Svatby v červenci 2009. Přidáte se k nám?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak když už je ten rok 2009 rozdělenej, tak zakládám i červenec.
Odpovědět
Profilova fotka
Boun: ty růže jsem taky ještě nikde neviděla, jsou fakt krásný a zajímavý... A je z nich netradičně vypadající kytka...moc pěkné. Fin: Neboj, zadek opravdu schováš, šaty jsou úzké jen do pasu a pak jdou hodně do šířky. A určitě to s tvým pozadím až tak dramatické nebude... Pevně věřím, že dobře pořídíš. A určitě i rodinná oslavka bude fajn. Babička bude určitě na měkko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a oni ti objednávají menší na výšku, nebo celkově menší číslo?
Odpovědět
Profilova fotka
No s tím vykrmováním to bude asi všude stejné :-D Mě baví vařit i péct a tak to jde docela samo :-N Minulý týden přišel přítel z práce a říkal, že nějak přibral, že si musí vzít nové kalhoty k původnímu saku, protože se do těch starých nevejde :-D Je fakt, že je z něj teď takovej víc chlap. Jinak jaro taky přivolávám jak můžu, ale těší mě že už vylezly první sněženky...to to člověku připadá hned o dost blíž realitě. A taky jsem dneska poprvé vstávala do práce za mírného světla a to mě taky povzbudilo. Tak nerada vstávám do tmy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Jee, holky, přítel právě donesl domů prstýnky :-D Došly mu do práce, tak je převzal. Jsou moc pěkný a jsou takový jaký jsme chtěli, takže supr. A nic už jsme nedopláceli za rozdíl ceny zlata v den objednání a den doručení prstýnků. Takže stály 8300 :-) a v kamenném obchodě by to bylo skoro o polovinu víc. Prý už zlato zase klesá, ale kdo by se na to mohl spoléhat. Jsem ráda, že už jsou doma. Nemám vlastní album, ale pokud je chcete vidět, zkuste si vygooglovat "snubní prsten Dana 3/B" a to je on. Já tam mám ještě malej zirkonek a vypadá to moc dobře. ;-)
Odpovědět
Tak jsem koukla na tve prsteny a teda pekne! ;-)
Odpovědět
Fin: Já sim šaty nechávala šít, protože na mě nic pořádnýho neměli v salonech. Mám totiž konfekční velikost 40, ale jen 160 cm a velký prsa a zadek, tak takhle se to hezky vyřešilo. A že ti Irsko někdy bere elán? To si mě moc nepotěšila, my tam totiž jedem na svatební cestu :-D
Odpovědět
zuzime to ne na dovcu je to tu perfektni ale na dlouhodobe ziti to vis! No ja mam vetsi velikost ale asi si je necham taky usit jen si je zajdu do salonu vyzkouset at vim jaky strih mi padne!
Odpovědět
Já měla největší problém s výškou a na mých 160 mi nic nechtěli zkracovat. Určitě seženeš krásný šatičky, neboj. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, člověk tu chvíli neni a jak jedete :-) Jinak my sme dneska byli v Chebu a šli sme se podívat na prstýnky, tak jsem se radovala že by konečně taky nějaká odezva od chlapa :-D nakonec sme nic nevybrali a byla jsem dost zklamaná, děsný pálky, šli nějak nahoru a pomalku nic nejde, přitom když sem se ptala cca před čtvrt rokem, tak šlo všechno :-S Tak sme se schodli že si u jedné známé co má krámek spíše s uměleckými šperky necháme změřit prsty a oibjednáme něco přes net, nejlepší je že to co se líbí mně se nelínbí jemu a on by nejradši něco co nejmin jednoduchýho, no tak snad nakonec něco vybereme. Ptala sem se i na matrice a paní mi dá do zítra vědět, jestli ten termín půjde, jestli mi zavolá že jo tak zkontaktuju fotografa a jestli ještě bude mít volno, tak to zerezervuju. A pak se snad postupně něco vymyslí. Jinak to nechávám na příští rok. No měla bych bejt spokojená, ale nějak nejsem, dolehla na mně depka a nejlepší je že mi příde že mužskej ke všemu přistupuje jak kdybych ho k tomu nutila a najednou mi příde že se ženit vůbec nechce i když sme se domluvili na opaku :-| je mi z toho divně navíc než odešel do práce