Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Nasel praci rychle, on je remeslnik, a ta jeho prechozi firma ztratila kontrakty a nemela moc prace. Tedko dela pro vetsi firmu,vypada to,ze toho maji hodne, tak snad bude dobre..
Odpovědět
Profilova fotka
rose. no hodí, ale nevim jestli mi to bude něco platný :-D :-D :-D u zlatnice si změříme prtíky a pak je objednáme přes net, a květinářka je poněkud drahá, nechala sem si u ní dělat adventní věnec a stal mně 400 korun - no uvidíme, akorát pan vedoucí je pro každou kravinu a má hodně kontaktů přes různý akce jak vojenský, historický, různý slavnosti, na kapely atpod... takže když nám bouchne ta kapela co chceme (ašskej Kartáč) tak nám určo něco jinýho sežene - no ale nejdřív práce jinak si můžu na nějaký tyhle přípravy nechat zajít chut´ - mám ted´rozjetech zas pár věcí hlavně v Chebu a v Hazlově tak snad už konečně aspon jedna vyjde a až vyjde tak pak se strhne uragán :-D :-D a budu zařizovat jak vzteklá :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Brum: No vidis, jak to Fin pekne zvlada za tyden, to by bylo, abys to ty nezvladla ;-). A u vas jeste nikdo o te svatbe nevi?Jenom aby si nenaplanovali treba letni dovcu, to prave proto sem poslala pozvanky tak brzo, aby s tim pocitali, protoze v cervenci vetsina rodiny jezdi na dovcu.. Tak vetsina z nich uz dostala oznameni v patek, to sem koukala, slo to postou jen 4 dny ;-) a byli z nej nadseny, jak je to krasne vyrobeny.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: ztim neví, ví to jen moje svědkyně a ty jedou až v srpnu a pak moje neteř ve Skotsku a ta netušim jestli vůbec přijede, sestra v Sokolově to ví, druhá v Aši jen tuší ale tý to zatim řikat nechci jelikož by to hned vyzvonila mamce, který jsem taky něco naznačovala, ale on nám stejně nikdo nevěří takže to neřešim, kdo bude chtít si dovču posune - stejně všichni jezdí na last moment nebo na vlastní pěst a kdo ne tak je to jeho problém aspon ušetříme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - ono stejně většina (hlavně starší generace) sedí furt na zadku, takže i kdybysme to oznámili jako přítelovo brácha - ten v pondělí řek, že v sobotu se žení a můj muž šel ten den ještě na noční :-D nadával jak špaček že si ani nestih vyměnit směnu a nakonec to měli jen s rodinou, v 11 jsme vyjeli byl obřad, oběd a ve 3 hodiny už jsme byli doma :-D :-D :-D a i když já bych ráda pařila až do rána, tak jsem v tomto ohledu naprosto klidná - ona ta svatba bude co nejmenší a čím mín lidí tim líp - stejně uvažujeme že po obřadě bude jen oběd pro rodinu a večer bud´bude rautík a zábava i s kapelou anebo uděláme jen grilovačku na zahradě a hotovo šmitec :-D
Odpovědět
Brum: No my to budeme mit jen s rodinou,ja tam budu mit jen dve kamosky (jedna bude svedkyne) a pritel bude mit jednoho kamose se zenou, jinak to bude jen moje a pritelovo rodina. Od pritele bude asi tak 10 lidi, samozrejme nemohl zvat vsechny svoje bratranky, tety a strejdy, protoze bydli daleko, takze jen nejblizsi rodina a ode me bude tak 30 lidi, babicky, tety, strejdy, zvu i bratranky s pritelkynema, bracha s pritelkyni, a budeme mit na svatbe 3 deti od sestrenky, vubec pry necekaly,ze je pozveme a maji z toho strasnou radost.Takze nam to vychazi tak na 42 lidi a vsichni lidi,co budou na obradu, budou pak i na hostine.
Odpovědět
Profilova fotka
rose: no ono se to nezdá ono to i tak vyskáče, já počítala jen nejbližsší rodinu a pak pár kamarádů¨a chtěla jsem obřad dýl a pak jen raut, takhle budu muset počítat i s obědem :-p Ale tak do maximálně 20-ti, 30-ti lidí se vejdem, no nic pro dnešek končim zas sem se tu nějak zasekla místo abych taky něco pořádnýho dělala :-D
Odpovědět
Ahojky holky teda vy jste se zase rozjeli. fin: ty jsi šikulka a to jsi měla strach že to nestihneš a že nic neseženeš, už se těším na fotky fakt moc bros : jo svět je malej to je pravda my k taťkovi jedem koncem dubna a to jim to oznámíme i když oni už to možná vědí nebo tuší :-N brum: snad už tu práci konečně seženeš vždyť se to musí zlomit k lepšímu a pak už budeš zařizovat svatbičku rose: my budem taky malá svatba něco kolem 30 lidí a asi 3 děti a samý kluci a já tak chci družičku :-(
Odpovědět
Lenkous: My budeme mit taky 3 deti od sestrenky, jsou uz veliky, tak to bude v pohode, nejmladsimu je myslim uz 11 nebo 12, jsou to dva kluci a holka. Ja bych mela taky rada druzicku, ale asi jen kdybych mela mladsi segru..A tu nemam,mam mladsiho brachu. Jinak moje teta se vcera pry vyptavala babi, jestli zveme i holky mojich bratrancu, ja sem to uz vyrizovala po bratrancovi, ze samozrejme zveme i jejich pritelkyne,ale znate chlapy, samozrejme to nevyridil :-| . No a teta pry rikala babi, jakto,ze sem poslala pozvanku k brachovo pritelkyni domu (zveme i jeji mamku) a ne holkam bratrancu.Tak ja myslim, ze je rozdil zvat holku mojeho brachy, kterou znam a holky bratranku, ktery sem videla jednou a hlavne kdyz spolu nebydli, tak sem poslala pozvanku jako cele rodine a vyridila jsem to, to by melo byt ok?Neco jinyho je, kdyz spolu uz bydli, jednomu bratrankovi a jeho pritelkyni sem to poslala zvlast.
