čtu za hrůzy s budoucími tchýněmi jde mi mráz po zádech ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
brum: to jste spolu takhle chodili klábosit, jo?? no tak to jsi mu byla dobrou parťačkou, když tchýně do něj pořád vandruje..taky si říkám, zda to má cenu do něj vandrovat ;-) no to si dokážu živě představit tchýně a její máti...jéé tak to Ti nezávidim ani malinko..tyhle ženský by měli střílet.. :-D něco jinýho je, když se Ti nabídne s pomocí a radama když o to stojíš! Ale ne, že bude do všeho mlejt a dělat zle i když se jí to netýká..Já se jim fakt divím, že je to baví..njn oni jsou stejně nejchytřejší!! Co si budem nalhávat 8-) já se teda vdám a dobře se vdám :-D ( Slunce, seno...) Naše Blažena se vdá...:))))) jsem to probírala s tátou a ten mi řekl, že není dobrý, abych si to s nima rozházela, ale zase abych si moc neotvárílala zobáček, protože Martin pak bude ten fackovací panák a je to fakt no:/ ale já se nedám, holky děkuju moc za podporu!!! Maja: no jo ty stará páko:))) tak to jsi o rok starší..:) a malýmu je rok?? no ještě, že se neutopil..to by pak nemohl dovádět s vnoučátkem:)) ten první šok je vždycky takový bou: no to je fakt, hned najednou ne, no:)) a kdy vy plánujete mimi?? ;-) fin: a kdy ti jí mají poslat?? tak to pak hned dej vědět, ať víme jak to s tebou vypadá:) jj ten okamžik jak se bude dívat...jo jo..:)) to mi taky jde mráz po zádech, když si to živě představuju.. 7kg?? nejsi blázen?? hele zase aby jsi nebyla třasořitka...
Odpovědět
Profilova fotka
terezka: jsem ráda, že to taky chápe někdo, kdo si to zažívá na vlastní kůži..víš jak..:) a co oni na to, když jste jim to řekli?? ale máš pravdu, proč se mám trápit a kazit si to..já na ně kašlu:) sice mě to mrzí, ale jak říkáš, tihle mi to teda nezkazí..:)) lenkous: jak ti závidím, že u vás vše ok..:)) myslím, že to o věku není... neříkám, kdyby mi bylo 18 , neměla jsem školu, znali bychom se půl roku..tak bych chápala takový reakce..ale práci máme, barák zařízený, mně je 21 a M. 25... jsme spolu 3,5 roku.. z toho 1,5 spolu bydlíme.. víš co...
Odpovědět
Profilova fotka
ale hlavně, že se máme rádi.. já si přece neberu jeho rodiče, takže jim se líbit nemusím:))
Odpovědět
jasně, to je nejdůležitější :-) ale je to fakt těžký, můžeš si dokola řikat že si nebereš je, ale úplně odmyslet to nejde...oni mě taky nemaj rádi, cejtim to (to ženská pozná, že? ;-) ), ale na tý svatbě prostě bejt musej, takže se pokusim maximálně eliminovat jakýkoliv pocity vsteku kerý mam a za každou cenu si to takovekjma lidma nenechat zkazit....musíme s tchýněma bojovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terez: máš pravdu!! Hele, mně přijde, že tchýni vidím do hlavy :-D vždycky, když se debilně zatváří, tak přesně vím, co chce říct.. už ty její fráze umím říkat taky..:))) a jak dlouho jste s přítelem spolu?? že si ještě taky nezvykli...no a kdo je z nich horší, tchán či tchýně?:)) přesně, ženská to pozná..Kdyby tam nešli, tak jedině dobře..jak říkáš ty..:) ale bohužel to nejde no..:(
Odpovědět
Profilova fotka
heej holky, kde jste?
Odpovědět
sme spolu 4 roky, oni si jako zvykli, ale sou problémy no..hlavně přítel si myslí že mě jeho máma má ráda, ale já vim že nemá...nejhorší je jednoznačně jeho sestra..má nějakej mindrák a škodí jak může, ale naštěstí s nima nejsem ve styku kromě teda nadcházející svatby...ale tohle fakt neni lehký, každej kdo to nezná a klape jim to by měl bejt vděčnej..pak to vnáší i problémy mezi ten pár viť? :-S
Odpovědět
Brosovka: tak u nas je to tak,ze pritelovo rodice me berou dobre, jsou fajn, akorat bydli daleko, tak se s nima nevidame tak casto. Co se tyce nasi svatby, tak meli radost, ale pritelovo babicka (tu jeste neznam) mu rekla, kam specha. Jako sme spolu skoro 4 roky, 3 roky spolu bydlime, praci oba mame, tak na co bysme jeste meli cekat? Jeste se ho zeptala, jestli se jako brat musime ]-( ?? To je ale hlavne asi proto,ze pritel je rozvedeny, tak holt k tomu pristupuje takhle.
