Menu Forum

Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

31. črc 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
 lenkous nene ja v jednu!!!! emoticon
Jinak moc Vam dekuji emoticon Je to vazne zmena a trochu jsem vykolejena ,ze jdu na saty ale snad to zvladnu.
Penzion i hostina je vice mene domluvena ale jsou tam nejake jeste drobnosti co musime pak poresit pres mejla.
Co se tyce pani na kvetiny(je i koordinatorka-tu ale nevyuyijeme)bajecna osoba emoticon rozhodne semnou jednala ohledne kvetin a vyzdoby bez nejakych podnikatelskych maneru a i mi radila kde a jak usetrit emoticon
Dovezla nam nazkousku kolace a reknu Vam bajo jeje to byla ale zranice vazne vonely uzasne a chutove znamenite!Tak jsem rada,ze to vyslo.
Dnes je vplanu saty a nejake pochuzky v centru a zitra dort,oblek a zkouska ucesu emoticon pak rozhodne poreferuji.
Dostala jsem od majitele dobrou radu ohledne foceni.....a to takovou,ze ay po jidle!Hosti p¨ry budou klidnejsi a nebudou na nas v tom vedru cekat a po jidle si pry daji kaficko a siestu.Rozhodne to tak udelame a uzijeme si to pak vklidu.
Pekny den emoticon
27. bře 2009 v 06:47  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
  • Svatba byla 24. července 2009
    V Děčíně na zámku, Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
Registrovala se 1. listopadu 2008 na beremese.cz. Přidala 642 příspěvků a 2 alba. Region Děčín.
 Ahoj fin ty jsi teda včelička pilná já myslela že to máš ve tři tak vidíš tak to jsem si popletla no v jednu my asi budem už s manželem pózovat v ateliéru tak ať si to zkoušení šatiček pěkně užiješ a už se těšíme na fotečky emoticon
27. bře 2009 v 07:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
Registrovala se 26. března 2009 na beremese.cz. Přidala 320 příspěvků.
  • Svatba byla 12. června 2015
    Jablonné v Podještědí, Region Liberec
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 brumdinka: aha, tak to je mazec..no aspoň to místo není okoukanýemoticon taky výhoda... musíte si dávat pozor, aby jste se tam vešli emoticon Tak Jiříků máme v rodině hodněemoticon tak se jmenuje i tchán..emoticon hezké jménoemoticon no ta práce je naprd no..ale musíš věřit,že to dopadne dobře a neztrácet hlavu!! Znám to, taky jsem asi 2 měsíce nemohla nic najít, ale rozhodla jsem se dojíždět denně z Dubé do Prahy za prací a funguje to, hlavně že tu práci mám a baví měemoticon tak držím palce emoticon

lenkous: Jo? je vidět, jak je ten svět malej..hodně lidí si plete Dubou s Dubí u Teplic emoticon tak je vždycky musím opravit.. a jezdíte tam???

