Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já nejvíc věci kolem svatby řeším sama se sebou a taky tady.. :-D S kamarádkou-svědkyní taky občas, ale nevidíme se tak často.. Holky, dají se fotky zmenšovat v Picasu? Já to tam nenašla, tak je zmenšuju v jiným programu, ale jestli sem tak blbá nebo to tam nejde? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jé ahoj holky, tak to sem ráda že se Vám taky líbí, otázka je jak ještě budou vypadat v reálu až přídou - na modelce vypadaj vždycky hezky, horší to bude na mně :-D jinak já svatbu řešim akorát sama se sebou, a hlavně s Váma :-D občas překvapí mužskej a až se bude termín více blížit a rozdám i těch pár oznamek, tak těch lidí na řešení bude víc ;-) s nej kámoškou samo taky, ta se vdávala v r. 2005, má už taky kluka kterej je skoro přesně o 2 roky mladší než náš Jiřík, tj.2006 - a to sme si říkali, že když máme děti 2 roky od sebe tak že by to chtělo i svatbu :-D což sme teda nestihli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, šatičky sou krásný, jakou tam budeš mít barvu? Já tím ale nijak netrpím, že kolem sebe nemám lidi, co by to chtěli řešit, možná je to tak lepší, udělám si to podle svýho.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc: ja tim taky netrpim, já sem naopak ráda a už se těšim na ty překvapený obličeje až všichni zjistí, že sme to opravdu udělali :-D :-D :-D barvičku bych tmavě červenou, spíš bordo, dle toho vzorníku co byly k těm šatům se ale jmenuje nějak úplně jinak (myslim že crimson ?) tak sem zvědavá co z toho nakonec vyleze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Takže budete ladit do bordo? tak u mě byla hned jasná růžová, i když nakonec ženich bude mít růžovou jen korzáž.. ale ostatní už mají růžový kravaty a kabelky a tak.. :-D Kolik dáš za šatičky?
Odpovědět
Profilova fotka
luc: no když to pude tak jo, určitě sladim ženicha a pokusim se i svědky a když to půjde i tabuli, ale jinak nějak extra na tý barvě bazírovat nebudu :-D měly by mě vyjít něco přes 4 tisíce, ještě si k nim musim dokoupit spodničku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje svědkyně chudák schání růžový šaty, chce dlouhý, ale asi si je bude muset nechat ušít, nikde nic nemají, co by jí slušelo a bylo velikostí, to já to mám se svtebníma snad jednodušší.. :-N já už to taky tak nehrotím, i když tabule bude růžová, protože si jí dělám sama, ale už sem řekla, že je mi jedno, v čem půjdou ostatní.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie. viděla jsem ted´krásný šatčiky v katalogu quelle a nejsou ani drahý (tak mrkněte na net), původně jsem si tam chtěla objednat nějaký bílý večerní že je budu mít jak svatební a pak na plesy - no holt ne, splnila jsem přání ženichovi, jen mám obavy abysme to nakonec nedělali někde úplně jinde kvůli místu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Že byste se do věže nevešli kvůli tvým šatům? :-D Ségra zas objevila super stránku s krátkýma šatama (in-obleceni), tam si určitě něco vyberu na převlečení, kdybych ve svatbeních nevydržela celej den.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: no přesně :-D :-D :-D asi to budu muset jít vyzkoušet a udělat trochu halo turistům :-D :-D :-D jinak bysme museli změnit místo a protože bude určitě krásně tak bych to udělala vedle věže anebo na tom místě kde byl dřív evangelickej kostel - no ještě uvidíme na matrice maj zatim info: datum, čas, oddávající a věž ;-) no a já jdu ted´dělat oběd a rozmotat záclonu - ten můj malej čert namotal celej závěs na záchodě na poličku a mně to ted´nejde rozmotat a korát se mi to trhá, ach jo, dětičky jsou fakt radost 8-( :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - na tu stránku se podívám, taky si asi koupim ještě nějaké jednodušší na převlečení, at´se můžu taky pořádně hejbat, no brousim si zoubky ještě na jednu aukcičku, právě na takovýhle na převlečení ;-)
Odpovědět
Holky tak oblečení svatebčanů neřeším to ať si každý vezme co chce, svatba je oranžová tak ženich teda bude mít oranž. košili a 5tiletý synoveček bude mít oranž. kravatku a to je vše co budou mít ostatní je jedno akorát mě malinko mrzí že nebudu mít družičky v rodině jsou samý kluci a kámoška má taky dva kluky a ostatní jsou zatím bez dítek ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lenkous: tak já počítám že sladim jen ty svý kluky, to ostatní by se mi sice taky líbilo ale určitě nebudu nutit svědkyni, at´si kvůli mně kouká koupit jiný šaty :-D :-D no uvidíme, ted´´ momentálně řešim fotografa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky trošku mrzí, že nebudu mít družičky, mám dva 11 letý bráchy, ale holky nejsou v rodině žádný.. |-| Ale taky to přežiju.. :-D Brum, já se teda taky mrknu na to aukro, když tobě se tam tak daří.. ;-) Ale já si asi objednám na převlečení jedny z šatů, co mám v albu "šatičky..." úplně dole, mají je na sobě takový děsně zmalovaný modelky, ale šaty sou krásný.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: no já ted´prohlížela ty stránky jak si uváděla a šatičky krásný, uvidíme možná taky neodolám - protože ta aukce co mám na mysli my příde nějaká pochybná :-N teda akorát jak jsou ty zmalovaný modelkay nafocený, tak to je spíš jak do bordelu :-D :-D :-D a to víš to já si tady u nás musim dávat bacha, vylézt v něčem takovym na ulici tak už mě nějakej němčour sebere :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D si tě ženich bude muset pořádně hlídat! Některý šaty tam mají ale fakt kurvoidní a ty modelky taky vylezly odněkud z bordelu.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já koukám na to aukro a mají tam ty samý šaty, co na stránkách, jak sem psala, jen o hodně dražší! Tak to já si možná pospíším s objednáním, aby to nezdražili i tam, když se tady někdo takhle rozšoupává.. =-)
Odpovědět
Lucko: No ja taky nebudu mit druzicky,mam jenom 20iletyho brachu ;-). Tak tady v UK je zvykem mit druzicky, maji vetsinou normalne treba nekolik dospelych.. Holky, to ja vubec neresim, co budou mit na sobe hosti. Moje svedkyne si pry uz asi vybrala saty, pry budou asi tmave modry, chtela puvodne nejaky svetly, ale pani v kramu ji rekla, ze to by se nehodilo, aby vynikla nevesta.
Odpovědět
Ahoj holky tak dneska jsme byli slavit synovce narozky v pondělí je plnoletý ale už má dvouměsíčního syna a já jsem prateta dneska jsem prcka viděla poprvé a jsem z toho naměko =-) =-) :-) pořád jsem ho měla u sebe mimochodem další chlap v rodině :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Rose, já už taky měla naplánovaný dospělý družičky, ségru a kamarádku, ale kamarádka se tak nějak změnila, takže už se moc nestýkáme a aby šla jen ségra, se mi zdá blbý, s kým by pak šel její přítel, takže budu mít dva družičáky - bráchy! :-D Lenko, tak synovec fakt na nic nečekal, co? :-o Kolik je mamince toho miminka? No, do toho bych nešla.. :-N
Odpovědět
Lucí je to blbý, ale 17. Rodina z toho radost neměla no nějak ulítli, ale vzít si to nenechala no synovec studuje tak aspoň ať udělá maturitu a pak uvidí jak a co, ale ještě před rokem chtěl na vejšku tak uvidíme jak to dopadne.Zatím se starají úžasně co se péče týče nedá se jim nic vytknout a malej je sladkej :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, tak sou mu 2 měsíce, ale časem jim dojde, že si nic neužili a budou to chtít napravit.. =-) Já nechci bejt zlá, jen je to strašně nezodpovědný si v 17 nechat dítě.. Ale budu držet palce, ať to zvládnou.. :-) i když tomu asi málokdo věří.. Já teď trošku starším přítele, jestli nejsem těhu, že už sem to měla dostat a nic a je v klidu.. :-D
Odpovědět
uvidíme snad jim to vyjde nezodpovědný to je to jsme říkali všichni že si nic neužili no snad to dítě bude silnější pouto pro ně než si užívat, to ukáže čas. Tak to by jsi se vdávala těhu jó no ale přítel je starší né
Odpovědět
Profilova fotka
O 3 roky, on by chtěl mimi hned, kdybych měla hotovou školu.. Já bych se nechtěla vdávat těhu, ale když bych byla, ak svatbu bysme nerušili, ale myslím, že si jen moje tělo dělá, co chce, mívám to nepravidelně, většinou tak 29. až 36. den, dneska je to 38., počkáme do pondělka, pak začnu plašit.. :-D My máme známý, holce bylo 20, když porodila, klud o rok starší a tvrdili, jak sou vydováděný, ale nebyli, lezou po diskotékách a podobně, i když teď se už nestýkáme, tak třeba zas nastala nějaká změna k lepšímu, co já vím.. ;-) A kde bydlí, společně u některých rodičů?
Odpovědět
jj bydlí u jejích rodičů. A kolik ti zbývá do ukončení školy, tak to jsem zvědavá pak dej vědět jestli budeš plašit nebo to bude OK :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To by musela bejt neuvěřitelná náhoda, takže čekám, že menses přijde.. :-D Ještě rok a kousek, jestli to půjde tak, jak má, snad to zvládnu.. :-N
Odpovědět
tak to určitě zvládneš když už jsi tak daleko tak ten rok uteče teď je to i malinko horší protože myslíš i na svatbu možná na svatbu víc než na školu :-D ale ten rok pak už bude v pohodě
Odpovědět
Profilova fotka
To je právě ono, že myslím na jiný věci, než je škola, navíc ted toho mám strašně moc, ale nějak musím to zvládnout, i když bych radši dělal jmenovky a podobně.. :-D Ale taky si říkám, že když už sem tam vydržela tak dlouho..
Odpovědět
no právě to by byla škoda určitě to zvládneš
Odpovědět
tak jo lucí já už se loučím pro dnešek zase zítra se tu určo objevím tak dobrou noc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?