Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bros. on to taky neni zámek ale rozhledna :-D a platí se za to, že to máš mimo obřadní sín, to bysme platili stejně i kdybych to chtěla třeba u nás na zahradě :-D jinak co vim tak za na hradě Seeberg, kde jsou často svatby se platí asi 3000 a když to chceš i s rytířema tak asi o litr víc, ale zas je to jen některý datumy a je to tam jak na běžícím páse :-N jinak z bot mám obavu už ted´, v podpatkách neumim chodit a to mám malej a stejně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maja: faakt?? jééé tak to bych chtěla taky:)) kámoška to měla a bylo to super..moc se mi to líbilo:) a na jaký koncert se chystáš? jo tak to nacvičuj:) ale jsou krásný ;-) taky nic moc levnýho.. ti si musí vydělávat... brum: já to ale myslela tak, že všude, kde jsou svatby na zámku chtějí docela dardy...NEmyslela jsem vaší rozhlednu ;-) ale všeobecně... jasný no, kam ti přijde oddávající tak stejně zaplatíš 1000Kč:) si nevybereš.:) no tak proto musíš cvičit chození na podpatku.. já ještě nemám ani boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros, no jo, to jsme slyseli a bylo jasno... :-D chystam se na svuj absolventskej koncert :-N bozinku, to bude trapas :-D taky jsem doufala, ze sezenu do tisicovky...no ale to bych si nesmela vymyslet takovouhle barvu, ze... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros: no já boty už mám ale jako nevim jak to budu trénovat, asi taky budu muset začít lítat po bytě :-D :-D jinak sem si koupila ještě bílý něco jako balerinky na přezutí - měla je včera venku a ted´mám celý odřený nohy, au au, jak já to ještě vymyslim s těma lodičkama abych nedopadla stejně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brum, ja jsem na nich vcera vesela pradlo a malem jsem se zabila, takze nechci videt neco jako chozeni :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maja: tak jestli to jsou ty co máš v albu, tak tam je opravdu velkej podpatek a v tom bych se zabila :-N :-D já mám přece jen o něco menší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum, jj to jsou moje boticky...11,5 cm podpatek :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maja: no tak to abys je nosila pořád, at´si zvykneš ;-) jinak přeju všem hezkej den, já pro dnešek končim, v 11 musim na byt s klientem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum, tak preju pekny den, at prace rychle utece..
Odpovědět
Profilova fotka
maja: dík - ale pořád je jí málo, chtělo by to víc ;-) jinak my tu máme další skoro letní den :-)
Odpovědět
ahoj holky spisovatelky, hned takle z rana :-D bros: my mame cirkevni snatek na zamku, tak jsem nechteli uplne neco vylozene kostelniho. Jmenuje se to perfect friend od hanny atkins , to ja bych rvala jen to zacne :-D mekota hadra, musim si dat pred obradem panaka abych to ustala, to pak zas ze me bude pekne tahnout, no neco za neco, ze. fin: divala ses na rainbow shoes? delaji primo nevestovsky ve vsech barvach a stylech casto se daji sehnat i na ebay.co.uk, ja jedny uz mam ale nakonec asi stejne zkoncim u mych balerin z new looku za 210 Kc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja padim do skoly a odpoledne jsem tuuu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky nás obřad vyjde taky na 4000 a matrika 1000 je to děs ale chci zámek než zdarma obřadní síň teda my to budeme mít v růžový zahradě tak jen doufám že když už je tak krásně teď že to v červenci nebude odkvetlý fin už se tešíme na fotečky a s botama jsem měla taky problém a nakonec jsem sehnala skoro ty co jsem chtěla a podpatek máj asi 5,5 cm a nevím nevím jak to ustojím :-D na podpatky nejsem zvyklá vůbec (jsou v albu)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:) a ta 1000ovka na matrice se platí i když mám církevní obřad v kostele? To asi ne, že? Už brzo na matriku zajdeme pro papíry - můžou se vyplnit doma nebo musíte na místě? Já podpatky taky nenosím, ale na mauritním plese jsem to v pohodě zvládla se 7mi cm a měla jsem je i na zkoušce šatů - sedělo to perfecto, takže si musím koupit botky se stejně vysokým podpatkem, abych šaty netahala po zemi...;) Oblek: Máte někdo zkušenost s OP Prostějov??? Ceny? Kvalita? Výběr?
Odpovědět
craw: neplati, tam to zalezi na domluve s oddavajicim, jinak my vyplnili co jsme mohli uz na matrice aby sme se stim nemuseli tahat, a to co jsme nevedeli sme museli vzit dom a poslat postou. Takze asi by to nemel byt problem to udelat doma vsechno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
díky boun za odpověď ;D jak pokračují přípravy? Já si právě zamluvila u jedné nevěsty tady z brms svatební paraple - krajkové v barvě Ivory-smetanová. Je překrásné!!!a já se tak bála, že neseženu...dala jsem si tady inzoš a za 3minuty mi přišla nabídka ;)
Odpovědět
jeee to je super :-D ja se ted snazim sprtat na patecni zkousku, takze hned potom vytisknu a pujdu poslat oznameni, uspesne jsem do toho zapojila celou rodinu tak mi to pekne vymysleli. Jinak nic moc ted vymyslim jestli budu delat extra vyzdobu salu na zamku kde budeme mit obrad a ladime preklad a rozvrh obradu
Odpovědět
Profilova fotka
Já zase už konečně musím nějak vymyslet hudbu...:( tento pátek bych chtěla zajít do hudební školy v mém rodném městě, páč jsem tam 11let chodila a splašit tam nějaké umělce, kteří mi budou hrát, zpívat či něco...ale bojím bojím - prázdniny, lidi plánují dovolené...:)ale tak snad to dopadne... A ty boun (jak se vlastně jmenuješ? ;D) s Leaem (nebo jak se to píše ;DDD) chodíte na nějakou přípravu na manželství, když jste věřící? My měli 3 setkání s knězem a ted budou ještě min.3 s manželi ...
Odpovědět
boucig jak koukam stejny vkus :-N do New looku taky rada nakoupuji a vyhlidla jsem si tam taky balerinky ale u tech jeste uvidim.Na rainbow shoes jsem se koukala a docela me zaujaly dokonce jsem na veletrhu byla prekvapena jak kvalitni jsou asi do nich pujdu ale nemuzu se rozhodnout,jsou docela drahe ale rikam si kdyz uz nemit vlastni saty alespon boticky. No jeste uvidim :-) ale koukam i na jine Jinak moc diky lenkous No to mi povidej podpadky je je ale co me prekvapilo,jak jsem zkousela saty mela jsem nejake botky a na dost vysokem podpadku a proste ty saty te nuti stat rovne a i na podpadcich jsem to zvladala dobre nicmene si chci botky koupit uz ted at je rozchodim a roztancim pri treninku :-x x-)
Odpovědět
tak hotovo http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
týjo - krása ;) - hele to peří a kloboučky jako nosej nevěsty,??? to je divný, ne? jinak jako pěkný, ale na nevěstu zvláštní... :-N
Odpovědět
fin: jsou super, ja taky koukala , jak jsou promakany , vypolstrovany. ja je koupila uplne novy z ebay za polovinu a meli velkej vyber !!!! craw: petra, no leaho rodice vedli pripravku u nich v kostele tak nas napakovali knizkama a vikar kterej nas oddava s nama byl pres 5 hodin a jeste nas napakoval dalsima vecma, takze vicemene je to samopriprava, vsichni cekaji , ze kdyz delame oba teologii tak si s tim poradime :-N jeste jdem pristi tyden za mym pastorem tak jsem zvedava co ten bude chtit podniknout... no snazime se tim projit, ale vzdycky nam to zabere tolik casu , ze vetsinou udelame pulku jednoho "setkani"za vecer tak se nam to tahne.
Odpovědět
craw: to je pro svatebcany a hlavne pro matky zenicha a nevesty, ale v pondeli jsme byli na svatbe a ja sem nic nevidela pres ty klobouky tech svatebcanu :-D tady chodej lidi hodne nacancani :-D
Odpovědět
fin: mi jsme byli taky v zari s budouci tchynou a svagrovou , tak sme se lehce picly a presladily u fontan!!! je to supec , ze? Ja jsem se zamilovala do svych satu na veletrhu , no mohla bych na ne chodit kazdej tyden :-D
Odpovědět
boun jj veletrhy jsou fajn a pekne naladi! A na ebay jsi je koupila kde?UK?
Odpovědět
ebay.co.uk ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si hned říkala, že je to divný s těma kloboukama;D No jo, u nás to není zvykem, ale decentní kloboučky především na ženách středního věku se mi moc líbí, ale už vidím, jak by na člověka koukali, kdyby si to oblékl tady v čr ;DDDjiný kraj jiný mrav...:)
Odpovědět
fin ty dortíky jsou krásný mňami mňam
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu... :-D teda, takovy veletrhy bych si nechala taky libit...ne jak tady, 1000 prstynku, ktery uz stejne mame a jinak nic, nic a nic :-p jdu se namazat samoopalovakem, tak drzte palce at nejsu jeden velkej flek :-N
Odpovědět
maja: nezapomen to vzit napred normalnim kremem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?