Odpovědět
Tak na tchyni mam asi stesti, nedavno sme tam byli na Velikonoce, sedela sem s ni po vecerech a kecala sem, je to uplne normalni zenska, na nic si nehraje, mam ji rada a myslim,ze ona me taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bros - no chodila jsem s tchánem takhle drbat, ještě občas i ted´(ale už bez cigárka) :-D a vandruje do něj neustále pomalu kvůll všemu no a ten můj má občas taky tyhle tendence (podědil po mamince :-N ), takže mi sme na tom pak vpodstatě s tchánem stejně :-D :-D jinak to není tchýně mojí tchýně, ale matka tchána - tedy moje tchýně + její tchýně a o to je to horší, protože ona (moje tchýně) chce bejt v dobrym světle u svý tchýně (babi) a zákonitě to odnesu já :-D :-D :-D ona když u nás babi neni je jinak občas docela i v pohodě :-) jinak máte pravdu že to ženská pozná, taky vim co si myslí a ona zas určitě ví, co si myslim já :-D :-D :-D co se týče přítele tak ten mi tvrdí že jeho rodiče mě mají radši než mě, což tak sice možná vypadá ale určitě to tak není (zvlášt´když pak dojde na lámání chleba) ;-) holky vracim se zpět k tématu svatba - přišel mi meil že šatky jsou ušitý a během 5-10 dnů mi dorazí domů, takže sem zvědavá ;-) no ale tak celkově furt špekuluju zda to o rok neodložim, poslední dobou mě ten můj fakt leze na nervy ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rose - no tak to věřím, ale ono to bude hlavně tim že jí nemáš v baráku :-D já mít tchýni o barák vedle tak je taky naprosto supr ženská a jsem si jista že by se tim naše vztahy hodně vylapšili :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Brum: Chapu to dobre, ze bydlis s tchanovcema v jednom baraku ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
rose - jo chápeš ;-)
Odpovědět
Brum: No tak to je jina ;-). Ja si nedovedu predstavit bydlet ani s nasima,natoz pak s tchanovcema,i kdyz jsou v pohode. Zijeme uz nejakej rok v zahranici, tak sme tu sami, samostatny a byl by to peknej sok bydlet s nekym jinym. I kdyz mozna to jednou bude realita, az budeme chtit stavet, tak budeme muset nekde bydlet..No mame byt nad moji babickou,je to v RD, 2 byty, ale babi je takova,ze do vseho mluvi a i kdyz mela podnajemnici, tak sledovala kazdy jeji krok, tak si to neumim moc dobre predstavit ;-). No uvidime. Tak to je super,ze ti prijdou saty,to s nima jeste musis ke svadlene,co?
Odpovědět
Profilova fotka
krásně jste se rozpovídaly baby:D bros: mě je taky 21 a né, že by mě jeho rodina nesnášela nebo já ji...ehm já ji pro jistotu ani neznám ;DDD tatínek Lukymu zemřel a maminku tedy znám a dobře - je to šíleně ukecaná ženská, co pořád něco řeší, ale je fajn, obětavá, ochotná s čímkoli pomůže...ale zbytek rodiny neznám a tak mám pocit, že na svatbě bude premiéra, takže to jen zvýší mou nervozitu...:( Jinak bros ty řeči proč se brát atp slýchám taky a už je mi to radši fuk...jsme šťastní a ať si říká, kdo chce co chce - jen mě ty blbý otázky vytáčej!!!:( maja, bou - vy jste teda dvojka - přímo šílený ďáblice ;DDD aspoň se vás rodiče brzo zbaví ;dDD a když jsme u těch miminek (btw: jak je Luci, jak to prožíváš? vše ok? poděl se s námi ;) ) - plánujete taky holky mimčo??? My zatím ne - chci dodělat školu, ale když přijde i během školy, tak bysme byli happy - často o mimi mluvíme...nejhůř by to nesli asi rodiče, kteří by si mysleli, že už jsme se asi nadobro zbláznili :DDD
Odpovědět
Craw: My taky hodne o miminku mluvime, pritel snad jeste vic, oba bysme moc chteli, no ale taky delam skolu, zrovna ted mam nelehky obdobi a doufam,ze to zvladnu a nebudu muset prodluzovat. Ja normalne pracuju, lidi,co se mnou studujou, to delaji 4-5 roky, ja to chci zvladnout normalne za 3, takze jeste rok a kousek. A kolik tobe jeste zbyva?A co studujes?