sme se zase dost chytli a odešel s tim, že si mně vezme až vypěstuju zlatý jabko, fakt z toho mám divnej pocit :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No tak sem otevřela meil a dozvěla se, že zase nic, do tý firmy kde sem dělala konkurs v pátek, mně zase nevzali, fakt děs :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj Brum, to zas bude dobrý, stresy jsou tu vždycky, ale zase odejdou. Máte holt napjatější situaci než mi všichni, ale i to se vystříbří. Zkus se odreagovat. A uvidíš co ti ta paní z matriky zítra zavolá. My jsme taky měli těžký vybírání prstýnků a už jsou i doma :-) Ono to zabere chvíli vybírání a dávání dohromady osobních vkusů, ale ono se najde něco co se bude zamlouvat vám oběma.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď si dej něco dobrého co máš ráda a dej si klídek. Ono to užírání se člověku nepřidá a když se v tom pak moc pitvá sám v sobě tak je to pomalu na mašli. Já vím, člověk se k tomu upne, doufá...a zas pecka... Ale nevzdávat se!!! Jsi chytrá holka ono to jednou prostě vyjít musí! Vydrž!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzimme: já měla taky velký problém s výškou, na nás "trpasličí menšinu" :-) nikdo moc nemyslí. Ale nakonec jsem i při svých 154 cm sehnala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nj, Brum, když se to sere, tak se to sere, pardon za ta slova, ale jak jinak to říct.. 8-( Ale držíme pěsti, aby se nějaká práce konečně objevila! A svatba bude, nesmíš s ním o tom diskutovat, prostě oznamuj, sem zjistila, že je to tak lepší.. :-D Dzingy, objednávají mi menší číslo, mají teda nějaký divný číslování, ale co sem zkoušela, byla 36 a byla mi velká.. No, kdyby to pak nesedlo, tak tam vyberu jiný šaty, ne? Nesmím se tím tak stresovat! =-) :-) Tak my se na prstýnkách vzácně shodli, už aby ale byly doma..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc moc díky, to sem potřebovala slyšet ;-) Luc- jo to si vystihla přesně tu první větu :-S jinak ještě než sme se stihli porafat, tak mi zas bylo vyčítáno něco v tom smyslu, že v tom zlatnictví viděl jak zas nemám nic připravenýho a že by teda čekal že když se tak děsně chci vdávat, tak to mám mít zařízený, nevim asi čekal že ho tam zavedu řeknu tenhle zaplatíme a odejdem - prostě chlapi maj hned ve všem jasno a všechno maj hned hotový a děsně jednoduše. Na což sem mu odpověděla, že zas tak děsně jak on si myslí se vdávat nechci a už to bylo, ale to sem ještě ustála, nějak mně celej ten jeho laxní přístup ke věci jménem svatba dorazil až když sme přijeli domů, no škoda, kdyby odjel do práce tak o 2 hodiny dřív, mohl bejt klid, ted´je zas všechno na vodě :-p No asi budu muset nahodit přístup od Lucky, žádný diskuze a oznamuju a hotovo. ]-( Takže jelikož sme se vzácně shodli v tom, že prstýnky objednáme přes net, tak si tu ted´vyhodim nějaký fotky a zejtra až vstane mu je ukážu a snad se na něčem spolu schodnem. No a ted´co ta práce, to je to nejhorší :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To víš, že kdyžtak vybereš jiný. Vždy jsi jich měla vyfocených tolik pěkných... Ale myslím, že ta jedna velikost zas nebude tak propastný rozdíl aby Ti to nebylo.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: zas bude líp. Taky bych u vás dvou volila spíš ten oznamovací způsob komunikace jak to tu tak čtu...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se teda taky pořád snažím diskutovat, ale někdy to nemá smysl, i když dneska byl miláček nějakej svatební, řešili sme oběd a lidi, co tam přijdou a nepřijdou a vypadalo to, že ho to baví.. :-D ve středu si dáme v restauraci nějaký papu a uvidíme, jestli to bude i jako svatební žranice, sme chtěli vepřovou panenku, ale je tak drahá, že to nejspíš vyhraje krůta.. Původně měla být svíčková, ale na léto je to vážně těžký.