Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Craw, tak my bysme si mohli vzít svoje pití, ale účtovali by si za to korkovný, takže by se nám to nevyplatilo, ale je to smozřejmě logický, proč by měli nechávat vlastní pití. Spíš se zkus domluvit, aby vám pití dávali z velkých flašek (1,5-2l), aby to nelili z těch malinkých, takže by vás to vyšlo líp. My tvrdej nebudeme platit vůbec, v tom si každej pojede na sebe a pivo a víno zaplatíme, to už nás nepoloží.. ;-)
Odpovědět
holky já vizážistku vzdala a ke kadeřnici půjdu já někdo mě tam odveze a pak pro mě zase přijede :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě učeše i nalíčí jedna osoba a naštěstí doma, ale musíme jí tam dovézt a pak asi i odvézt, i když to nevím, jak uděláme,. :-N
Odpovědět
ještě že nemáme problémy s pitím a jídlem máme to v motorkářským klubu a vše si tam přivezem sami, sami si to ozdobíme prostě pohoda bude to celý naše a dneska jsem se dozvěděla že už máme přislíbenou i kapelu hurá :-D máme k dispozici stoly židle lednice prostě vše a večer bude gril a rožnění na to mame už človíčky co se nám o to budou starat tak teď jen ať nám nic nevybouchne jinak fakt nevím zatím to docela klape podle představ
Odpovědět
Ahoj, tak my teda budeme mit piti a jidlo v te restauraci, kde bude hostina..Bylo by to dost trapny si tam nosit svoje, protoze tu restauraci s hotelem vlastni tatovo dobry znamy a uz i tak mame docela velikou slevu..
Odpovědět
Tak ja mam svatbu az v 17 hodin, takze bysme rano mohly s mamkou v pohode zajet ke kadernici a ke kosmeticce, tak snad to bude v pohode ;-)
Odpovědět
Vcera jsme s kamoskou naplanovaly nasi rozlucku se svobodou- hen night :-D na 22.kvetna, jeste pred zkouskovym, jupi!!!! musime zacit vyrabet pozvanky, delame zkraslovaci odpoledne a tea party a pak parit a tema jsme vybrali alenka v risi divu :-D uz se tesim co z toho vyleze. planujete neco?
Odpovědět
Profilova fotka
terezka - neboj, určitě něco nadete ;-) lenkous - tak to bude bomba, už si to dovedu živě představit ;-) jinak já jsem ráda, že aspon vám se to tak hezky rozjíždí, když mně se to zatim netýká :-N :-D no my byli dneska zas v Chebu a úplně sem si zapomněla vzít knížky do knihovny a vrátit je a vzpomněla sem si na ně až večer, přitom sem tam vlastně hlavně kůvli tomu chtěla jet, no fak thlava děravá :-D :-D dala jsem si žádost na další výběrko, tak uvidíme ;-) no ale přesto, že se mně přípravy zatim netýkají, tak sem šla kolem zlatnictví a prostě neodolala, úplně mně praštil do očí úplně náádhernejjj snubák. Tak sem tam hned vklouzla a ptala se :-) Takže je od retofy, ale 20 000 ! takže mám po žížalkách :-p
Odpovědět
oni to nezrušili,ale přístup se nám nezdá nicmoc, máme pocit že je jim vlastně jedno jestli tam tu svatbu mít budem nebo ne,takže chceme najít něco kde budou vstřícnější..doufám že už nebude všechno plný :-| jinak za 4 měsíce a tejden je to tu ;-)
Odpovědět
Ahojky :-) Jsem se tu par dni neukazala a jeje Vcera jsme byli jen na kukandu po prstynkach a svatebnich botech a byla to teda hruza jeje ale uzili jsme si nadherny den! Byla jsem se domluvit u zubare na vycisteni a beleni zubu at na fotkach mam pekny usmev :-D No proste si to pekne uzivame. Vcera jsem jeste jednou obvolala od matriky po sladke at si ujasnime cas a pod a jeste,ze jsem to udelala.....matrika mi zmenila termin a o den a tm padem vse narusila ale ja jsem sikulka a vse jsem poprehazela ale byla to zpousta telefonatu. Bouncig co se tyce hen night(rozlucky)te se trochu obavam :-) porada to pro me jedna kamoska(Irka) a pry to tu stoji za to...ja nevim nic jen den,a ze si me vyzvednou...jen se me ptala kolik lidi a bude to pres 20 zenskych a co jsem tu slysela o tech jejich hrach a tradicich se bojim bojim :-D Bude 11.7.09 pak rozhodne poreferuji a budou i fotky :-D
Odpovědět
Finfrle: To bych si taky asi mela nechat vybelit zuby, ty to delas v Irsku?My mame prave oba zubare v Cechach, pritele jeste ceka navsteva zubare tak jako tak. Na boticky sem taky koukala, ale zatim tu nic nemaji, asi je vyberu s mamkou az v kvetnu. Jak ti mohla matrika zmenit termin?To mas teda v jiny den?
Odpovědět
Ahoj Rose:no ono mi matrika zmenila termin na podepsani vsech papiru a pod... Na sveho zubare tu nedam dopustit...teda prijde to na balik a velky ale je opravdu jednicka a jeste k tomu takovy hmmmm no proste je pohledny :-N Radost se pohledet :-N Pristi stredu letime tak se i tesim :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Finfrle: No my sme teda domluveny s matrikou, ze jim doneseme vsechny dokumenty nekdy v kvetnu, pokud by to neslo, tak se mame ozvat. tak to se mas, ze letite uz za tyden ;-). My pojedeme hned jak dostaneme to vysvedceni o pravni zpusobilosti pro pritele, muze to trvat az 2 mesice, takze to vychazi na ten kveten ;-). Pojedeme autem, jezdim tu ceskym a musi jet na servisni prohlidku ;-)
Odpovědět
rose Jezdime pokazde autem pekne na trajekt a pak pres francii a je to super ale tentokrat a letime ...jsme v cechach nebyli dva roky tak to bude zmena. Rozhodne to bude hekticky tyden ale tesim se vazne.Mame vplanu zajet na svatebni veletrh v Ov.