lucie777: mám ráda sedmičky, ale nejoblíbenější mám číslo 6 a 17emoticon navíc 17. jsme se dali dohromady, před 7 lety seznámili a byl červenec, 1.7. spolu 1 rok ofiko bydlíme..myslím, že to je jasný emoticon a koukala jsem, že máš fotografku Zuzku Scharf? má moc krásný fotky..fakt jsi udělala dobřeemoticon
27. bře 2009 v 08:41  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
Registrovala se 21. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 2357 příspěvků. Má 81 přátel. Tehovec, Region Praha - východ.
 Bros, jj, Zuzka byla vůbec první, co sem ohledně svatby udělala, ještě sme neměli ani obřad a už sem měla Zuzku zamluvenou, moc se na focení s ní těším! Vy budete mít obřad až v 17:45? To je hodně pozdě.. My to máme už v 11h, ale chtěla sem to tak, aspoň si pořádně celej den užiju, sice asi dřív odpadneme, ale zas budem fungovat druhej den.. emoticon
27. bře 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 lucie777: fakt jo? já právě kolikrát narazila na nějaký alba a fotografka byla Zuzka Scharfemoticon a fakt nádherný fotky.. takže dobrá volbaemoticon) jj máme to až takhle pozdě, ale má to svoje výhody.. žádný ranní shon, hosté si nemusejí brát dovo, nebude takový parno a při západu slunce budou fotky v tý zahradě určo dokonalý...emoticon a navíc ušetříme na obědě a o to víc bude jídla na večerním rautu atd. musím v tom vidět ty výhodyemoticon a zase je to něco jinýho... každý to má dopoledne nebo max. ve 13... aspoň budu výjimka emoticon a kde to máte v Praze??
27. bře 2009 v 09:46  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
Registrovala se 28. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 509 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Lucie: Ja mam taky zamluvenou Zuzku Scharf, zamluvila sem ji v podstate na posledni chvili nekdy v unoru a ona uz mela vsechno plny, ale nahodou ji nekdo vypadnul zrovna v nas den emoticon, tak sem mela veliky stesti..Nikdy by me nenapadlo,ze pul roku dopredu uz muze byt pozde..Taky se na jeji fotecky tesim emoticon
Lucko a jaky album sis u ni zamluvila? ja sem se nakonec rozhodla pro veliky, cenove to neni spatny..To se teda asi budou fotit i pripravy,co?
27. bře 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 bros jezdíme tam občas teď to máme v plánu koncem dubna tak snad to vyjde emoticon jinak my máme obřad právě v poledne tak to ten raní zmatek určitě bude emoticon já si myslím že stejně nebudu spát emoticon emoticon emoticon
27. bře 2009 v 10:26  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Bros, máme to v Průhonicích na zámku a oběd a raut bude v Nupakách ve Fama hotelu U věže, na to jídlo se taky vážně těším! emoticon A vy ste to původně nechtěli takhle pozdě nebo to byl od začátku záměr? Tak určitě to má i ty výhody, hlavně asi budete pařit do rána, viď? emoticon

Rose, myslím, že je to čím dál tím horší to zamlouvání, už teď má na netu o roku 2010, takže myslím, že zanedlouho to bude mít taky plný, já začla se vším plašit tak od září, ale pak sem se sekla a momentálně ještě nemám ani 100% zamluvený šaty.. emoticon oznamko je taky daleko, takže sem spíš už dost velká brzda.. emoticon

Lenko, já doufám, že se vyspím v klidu, vstávat sice budu muset tak v 6, ale to se dá, já sem ráda, že to máme takhle, že ten den bude prostě dlouhej.. emoticon
27. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky,my budeme mit obrad v 17 hodin, to je idealni, rano budu mit hodne casu na pripravy, asi bych hodne panikarila, kdybych ho mela nejak brzo..

Lucko no to je neco, ja sem zamluvila obrad teprve v listopadu a na fotografku sem tehdy teda jeste ani nepomyslela, zacla sem to resit teprve v unoru..Nastesti kameramana resit nemusim, bude to delat muj bracha, on obcas kameruje na svatbach a dela to moc hezky..
No my museli to oznamko uz poslat, vzhledem k tomu,ze pritelovo rodina pojede z daleka. taky chceme, aby do konce dubna potvrdili ucast, i kdyz uz tak priblizne vime,kdo prijede,ale nejsme si jisti tak se 4 lidma.
27. bře 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 Lucí já to taky chtěla v těch dvanact ale já když už občas nespím teď tak nevím jestli den před usnu v pohodě jak se znám a to moje spaní tak asi ne emoticon uvidím ale nemám problémy vydržet do rána tak i když spát nebudu tak snad neodpadnu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
27. bře 2009 v 10:58  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 lenkous: ahaemoticon třeba taťku známemoticon no je dobrý, že to není daleko - z Prahy je to hoďka..spát asi nebudeš no, to je pravda..taky je to nejdůležitější den v životě, tak žádný vyspávání emoticon ale neboj, bude to určo super..emoticon a šaty už máš??

