Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj slečny zdravím Vás. Náš den D bude 17.7.2009. Koukám že tu moc nejste. Potřebuji dušičku která řeší to samé co já a doufám, že jsem našla. ;-) Máte někdo ten to den? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alex: tak já tu zrovna jsem :-) a tímto Tě mezi námi vítám. Jinak záleží na tom co řešíš .-)
Odpovědět
zuzabra: No to áš pravdu :-. sorry..hned to opravím
Odpovědět
;-) tady má někdo fakt super nápad .... s tou básničkou ;-) ale myslim, že ty ručníky se stejně někde objeví :-D
Odpovědět
alexx: Mám totéž datum :-) :-)
Odpovědět
Holky, musím se pochlubit... Mám šaty! Byla jsem v salonu Dianthe v Praze, s tím, že maximálně jsem ochotna investovat 3000,- Kč a že se jdu "jenom podívat". (Nechtěla jsem nějakou extra róbu, ale něco, co využiji po svatbě i na koncerty, neb jsem klas. zpěvačka...) Kamarádka mě ukecala na zkoušku šatů - a bylo to jasný. No a odnesla jsem si šaty za čtyři a půl.... ale nádherné!!! Sice růžové, což kdyby mi někdo řekl předem, tak bych ho asi poslala do háje, páč mi růžová připadá normálně přeslazená, ale tyhle jsou nějaké jiné ;-)
Odpovědět
cascia: Jééé tak to je paráda...
Odpovědět
Profilova fotka
lida17: jo jo ta básnička je dobrá, ale máš pravdu, taky si myslím, že se najde někdo, kdo si řekne peníze nepotřebujou, ale ručníky jo! cascia: tak to je super, další položka z krku, že? Tak nám je vyfoť, ať nemusíme čekat do svatby a můžeme ti je pochválit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cas: no to je super, tak už chcem vidět fotku v albu ;-)
Odpovědět
jé, já se tady z toho pěkně vystresuju, každá už něco máte a my jen termín :-( a kde to plánuješ v těch varech?18 let jsem tam žila a vdávám se jinde, to sem dopadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a já zase nemám termín a to je asi nejdůležitější :-) nevím jeslti první nebo druhá sobota :-o NO to právě nevím kde v těch Varech to furt řešíme :-|
Odpovědět
Jé, to mě ani nenapadlo fotit, není to blbý takhle ukazovat předem? :-) Jdu si je vyzvednout až zítra, tak se ještě rozhodnu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my už máme místo, bude to na Floře v Olomouci v altánku, v březnu ho opraví a v červenci je náš :-D a navíc, protože je to majetek města, budeme platit jen 1000kč správní poplatek a pak jen za květinovou výzdobu, podle toho jestli chceme velkou nebo malou. ;-) to ještě zjistím ceny, ale na to je čas, hlavně, že ta oprava bude v březnu skončená. A zkoušela jsem si šaty asi 7, ale poslední byli nejlepší, ještě si obejdu pár salonu a počkám na kolekce, který přijdou v polovině listopadu a jestli nenajdu lepší, tak si jdu pro ně, jediný co mě štve, tak je to že stojí 5700kč, a ještě to mám dát takové protivné majitelce, zachránila to její milá prodavačka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzabra: tak to bude hezky zářit po opravě :-) Jinak dneska jsme potkali svatbu a hostinu maji v hospodě v naší ulici a to v takový, kde by nás v životě nenapadlo, že by mohla bejt svatba - prostě klasická hospoda + inter.kavárna - no ale jak si to kdo udělá 8-) No a ten můj se vyjádřil, že jestli seženu práci do tejdne, tak si mě vezme ještě letos, tak sem mu odvětila, že příští rok mi to stačí :-D
Odpovědět
ahoj holky, nějak to tu vázne |-| budete některá tvořit svatební noviny? a máte někdo zkušenosti s karaoke na svatbě?přišlo mi že by to mohlo bejt dost zábavný :-D taky se někdo tak těšíte jako já? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo terezko, já se netěším skoro vůbec bojím se co se vše pokazí co nevyjde, co bude drahé no hrůza :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terezka22: já se těším a přípravama se bavím, ale zatím dělám vše teoreticky, zkouším si šaty mrkám na net, ale ještě jsem nic neplatila, z toho mám teda hrůzu, to jo. Od mýho přítele v práci nějaká paní peče, tak té zadáme dorty a cukroví a svatební koláčky, zrovna si teď kreslím dort, jaký bych chtěla a ona mi ho podle toho obrázku udělá, ještě ji teda poprosím o ochutnávečku, udělá to vrchní patro, to nejmenší a my ochutnáme.