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy - já vim že to bude dobrý, u nás je problém ta moje žádná práce a pak to vypadá asi takhle - jedna věta co sem dnes od milého také zaslechla: smrdíš korunou, ale vymýšlíš si na svatbu kdoví co - sem si jistá, že kdybych tu práci měla tak je všechno úplně jiný a ty přípravy bych si užívala takhle mám fakt pocit jako když si vymejšlim kraviny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Brum, já vím, že je to blbý, že se na svatbu těšíš, ale co jí přeci jen odložit, aby sis to mohla v klidu užít a koupit si, co bude chtít, až budeš mít práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Luc: No uvidim, jak něco do měsíce, dvou neseženu, abych mohla tak nejdýl v květnu zařizovat, tak to přehodíme na příští rok. Ono zmáknout to za ty 3 měsíce zařídit, zas takovej problém nebude. No a jestli mi paní na matrice zejtra zavolá že to nepůjde nebo už nebude mít volno fotograf na ten termín, tak to taky přesouvám. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - jinak já sem stejně zrušila stavebko, takže nějaký ulitý peníze jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jde asi spíš o ten psychologickej moment, abych se zas pořádně nakopla, takhle mám pocit že sem úplně na h........., když mně pořád všude odmítaj. :-(
Odpovědět
Brum: ja si taky myslim,ze pokud bys nesehnala brzo praci, tak by mozna bylo lepsi tu svatbu odlozit. Ja te chapu, chces to vsechno zaridit a tak, ale zase musis byt desne vystresovana. Kdyz bys pak pristi rok mela praci, tak by sis ty pripravy mozna uzila vic v klidu ;-).A co treba na podzim?To by neslo?A casu by bylo hned vic.
Odpovědět
Krasne rano! :-D Uzasny sen jeje a stale dokola......kadernice se na mne vyflakla a pak v rychlosti mi udelala vrabci hnizdo a nestihala jsem se nechat ani nalicit natoz dojet na misto konani,kde byl zenich a uz mirne nervozni :-D miluji sve sny jeje
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Fin, taky už mě takový podobný sen potkal. To je tím, že nad tím člověk pořád uvažuje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brum: jak je po ránu? Už líp? Nebo nad tím pořád dumáš pa probíráš to ze všech stran? Třeba to nakonec fakt odložíte, ale zatím bych to nechala ještě volně plynout a uvidíš jak to dopadne. A navíc dneska se máš dozvědět jestli je volný ten termín...
Odpovědět
Profilova fotka
dzingy. ahoj, ale docela v pohodě, akorát sem musela nechat dneska malýho doma, jelikož mi večer a v noci trochu blinkal, jinak ted´mám na tejden práce dost, musim dopsat tu práci přes net a chybí mi asi 35 stran, ale to je jen taková malá brigádka. jinak to udělám jak sem psala výše, uvidim co mi dneska paní zavolá a jestli bude mít ještě volno i ten fotograf no a jestli ne, tak to šoupnem na podzim nebo na příští rok, ale upřímně nejradši už bych to měla za sebou, takhle už sem čekala dost dlouho :-D
Odpovědět
Ahoj holky a krásné ráno. To mě se sice taky zdají hororové sny, ale o bakalářce a o státnicích a vzhledem k tomu, že mám státnice týden před svatbou, tak se mi hororový sny o svatbě ani nestihnou snad zdát ;-) Brum: Moc držím palce, aby se ti to už všechno vyřešilo k tvé spokojenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi: tak to obdivuju, že to máš takhle najednou, to já když se učila na státnice, tak sem ještě lítala kolem malýho a pak už nebyla schopná vůbec nic jiného, když si představim, že bych ještě plánovala svatbu, no tak to teda nevim :-N No ale vzhledem k současné situaci jsem si stejně vybrala špatnej obor, takže je to v podstatě jedno :-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?