Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Cascia, děkuju! x-) Tak na kamarádce teda nebylo poznat ani trošku, že by měla mimi v břiše, já jen budu muset najít jiný šaty.. :-N ale taky věřím, že nějaký najdu nebo je přesvědčím, aby mi na ty, co bych chtěla přidělali šněrování. Fin, to sou teda pěkný zloději, mně dneska poslal z restaurace taky konečně návrh a oběd pro 37 lidí a raut pro 50 lidí by měl být celkem cca 35000, bez pití a jídla bude fakt spousta, takže to je pěkně zkroť! ]-( Craw, děkuju, já si taky myslím, že to zvládneme, ale zase mám nervy z mamči, jak jí to oznámit a jestli mě pak nevydědí.. :-N Už se nemůžu dočkat středy, co mi řekne doktor.. :-) Jinak my tu dneska máme úplný léto, sem byla asi 4 hodiny s kamarádkou a psem venku, tak sem vyřízená, ona má taky dítko, tak sem trénovala s kočárkem.. :-D je fakt nádherně, doufám, že už jiný počasí nebude! x-)
Odpovědět
Ahojky neco uz je v ALBICKU! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luci, jeste negratuluju, ale moc bych ti to prala. Vsechno se da zvladnout a mimi je to nejkrasnejsi. Ja jsem otehotnela ve 20 (planovane) a za 14 dni uz bude mit broucek rok :-) Skola se da zvladnout aj s briskem a miminkem, ja delam dve a zatim jsem nemela zadnej zasadni problem...no a na pristi rok planujeme druhy, tak snad se brzo po svatbe zadari :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, dík, já taky pořád říkám, že to ještě není jistý, ale všichni říkaj, že 3 testy by už nekecaly.. :-N To tě obdivuju, že zvládáš 2 školy, já mám ve škole skoro celej rok klid, ale zkouškový je pak hodně náročný, teď to vlastěn bude úplně nejhorší, ale mimi by bylo malý, tak snad to půjde.. ;-) Brouček už je pěknej rošťák, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci, no to teda jo, dneska jsme byli na kolotocich, tak se vyradil, musel ozkouset behem jizdy vsechny auticka :-D ja uz letos v jedne skole nastesti koncim, byvam obcas pekne utahana, ale stoji to za to :-) co delas za skolu? asi uz jsi to tu nekde psala, ale ja su hlava derava :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, dělám práva, ještě mi chybí rok a kousek a ještě nějaký zkoušky z předchozích let, takže to te%d bude hodně náročný.. no a já místo učení tady zase vykecávám.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a jooo, uz vim, ty ses ta pravnicka :-D :-D :-D ach jo, skleroza utoci... :-N :-N :-N taky bych se mela jit ucit a nechce se mi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majo, to je dobrý, skleroza mě někdy taky zaskočí.. :-D sem myslelaa, že s dneska k učení už dokopu, ale radši sem byla venku.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme rano vyrazili na nakupy, podivat se Tobikovi po darku k narozeninkam a odpoledne byli kluci bruslit a ja jsem drepela doma, protoze jsem byla protivna, ze nemam co na sebe, tak me tu nechali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majo, já taky chtěla na brusle, ale přítel mi to zakázal.. =-) To máš blbý, že už budeš jen dřepět doma.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale tak snad me priste zase vezmou sebou :-D :-D :-D kdyz teda vyhrabu ze skrine neco vhodnyho (abych si nevypalila raminka, rukavy apod...) :-N jo jo, luci, ty ted tak maximalne plavat a chodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majo, to sem teda dopadla.. :-x ale plavání mám taky ráda.. :-D Budeš teda muset jít nahá, aby sis nic nevypálila! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo to mi Martin taky navrhoval... :-D
Odpovědět
Ahojky fin: úplně jsem dostala chuť na koláčky my budeme s mamčou v pátek péct zkušební jen z 1 kila aby jsme věděli kolik jich bude a pak se dohodnem zkolika kil to bude už se těším a dneska jsem si konečně koupila botičky hurááááááá a sehnala jsem i nárámek přesně jako budu mít čelenku :-) :-) :-) a fin ukážeš nám šatičky ? ;-)
Odpovědět
Ahoj, jsem další nevěsta a datum mé svatby je 18.7.2009
Odpovědět
Ahojky vítej mezi námi a jak probíhají přípravy :-) koukám tvůj první příspěvěk
Odpovědět
seif ahoj vitej ;-) TAk povidej co uz mas hotove! lenkous hojky to vis ze ukazu ale postupuji postupne! :-) JInak kolacky byli vynikajici! Zvazujeme jestli jich nevezmeme vice :-D :-D Takydocela tapu v tom,kolik kil cukrovi...se me stale ptaji ale nemam poneti...nejaka rada?