Odpovědět
jj znám chlapy to aby jsi každého pozvala osobně, tak 11tiletý děti to jde já budu mít dva 5 tiletý a jednoho nebo dva 8letý to ještě nevím ty se asi vyřádí =-) :-N
Odpovědět
Lenkous: No nejmladsimu je 11-12 a starsim uz 13 a 14, tak jsou uz veliky.Holka uz je vetsi nez ja :-) Neboj, to bude v pohode,my sme meli na kazdej oslave vzdycky sestrenky deti a driv byly mensi a bylo to fajn..Trosku zlobily, ale to je normalni.
Odpovědět
já vím to bude v pohodě budou mít kde řádit tak to bude dobrý a jsem ráda že jich bude víc že tam můj synovec nebude sám to by asi nevydržel proto jsem řekla kámošce ať svoje kluky vezme taky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brumdinka: no to je hezký přímo na výročí:) to máš jistý, to je fakt..:) jj snad máš pravdu,ale trocha nervozity je 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak dneska jsme šli ze školky a malej mě přemluvil at´jdem na chvilku na osmičku - rozuměj k babičce :-D má to rozdělení podle domovních čísel :-D tak sme šli za chvíli přišla segra a něco tam povídala o dovče tak jsem jí rovnou řekla at´si na přelom července a srpna nic neplánuje a vona proč jako a pak jí to došlo a prej budete se brát, jo :-D :-N tak jsem jí hned trošku schladila že asi jo,ale nejdřív práce a před mamkou ještě pššštttt... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - a hned mi říkala že má aspon motivaci k hubnutí :-D :-D :-D
Odpovědět
brum tak to je dobrý to se to asi dlouho neutají vid :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - no nevim, uvidíme jak sestřička dokáže držet jazyk za zuby ;-) kurník ted´si nadávám že sem nevydržela 8-( :-D
Odpovědět
třeba bude mlčet to poznáš :-D
Odpovědět
Brum: ja bych to na tvojim miste asi nevydrzela :-). Tak sem zvedava, jestli to tvoje segra vykeca nebo ne.
Odpovědět
já jsem taky zvědavá, taky bych to nevydržela hrozně jsem těšila až to oznámíme doma a budeme vše řešit a kdybych to měla tajit před rodinou tak by to byla otázka času kdy bych se podřekla já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky jak to že sem nás musela vytáhnout až z druhé stránky, málem jsem omyelm zavítala na červenec 2008., málo drbete :-D :-D :-D
Odpovědět
asi tady nikdo není a nebo není nic nového teda aspoň u mě nic není :-.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: no asi tak, jinak my tu měli ted´ docela veselo, mužskej přišel nějakej nakrklej z práce a hned mě sjel že neni pořádně vytřená podlaha :-D :-D :-D tak jsem ho poslala někam aby to nesklouzlo v hádku a šel si radši lehnout, se z toho vyspí ;-) :-D
Odpovědět
koukám u vás je veselo docela často aspoň se nenudíš :-D :-D no a já jdu taky spát ráno vstávám ve 4 tak ať nejsem jak mátoha to je hrůza končí pondělí a já už chci pátek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous. jo to já se nenudim, bud´mně zlobí velkej nebo malej anebo voba :-D :-D :-D občas se přidá tchýně, takže já mám vážně o zábavu postaráno ;-) :-D :-D jinak já mám ted´tim jak se měnil čas všechno posunutý :-N :-D, vždycky mi trvá minimálně tejden než si na novej čas zvyknu =-) Tak dobrou noc a hezký sny.
Odpovědět
Tak mame oblek a v nedeli jsme koupili krasnou kravatu a zajistili nejake malickosti taky jsem koupila do vlau krasnë ozdoby a jsem nadsena! Taky jsme vcera stihli matriku(tak to mame oficialni) a i Zmenu satu :-D ja to vedela,ze to nevydrzim hihi prinesla je jedna nevesta a musim rici,padli asi nejlepe ale na fotkach se mi nezdaji ani jedny jojo ale to bude ok ja se nemam rada proto ani jedny na fotkach neklapli hm Ty nove jsou korzetove se snerovackou a drzi a stahuji co maji! Dnes jdeme na zenichovi boty a vecer na zkousku make up. Jo a vcera jsme podepsali smlouvu s fotografem je to fajn typek moc! No a chybi jen hudebnik a bude to pomalu vsechno teda to nejdulezitejsi :-) Tak papa kopretinky!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: teda já zírám jak to máte všechno hezky v cajku a tak rychle ;-) budu se inspirovat :-)
Odpovědět
ahojky fin taky koukám jak to vše krásně zvládáte to pojedeš zpátky do Irska s krásným pocitem :-N
Odpovědět
mám figurku na dort dneska nám ji koupila mamka je pěkná a na dortu bude ještě hezčí, sice mají protáhlé obličeje, ale to neva líbily se mi na netu ale jsou zbytečně drahý
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máme? koukám, že ste tu toho moc nenakecaly.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?