Luci: no tak tam je to nádherný...jako v pohádce..tak to joo emoticon a ten park taky nemá chybu.. Původně jsme to měli mít na loveckém zámečku v altánu venku, ale z důvodu dálky a malé kapacity to nejde..:( ale tam jsem to chtěla mít hned, jak jsem to viděla.. A že to je takhle večír je na Zákupech v pátek normálka.. první svatba je v 16:15..tak si vyberemoticon a proto, že to tam je nádherný a v našem okolí nejhezčí místo, nic jinýho stejně nebyloemoticon ale já jsem za to na jednu stanu ráda.. všichni to budou mít dopo či lehce odpo za sebou a já ještě budu čekat... emoticon
27. bře 2009 v 10:59  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 bros taťka je Havelka je to taky myslivec i jeho syn Honza tak to je asi znáš když si bereš myslivce emoticon
27. bře 2009 v 11:13  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
raduzka25 (33 r.)
1
Registrovala se 11. února 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba. Má 28 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Ve Šternberku, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
raduzka25 (33 r.)
1
Registrovala se 11. února 2009 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky a 2 alba. Má 28 přátel. Šternberk, Region Olomouc.
  • Svatba byla 20. června 2009
    Ve Šternberku, Region Olomouc
 Ahoj holky, chci se jen zeptat- nemáte některá zkušenost s objednáním snubních prstýnků přes net??? Nemůžeme si ty pravé ve zlatnictví vybrat emoticon není to ono...
27. bře 2009 v 11:50  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 Ahoj raduzko ani nevím jestli si je tady někdo přímo objednával přes net bez osobní schůzky my jsme si taky nevybrali v místních zlatnictví vybrali jsme si je na netu a pak jsme si je jeli osobně objednat do Prahy
27. bře 2009 v 11:57  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
Registrovala se 14. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 4746 příspěvků. , Region Cheb.
    Region Cheb
 rose: neboj nezůstaneš, poslední jsem určitě já emoticon, u mnmě bude vůbec zázrak jestli to bude toho

bros: no snad se tam nahoru vejdem emoticon , jinak já bych obřad radši odpoledne, ta 11 hodina se mi ani trochu nelíbí emoticon a jak daleko to je od Vás do Prahy, já bych mohla dojíždět tak maximálně do Chebu, všechno ostatní už je moc daleko a s malym je to poněkud problém emoticon no abych nakonec neskončila taky v Praze, ale musela bych tam jít sama a kluky tady nechat, což se mi moc nechce, aby tchýně nezasahovala moc než je nutné emoticon

raduzska- my budeme prstýnky objednávat přes net, jen si někde v zlatnictví přeměříme prstíky emoticon
27. bře 2009 ve 12:15  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 rose: teda koukám že sem to nějak nedopsala emoticon mělo tam být že u mne bude vůbec zázrak jestli svatba bude toho 31týho, mužskej zas začíná provokovat jestli se na to radši nevykašlem emoticon emoticon emoticon
27. bře 2009 ve 12:16  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
  • Svatba byla 3. července 2009
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
Registrovala se 1. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1116 příspěvků. Má 20 přátel.
 rose: jojo tri tydny po sobe emoticon , tata nas bude mit z krku, nebo se tim aspon muze uklidnovat emoticon a my budeme mit 5 tydeni prazdniny , coz je super, lea aspon bude mit sanci se naucit vic nez "zachod", "mam hlad" a "smrdis tlustochu". Navic si to i navzajem odsvecime, tim to ovsem nekonci pac od tatky protelkyne dcera se vdava asi 7 tydnu po segre, si chudaci uzijou za jedno leto emoticon

jak jde essay?
27. bře 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
rose84
  • Neví, kdy bude svatba
 Brum: A uz to mate zamluveny na matrice?

No brum, tak ty budes posledni a ja predposledni, holky uz to budou mit za sebou driv emoticon To si tu pak budeme povidat samy emoticon
27. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
fotoportrét
fotoportrét
lucie777
5
 Já se chci taky vidět, jak budu noc před svatbou spát, ale asi dáme nějakou tu skleničku a pak to půjde.. emoticon
Bros, mně se ten park moc nelíbí, když to pořádně kvete, tak asi proč ne, ale prý je tam slyšet dálnice a zámek je hodně velkej, resp.zahrada kolem, tak se ani nebojím, že bych se tam nevešla s ostatníma nevěstama na focení, věnujem tomu hoďku a půl.. emoticon

Raduz, já bych se toho nebála, my je objednávali osobně a velikost stejně nebyla, takže se příteli zvětšuje, ale není to problém, takže proč ne přes net.. emoticon

