Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
koukam že mam stejny problem,ale ja jsem nevlastni mamce řekla že jsem pozvala i tatu s přitelkyni a ona my řekla že je ji to jedno,už se videli na segry maturitaku tak snad to bude dobry,ale taky se toho trochu bojim
Odpovědět
No ono je to slozitejsi diky tomu,ze ziju v Irsku a nemela jsem sanci se s ni seznamit.Jsou spolu jen par mesicu ale vypada to na to,ze to je az az vazne...jedou i do ciziny na dovcu a je tam i jeji 12dcera a moc jim to klape jako nova rodina....ale mamy rodina co bude na svatbe a mama to asi nevydychaji a toho se bojim....
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, takže bys byla realitní agentka? ;-) Myslíš, že v tom se dá uživit? Hele a co zkusit třeba Amway nebo LR Cosmetics, v podstatě jako Avon, jen lepší a dražší výrobky, ale zato o hodně vyšší provize.. Sice to bývá opruz, ale vím, že se tím dá vydělat slušný peníze, já na to teda nejsem, proto to nedělám,a e znám lidi, co se tím slušně živí.. Nebo dělat finančního poradce, jako jsou Partners, Broker consulting a podobně? Fin, ale tak snad je mamka natolik rozumná, že to nějak vezme a ona nikoho nemá?
Odpovědět
Fin: Sice je to asi těžký, ale já bych jí taky pozvala. Myslim, že z toho co píšeš, by tatík asi nepřenesl přes srdce, kdyby si ho pozvala a řekla, ať ta jeho nechodí. To by bylo asi fakt trapný. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lucie - přesně tak realitní agentka, myslím že se s tím dá uživit lépe než Amway nebo LR (to je opravdu vopruz někomu vnucovat), tohle je reálnější baráky se budou kupovat i prodávat stále navíc ceny nemovitostí pudou dolu atpod.. navíc jestli by se to rozjelo tak se s tim dá pak dělat i spousta jinejch věcí a postupně se vyprofilovat jinym směrem, jen by to pro začátek chtělo k tomu normální zaměstnání :-) takže jak budete prodávat nebo kupovat byty, domy, pozemky, shánět podnájem nebo nájemníky apod. nebo o někom vědět, tak na mně - působíme po celé ČR ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak celá ČR, tak to je zas o něco lepší, sem myslela, že budeš jen místně.. A k tomu bys mohla být v nějaký bance jako zprostředkovatel a rovnou jim dávat hypotéky.. :-D Sice máš pravdu, ale kosmetiku lidi přeci jen kupujou častěji než baráky.. ;-) Každopádně kdybych měla pár milionů navíc a chtěla bych nějakou vilku, určitě se ti ozvu! :-)
Odpovědět
holky ja se tak tesim, at uz je to tady!!!!! nezda se vam , ze to hrozne pomalu utika?
Odpovědět
Profilova fotka
tak ona je to spíš realitní a finanční společnost, takže nabízí i zprostředkování hypotéky + i jiný služby takže když se rozhodneš koupit barák máš všechno na jednom místě a nemusíš nic jinýho zařizovat. Jinak já mám zkušenosti s touto kosmetikou spíš naopak tady u nás by to lidi prostě nekupovali tak možná ještě před 5 lety, to kámoška dělala avon a ta známá jak k nim chodíme LR a už tehdy to byla bída, navíc si ty výrobky musíš koupit na sebe a pak je teprve prodávat a když to neprodáš máš smůlu a co pak s tim, že jo - já bych to neprodala, někdo řekne jo jo a pak to objedná ale neveme si to od tebe z různých důvodů a pak co s tim, že jo tady u toho je to jednodušší nic kupovat nemusim ;-) jinak měli bysme se vráti k tématu svatba, červenec apod. nebo nás smáznou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nemusíš do kupovat na sebe, objednáš to a od lidí můžeš chtít peníze předem, ale uznávám, že je to někdy vnucování, já bych to taky dělat nechtěla, navíc je to fakt docela drahá záležitost, sice kvalitní, ale já na to momentálně taky nemám a využívám obyč drogerky.. :-) tak to je super, že bys dělala i hypotéky a podobně, za to sou úžasný provize! To ať si zkusej nás smáznout.. ]-( Mně teda připadá, že to utíká strašně rychle! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luc: no právě, většina lidí jde normálně do drogerie včetně mně ;-) jinak taky doufám, že se to tu nebude promázávat sem ted´mrkla na skok do diskuze svatba Karlovy Vary a tam je to promazaný až hrůza
