Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, někdy stejně ani po stý neposlouchají... Znám to neboj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to, že pak prstýnky už neuvidíš? Bude je mít už rovnou svědek u sebe?
Odpovědět
Krasny den preji! :-) Urcite to budu muset zvazit a to poradne...hadka bude asi vkazdem pripade,protoze mama nesnese ani tatu jen jde o to jak velka ta hadka bude jojo :-S no ja se bavit budu a vic resit nebudu :-o Jinak chybi presne dva tydny a jedu vse zaridit hura!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Fin: To máš teda celkem prekérní situaci. A myslíš, kdyby si se nějak snažila mamce vysvětlit, že je to tvoje svatba a že tam jsou oba kvůli tobě a ne, aby se pohádali, tak to by asi nepomohlo co :-S Když se ženil starší brácha od přítele, tak tam byl jejich táta a děda z matčiny strany a oni se fakt neměli rádi a skoro celý život spolu nemluvili nebo se hádali, ale na svatbě se kvůli všem přemohli a jen spolu nemluvili :-) , takže to naštěstí dopadlo dobře. To je fakt taková hloupá situace... Hlavně si to jima nesmíš nechat zkazit. ]-(
Odpovědět
dzingy: no budou je mit u sebe, a ja je od vecera pred svatbou az do prichdu k oltari, neuvidim :-N ale vyslu na ne zvedy :-D budouci tchyna se o ne postara :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my sme dneska doplatili obřad a zaplatili zálohu na hostinu, tak už sme zas o něco blíž, už se začínám vážně těšit, teď bych ještě co nejdřív chtěla vyřešit oznámení a budu to mít už skoro bez práce! :-D Polštářky pod prstýnky mít nebudeme, dospěla sem k názoru, že je to zbytečný, kvůli pár minutám utrácet za nějakej polštářek... =-)
Odpovědět
Uz se to krati to mas pravdu Luci :-D Uz se zacinam tesit a na obavy se snazim vyprdnout ale znas to cas odcasu to v hlave preskoci :-D Polstarek mit nebudeme asi to vyresime na kyticce nebo jen tak na tacku,to je to posledni cim si lamu hlavicku :-D Ohledne prstynku....si je nechavame delat v Brne....a babicka mi nabidla,ze mi da jeji a dedeckovo co mi zemrel....meli mezi sebou nadhernou lasku,tak nad tim premyslim....bylo by to pro me po citove strance moc pekne nechat si z nich udelat nase ale nadruhou stranu vaham nebude li lepsi si nechat udelat sve
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: s těma prstýnkama od babičky by to možná bylo fajn, jen možná malinkej zádrhel je, že to zlato někdy berou spíš jako protiváhu a ne že ti ty prstýnky udělají přímo z toho tvého zlata... V takovém případě by se ještě chtělo pořádně informovat. Někde použijí přímo to tvé a někde vezmou různou barvu zlata i když chceš třeba zlato bílé...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, dneska nám vyjímečně prozatím neprší :-) Tak všem přeji krásný den.
Odpovědět
dzingy Se zlatnikem budu mluvit v pondeli ale myslim,ze s temi prstynky nebude problem....tento zlatnik je moc ochotny dokonce na nas bude cekat do 2rana :-) tak snad i vezme ty prstynky a udela z nich ty nase jeste se musim rozhodnout. Krasne rano!
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: tak to je teda fakt ochotný...to klobouk dolů. V tom případě, pokud jde o jednoho člověka, tak by v tom neměl být opravdu žádný problém. Už chy táš cestovní horečku? Nebo je to ještě přecijen daleko?
Odpovědět
Profilova fotka
fin - no vybrala sis nejlepšího zlatníka, my ostatní můžem jen tiše závidět ;-) pokud ti to z těch prstýnků od babi udělá, tak to bude moc pěkný jinak u nás se všechno dost uklidnilo a v pohodě, holt sme už oba vystresovaný z toho že sem bez pořádný práce ale jinak dobrý, to ustojíme, no a svatba se bude řešit až bude práce a třeba to stihnem i na termín (ten jsem na matrice nerušila) tak když se pak povede to ostatní tak zařídit to za 2, 3 měsíce nebude zas takovej problém 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To víš, že jo, prostě v klidu a ono se to nějak vyvrbí. Není nutné to dělat na silu, pak by z toho byly jen mrzutosti.
Odpovědět
dzingy Ono ja nemam nikdy cestovni horecku ;-) jen toho bude hodne...se moc tesim ale radeji bych jela nekam za exotikou...