Odpovědět
holky, dnes by meli prijit konecne moje saty do prodejny za par hodin ji budeme volat esi dorazily, tak se bojim , ze se zase bude vymlouvat jak posledni tri mesice :-| jak ja uz to chci mit z krku, no nic kdyz ste u tech skol, pomazu pekne do knihovny, taky toho mam nad hlavu a nic moc nedelam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Craw, no u nás si taky všichni myslí, že sme se asi úplně zbláznili, i když to mimi fakt nebylo plánovaný.. :-N Už je mi kupodivu dobře, musím teda často jíst, ale je to dobrý, až si říkám, jestli je všechno v pořádku, když netrpím nevolnostma.. =-) mi hrabe, co? :-D Ale já to měla jako vy, hezky sem si to naplánovala, jak příští rok budu končit školu, začneme se snažit na miminku a pak jak to všechno hezky zvládnu jako koncipientka a ono je vše najednou jinak.. :-N Boun, teď jdeš do knihovny? Ty seš ale pilná studentka! ;-)
Odpovědět
Luci: tak nejdriv svatba, pak mimco a pak skoncis skolu ;-). A jak se tesi na miminko tvuj pritel?
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, ten se těší jak malej, jak bude vozit kočárek a tak.. :-D Ale sem zvědavá, jak bude přebalovat a jestli bude tak nadšenej, když bude celou noc brečet.. :-D Ale tak snad budeme mít hodný miminko! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci: přesně - člověk míní, pánBůh mění ;D...já si myslím, že budete šťastní jako blechy až vám to malé bude zpestřovat život a přeci jenom věřím, že škola se dá i s dítětem - kor když ti chybí už jen kousek do cíle! zajistíš si individuální plán a v pohodě:) A jak se to stalo? zapomenutá pilulka? znáte metodu PPR? tu praktikuju já...;D boun: takhle pozdě knihovna? no fůůůj - teď už se přece jen odpočívá ;DDD rose: Teď budu končit druhák - takže abych měla Bc. tak ještě 1rok;)
Odpovědět
Profilova fotka
Craw, PPR? =-) HA sem nebrala, prostě jsme spoléhali na šikovnost přítele, skoro 2 roky to vycházelo, ale ani teď nevíme, kdy se to povedlo.. :-N To víš, že už teď se těšíme, i když mi to pořád nedochází, že fakt budeme mít miminko.. :-o v pondělí jdu na kontrolu, tak doufám, že dostanu těhu průkajdu a třeba mi to už dojde.. :-D
Odpovědět
Lucko: Tak to je fajn, to vam moc preju :-). Budes krasna mlada maminka ;-). Ty jo ja uz bych taky chtela, pritel o mimcu mluvi porad castejs..A chteli byste chlapecka nebo holcicku? Craw: Ja taky budu koncit druhak, takze taky jeste rok, uf to se mi ulevi, uz toho mam plny zuby, vic me to bavi v praci, no ale uz to snad nejak dotahnu do konce.
Odpovědět
Lucko: Ty ses teda cislo,jen pockej, az ti zacne rust brisko, ono ti to dojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, zatím mi roste jen špek.. :-D ale na bříško se těším, jen mi asi málokdo bude věřit, že jsem těhu, si budou myslet, že jsem jen tlusťoch.. :-D Chceme holčičku, já s tím tak trošku počítám, ale hlavně aby bylo zdravý, zvládnu i kluka.. ;-) Kolik ti vlastně je a kolik je příteli?
Odpovědět
Lucko: Jakej spek??na fotkach vypadas krasne hubene ;-) No mne je 24 a pritelovi je 32 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, mýmu je 26 a už mu ty biologický hodiny nějakou dobu tikají, tak to je jasný, že by taky chtěl mímo.. ;-) Já měla takovej mateřskej záchvat skoro před 2 rokama, teď mě to zas opustilo, ale když to tak mělo být.. ;-) Malej špíček tam je, někdy to vypadá jako miminko, ale spíš je to ten špíček.. :-D
Odpovědět
Luc: No pritelovo tikaji tak rok a mne tak nejak poslednich pul roku, predtim sem jeste nebyla pripravena.. Tedko vim,ze uz bych chtela.A v jakym ses mesici?Uz v druhym? A nechate si pak zjistit, jaky bude mit miminko pohlavi?Na to je jeste asi brzy, to se myslim da zjistit nekdy v 5.mesici ;-) Ja bych chtela taky holcicku a pritel by chtel kluka, ale v podstate je mi to jedno ;-)
Odpovědět
jeee holky miminka, to si jeste par let pockam, ale taky nas to sem tam chytne. Luci uz vymyslite jmena ? to my zacli uz ted pac se nemuzem na nicem zhodnout , jedno holcici jsme nasli... :-D :-D to vite aspon neco resit musime kdyz mame rodicovsky zachvat :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?