Odpovědět
Ahoj holky tak dva dny jsem tady nebyla a vy jste se rozjely brum: je mi líto že ti to nevyšlo a k těm očím mám taky dvě známé co si oči nechaly operavat a supr jsou úplně bez brýlí a spokojené fin ty máš teda sny mě se zdaj taky kraviny ale takový néééééé a dneska jsem si vybrala šaty a hned jsem si je zamluvila tak mám radost malinko se zkrátí a to mám 154cm a úplně v poho :-N :-N :-N :-N :-N :-N rose: můj přítel je taky rozvedený a předchozí oddací list teda nechtěli jen rozvodový tak nevím co si to na vás vymýšlí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous ahoj: jak je? Zrovna se chystám jít taky někdy dřív zpát tak sem naposled dneska sem nakoukla ;-) jinak jestli bys měla nějaký bližší info, kde si tu operaci nechali dělat, kdy to bylo, jak to prožívali a za kolik, jak to probíhá, tak prosím do IP, já o tom uvažuju dost a pořád se toho dost bojim a né se k tomu dokopat, navíc mužskej mně do toho navíc div nenutí, tak je to takový :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, já se taky přidávám, budu to mít 18.7.2009 v kolik hodin ještě nevím. Datum jsem si určila sama, příteli je to jedno, on jen ví, že je to letos, a zkombilnovala jsem v tomto datu své narozeniny a jmeniny.
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: taky souhlasím s pozváním i tatínkovy přítelkyně jestli spolu mají hezký vstah. Přidávám se s otázkou jeslit taky maminka někoho má. Nebo by možná i bylo dobrý zeptat se někoho nestranného ze známých a optat se jeslti to dělá v okolí rozbroje, když se Ti dva se svou novou polovičkou setkají. Je to těžký a takhle na dálku hodnotit, když tu přítelkyni ani neznáš... Lenkous: Tak to jsme stejně velký :-D Taky jen o 4 cm převyšuju krejčovský metr :-D Brum: taky se ti přes víkend zkusím vyptat té kámošky co to má už za sebou a pokusím se podat info. Ahoj adggam, vítej do debaty. :-)
Odpovědět
Ahojj :-D No ono mama je pomstychtiva a je tam velka nenavist,proto se obavam co vse by se mohlo stat! Stale to neprekousla a je proti i tatovi natoz jeho pritelkyne!
Odpovědět
je nutný mít nějakej polštářek pod ty prstýnky jak tady spousta lidí řeší nebo ne?mně to přijde už moc,ale zkušenosti nemám...
Odpovědět
Ahojky nevěstinky dobré ráno fin já bych je pozvala všechny pokud je tam chceš mít tak mamka by to mohla překousnout pro jednou. posaď je káždého na druhou stranu vždyť spolu nemusí komunikovat budou tam přeci kvůli vám a né kvůli sobě adggam vítej mezi červencovkama a už máš něco připraveno nebo je vše v začátcích no dzingy stejně velký jsme ale já jsem asi větší do šířky zadek,břicho no hrůza a byla jsem docela mile překvapená že na mě měli šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fin: ono to možná teda bude ještě dost na zvážení, ty znáš maminku a víš jaká je...než aby se vám tam zvrtla zábava ve vzájemné osočování, tak možná tatínkovu přítelkyni vypustit... :-| Je potřeba to citlivě vyřešit... Možná to pro Tebe bude ještě dost oříšek na přemýšlení... Lenkous: vždyť šaty se dají dobře roztáhnout sněrovačkama...ale že jsou ochotní Ti je zkrátit je moc fajn. To já bych asi musela zkusit dát větší kruh. Mě by to nikdo nezkrátit, ale naštěstí taky sedly ;-) Ale i tak jsem si při zkoušení 2x přišlápla spodničku a málem jim zbourala zrcadlo, tak doufám, že se pak nezabiju, musím se naučit chodit :-) Nejsem zvyklá na podpatky...
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - díky že se pozeptáš, budu ráda adg - také vítám nové tváře :-) terazka - nemusí, můžeš je mít třeba na misce nebo položaný na květině anebo vůbec nic, dřív prstýnky normálně vytahoval svědek z kapsy, protože byla taková tradice že svědek se má postarat o prstýnky a taky to nikdo neřešil :-) Jinak holky nám se vrátila zima a do večera sněží, sněží a sněží a už je tu zas 10 centáku přitom předtim vůbec nic :-) no a my sme měli včera snad nejhorší hádku za celejch skoro 10 let a to opravdu hodně, hodně hnusnou a ted´spolu nemluvíme :-| :-(
Odpovědět
brum to jsou asi předsvatební nervíky a nebo to že nemáš práci to určitě odezní :-|
Odpovědět
dzinky já jsem si je taky přišlápla, ale nikdo si toho nevšiml :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenkous. kéž bys měla pravdu, víc v IP
Odpovědět
Ahoj holky, ja vas vubec nestiham,mam prace az nad hlavu. V patek uz jedeme na tu slovenskou ambasadu, dovolat se tam porad neda, tak to riskneme. To by byli debilove, kdyby nevystacil rozsudek o rozvodu.. Finfrle: Taky bych pozvala tatu i s jeho pritelkyni, pokud spolu bydli a funguji jako rodina. Tvoje mama to snad prekousne. Bylo by blby pozvat samotnyho tatu, treba by sam nechtel prijit?
Odpovědět
terezka22: Ja sem o tom polstarku cetla poprve na beremku, jinak sem o tom nevedela.Vy ho budete mit?A kde se da koupit? Lucie777: Mne teda taky pripada,ze to utika desne rychle a spoustu veci jeste nemam zarizenych ;-)
Odpovědět
holky já jsem polštářek viděla poprvé na svatebních dekoracích a pak jsem o tom četla tady my ho budeme šít a ozdobím si ho sama podle sebe do oranžova vyjde to levně o proti e-shopu a bude to hezčí než ty tácky co maj k dispozici a chci aby nám je nesl synovec aspoň to je moje vize ale je to takový stydlivka a bojím se že až uvidí mámu tak aby neutek k ní pod sukni i s prstýnkama v době svatby mu bude 5 let tak snad se změní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No polštářek taky neřeším, spíš se mi líbí takové ty mističky ve kterých jsou barevný kamínky a prstýnky jsou v tom zapíchnuté... Nebo by mi stačil i nějakej talířek a na tom je mít položený... Brum: vy teď ale máte hromobití a zemětřesení... Já myslím, že možná by bylo nakonec lepší tu svatbu přecijen odložit, přestat se stresovat a dostat se zpátky do klidu. Ta práce chybí jak sůl. Je to na vás znát. Ale život není peříčko a i přítel to jistě chápe, jen je možná i on stresovanej a připadá si, že to stojí všechno na něm, jako že uživit rodinu...
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - přesně tak, jak jsem psala výše zatim to nechávám u ledu a uvidíme jak se to vyvrbí :-N
Odpovědět
teri: my to mame jak psala brum, svedek je bude mit v kapse :-N takze snad je nezapomene , neztrati, nebo nejak jinak nezkomplikuje.
Odpovědět
Profilova fotka
boun: i ty prstýnky u svědka jsou dobrý :-) A pro svědka rozhodně čest :-D A zamomenutí lze předejít, tím že mu je dáte až těsně před obřadem ;-)
Odpovědět
dzing: no ja je uz pred svatbou neuvidim, musim jen doufat , ze na to Lea nezapomene, to bude dvojka :-D :-D :-D vis jak chlapum muzes vsechno opakovat stokrat a pak jako kdyby nic.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?