Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky máme 17.7.2009 ale na zámku Zbiroh. A já už jsem v jednom kole..ale v hezkém kole, protože po novén roce ( taky jsem to chtěla řesit až od ledna) mám spousty práce ve svém businessu 8-).
Odpovědět
alex: ahoj. A co všechno už teda máš? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
zuzab: no já bych taky ráda když už tak venku nebo na tý rozhledně, tam nuda nebude :-) jinak my se tu vůbec nenudíme, před chvíli jme tu měli zase zemětřesení 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde bylo zemětřesení? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: My ho tu máme poslední dobou každou chvilku - na Chebsku, kolem 4 stupnů.
Odpovědět
Profilova fotka
A bylo to ve zprávách někdy? mě se zdá že ne, ale já při svým zaměstnání nemám vůbec čas dívat se na telku, leda až v 23-24hod a to už jsem mrtvá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja furt na zemětřesení čekám a nic, vždy je všude kolem -Nejdek, Kadaň ale u nás nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zuz: jo bylo to ve zprávách a je to tam dost často ted´, jinak se mrkni na net, třeba na novinky.cz nebo na seznam, tam o tom píšou, jinak jak sem psala včera, tak po de mnou nadskočila židle a pak řikali, že mělo 4,1 stupnu, kámoška šla zrovna ke mně a byla venku a jen to slyšela, necítila - ono venku na volnym prostranství je to lepší. Jinak známym ve Vojtanově praskla trochu novostavba, ale jinak v poho. mad: bud´ráda, ono je to dost nepříjemný, ale už je to přes tejden, tak už si pomalu zvykáme :-D Mějte se zatim krásně, já běžim na vlak, musim zajet dneska do Chebu, takže zas vokouknu pár výloh s prstenama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ZuZimme: ahojky..tak máme místo, den a hodinu našeho obřadu :-D . Zamluvený hradní sál a terasu+ rozpočet za pronájem. Vybrané rautové menu ( ta to forma mi přišla nejlepší) , dort, rozpočet na alko a ne alko nápoje a další serepetičky na mlsání, zamluvené pečené selátko- to budeme podávat ve večerních hodinách :-) . Vybraného fotografa pana Šebestu,DJ a kapelu, jízdu kočárem po obřadu, vypoštění holubyček, rozpočty na výzdobu kaple a sálu, rozpočet koordinátorky na celý den, rozpočet na hradní ubytování nás a hostů. Vybrané tradice: házení kyticí, sundavání podvazku, čepení nevěsty, první tanec + song Máme s koordinátorkou sestavený scénář celého svatebního dne od mého raního příjezdu na zámek( oblékání , administativa před obřadem, obřad jak kdo ským kam jde ;-) , přípitek, focení..atd.) až po ukončení svatebního veselení prostě celé krok po kroku. Mám předvybrané šaty pro mě, družičky, svědky a družbu( můj synoveček),zlaté vázanky pro pány do obleku, svojí kytici a pro maminky.Vybraného kadeřníka ( zkoušku účesu udělám až po novém roce) Oznámení vybrané ..ladíme text a motta a prstýnky budeme řešit až 3měsíce před svatbou. Ufff..tak snad jsem na nic nezapoměla 8-) PS: rodiče a rodina ženicha nic netuší, ale asi je raní mrtvice, jednu část radostí a druhou ...no alespoň ušetříme :) A jak jsi na tom ty ??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm alexx.t to je vyčerpávající, a já jsem včera dostala vynadaný, že jsem koupila dvě věci na svatební stůl :-D počkej až mu dám přečíst to tvoje, to se mi bude muset omluvit ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo allexx já mám z tebe komplex :-) nemáme ani jasno v datumu natož místo atd :D řeším jen blbosti kolem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alexx kolik máš lidí a jaký je rozpočet na raut prosím?
Odpovědět
Článek se načítá
Lidičky, mám tip na snad dobré zlatnictví v Praze... Spolužačka se vdávala teď v červnu a kupovali prstýnky ve firmě Šperky Lenka Kudláčková na Žižkově. Zatím nemám osobní zkušenost, ale určitě tam co nevidět zavítáme... Prý jim nechali tři zkoušky na prstýnky, jednou na výběr, pak na zkontrolování, jestli sedne velikost a případně by jim to ještě upravili atd atd. Prý byli ohromně trpěliví a taky laciní (její prstýnek ze 3 druhů zlata stál 1800!!!!)
