Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Dzingy; no vidim to tak , ze je nakonec stejne budem muset nahanet, aby sme z nich vytahly odpoved. Jinak by to snad ani nebylo normalni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, že bude červenec tak dole by mně nenapadlo. Je mi trochu líp, tak se,m Vás musela dočíst co je nového. Jinak světe div se mi včera koukali s mužskym na aukro a vybrali šaty :-N a to já chtěla něco jednoduchýho abych se s tim na věži otočila a on na mně že když už tak at´nedělám žádný kompromisy, no já se nestačim divit :-D
Odpovědět
Ahojky brum to vypadá že svatbička nakonec bude už je to na sto% ? ;-)
Odpovědět
dáš šatičky do alba co jste vybrali když už o nich ženich ví ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: tak na 100 % to neni, ale vypadá že snad nakonec jo, jen to chce tu práci aspon, kdyby se něco konkrétněji rýsovalo. Každopádně ted´jsme si vyhlídli ty šaty a sama sem se nestačila divit jeho postoji, že nemám v tomhle dělat kompromisy a když už, tak chce na mně vidět pořádný svatební šaty :-) takže když tu aukci vyhraju a budu mít šaty, tak už asi svatba bude muset bejt i kdyby nechtěl, přece mi nebudou viset další rok ve skříni, aby je žrali moli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - jo dám je do alba až po skončení tý aukce, aby mi je náhodou někdo nevyfouk :-D
Odpovědět
jj už se těším tak držím pěstičky ať jsou tvoje a pak už svatba bude a práce se taky uritě vyřeší přece to někde vyjít musí nééééééééééé ;-)
Odpovědět
Brum: Tak to je paráda, že se ten tvůj takhle vytáh. Moc držim palce, ať aukci vyhraješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rose: my budeme mít 25-30 lidí, spíš to zatím vypadá tak na 28. Takže docela fajn počet. Brum: no vidíš, tak budu držet pěsti ať vyhraješ. Kdy je uzavření aukce, už dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
Nikdy jsem nechtěla velkou svatbu, spíš bych ten náš počet klidně ještě ubrala, ale to už nejde, bude tam jen nejbližší rodina.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, tak to je super, že se skoro mažílek nakonec takhle snaží a chce pořádnou nevěstu.. ;-) Šatičky vyjdou,držíme palce! Tak já si ze začátku myslela, že na hostině bude tak 25 lidí, prostě jen rodina, jenže pak sme to počítali a dopočítali sme se 35 lidí a teď to vypadá, že nás bude spíš 40, a to tam máme jen 4 kamarády a 2 řidiče, jenže prostě tam musíme pozvat jednu tetu z přítelovi strany i s jejím mužem, který je totální idiot, ale prý by jinak bylo zle v rodině, no tohle mě fakt dokáže naštvat.. :-p ale co mám dělat, přítel je tam taky radši taky pozve, aby nikdo neremcal.. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se taky připojuji:) prostě 17.7.2009 je nej datum,no :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lucie777: no s tím tetiným přítelem Ti to teda nezávidim..vždycky se najde člověk,kterýho na svatbě mít nechceš, ale kvůli dobrým vztahům v rodině nic jiného nezbyde..:/
Odpovědět
ahoj bros vítej mezi námi a co jak jsi na tom daleko s přípravami koukám že jsi z Č.Lípy tam mám dědu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání:) no, původně jsem z Prahy - ale přestěhovala jsem se loni do Dubé u České Lípy:) dědu jo? takže tam asi jezdíte,ne? ;-) no s přípravami..mám to všecko v hlavě,ale ještě to zrealizovat. Jelikož máme obřad až v 17:45, tak se vyřešila spousta věcí..zatím jsme jen u toho, že máme místo a čas, během příštího týdne by se měla vyřešit otázka kam po obřadu a pak se bude odvíjet všechno..A co ty??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se také k vám připojuji, mám svatbičku hned na začátku července.Máme to 3.7.2009 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, taky jsem se dnes přidala:)) a kde to máte?? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nově příchozí ;-) brosovka - jinak máme zatím také jen místo a čas ;-) momentálně si brousim zuby na aukru na šatičky 8-) a to ostatní se zmákne, jak říká můj muž, co furt plašíš to zmáknem zařídit za 2 měsíce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hele jako kdybych slyšela toho mýho:))) nejsou to fakt jen chlapi???:) no já osobně si myslím,že se to dá stihnout za 3 měsíce všecko.. je pravda, že určitý věci chce mít zamluvený krapet dříve ( místo a čas třeba) a možná i kapelu, ale jinak..:) protože jsem ani nevěřila tomu, že na tom zámku mají plno až do 2011..oddávají pouze v pátek a v sobotu a to - (pátek od 16:15 - 18:00) a v so - 9-12h. a veškerý soboty jsou zabraný až rok dva dopředu..Nevěřila bych.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo.. dost holek si objednává šaty přes net,ale já bych se bála..:/ ty už jsi si nějaký v salonu zkoušela??