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky a máme po krásnym počasí, nějak se nám to kaboní a nejen venku, ale i s přípravama - ženich jaksi postrádá vůbec nějaké nadšení pro svatbu až mám sto chutí se na všechno vykašlat :-p fin: no to chce vymyslet podle počtu lidí jinak také vítám nově příchozí, čím nás bude víc, nebudeme se bát vlka, nic :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky hlásím se do klubu mam svatbu 17.7. :-)
Odpovědět
ahoj holky taky vas vitam do klubu:) vcera v noci jsme se zase vratili a uz mi to slunicko chybi.... Vsecho se nam pekne podarilo zaridit, sice jak fin , porad nam jeste par drobnosti chybi, no vlastne nemame ani poradne vybrany menu :-N ale vsechno uz se da doresit tady nebo po internetu. Fin: ja s tim cukrovim taky nevim.....tim , ze mame obrovskej dort na raut tak jsem taky nevedela kolik jeste obednat zakusku a jinych blbosti, nakonec jsem obednala jen 255 mini zakusku a nejaky kolace na obcerstveni pred oficialnim zacatkem vecera. tak uvidime... Luci: je ;-) toz jsem zvedava na vysledek :-D ale Maju moc neposlouchej, pac ona je starej silenec :-D Majinko: mam ty saticky jsou krasnejsi nez normalne , jdu je vyfotit a pristi tyden je snad poslu, tak bys je teoreticky mohla do 14 dni mit, posli mi adresu, jo
Odpovědět
Ahoj holky vítám housličky fin: já právě taky nevím, koláčky nechávám na mamče ted uvidíme kolik jich bude z kila a pak se uvidí stejně je bude potom péct mamina s budoucí tchýní já budu jen koukat a sem tam pomáhat budu věřit pověrám tak se moc angažovat nebudu :-D :-D :-D brum: co je to zas za depresivní hlášky to je ten tvůj fakt takový despota co se týče svatby, vždyť budeš mít šatičky a ty vybral on né housličky a seif povídejte co už máte a co vás čeká a jak se těšíte atd atd :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: no je :-N , on to k životu nepotřebuje, jemu stačí že se máme rádi, jenže mě ne, takže sme se vpodstatě domluvili že si mě vezme, ale jen kvůli mě a já mám pak pocit že ho k tomu nutim a to nechci ;-)
Odpovědět
tak to je blbý aby to bral že ho k tomu nutíš to bych taky nechtěla ale jste rodina tak by mohl chápat že se chceš jmenovat jako on a klučina ten má určitě příjmení po něm vid určitě by na to koukal jinak kdyby se kluk jmenoval po tobě to by si tě určitě vzal dávno aby se jmenoval jako on podle mě je to sobec promiň, ale on s tím problémy nemá ale ty se jmenuješ jinak než vlastní syn nebo se mýlím
Odpovědět
Profilova fotka
len: malej má příjmení po mně, v tom jsem neustoupila ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti adresu posilam do IP :-) luci, silenec nejsu, neposlouchej Bou :-D :-D :-D
Odpovědět
brum tak to jo tak to se divím že ani to ho nezlomilo aby jste se všichni jmenovali stejně většinou jsou chlapi hrdý na svého syna a chtěj aby jméno měl po něm znám to i z okolí no uvidíš držím pěstičky ať ti to vyjde teda vám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
len. - on hrdej je, ale ono jméno malýho byl vpodstatě kompromis, jelikož já jsem nechtěla aby se jmenoval křestním jménem po něm, zas další Jirka, táta Jirka, děda Jirka, praděda Jirka atd..... :-D no a on samo chtěl, tak jsem si umínila, že dobře ale dokud se nevezmem tak příjmení bude mít po mně a hotovo ;-) no uvidíme nějak to dopadne, já bych už ráda a taky kvůli malýmu aby se sžil s novym jménem dřív než půjde do školy, ale možná je ještě třeba ten rok počkat, ono všechno má svůj čas a třeba ještě nepřišel, i když jsem si myslela že jo :-N, ale zas babička nám poslední dobou nějak strádá (je jí 85) a zas bych ráda aby se svatby dožila, no a co ted´ :-| jdu radši spát a nechám tomu chvíli volnej průběh ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj:-) myslim že toho máme už docel dost, ale teď se ještě budem stěhovat já jdu na vtržení dolních moudráků akže se to hrne nějak moc najednou celý roky nic a teď....obřad budeme mít ve vlašskym dvoře v Kutný hoře,restaurace zamluvená,muzika zamluvná, dorty taky,koláčky budou pict naše mamky:-)doma už máme oznámení máme zamluvený krásný prstýnky,přítel má už všechno na sebe já mám zamluvený šaty:-)uff akorát nemáme zmluvenýho fotografa nějak e mi Ti kutnohorský nelíběj. Holky n kolik vás vyjde fotograf na obřd a focení po obřadě?? paa
Odpovědět
ahojky přeji krásné ráno a příjemný start do nového pracovního týdne housličky nás vyjde focení asi na 4 tisíce a je v tom focení obřadu po obřadě focení v zámecké zahradě a pak všichni odjedou na místo hostiny a my se pojedeme fotit ještě do ateliéru a za vše si řekl fotograf 4 tisíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) my mame fotografa z Prahy a vyjde nas na cely den a noc kolem 10000, taky se mi ti kutnohorsti nelibili :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?