Odpovědět
... uáááá, chyba ve jménu : Jitka Kudláčková, teď jsem koukala na web, mají prostě JK s českou koncovkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Cas, to se mi nechce věřitže jen 1800Kč...My včera objednávali snubáky a i se slevou, 2barvy zlata 9800Kč
Odpovědět
alex: Ty jo, tak to si výkonná. My nemáme ještě pevné datum, na matrice ho dostanem až v půlce prosince. Místo na obřad máme vybrané, ale na hostinu zatím ne. Jinak mám předvybrané šaty, které si nejspíš nechám ušít a objednala jsem přes net pár drobností a máme vybrané oznámení, tak jen eště dostat termín ;-) .
Odpovědět
Ahoj holky, chci se zeptat prazacek kde budete mit hostinu (pripadne pro kolik lidi), nejak porad nemuzu nic najit :-( diky moc jinak kdyby nekdo chtel mam tip na super oznameni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pandulka: jaké super oznámení ukáážžž :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky, Tohle všeno zařizování vypadá náročně, ale u mě to bylo jednoduché.Dali jseme si s paní Páchovou schůzku ( ředitelka zámku na Zbirohu a koordinátorka v jedné osobě, svatby tam dělají často a tak to mají vychytané) a řekli jsme si s polečně jak by to mělo vypadat v hrubých náčrtech a pevné datum svatby. Paní Páchová mi do emailu posílala návrhy svatebního scénáře(od začátku dne až po odchod posleního hosta), rautové menu,, všechny rozpočty : pronájmů, jídla( zajišťuje na svatby gastro Žofín), ubytování, výzdoby( má kontakty na dodavatele), kočár, fotografa pana Šebestu( toho nám taky zarezervovala), zajistí DJ ..atd a to jsem si společně ladili po emailu. Budeme mít ještě pár schůzek na doladění( bude moje koordinátorka na celý den). Na zkoušky šatů pro mě, družičky a svědkyni se chystáme začátkem listopadu...a oznámení budeme rozesílat v půlce listopadu( ještě není ve výrobě) Já tohle zařizuji možná brzy, ale bohůžel po novém roce nebudu mít díky své náročné práci čas a tak konám už teď, ale upřímě..hrozně mě to baví :-) . V příštím životě si koupím zámek a budu tak pořádat svatby 8-) 8-) 8-) :-p zuzabra :tak ženský to prožívají jinak nežli pánové a nikdy není na nic kolem svatby moc brzy ;-) . ten pocit, že už se to dává do pohybu je úžasný( ten Ti přeci tvůj budoucí manžel vzít nemůže když tě miluje) madormi :od maličkostí k celku ;-) . Rozpočet na celou svatbu máme ( ano, není to malá suma) pokud chceš pošlu Ti do schranky ceny které tě zajímají. Na obřad počítáme 80 lidí a na raut a vče kolem 40. cascia: JK znám, jsem z Prahy ,má tu prodejny a má krásné šperky www.jk.cz . taky se milíbí, ale takové ceny neznám, ale neříkám, že to není možné. Mě se od ní líbí snubáky v hodnotě 30tis za oba, pravda jsou v nich brilianty- Má fajn přístup :-) . taky se mi líbí šperky od Kootnera www.kottner.cz. zásnubák mám od klenot Aurum. zuzimme: Tak to ti budu držet palečky ať vám datum vyjde :-) . Máš někde ten návrh šatišek ? pandulka : a jakou máš představu, můžu ti dát pár tipů, ale napiš mi co by jsi si představovala ? Moc Vás všechy zdravím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alex: on to ten můj bude muset překousnout, ale mě se taky zdá že to moc honím, ale víš jaký to je sama už máš skoro celou svatbu hotovou, tak se prostě nejde udržet :-D ]-( je to silnější než my 8-) :-D :-D :-D teď se asi na měsíc zabavím svatebníma novinama ;-) budu bojovat s PC tak bude nachvilku klid :-D nejprve jsem je nechtěla, říkala jsem zbytečnost, ale teď jsem si jedny četla a je to sranda. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx prosim napis mi do schranky na kolik tě vyjde rozpočet na raut-jidlo piti, pronajem nemusíš, děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra : to se pěkně zabavíš.. :-) také už jsem jich pár četla a je to prča. madormi: pošlu ;-)
Odpovědět
moc ti závidim jak už to máš všechno vymyšlené a zařízené..k tomu mám eště hooodně daleko :-| byla ta koordinátorka drahá?jak tak koukám je to velká pomoc,ale měla jsem dojem že jsou hodně drahé...a oznámení posíláte už takhle brzo?myslela jsem že se posílají později...
