Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing: velká gratulace, vidíš jaká seš šikulka ;-)
Odpovědět
dik brum, jeste musime pockat na vysledky :-N kolik chyby tem tvym satum jeste do konce?
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing. ještě celej jeden den, takže do albíka je hodim nejdřív v sobotu ;-)
Odpovědět
jsou z ebay?
Odpovědět
Profilova fotka
bouncing - né z ebay ne, jen z naší malé české internetové aucke - z aukra, na ebay se musim nejdřív zaregistrovat, mužskej tam objevil nějaký pohledy pro svoji sbírku ;-)
Odpovědět
aha :-D tos jsem to nevzdelanec nic jinyho nez ebay neznam :-N ja zas tedka netrpelive cekam na saticky pro druzicku pro segru uz jsme koupily dvoje a ted jeste potrebujem treti , ale je o ne boj....tak jsme obe nervni. jeste zbivaji ctyri hodiny, uz se nemuzem dockat az je budem mit vsechny, jsem horsi jak ona :-D :-D :-D
Odpovědět
Bouncig: Ty se mas,ze uz to mas za sebou ;-) . Ja sedim cely den nad eseji, musim ji zitra odevzdat, okecavani by mi slo, ale vubec nechapu tabulky a grafy, od kterych se cela polovina toho odviji :-| . Brum: Tak ty uz sis vybrala saty?Kolik hodin aukce jeste zbyva? Vitam nove prichozi :-)
Odpovědět
rose: mi mame jen psany zkousky, no navic jsem se na to moc neucila, takze jsem zapominala a pripisovala, tazse bude zazrak esi to vubec precte :-N okecavani by mi taky slo :-D kolik ti jeste chybi? je s tou essayi taky vcera dozapasila tak tak....
Odpovědět
Ahoooooj :-D :-D :-D jsem dorazili do cech,prstynky co mam v albicku mame zaplaceny a do mesice prijdou,budou zlate :-) Taky jsme meli schuzku v restauraci a penzionu a teda to vam pak poreferuji ale fajnovy! Opatrujte se zitra jdu na saty pak poreferuji a urcite si budu psat poznamky a delam i fotecky tak toho pak bude hromada pa kotatka.
Odpovědět
No chybi mi asi 500 slov, ale pred nima musim prave udelat tabulku, ruzny vypocty a graf, ale vsechno kolem uz tak nejak mam, tak ja to zkusim udelat, aby aspon nejaky bod byl..Jinak my mame taky pisemny zk,nastesti. Tak uz se tesis do Cech??Na jak dlouho jedete?
Odpovědět
Ahoj Fin: Tak to je super, ze uz mate prstynky. To sem rada,ze sem te tu zastihla. Drzim palecky,at to vsechno zvladnete ;-)
Odpovědět
Rose diky moc je to fajn ale vyrizovani hostiny jsme probirali 3hod!ale je to fajn
Odpovědět
Článek se načítá
Fin: A jak rodina, v pohode?
Odpovědět
Jsem videla babicku a rozbrecela jsem se jeje a ted jsem u brachy a mami taky fajn
Odpovědět
Tak si to poradne uzivej, po tak dlouhe dobe se ani nedivim,ze te to dojalo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vítám nové nevěsty! Bros, taky máš ráda "sedmičky" nebo to je náhoda? Já je tam prostě musela mít! :-D Čím víc, tím líp, jen ten rok už sme nestihli.. Fin, ty sis na nás udělala čas i tady, ty seš ale hodná! ;-) Pořádně si to tu užij a fotečky sem hoď co nejdřív!
Odpovědět
Profilova fotka
fin: ahoj, jsme rádi že sis na nás udělala i v tom mumraji čas ;-) bezva že už máte prstýnky a zařízenou hostinu rose: no něco sem si vybrala tak to risknu, měly by se ale teprve na mně pak šít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig_czech :ahoj, máme to ve 12:30, a v kolik vy?Jinak gratuluji, že už to to máš za sebou :-)
Odpovědět
Ahojky holky teda já koukám já jsem na odpolední a tady to žije vítám novou nevěstu eva koukla jsem do alba taky mám svatbu do oranžova fin ahojky to je dobře že je zatím vše fajn a v pohodě tak přeji ať to tak i pokračuje brosovka tak dědu mám v Sosnové u Lípy a v Dubé má skoromanžílek taťku boun gratuluji jsi šikulka, to určitě zvládnete všichni co vás čekají zkoušky
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous ahojky, také jsem koukla do tvého albíčka a máme i pár věcí stejných, to oznámko je krásné.
Odpovědět
díky taky dalo zabrat já jsem si prostě nevybrala nikde tak jsem si ho navrhla a udělala doma :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si taky ze začátku nemohla vybrat, myslela jsem že si nějaké vyberu na veletrhu, ale to co jsem chtěla, tak tam neměli, tak si ho budeme objednávat přes net.
Odpovědět
eva: my diky :-D lidi se v jednu zacnou presouvat do salu takze obrad zacne asi o pul druhe???? tak nejak , takze uz to budes mit za sebou kliz ja budu netrpelive preslapovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bouncig:tak to já v půl druhé budu netrpělivě přešlapovat před foťákem :-D
Odpovědět
Jo holky, az ja se budu vdavat, tak jenom abych tu v diskuzi nezustala posledni ;-),ne vlastne jeste Brum to bude mit asi po az po mne..
Odpovědět
rore : jeste lenca a fin , to se vas bude vdavat ve stejnej den, jeeeee vlastne i moje segra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rose84: my to budeme mít za sebou a budeme ti závidět, že to máš ještě před sebou :-D
Odpovědět
Bouncig: Tvoje segra se vdava tak brzo po tobe ;-) ? Eva: No a pak si budeme vymenovat jenom fotecky a vzpominat ;-)
Odpovědět
rose neboj já to mám ve 12 fin asi ve tři jestli si to pamatuju a ty v kolik možná už jsi to psala ale to ted nevím ale já ten den budu asi první :-D :-D :-D :-. :-. :-.
Odpovědět
Lenkous: Ja to mam az pozde odpoledne, tak na tebe budu ve 12 myslet.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?