Odpovědět
tak to jsme na tom stejně, já zatim spíš sním, okoukávám na netu co a jak, neni to jednoduchý když člověk nemá vůbec zkušenosti...ale na druhou stranu se fakt těšim :-) docela se bojim jak zkoordinuju věci týkající se mě a vzhledu-nehty,vlasy, atd...dort bych nejradši neměla vůbec...děsim se že se všichni nacpou obědem a dortem a budou zralí jít si dát šlofíka a ne pokračovat nějakou odpolední zábavou :-|
Odpovědět
terezka22: Ahoj, já se taky hrozně moc těšim :-D . Jediný, co mě opravdu děsí už teď a pořád si nad tím lámu hlavu je, jak všechny poskládat do aut a jak to pak udělat s autama, aby řidiči nemuseli být bez alkoholu. Náhodou někdo nemáte nějaký nápad :-S ?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzimme já asi využiji kamarády mladšího bráchy, dám jim nějakou tu stovku a udělám domácí službu drink and drive. Budou dva na jedno auto. Jeden sedne se svatebčany do jejich auta a odřídí to a ten druhy za nima pojede svým autem a pak zpět a znova.....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já se připojím.. :-) auta taky budeme řešit řidičema (kamarádi), aby mohli pít.. Jinak mě ty přípravy tak baví, že sem si říkala, že snad založím svatební agenturu.. :-D akorát přítel si myslí, že sem se trochu zbláznila, když to řeším všechno takhle brzo, poříd mi říká, že se nebereme už zítra, ale zatím sou přípravy spíš teoretický.. K tomu karaoke, tak my ho na jedný svatbě zažili, nejdřív se nikomu nechtělo jít zpívat, ale pak se to rozjelo, takže byla legrace, horší bylo, že jak se pilo a pilo, tak zrovna teda můj přítel, ten mikrofon nechtěl dát z ruky a taky že nedal, takže pak už do toho hulákal jen on, škoda, že si z toho nic nepamatuje.. :-D
Odpovědět
My jsme dnes byli vybírat prstýnky. V Praze na Vysočanské je obchod "Ráj snubních prstenů" a musím říct, že nás tam jedny fakt nadchly... Jenom cena je vyšší, než jsme čekali předem... Ale jsou nádherné, asi je půjdeme objednat. Chceme totiž všechno koupit co nejdřív, než se budeme stěhovat a zařizovat byt, protože pak na svatbu už nebudou peníze,ani pomyšlení...
Odpovědět
madormi: Tak to je super tip, moc díky :-D . Jinak já dnes objednala pár drobností přes net, tak už se těším až mi přijde balíček :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Alex, taky mam 17.7.2009 svuj velky den:)zitra si budeme objednavat snubaky, dame za ne 10tisic, takze 3nejvetsi polozka padne ze seznamu:)Byli jsme se o vikendu podivat v Shoppinu v Ove a krome zlatnictvi Ivo Kubis to byla des a hruza...Cas vim, o cem mluvis, taky rekonstruujeme a ja vzdy premyslim, zda dat na svatbu nebo do bytu:)ale je to tak 1/2 na 1/2:)
Odpovědět
jé já vám tak závidim že už máte něco tahkle zařízené...já o všem spíš pořád přemýšlim a stresuju se ale snad už se nějak pohneme...myslim že to neni zas tak brzo...chtěla bych objevit nějaké super šaty ve výprodeji,to by mi spad kámen ze srdce a měla bych jistotu že mi s tim nikdo nic neudělá do svatby tak uvidim... 8-) do tý agentury bych šla s tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ja už si dám na čas od nakupování na svatbu oddych :-D Už mě to stálo 8 000 :-) tak zase chvíli si dáme na vzpamatování mezi tím zamluvíme místo na obřad a hostinu a pak se zase vrhu do objednávání, nakupování a placení :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ter: neboj to zmákneš všechno zařídit, když je ještě spousta času, já opravdu zařizovat začnu až po novym roce. Jinak včera sme se byli projít s rodinkou tady u nás na Rozhledně a přítel se vyjádřil, že když už to teda musí bejt, tak že by to chtěl tam ve věži, tak uvidíme :-) nebylo by to marný, vešel by se tam jen oddávající a my se svědkama, hosté by počkali dole a pak by se šlo rovnou na hostinu, docela o tom uvažuju, jelikož to místo má vážně genia loci ;-) a byly by tam supr fotky - hodim si jí do Alba a když by nebyli moc drahý v přilehlé restauraci nemusíme řeširt ani auta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrkala jsem na fotky, je to super ta rozhledna :-) brum: a vy chcete mít svatbu v kostele? jste věřící?
Odpovědět
Profilova fotka
Na tý rozhledně by to mělo bejt nahoře ve výklencích, ale musim zjistit jestli nám to město povolí a pan starosta bude chtít šlůapat schody nahoru - je jich tam 113 :-) v boha spíš asi věříme, ale věřící nejsme, nikdy jsme nebyli v žádné církvi a ani nebudem a pokřtěný taky nejsme, takže i když by se mi svatba v kostele líbila, tak tam nebude, jelikož by to z hlediska církve neprošlo :-) - spíš sem myslela na místě, kde byl kostel (viz ty fotky) - od toho 67 kdy shořel a v 68 ho strhli, tam nebylo vůbec nic a před pár lety se tam udělal takový památník přesně dle lodi tehdejšího kostela (ta zed´) + kříž na místě tehdejšího oltáře a jedna svatba už na tom místě byla, takže by na matrice nebyl problém ji tam znovu udělat - jen by se museli vymyslet nějaký stany, kdyby pršelo a židle atpod. to s tou Rozhlednou by to bylo jednodušší navíc hned vedle je taková chyta, moc hezká restaurace v loveckym stylu, kde by mohla bejt hostina - ještě sem se na to neptala, ale jestli nebudou drahý, tak to tam uděláme - hodim do alba i historickou fotku, kde ta chata je vyfocená - v současný době je samozřejmě trošku upravená jinak a je tam terasa. Na kopec bysme dojeli bud´autama nebo pěšky, z města je to nahoru moc krásná procházka.
Odpovědět
Profilova fotka
No já jen, když ten tvůj není tak hrrr do svatby, tak že v kostele ty obřady bývají docela nudný, jak pro snoubence, tak pro hosty, protože ti většinou nic nevidí a jen se víc jak půl hodiny nudí. Mě se to nejvíc líbí v přírodě, jen nesmí zklamat počasí, to pak moc nevím jaký by to bylo, budiž nějaký jemný deštík, ale kdyby byla bouřka nebo jen slejvák, tak neproběhne asi ani obřad, ten altánek má sice střechu, ale asi by jsme byli všichni mokří.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?