Odpovědět
Profilova fotka
terezka22 : koodrinátorka je drahá ale uděllá nám celou svatbu od A az po Z včetně celého svatebního dne a tím vším zařizování spojené.cca 25tis Oznámení budeme posílat brzy aby jsi každy udělal z těch 80 lidí čas a taky spousta lidí si už teď rezervuji dovolené na léto, tak aby se jim to nekrylo ;-)
Odpovědět
Ty jo, ta koordinátorka musí být velká pomoc, ale jaksi na ní už v rozpočtu nemáme místečko. Fotku šatů mám, když jsem si je zkoušela, tak jestli se někdy dostanu k tomu si tu založit album, tak je tam určitě šoupnu. Nějak ale teď nic nestíhám :-| . Jsem pořád buď ve škole nebo v práci a domu chodim okolo šesté sedmé a to se mi už nic nechce.... Ale snad se k tomu brzo dostanu ;-) . Sme chtěli svatbu konečně o víkendu oznámit přítelově rodině, ale skoro švagrová přišla o miminko, tak se to moc nehodí, takže u nás kromě mých rodičů o tom ještě nikdo neví. Ale brzy to oznámíme mým příbuzným :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já si taky říkala, že si založím svatební agenturu a budu koordinovat svatby ostatním, děsně mě to chytlo, i když přítel pro to zatím nemá nějak pochopení, prý je času dost, nebereme se zítra, ale to by měl slyšet vás, všechno hotový.. 8-) my máme zatím jen fotografku a zarezervovaný termín na Libeňským zámečku, kdyby nevyšly Průhonice.. :-D Jen nevím, nevím, jak to všechno oznámím své drahé mamince.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zuzimme: nebuď sobec a ukaž šaty :-) !!!!!!! To s tím miminkem je asi hrozný, nedokážu si to ani představit a máš pravdu, že oznamovat to v tenhle okamžik by nebylo úplně to pravé. lucie777: hi hi :-) :-) joo ty chlapy ty jsou někdy v úplně jiné realitě. Důležitý je aby na to hlavně přišli první( teda- si to hlavně mysleli) Moje mamka už to ví a je do toho zapálená ...Bydlí me od sebe 100Km, tak to řešíme ob -den na Skypu :-) Tatka to neví( naši jsou rozvedení) a všem to oznámíme v půlce listopadu. Horší bude přítele rodina ( mamka, tatínek a jeho sestra)...nejsem intelektuální leklá ryba a tak mě nemusí :-p a já je taky na :-) .Raní je mrtvice!!! Jeho další příbuzenstvo je super a ty zbožňuju ;-) :-) a myslím, že oni mě taky :-) a ty budou nadšení.
Odpovědět
Ahoj nevesty :-) madormi: zatim nemam navrh u sebe v pc (jakmile bude dam do alba), ale super pristup, originalni,podle toho jak budete chtit (s fotkou/bez, s obrazkem,...), bezvadny neotrely napady a hlavne bude o vas, ja sem byla nadsena x-) alexx.t : to bych byla moc rada, melo by to byt pro 40 lidi na klasicky obed 60 lidi na vecerni raut plus misto pro kapelu a tanecni parket, zahradka a ne stredoveky nebo rytirsky styl. Jinak Zbiroh ti zavidim, je moc krasny, urcite to tam budete mit uzasne!!! jinak koordinatorku urcite taky vyuziju, minimalne na svatebni den, abychom se nemuseli o nic starat. lucie777: muzu se zeptat kde mas hostinu? uz mate saty a prstynky?
Odpovědět
Jee ted jsem si vsimla madormi ze to chces mit ve stejnych barvach jako ja, uz mas nejakou dekoraci nakoupenou? ja zatim nic :-S
Odpovědět
Ahoj my plánujeme svatbu na 31. července v pardubicích má někdo společné datum a místo jako my :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?