Odpovědět
Finfrle: No my jezdime jednou za rok kvuli mojemu autu, jinak normalne litame.. Chystame se na Velikonoce za pritelovo rodinou na SK, ale asi pojedeme autem, protoze letenky sou na Bank holiday dost drahy..Ale zase jsou jen 4 volny dny a z nich budeme mit 2 dny na cestu, tak nevim.
Odpovědět
Ahoj holky tak jsme se vrátili z Prahy máme zamluveny prstýnky, ale budou až květen červen maj toho hodně a když jsme řekli že máme svatbu až v červenci tak byli rádi že to není na poslední chvíli a jsou to teda ty co mám v albu jako páté ženich bude mít hladký a já sedm briliantíků ;-) , ale botičky ani náhodou prolezli jsme co se dalo v centru ale nic musím hledat dál :-|
Odpovědět
fin letí to už jsem zvědavá až tady budeš vyprávět co jste všechno stihli a jak jsi zkoušela šatičky atd. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous - no to mi řekni, žes nesehnala botičky - asi je na ně ještě brzo :-N jinak kde ste si nechali dělat ty prstýnky, že to bude tak dlouho trvat?
Odpovědět
u toho Lukáše Rýdla no ono kdyby jsme na tom trvali tak je to do měsíce ale teď maj moc objednávek tak jsme řekli že je čas tak byli rádi že jsme nepřišli na poslední chvíli tak to je jedno ona říkala že to možná bude dřív jak to budou stíhat že až budou hotový tak nám daj vědět aspoň nám nebudou ležet dlouho v šuplíku :-D v bílých botech moc výběr neměli a když už se mi líbili tak měli jen velký :-(
Odpovědět
lenkous No ja se sama tesim jak to vse pujde ....dnes mi k mami prisli oznameni a jsou pry krasne!!! Trochu se to s nasima hrouti(nedokazou prezit,ze maji jit na moji svatbu oba)Stale se nenavidi a trochu me to stresuje ale dulezite je to,ze tam budu mit Pavla! Rozhodne se to pokusim uzit :-) jak brezen tak cervenec ;-)
Odpovědět
fin je to blbý když se nenávidí ale měli by to překousnout a vaší radost vám nepokazit, ale já myslím že si to užijete jak ted tak svatbu že si to nenecháte nikým pokazit
Odpovědět
lenkousi:ja se pokousim to neresit jinak mam radost,ze uz jen tyden a budu zarizovat vse....poridim fotecky a pak je hodim do albicka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, tak aspoň že máte prstýnky! :-D Botky se vyřeší v létě.. Fin, tak snad se rodiče zklidní a nebudou dělat na svatbě problémy, doufám, že i moje svatba proběhne bez rvaček.. :-N
Odpovědět
lucí no tak co já vím tam konfliktní lidi mít nebudem tak snad nikdo konflikt nevyvolá
Odpovědět
Lucie No kdyz se nezklidni,tak je vykazu klidne i v den svatby.Jsem o tom mluvila s Pavlem a domluvili jsme se,ze si to kazit nedame a je to nas den a proto Hadavky pujdou z kola ven :-N Lenkousi Rozhodne mas stesti,kdyz nemusis mit starosti s Hadavkama to ti preji,hlavne klidek a krasnou svatbu!!!! ;-)
Odpovědět
Lenkous: Mate moc hezky prstynky :-). Boty neres, urcite jich bude pak na jare v kramech vic, ja to budu resit az nekdy v kvetnu az cervnu a to snad vystaci..To vis, tedko maji jeste asi zbozi ze zimy. Finfrle: A budes teda nakonec zvat oba rodice a i tatovo pritelkyni?Musi to byt tezky a moc ti preju, aby vam svatba vysla a nezkazili vam ji hadkama.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous: takl to jo, měsíc je asi tak všude na prstýnky, co sem se ptala, na kolik Vás asi tak vyjdou. Jinak já jsem ted´objevila púplně nádherný od tý retofy, hodiim je do alba. Tak ted´ kdykoli sem v Chebu tak chodim kolem výlohy a slintám :-D, jen se mi za ně jaksi nechce dávat 20 tisíc. Chtělo by to nějakej eshop, kde by vyšli levněji. botičky do tý doby ještě seženeš neboj ;-) fin: tak to je smutný a trochu mi tvoji rodiče připomínaji moji sestru s jejim exmanželem - taky se do dneška nesnášeji a sem zvědavá jak to budou dělat až se neteř bude chtít vdát. No já nevim, tak nemusí se zrovna mít rádi, ale aspon respektovat by se měli a výpady proti sobě si na dobu tvé svatby odpustit, už kvůli tobě
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, zkus napsat přímo Retofy, typ, velikosti a kolik by za ně chtěli oni! Nás takhle vyšly levněji, ale z 20000 to asi žádnej zázrak nebude, to jedině si pak nechat udělat podobný od nějakýho soukromníka.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucie: neboj zkusim, svojí velikost už znám (mám jen 50 a ta paní ve zlatnictví na mně koukala jak mám malý prstíky :-D) ještě změříme mužskýho a uvidíme nebo si počkám na další veletrh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty máš teda opravdu pidi prstík.. :-D Já budu mít 52,5.. Už je chci mít doma! Ty sou moc hezký, co chceš.. x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?