Brum, tak Prahu už máš trochu z ruky, ale co třeba KV nebo v Německu bys nějakou práci třeba taky sehnala, ne? A mužskýmu nedej šanci říkat, že se na to vykašlete! emoticon Buď tvrdá! emoticon
27. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
 luci: mame stejnej plan, jen ja jsem lehce podnapila jen si k necemu cuchnu , tak abych se nevdavala s opicou emoticon
27. bře 2009 ve 12:27  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 bouncing. no s Váma si teda rodiče užijou emoticon emoticon

rose: na matrice místo, čas a osobní oddávající zamluvenej je, jen to ještě neni podepsaný a zaplacený ale to chce klid, von je ten můj děsnej provokatér, on je schopnej říct i při tom obřadu NE emoticon emoticon emoticon

jinak neboj já myslim že drbat tu budem i po svatbě emoticon

No a já jsem ted´celá nesvá z těch šatů, jo krásný jsou ale aby mi vůbec seděly emoticon no nic přinejhoršim je hned prodám a najdu si nějaký jiný.
27. bře 2009 ve 12:28  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 boun emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
27. bře 2009 ve 12:30  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 brum a kdy to končí dneska už by jsi měla vědět né nebo už víš
27. bře 2009 ve 12:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
fotoportrét
fotoportrét
bouncig_czech
 brum: si mela jit napred odskouset podobny, ale ja jsem taky svoje videla a vedela jsem , ze to jsou ony emoticon a stejne vsechny saty se musi nechat upravit aby sedly presne na tebe, tak neboj.
27. bře 2009 ve 12:32  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 lucie: tak oni i ty KV jsou už mimo, jo kdybych dojížděla z Chebu, ale tady z tý naší díry je děsný spojení a s autem jezdí mužskej do práce takže tim bych mohla jezdit jen kdyby byl vždycky ty 3 dny doma (dělá 12-ky, 2dny denní,jednu noční a pak je 3 dny doma) a Německo!? neblbni, němci nejsou tak pitomý jako my, ty si ten svůj trh chráněj a v době krize dávaj práci němcům né cizincům, navíc s tou mojí němčinou no nevim nevim emoticon emoticon
no mně se trošku něco rýsuje v Hazlově a v Chebu ale tam je nástup až od května nebo od září no uvidíme, snad už nebudu doma dlouho hnít emoticon
27. bře 2009 ve 12:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 lenkous, boun: končí to dneska večer a pak tam jsou ještě podobný co končí zítra, měli by se teprve šít dle mých rozměrů tak uvidíme, nějak to dopadne, no přinejhoršim tu budu mít v bazaru brzo inzerát emoticon
27. bře 2009 ve 12:35  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
fotoportrét
fotoportrét
lenkous
1
 tak holky mějte se já jdu pracovat, konečně pátek tak si tady hezky drbejte já až večer přijdu tak budu mít co číst emoticon emoticon emoticon pa
27. bře 2009 ve 12:41  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 lenkous: no tak něco mi to říká..ale asi by spíš věděl můj myslivec..emoticon já znám lidi od něj ze sdružení a pak třeba hodně z Kladna a nebo takhle v okolí no..emoticon se zeptám
emoticon

luci: mně se to teda v tom parku líbíemoticon no tak jasný, úplný klid tam není, ale zase tam to stojí za toemoticon

brumdinka: tak aspoň budete mít oběd atdemoticon vezmi to z té lepší stránky.. emoticon no tak do Prahy to máš krapet z ruky, to je fakt..:/ je to 62km od Prahy.. mám to hoďku a čtvrt od baráku do práce, takže pohodaemoticon blbý je, že práce fakt moc není, ale neříkej mi, že alespoň nějaký úklid či v nějakým hypermarketu???
27. bře 2009 ve 13:13  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
fotoportrét
fotoportrét
brumdinka (36 r.)
1
    Region Cheb
 bros: tak já sem tam nějakou brigádičku mám a začala sem trochu dělat do realit, ale to je všechno na dlouhý lokte, já potřebuju pořádnou práci když už sem se tak dlouho mořila na tý vejšce tak přece nezůstanu u kýble nebo u kasy emoticon
27. bře 2009 ve 13:24  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
fotoportrét
fotoportrét
brosovka.l
2
 no tak to já nevim, že máš i VŠ... to jsem se tě nechtěla dotknout..to mi neřikej, že nikde s VŠ tě nevezmou???
27. bře 2009 v 15:53  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš