Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bou: no tak musime uznat, ze prece jenom vypadas jak mamina asi vic nez ja :-D
Odpovědět
sprostaku vychrtlej ]-( aspon nechrastim kostma kdyz se pohnu :-D :-D :-D hele zrovna si prekladam obrad a jak vis ja byt velky cestin , muzu ti to potom preposlat, hlavne na chyby? :-N
Odpovědět
Ty saticky jsme dnes zabalila, tak je asi zitra pujdem poslat , esi se k tomu dokopem. Bude ti trvat dve hodiny to otevrit pac sme na to vyplitvali celou izolepu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
posli to na mail, ju? jeee a na saticky se tesiiiim :-D :-D :-D
Odpovědět
Vcera jsme zacali pracovat na svatebnich novinach a je to fajn zabava ale rozhodne i dost prace a premysleni :-) Prvni strana(kdyz ji chcete mit originalni)da docela zabrat ale rozhodne si myslim,ze to bude mit na svatbe uspech. Vrele doporucuji!
Odpovědět
krásné raníčko já jsem taky přemýšlela o novinách i by mě to bavilo, ale ocenili by to jen rodiče jinak asi ne a přemýšlím že bych je udělala jen pro ně :-D :-D holky já řeším úplně něco jiného jaký budete mít punčochy bílé nebo hnědé já vůbec nevím bílé se mi moc nelíbí a hnědé vypadaj divně tak fakt nevím a jakou máte zkušenost se samodržkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) lenkous, ja nebudu mit zadny, na co v lete?a mam otevreny boticky, tak by to aj vypadalo blbe.. :-D
Odpovědět
majo tak k otevřeným botičkám to jde, ale já mám zavřený a nějaké punčochy asi budu muset mít :-( nejradši bych taky neměla žádný, ale budu se muset rozhodnout
Odpovědět
Profilova fotka
majatob: jé ty musí být krásný..máš foto?? no já si zkoušela k těm šatům taky závoj a dala mi jeden kratší a jeden delší a docela jsem na sebe zírala..ale vůbec nevim, no...:( crawler: můžu ti jí poslat do IP? já je měla v albu, ale pak jsem smazala, protože jsem snoubenci ukazovala naše album :-D já jsem strašně nerozhodný člověk, fakt nevím.. a jelikož jsem byla na vybíraní sama - kámoška se na mě hnusně vykašlala, tak jsem ani neměla rádce..:( tak proto se ptám tady vás.. víc hlav ví:)) a to máš teda výběr... ty dva závoje se mi taky líbí... a ty šperky jsi si koupila někde, nebo přes net?? ptám se, protože jsem včera koukala na e-shop a tam mají bižu hodně atd. tak vůbec nevííím...:(
Odpovědět
Profilova fotka
bou: jak říkáš - klasika... jenže já fakt nevím, co je nej.. jedna kámo říká, že je hezký mít nějak vyčesaný vlasy a do vlasů nějaký korálky či tak.. další, že závoj a korunku... by jsem se z toho... :-D a nejhorší je, že jsem vždycky měla představu jinou a teď už sama nevím, co:)) a ozdobný hřeben je dobrá volba - obzvlášť, když nechceš korunku ani závoj...a máš ty šaty někde?? v albu máš nějaký, ale to nejsou ony, nebo jo??
Odpovědět
Profilova fotka
boun, maja: no tak sestřičky nehádejte se :-D :-D holky mě zrovna přišla krásná figurka na dort x-) - přesně taková co mám v albu na dortě, kterej chci nechat udělat (je v albu) - tímto ještě jednou děkuji silente lenkous - já taky budu mít uzavřený boty - nejdřív klasický lodičky a pak se asi přezuju do balerínek a určitě bez punčoch, možná si vezmu jen takový ty malý silonový ponožky do těch lodiček, abych neměla moc sedřený nohy. I tak mám strach, že se v těch šatech upeču a ještě si brát punčochy, tak je po mě ;-) :-D no o závoji taky přemýšlím, ale ty mý šaty moc princeznovský nejsou, tak asi jen nějakou čelenku nebo korunku do vlasů - jen ještě přemejšlim že změnim bižuterii - mámka má krásnej tmavě červenej náhrdelník a já ty šaty nechala šít v bordo - tak k tomu nechám udělat u té mé známé zlatnice náušničky a asi i náramek na ruku a bude to supr a k těm šatům se to asi bude i víc hodit :-) no celkově si v tom buzdu muset udělat nějakej pořádek, co mám co nemám, nějak to sesumírovat dohromady a jen předat mužskýmu ke schválení ;-) :-D máme tu krásný počasí, který na něj příznivě působí, takže už se smiřil s tim, že už prostě neuteče :-D :-D :-D jen aby pak v červenci nebylo hnusně :-| , když ted´se šplhaj teploty k dvacítce
Odpovědět
když mě každý říká že aspoň na tu chvilku punčochy snesu ať je teplo nabo ne že když mám zavřený boty tak je prostě musím mít a když bych zvedla šaty a měla tam ty ponožky by asi moc hezky nevypadalo. jinak počasí doufám že bude pěkné snad nebudou letní bouřky :-D :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
len: já mám na mysli, vyloženě jen takový nazouvací silonový bílý t´apky, ono to v lodičkách vůbec vidět není ;-) já mám z počasí docela obavy ono tady u nás většinou je krásný jaro a podzim - nádherný tu bejvaj babí léta a z toho července mám docela obavy, no uvidíme, spíš mi ted´štve že vyhořela ta restauračka u rozhledny a musíme něco najít a bude se muset přejíždět, takhle to mohlo bejt na jednom místě,. navíc i když už měla bejt od března Rozhledna otevřená, tak je pořád pro veřejnost zavřená, takže já si ani nemůžu jít zkusit jestli se tam v těch šatech vejdu :-D a jak to tam narafičíme se stolkem, kterej mi vyrobí synovec.
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka, fotku ceho? satu? ted trochu nevim o co go..:-N brum, to neni hadani...jen laskujem :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, majatob a bouncig jsou segry :-) ? Tak ja boty jeste nemam, vyberu je snad v kvetnu v Cechach. A zavoj budu mit, ale nejsem si jeste jista, mam totiz vlnity vlasy, tak z tech se da udelat hezky uces treba s bilyma kytickama a se zavojem by to bylo preplacany. No vyzkousime to v kvetnu u kadernice ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: já osobně bubu mít asi hnědý..bílý jsou sice takový klasický, ale ta hnědá je přirozená...můj názor.. já teda boty ještě nemám, ale už vybraný ve studiu - nechci je kupovat, já stejně na podpatku moc neumim chodit a zlomit nohu v nějaký kramflekách si teda nechci:)) ale silonky bych volila hnědý a samodržící.. typický punčochy ne - to v tom vedru by to nebylo asi nej... Brum: s tím počasím - nesmíš si to takhle říkat..co se má stát, to se stane.. Důležitý je, že sníh padat nebude a určo bude hezky:) neboooj:)
Odpovědět
Profilova fotka
bros: tak tady u nás by klidně moh padat i sníh :-D :-D i když v červenci ještě nepadal ale už se stalo že napad v půlce května, jsme skoro na horách - nějakejch 700-800 m, navíc u nás je vždycky úplně jiný počasí než celkově v čechách - taky proto když chci vědět přesný počasí tak se mrknu radši na němce ;-) ale já už jsem se odnaučila cokoliv nějak přehnaně řešit, zbytečně se stresovat a na něco těšit, jelikož pak jsem akorát zklamaná :-| co se má stát to se stane - a hotovo aspon jsem pak příjemně překvapena, občas to neřešim až tak, že mi ten můj vyčítá že mám všechno na háku :-D :-D :-D rose: no jestli sem to dobře pochopila za tu dobu co se tu pohybuju tak ano :-) a jestli ne tak se omlouvám za fopa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum pochopila spravne, Bou je ma starsi sestra, co se vdava tri tydny prede mnou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dneska mi prisla spodnicka a vubec pod saty nepasuje :-( tak ted nevim, jestli z ni vykuchat jeden dva kruhy nebo ju prodat a objednat jinou :-( :-( a ja se na ni tak tesila
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka: prihodila jsem do alba moje saticky aj se zavojem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: teda koukala jsem na šatičky a fakt jsou nádherný i se závojem, opravdu seš jak princezna x-)
Odpovědět
Profilova fotka
brum, diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: tobě to fakt sluší, pro mě by to nebylo, já bych měla strach že mi na ten závoj někdo šlápne a jak by tohle viděl můj malej, tak by se chtěl na tý vlečce vozit :-D :-D :-D jinak holky já se pro dnesšek loučim, jdu vařit oběd a pak vyrazíme ven, zatim ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maja: tak to nemá chybu... moc Ti to slušíííííííííí!! Fakt krásný..ten závoj je úžo ;-) no ale zase ty máš čistě bílý šaty a nemáš v tom nic barevného - to je asi taky něco jinýho než u mě.. Já mám JEMNĚ růžový,modrý a zlatý výšivky po tom lemu.. asi to je divný, ale ten závoj k tobě fakt jde, ale nedovedu si ho představit na mě:) a s tou spodničkou to je mi líto :/ ale určo najdeš dobrý řešení.. asi bych to být tebou nekuchala, ale zase nevím jak vypadá atd..
Odpovědět
teda maja fakt krásnýýýýýýýýýý - nádherná nevěsta šatičky i závoj v celku no jedním slovem úžas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, ja se tady uplne cervenam... :-D dik holky, ona to byla laska na prvni pohled, tak snad se budu libi aj Martinkovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to znám ;-) já to mám s těma svýma stejný:) a taky mám Martínka:)
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka, koukala jsem ze mate mysliveckou svatbu :-D :-D :-D od Martina je taky cela rodina myslivecka (on jenom troubi na honech :-) ), takze na veceri bude srnci gulas :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak kde je ta Lucka???? Jsem zvědavá na potvrzení!!!!!!!! ;-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ale bohužel Martin nebude mít zelenou košili, jak jsme původně uvažovali...:( naše plány změnily moje šaty:( :) ale srnčí guláš miluju:) fakt je to mňamka, ale musí se to fakt umět:)) fakt taky máš myslivce? jéé:) a chodíš na naháňky?? a nechodil náhodou do Šluknova na lesárnu?? cascie: tak asi to někde rozdejchává:))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?