Odpovědět
Ahoj přeji hezký podvečer tak naše přípravy jsou u ledu protože skoromanžílek je nemocný má zánět kloubu -kotník a nemůže chodit dostal berle tak mi tady pěkně pajdá je to tak na 4 týdny tak vše co bylo v plánu jako jsou prstýnky atd. musíme odložit :-S A jinak asi založím nové téma pokud ho nenajdu že už ho někdo založil jestli má někdo zkušenosti z kamínkama v prstýnku dneska mi třetí člověk řekl ať si je nekupujem že to vypadává a že reklamace než se vyřídí že budu stále bez prstýnku a řekla mi to paní co prodávala ve zlatnictví že tam každou chvilku někdo přišel a i opakovaně a já tam kamínky prostě chci tak nevím a jestli je budeme mít z Prahy tak by jsme museli jezdit tam no a jestli to bude stále vypadávat tak to bude v háji co si myslíte vy :-(
Odpovědět
lenkous: no, ja se zase bojim kvuli zvetsovani a zmensovani. Zasnubni mi byl mensi a chtela jsem si ho dat zvetsit, ale vsude mi tvrdi ze s kaminkem nejde dat pod plamen, takze smula. Asi budu muset hledat dal. Zatim ho nosim jako spis talisman v penezence :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Len - tak s těma prstýnkama mám stejnou zkušenost, paní ve zlatnictví nám říkala, že úplně nejlepší jsou ty klasický kulatý nebo půlkulatý, že ty ostatní se ti třeba zařezávaji do rukou a špatně se nosí, mat mi říkala že se časem oloupe a ty kamínky taky, že třeba s tim někde bouchnu a je po kamínku + další nepraktický věci jako např. různé hlubší rýhy nebo i menší dirky v prstýnku jako okrasný prvek atpod. že se v rtom pak akorát drží různé nečistoty atp........a je to nepraktické - takže sme se nakonec shodli že je objednáme přes net a budou co nejjednodušší, ale jeden diamantík si tam neodpustím ;-) p.s. - trošku sem je ted´dávala dohromady, tak sem to album s prstýnkama pro inspiraci hodim
Odpovědět
tak to nevím jen jsem se tady dočetla že upravovat nejdou jen ty co maj kamínky kolem dokola jinak snad jo ale netuším já chci kamínky nahoře a fakt mě to dneska zaskočilo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo to už sem taky někde četla, ale myslim že s tim kamínkem nahoře problém nebude
Odpovědět
tak zakládat nic nemusím našla jsem diskusi a teda jen jedna měla špatný zkušenosti ale se zásnubákem jinak všichni v pohodě tak to řešit asi nebudu :-.
Odpovědět
No na tom zásnubáku (bílý zlato) mám jeden kamínek, zirkon. Všude mi řekli že to nedělaj, ale že to někdo dělá. Jen nevim kdo:-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já si dnes úplně náhodou koupila naušnice k šatům, tak mám z toho radost :-D Jinak s kamínkama fakt nevim, já je do svého taky původně chtěla, ale pak jsem si to rozmyslela a budu mít bez. Myslím, že by se měly dát zvětšovat, že snad je problém jen s těma, co maj kamínky po celém obvodu, ale nevim a zkušenost nemám
Odpovědět
lenkousi jestli jsi videla prstynky co budu mit ja,tak vazne zalezi na kvalite a provedeni.Nastesti mi vse vysvetlil zlatnik a rozhodne to nechce uplne dokola!Treba ja budu mit kaminky jen do dvou tretin a zespodu ne...taky je nejaka metoda aby se ti prstynek netocil!Staci najit kvalitniho zlatnika!Ja budu mit celozivotni zaruku a jakakoliv uprava i postovne zdarma....vyzne najdi dobreho!
Odpovědět
fin: ty budeš mít určitě p.Kouřila viď na toho jsem četla jen to nej já právě nevím jestli toho p.Rýdla z Prahy hodně manželů je spokojena podle toho co jsem četla a nebo jestli si je necháme udělat tady v Děčíně taky maj krásný no každopádně mám čas 4 týdny co bude můj milovaný pajda doma a nebude moct nikam jít pak se rozhodnem :-|
Odpovědět
lenkousi mam pana z Brna si nepamatuju jmeno :-D a jsem lina se jit podivat Pekne relaxuji u pc a tv dnes tu bylo nadherne pocasi skoda,ze jsem si to uzila jen hodinku nez se zatahlo. Uz se tesim az si dam na strechu dalsi kyticky a udelam si to tu veselejsi a uz pomalu svatebni hihi
Odpovědět
leni: ja mela zasnubak s 24 minikaminkamaa jednim velkym, a dokud ho lea neztratil uplne bez problemu, ale pred tim jsem dostala jsete jeden a ten uz jsem byla vratit 3 za 10 mesicu, dobre, ze ho pojistil, protoze jinak bysme se nedoplatili.
Odpovědět
boun to je pěkný já si to promyslím to je hrozný vždycky mě někdo nahlodá, ale je fakt že párkrát se mi potvrdilo to že mě někdo z něčeho zrazoval a já se nedala no a skončilo to slovy "vidíš já ti to říkala" no tak právě proto mám dilema 8-(
Odpovědět
fin: taky už chci aby bylo hezky tady skoro pořád prší :-( :-( :-( :-(
Odpovědět
lenkousi To by jsi v Irsku nevydrzela hihi tady prsi 365dni v roce a behem 5min zazijes vsechny ctyri obdobi
Odpovědět
hezký no to asi ne nemusím vedra ale mám ráda když je sluníčko 8-) a modrý nebe :-N a né déšť ten nesnáším
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?