Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bro: jsou snad v albu, vecer je vyfotim a pridam.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luuca: kytku neporadim, ale rekla bych ze se pouzivaji jak umely tak zivy, zalezi na tve predstave.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no budu muset něco vymyslet a sehnat
Odpovědět
Profilova fotka
bros: nekoukej na to co kdo říká a udělej si to podle sebe ;-) holky doufám, že nemáte moc zmalovaný zadky :-D :-D my si velikonoce užili, k nám přišel jen manžel mý kamarádky se synem a nějaký kluci co šli okolo - chudáci se ptali zda mě můžou vyšupat, tak sem sem řekla že jo a něž jsem stihla dojít pro mísu s vejcema a čokoládou, tak jeden frnkl a ty ostatní byli jak vyoraný myšky :-D moji kluci byli taky koledovat a přinesli celej košík a mužskej byl trošku lízlej a chudák hned usnul - šel na šupačku hned z noční :-) co se týče svatby tak máme písen na obřad, včera jsme se shodli že Dívám se dívám -Hapka, Bílá bude dokonalá, k tomu hodim asi černockou-už nejsoem volná pak ještě něco na gratulace a je to ;-) a dneska sme vyplnovali nějaký papíry, kde sem musela házet svůj podpis a ten můj na mě, jestli prej už trénuju novej podpis :-D :-D :-D
Odpovědět
maja tak jo bridesmaids-apreloz si to jak chces :-D bro: jo jo nechali jsme jim usit stejny saty,obe jsou nadseny protoze budou jak barbiny :-D :-D :-D , jinak ladime tak dost divoce,nechtelajsemjen jednu barvu ale nakonec se to trochu vymklo kontrole :-N holky jsou svetlunce ruzovy ,zenich je kvetovanej s ruzovou kravatou, svedek v cervene sukni,tatove asi jen v bile a brasi v bilo mozna ruzove a kytky budu mit urcite ja obe holky a mamkam necham udelat jen naramky a vsechno ze stejnych kvitek jen asi jinak barevne. Podleme na tom tak nezalezi, hlavne ze tobe se to bude libit a budes spokojena. My budememit ruze a taky mi prijde divny to zbytecne prekombinovavat.....
Odpovědět
Profilova fotka
brum, nechci stourat, ale myslim, ze tech pisnicek mate docela malo :-) nam rekli na hudbu myslim: nastup min. 5-6 minut hudby příchod oddavajiciho min.2-3 minuty hudby proslov (skladba beze slov) 5-6 minut hudby prstýnky 4 minuty hudby proslov a gratulace oddavajiciho asi 4 min. tiche hudby gratulace hostu 10 minut hudby odchod ze svat. sine 4 minuty hudby
Odpovědět
brum: ja trenovala minulej tyden, jako v prvni tride :-D
Odpovědět
majo:my taky mame jednu na prichod ale je dlouha, oddavajici vejde este nez hudba zacne,pak jen na podpis , to bysme chteli zivou :-D a jednu na odchod....dobre mozna 2,to se gratuluje jeste v na miste?
Odpovědět
Profilova fotka
bou: jo vetsinou se na tebe sesypou hosti a gratulujou jeste tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no bude to ještě zajímavé..
Odpovědět
Profilova fotka
luuca: kamarádka měla umělou a ta měla magnet, který se lehce dal na kapotu auta:) ale jinak živou - ale ta je celkem drahá..:( ale viděla jsem NÁDHERNÝ..uvažujeme taky o tom si jí nechat uvázat..:) bou: páni, to je teda paleta:) no co, aspoň je to krásně pestré:)) já chci taky růže..ta kytí se mi líbí prostě nejvíce..:) ale co bych nechtěla ani zadarmo je KALA! brum: tak koukám, že u vás Velikonoce fajn:) to je dobře:) a vy už jste byli na úřadu zaplatit zálohu na termín?? nás to čeká zítra..:) se těšíím..hlavně půjdeme i na prohlídku zámku a řeknou nám vše potřebné, tak jsem na to zvědavá..:) s tou hudbou: holky nemáte jí nějak moc?? já co byla na svatbě kámošce, tak měla taky jenom 3..?? tak teď už jsem teda mimo:) a tu "nejsem volná" měli naši známí a moc si to pochvalovali ;-)
Odpovědět
bros: ono to asi zalezi aji na zvyklostech toho zamku a na co jsou oddavajici zvykli,mi nebudeme mit vic jak tri nebo mozna dame na odchod dve po sobe kdyby se to nahodou protahlo, ale to nam taky bude bohate stacit. jinak se uklidnuju ,ze je to letni svatba a aspon to nebu vsechno kracovite sladeny :-N opravdu jen utecha, a to jeste mame modrej dort k tomu, pac do toto muj mily nastavajici neustale keca, ma na svedomi i toho cervenyho svedka, to je tak kdyz se ten muj chlap do neceho pusti......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bou, ale neni u toho sladkej? :-D ja bych Martinovi taky odpustila aj fialovozelenou kravatu, kdyby na ni trval (nastesti ne :-D )
Odpovědět
maja :no primo k sezrani 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
bou: vidis :-D :-D :-D :-D :-D :-D nahodou ja mam Leaho moooooc rada, protoze bez neho bych se asi vdavala nahata :-D :-D :-D
Odpovědět
no zato u me to nevypada,ze by ho moje saty moc stesovali, jedenact tydnu do svatby saty v nedohlednu. tak nakonec pujdu ja v povlaku na zidle 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, dobre se bavim :-D ja ti sezenu nejakej se slevou, chces? :-D :-D :-D nebo nenecham zuzit ty moje saty a muzes si je pujcit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
hahaha a na zadek a prsa vystrihnou diry co?