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka - tak já si taky myslim, že to za 3 měsíce zvládnem s přehledem, akorát mne mrzí fotograf, chtěla jsem Potůčkovi a nenapadlo mně že se rezervujou rok dopředu :-N , tak holt budem muset splašit někoho jinýho jinak já původně myslela že počkám se šatičkama na svoji neteřinku až dorazí k nám ze Skotska a pudem vybírat do salonu, ale můj nastávající furt brousí na aukru tak sme se na pár šatek podívali, on na mně že když už tak at´mám pořádný šaty a že ty a ty se mu líbí, takže já se chystám na aukcičku :-D jinak na zámku myslíš v Český Lípě
Odpovědět
Profilova fotka
některý holky blbnou třeba rok, to mi přijde jako bláznovství, ale nechci se nikoho dotknout. No tohle je třeba ta situace, kdy je dobrý to mít dlouho dopředu, ale rok mi přijde hrozně dlouho, se může stát věcí.. :-x no určo někoho najdete, chce to se jen dívat a dívat a pak zkusit..:) takže si změnila plány:) no ale zase je hezký, že chce aby jsi byla tou nejkrásnější ;-) a třeba představu o kytí máš?? a hudbu?? jelikož jsem zmagořená z mysliveckých zábav(tam je vždy živá hudba) tak chci jenom živou a nic jinýho:) to má úplně jiný nádech atd. Ale zase, každý chce něco jiného... Zámek Zákupy je kousek od Lípy..není to přímo v Lípě..ale jako fakt tam chtějí mít hodně lidí svatbu, nebo že jí tam měli..Ono je to totiž v našem okrese nejhezčí místo..Původně jsme to měli mít na loveckém zámečku v Radechově - venku v altánu, ale je to hrozně daleko, takže to padlo..on je pak problém s ubytováním atd. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
brosovka - no co se týče šatů jsem je poněkud opravila akorát jaksi si nejsem jistá jestli se v tom nahoře na tý věži otočim - abysme ještě neměnili místo :-D jinak s tim plašením máš pravdu, já to vůbec radši nějak moc neřešim, já jsem ráda že se to po těch letech konečně začíná nějak hejbat, že teda jako bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - ted´jsem koukala do albíčka a zámek nemá chybu a ta kaple je fakt krásná x-) jinak my taky původně chtěli hostinu v hospůdce hned u Rozhledny v mysliveckym stylu, akorát nám jí někdo podpálil a celá vyhořela |-|
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: jsou podobný těm, co máš v albu?? ta věž je bombová:) to je mazec...tam bych Marťu nedostala - má strach z výšek.. :-S ale fakt dobrý...:)) no a jak dlouho jste spolu?? děkuju, taky jsem z toho unešená...a hlavně jsem odvařená z toho času obřadu..pokud bude krásný počasí, tak při západu slunci se fotit atd.. no já už se tam vidim prostě:)) fakt jí někdo podpálil jo?? to jsou hrozný svině, ti lidi...a kde budete mít nakonec hostinu?? a jakou barvu svatby máš??
Odpovědět
Profilova fotka
bros. ty šaty jsou úplně jiný, dám je do alba po skončení aukce, kterou doufám vyhraju :-D čas obřadu máte suprovej, taky sem chtěla odpoledne tak ve 4, v 5 hodin, ale asi to nepude - no já jsem ráda že nemaj problém s tim nás oddat nahoře, jen to bude ráno v 11 hod.a musíme si přinést vlastní stolek metr na metr s bílým ubrusem na tu jejich knihu ;-) hned pod věží byla krásná hospůdka právě v tom loveckym stylu a fungovala tam od r.1848, přežila dvě světový války a pak přijde nějakej blbec a jen proto, že novej nájemce ohlásil v novinách lidový ceny to zapálil - ještě nikoho nechytli ale je jasně prokázaný žhářství :-S takže budem muset najít na tu hostinu něco jinýho - napadá mně Hubertus v Kopaninách - akorát se bude muset přejíždět, takhle by to bylo na jednom místě jinak sme spolu 9 a půl roku a máme doma takovýho jednoho malýho čertíka 8-) no zatim začínáme pomalu zařizovat, ale závisí to taky hlavně na tom zda seženu co nejdřív práci, jinak i když máme něco našetřeno to asi budem muset o rok odložit
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - jinak k tý věži máme velmi osobní vztah, je to vlastně jedno z mála krásných míst tady u nás na ašsku, jinak tu jsou samý hvozdy :-D a měli sme tam i první rande ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jsi chtěla takhle odpo? koukám,že máme docela dost společnýho :-D no tak ono když si nemůžeš vybrat, tak ti nic jinýho nezbyde než se podřídit.. Jako fakt jo? všecko budete tahat s sebou? jůů tak to je hustý:) a proč to nevezmou oni??? mi řekni, co z toho ti lidi mají?? takováhle památka a oni to zapálí jen tak pro zábavu? ty jo, to bych střílela!!! A budete muset daleko přejíždět?? kolikrát to jinak nejde no...Páni, 9 a půl roku - to je fakt už na svatbu :-D :-D a jak se čertík jmenuje?? s tou prací to je blbý všude..:/ dojíždět někam by jsi nemohla?? no ono, když neni kam..:/ No tak o tom není mluvit, když tam bylo i první rande:) pádim domů z práce, zase zítra..papa
Odpovědět
Ahoj holky tak to mam za sebou, jupiiiii, teda nevim jak , hlavne tu zkousku, tam jsem to mastila paty pres devaty, tak uvidime, ale uz musu zacit bali, vcechny sve svatebni kramy a hura domu!!!!! taky vitam nove prichozi :-D evi: mame stejny datum v kolik to mate? :-D bro: my sme jedni z tech co zacali planovat rok do predu :-D a treba fotograf ktery ho jsem chtela uz byl zamluvenej a na saty ktrery jsme objednala v zari jsou porad jeste ve vyrobe, hahahaha vdavala bych se nahata :-D :-D :-D jinak segra si taky bere jedno z myslivecke rodiny, uz se tesim na ten gulas, mnam!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bros. tak asi si to přečteš až zejtra ale jinak bych zapomněla co Ti chci odpovědět :-D oni to nevezmou, protože to ani nemaji a normálně se tam obřady nedělaj, paní matrikářka mi říkala že za celou dobu co je ona na úřadě a že je to hezká řádka let budeme teprve druhá svatba tam nahoře a ti si také přinesli stoleček, tak doufám že se to moc nerozkřikne :-D a nějak to zmáknem, jelikož je tam poněkud méně místa :-D no zapálili to z jasnýho konkurenčního boje o tom žádná, jelikož jak by dal novej nájemce lidový ceny + to supr prostředí okolo, tak se jiný můžou jít klouzat čertík se jmenuje Jiřík po tatínkovi a zrovna skončila školka tak šel na chvíli k babičce (mám tchýni nad hlavou :-D), bylo mu 5 let a svadbu by sme rádi stihli dřív než pude do školy no a o práci mlčim, nerada si stěžuju, však ono se snad něco konečně najde, uff.... jdu radši taky chvíli něco užitečnějšího dělat než sedět u pc :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?