Odpovědět
Profilova fotka
no na prsa asi jo, ale zadek by se ti vesel :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou: asi máš pravdu, že to má každý zámek jinak..:) uvidím zítra, co řeknou nám..ale toto je jediná věc na který se s Marťou nemůžeme shodnout.. :-( na kterou písničku půjdeme.. jinak je roztomilý, že se tvůj milý angažuje takhle:) sim tě, nepůjdeš v žádným vaku..určo přijdou co nevidět..
Odpovědět
Profilova fotka
bros, tak at vam myslivci zatroubi "lovu zdar" :-D :-D :-D
Odpovědět
bros: je to ten zamek co mas v albu x-) ? my taky hledali mesice a nemohli jsme se shodnout a nakonec jsme na ni uplne nahodou narazili a ani sme nemuseli nic rikat a vedeli jsme ze je vybrano x-) neboj ono na neco jeste narazite, hledate ceskou?
Odpovědět
Ahojky teda holky vy jste tady toho zase napsali co se týká zvyků tak my jsme asi klasici rozbíjet talíř, papat z jednoho talíře, první tanec jen únos nevěsty néééééééé , myrta taky bude maja: botičky jsou úžasné podpatek je supr, ale já bych si zlomila nohy jen bych si je vyzkoušela :-D :-D :-D
Odpovědět
leni: proto si je ani radsi nezkousela :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bros: jakou zálohu na termín? po nás chtěli jen 1000 kč za to že to nebude v oddací síni a musíme ještě podepsat zvlášt´žádost na místo, jinak nic a ten mi neuteče - pan místostarosta co nás bude oddávat je náš soused a kamarád, takže bude sranda :-D , jinak s tou hudbou jste mě ted´dostali, já si řikala že 3 mje akorát, jak sem tu už několikrát četla že je stejně za 10 minut po všem (obřad) ;-) :-D
Odpovědět
boun :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky vsem! Tak jsem v nedeli byla na svatebnim veletrhu v Irsku na prekrasnem hrade a reknu Vam to byl zazitek!Pritel ani nechtel odejit :-D Rozhodne mam neco malo fotecek a hodim je do albicka asi dnes odpoledne ci vecer. TAky jsem vcera zhanela nejake vecicky na svatbu a koupila :-) Krasne puncochy a zenich si vyhlidnul a koupil uzasnou vestu a vazanku. S botama je mensi problem.Ciste bile tu nejdou sehnat a jen proto,ze sampano jsou moderni a nevesty uz nechteji bile ach jo ale je se nedam a sezenu ;-) a i u zenicha sehnat spravnou barvu jeje
Odpovědět
já zas měla problém že všude měli jen bílé, ale nakonec jsem uspěla a mam krásný a nijak drahý..a ode dneška přesně 100 dní do dne D :-D už abych začla fakt hubnout nebo se do těch šatů nevejdu...taky se tak těšíte? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: troubit budou určitě:) jsem navrhovala, že na troubení půjde Martin a mě zahrajou něco na klávesy:) přece jen nejsem myslivec, ale zase budu paní hajná ;-) jinak botky mazec, já bych v nich neušla ani krok.. ty jsi zvyklá na takový podpatek?:) nebo budeš trénovat?:)) bou: jj to je ten zámek.. z tý kaple jsem teda paf 8-) a co to bude, teda zda si to tady už nepsala? :-D no já bych ráda Only time od Enyi - ta je úžo:) a slyšela jsem to hrát na piano a vyrazilo mi to dech.. taky se mi líbí Pachabello - Canon D, ale to mi Martin okamžitě zatrhl:) že nebude někde poskakovat :-D chlap, no..neslyší tu romantiku.. brum: zálohu za tu kapli - chtějí to i s poplatkem za úřad 3600,-Kč (teda doufám) :) jen 1000,-Kč jo? to je celkem levný teda.. no ale tyhle poplatky jsou normál za zámky.. taky jsem včera četla, že na Červený Lhotě chtějí 4500,-Kč a tam ty holky psaly, že to je fakt 10min a že to je jak na běžícím pásu..že nic moc..:( ale místo krásný,no.. s tou hudbou jsem taky koukala...:) fin: s těma botama plně chápu.. my taky lítali celou sobotu a nakonec je sehnali v Deichmannu..:) a jak říkáš, ve světě chtějí šampaň a ne bílou..:/
Odpovědět
Profilova fotka
bros: pachelbela mame my :-D a platili jsme 5000 za zamek a 1000 matriku.. a na podpatek zvykla nejsu vubec, tak budou mit boticky zitra premieru na koncerte a pak v nich budu litat po byte :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?